Borderlands 3 Všechna umístění mrtvých klapků, Borderlands 3 Dead Claptraps: každá dosud objevená část klaptrapu | PCGamesn

Borderlands 3 Dead Claptraps: Každá dosud objevená část klaptrapu

Hledáte všechny mrtvé klapky rozptýlené po každé z Borderlands 3 Planets? Tato představená výzva posádky vám bude k dispozici téměř jakmile se uvolníte, abyste se prozkoumali, s chrastění o tom, jak je to poslední svého druhu, a proto je musíte postavit příteli.

Borderlands 3 Všechna mrtvá místa klapky

Borderlands 3 (BL3) má 35 míst mrtvých klapků. Počítají se jako výzvy posádky (sběratelské předměty) a jsou potřebné pro 100% dokončení hry. Jsou zcela volitelné a neodemknou žádné trofeje nebo úspěchy.

Žádný z mrtvých klapků není mispabilní! Po příběhu je stále všechny najdete. Chcete-li zjistit, kolik jste našli, stiskněte na mapě světa L3 / Levá hůl a doprava D-Pad k otevření karty „Výzvy“. Na mapě světa jsou ty, které jste nenašli. Můžete je shromažďovat v libovolném pořadí, které se vám líbí s jakoukoli postavou, kterou chcete. Někteří vyžadují trochu lezení nebo jdou do vedlejších oblastí a jiní jsou na dohledu. Každá z nich vypadá jako zničené tělo třpytivé.

Jakmile se přiblížíte k mrtvým klapkům, budou označeny na mapě vašeho světa. Pak na ně můžete umístit trasový bod, aby je mnohem usnadnili sledování. Jednoduše vložte trasový bod na spotech zobrazených na snímcích obrazovky níže. Když se přiblížíte, dostanou se na mapě hry.

Odměna za všechny mrtvé klapky

Co získáte pro nalezení všech míst mrtvých klapků? Unikátní legendární pistole s názvem „Baby Maker ++“! Přejděte na nabídku pauzy – Sociální – pošta, abyste ji získali poté, co bylo nalezeno 35 mrtvých klapků. Kromě toho každý z nich, který najdete, vám také dává 10 eridium, nějaké XP a peníze (můžete to vidět při posouvání přes ikonu klaptrapu na mapě).

Rychlý výběr:

Pandora (10 mrtvých klapků)

#1 – Sucha

#2 – Sucha

#3 – Ascension Bluff

#4 – ďábelská břitva

#5 – The Splinterlands

#6 – Carnivora (místo Carnivora Dead Claptrap se na mapě neobjevuje, dokud nestojíte hned vedle ní. Musíte zadat červeně osvětlené dveře vidět na snímku obrazovky níže. Tam můžete spadