Blanchy – Wowpedia – Váš průvodce Wiki po World of Warcraft, Shadowland Mount Guide: Jak získat Sinrunner Blanchy a velikonoční vejce | Ginx Esports TV

Shadowlands Mount Guide: Jak získat Sinrunner Blanchy a Velikonoční vejce

Sinrunner Blanchy křičí v úzkosti a pak mizí z pohledu.

Blanky

Blanky (známá ve své mládí jako Mladý blanky, v dospělosti jako Old Blanchy, a v posmrtném životě Mrtvý blanky) byl kůň Theodora a Verna Furlbrow ve Westfall. Byla známá tím, že je láskyplný a dobře chovaný kůň s vynikající dispozicí a chuti k jídlu. [2] Byla zabita bratrstvím Defias po kataklysmu a po smrti se stala hříchem Revendreth.

Obsah

 • 1 Životopis
  • 1.1 Hořící křížová výprava
  • 1.2 hněv krále Lich
  • 1.3 Cataclysm
  • 1.4 Shadowlands
  • 2.1 Old Hillsbrad Foothills
  • 2.2 Revendreth
  • 2.3 Westfall

  Životopis []

  Hořící křížová výprava []

  Tato část se týká obsahu souvisejícího s Hořící křížová výprava.

  Mladý blanky původně žil v Tarren Mill na Hillsbrad Foothills. Žárlila na pozornost, kterou Tarren Mill Horsehand věnoval svému kolegovému koně Bessy, ale koňská ruka ujistila Blanchyho, že bude brzy převezena na jižní pobřeží a vyrazila na cestu přes moř.

  Tato část se týká obsahu souvisejícího s originálem Svět války.

  Old Blanchy nalezl poblíž Jansen Stead ve Westfall se svými majiteli, Theodore a Verna Furlbrow. Byla unavená a Verna požádala kolemjdoucí, aby z polí přinesli koně oves. Jako odměnu byli cizinci nadaní Blanchyho přikrývku a krmiva. [1]

  Hněv krále Lich []

  Tato část se týká obsahu souvisejícího s Hněv krále Lich.

  Blanchy doprovázel Westfall Brigade k Northrendu a najdete ji na Westfall Brigade Encampment v kopcích Grizzly, který měl sklon Gryanem Stoutmantleovým paprsky Walter a Percy. Walter občas se rozhlédne kolem tábora, aby oves nakrmil hladového koně, ale s malým štěstí.

  Kataklysm []

  Tato část se týká obsahu souvisejícího s Potopa.

  Old Blanchy se zjevně vrátil do Westfall, ale po Cataclysm byl ona a Furlbrows zavražděni některými zločinci na příkaz Vanessa Vancleef. [3] Dvojitá vražda a jednoduchý equicide [4] [5] je impulsem pro přivedení hrdinů na Westfall v [5-30] Hero’s Call: Westfall! a slouží jako výchozí bod příběhu Westfall.

  Shadowlands []

  Tato část se týká obsahu souvisejícího s Shadowlands.

  Navzdory svému benevolentnímu vzhledu se Blanchy zjevně dopustila tajných zlo v životě, protože po její smrti byla její duše odsouzena k revendretu a stala se hříchem. [2]

  Nyní známá jako „mrtvá blanchy“, občas se vynoří na severním konci ukončeného. Pokud hráč před ní vstoupí, okamžitě se zastaví a stane se komunikovatelným, ale po 5 minutách se zoufal. Zatímco mrtvá Blanchy stojí v klidu, hráči jí mohou dát různé speciální položky, ale mohou nabídnout pouze jednu položku denně (i když to nemusí být po sobě jdoucí dny). V pořadí, v jakém mohou být dány, jsou položky 8 [hrst ovesů], [ošetřovatelský kartáč], 4 [robustní podkova], [kbelík čisté vody], [pohodlná sedla] a 3 [Dredhollow Apple] . Poté, co jí dal všechny položky, je hráč odměněn na Mount [Blanchy’s Reins].

  Citáty [ ]

  Old Hillsbrad Foothills []

  Tato část se týká obsahu souvisejícího s Hořící křížová výprava.

  Tarren Mill Horsehand pravidelně vstoupí do stáje na jih od Tarren Mill ve Old Hillsbrad Foothills a projít k jednomu z koní Tarren Mill Horses.

  Tarren Mill Horsehand říká: Tady, Bessy, užijte si toto jablko, když tě připravím. Tarren Mill Horsehand Feeds Bessy jasně červené jablko. Mladá blanky si žárlivě dupala nohu.

  V reakci na to Horsehand říká Blanchym jeden z následujících:

  • Aww, blanchy, neboj se, můj bratr ve Westfall se o tebe dobře stará. Slyšel jsem, že má krásnou farmu se spoustou prostoru pro vás.
  • Teď, teď, Blanchy. Nebuď žárlí, brzy se chystáte na své vlastní vlastní dobrodružství.
  • Whoa, tam, blanky, dnes nemůžeš mít jablka. Zítra vás vezmeme na Southshore, kde si vezmete loď přes moře.

  Když Thrall vstoupí do stáje během útěku z Durnholde Escort Event, Young Blanchy se stává vyděšeným a upozorňuje svou přítomnost na strážci Tarren Mill mimo stáj.

  Tarren Mill Lookout říká: Myslel jsem, že jsem viděl něco jít do stodoly. Tarren Mill Protector říká: Nic jsem neviděl. Mladé blanchy whinnies. Thrall se snaží uklidnit koně. Tarren Mill Lookout říká: Něco se toho koně vynořilo. Pojďme!

  Revendreth []

  Tato část se týká obsahu souvisejícího s Shadowlands.

  Hráč schody před Blanchy Dead Blanchy náhle zastávají, aby vás zabránilo spuštění. Gossip Dead Blanchy se náhle zastaví, aby se vyhnul spuštění. 4 minuty po zastavení mrtvých blanchy známek netrpělivě, když se její forma stává méně solidní. 5 minut po zastavení – Blanchy zoufalství mrtvé blanchy výkřiky frustrovaně a pak mizí z pohledu. První interakce – 8 [hrst oves] mrtvá blanchy náhle zastává, aby se zabránilo spuštění dolů. Mrtvý blanky přijímá oves nadšeně. Přestože je v náplastech chlupatá, její kůže se vlnil s podrážděním od bodavých roztočů, ostrých trnů a páchnoucího bláta. Druhá interakce – [Grooming Brush] Dead Blanhy se náhle zastaví, aby se vyhnul spuštění dolů. Mrtvá Blanchyho se třese a otřesená vás, když se ošetřovatelka čistí dráždivé látky z její kůže. Když posune svou váhu a známky, všimnete si, že její kopyta jsou špatně štípané. Třetí interakce – 4 [Sturdy Horseshoe] Dead Blanchy náhle se zabrání spuštění. Mrtvá blanky zvedne její kopyta poslušně, šťastná, že její zraněné nohy pečlily. Je z dechu a tvrdě fouká a zdá se velmi žízeň. Čtvrtá interakce – 5 [kbelík čisté vody] mrtvý blanky se náhle zastaví, aby se zabránilo spuštění dolů. Mrtvá blanky dychtivě vypije celý kbelík, než se proti tobě zasahuje hlavou. Uhasila svou žízeň, ale nekontrolovatelně se třese. Pátá interakce – [pohodlná přikrývka sedla] mrtvá blanchy náhle se zabrání spuštění. Mrtvá blanky stojí velmi stále, protože na ni je umístěna přikrývka. Jak se její chvění zpomaluje a pak se zastaví, Blanchy začne hledat vaše tašky na léčbu. Šestá interakce – 3 [Dredhollow Apple] Dead Blanchy náhle se zabrání spuštění. Slamování nosních nosních nosních nosních nosníků, když vůní jablek. Dychtivě je drtí. Mrtvý blanky spokojeně povzdechne a položí hlavu na rameno.

  Poté, co nabídl poslední dárek, je hráč automaticky odměněn [Blanchy’s Reins] .

  Westfall []

  Hráči na hoře, kteří se přiblíží k umístění Blanchyho smrti na Jansen Stead ve Westfall, budou mít hory zoufalství pod nimi:

  Sinrunner Blanchy křičí v úzkosti a pak mizí z pohledu.

  Poznámky []

  • Loď Old Blanchy je pojmenován po ní.
  • Blanchy byla původně kategorizována jako tvor v jejím Westfall, Grizzly Hills a Old Hillsbrad, než byl změněn na zvíře.
  • Mrtvý blanky je reprezentován Sinrunnerem, obyčejným neutrálním minionem, v Vražda na hradu Nathrie expanze pro Hearthstone. Ačkoli název přisluhovače je obecný, text chuti jej výslovně identifikuje jako Blanchy a parafrázuje její popis na montách: Blanchy byl v životě považován za laskavý a dobře chovaný kůň. Jak skončila v Revendreth? Příliš se bojíme zeptat se.
  • Chris Metzen, když diskutuje o Potopa Změny na Westfall na BlizzCon 2009, vtipně uvedla, že „Old Blanchy je jádro.„[6]

  Změny opravy []

  Reference [ ]

  1. ^ AB [14] Chudák Old Blanchy
  2. ^ AB [Blanchy’s Reins]
  3. ^ [5-30] Vzestup bratrství
  4. ^ [5-30] Vražda byla v případě, že mi dali
  5. ^ [Equicide Cloak]
  6. ^BlizzCon 2009 – Panel Cataclysm 1/7 (05:46). YouTube (2009-08-22). Citováno dne 2020-09-14.”Žádná část světa nezůstala nedotčena- možná Westfall, cokoli, ale. protože Old Blanchy je jádro.

  Shadowlands Mount Guide: Jak získat Sinrunner Blanchy a Velikonoční vejce

  Wessel Minnie

  EA FC24 Průvodce

  Zde je návod, jak můžete získat Shadowlands Mount Sinrunner Blanchy a zažít poněkud distribuční velikonoční vejce.

  Shadowlands Mount Guide: Jak získat Sinrunner Blanchy a Velikonoční vejce

  S létání ve World of Warcraft: Shadowlands, které nejsou povoleny, je hon na některé velké pozemní úchyty. Už jsme vám ukázali, jak získat Easy Shimmermist Runner Mount, což je v podstatě krásný jednorožec. Nyní pro něco trochu depresivního. V této příručce vám řekneme, jak odemknout Sinrunner Blanchy Mount, a to vše při zachování našich slz na uzdě

  Shadowlands Sinrunner Blanchy: Jak se dostat

  Kultovní koně World of Warcraft, Old Blanchy, byl tragicky zabit během expanze kataklyzmy v Defiasově bratrství. Pro fanoušky Old Blanchy to byl tragický okamžik a protože Shadowlands je o posmrtném životě, můžete old blanchy vzkřísit jako Sinrunner Blanchy ve Shadowlands a použít ho jako horu.

  Pokud je vaše morbidní zvědavost vyvrchována, dostaneme vás krok za krokem průvodce, jak dostat ruce na Sinrunner Blanchy. Nejprve se musíte vydat na mrtvé Blanchyho v Revendreth. Jedná se o vzácný tření, které s zhruba dvouhodinový časovač, který je poukázán na níže uvedenou mapu.

  Shadowlands Sinrunner Blanchy Jak získat velikonoční vejce

  (Obrázek: Blizzard)

  Poté, co jste našli mrtvé blanchy, musíte ji ošetřovat zpět, dobře, zdraví? Tento proces bude trvat šest dní, takže postupujte podle níže uvedených kroků, protože mrtvá blanchy bude vyžadovat každý den různé položky.

  • 8 hrstka ovsa v Westfall rozptýlená kolem Saldeanova farmy – umístění: 56.50, 36.68
  • 1 Brush ošetřovatelství v Revendreth, kde mluvíte s Snickersnee – Místo: 63.26, 61.63
  • 4 Robustní podkova v oblasti Revendreth Southeast na zemi podél silnic.
  • 1 prázdná kbelík vody v revendreth nalezeno v místě 63.26, 61.63. Naplňte ji vodou v baště nebo Ardenweald, abyste získali čistý kbelík vody.
  • 1 pohodlná přikrývka v Revendreth zakoupená od Ta’tru NPC – Místo: @ 51.10, 78.82
  • 3 Dredhollow Apple v Revendreth zakoupený od MIMS NPC – Místo: 40.86, 46.74

  Kredit jde o uživatele wowhead besholypriest pro nález. Pokud postupujete tyto kroky, dostanete Sinrunner Blanchy Mount (Blanchy’s Reigns) jezdit ve World of Warcraft: Shadowlands.

  • Přečtěte si více: Shadowlands Easy Mount Guide: Jak získat Shimmermist Runner

  Mějte na paměti, že mrtvá blanky se rozšiřuje pouze pět minut poté, co první hráč interaguje s NPC, než zmizí, a může být vysoce zpochybněn.

  Staré blanchy velikonoční vejce ve Shadowlands

  Blizzard také přidal staré blanchy velikonoční vejce ve Shadowlands a poté, co se vám podařilo dostat ruce na horu Sinrunner Blanchy, můžete to zažít sami.

  Vše, co musíte udělat, je namontovat Sinrunner Blanchy na místo staré Blanchyho mrtvoly ve Westfall s lokalitou 59.0, 26.6.

  Shadowlands Sinrunner Blanchy Jak získat velikonoční vejce

  (Obrázek: wowhead)

  Jakmile jste na místě staré Blanchyho mrtvoly, Sinrunner Blanchy zmizí pod vámi následující zprávou: „Sinrunner Blanchy křičí v úzkosti a pak zmizí z pohledu.”

  • Přečtěte si více: Shadowlands Covid-19 Velikonoční vajíčko: Jak najít Pandemis

  Je zřejmé, že její vlastní mrtvola byla příliš velká na to, aby Sinrunner Blanchy zvládl. Nebojte se však, jakmile se přesunete z místa, budete znovu moci namontovat Sinrunner Blanchy.

  Podívejte se na naše video níže, kde se ponoříme hluboko do tradice draka ve World of Warcraft, diskutujeme o všech vůdcích, jejich historii a nějakém rodinném dramatu!

  Pro více zpráv World of Warcraft se nezapomeňte podívat na naši vyhrazenou sekci nebo některé z našich Wow Guides & Tutorials níže:

  Wotlk Classic Guides – Nejlepší stavění Knight Death| Odplata Paladin Pve| Vyrovnání bylinství| PVE BEAST MASTERY HENTER DPS| Stíny Doom| Chladné počasí létání| Fire Mage Pve| Létající koberec

  Prázdninové akce – Hallowův konec| Svátek zimního závoje

  Hlavní obrázek se svolením Blizzard.

  Wessel Minnie

  Napsal Wessel Minnie

  Wessel je bývalým členem Bravado Gaming, nejlepší jihoafrické organizace eSports a bývalým editorem společnosti Glitched.online. Najdete také na HLTV diskutovat o všem CS: Go eSports. Když nepíše ani úpravy, Wessel není tak pacientně čeká na uvolnění Counter-Strike 2, přemýšlel o nejlepších sestavách Diablo 4 pro každou třídu nebo se pustil do zemí mezi Elden Ring po předchozí čas. Miluje ARPGS a jakýkoli titul Soulsborne, na který může dostat své rukavice.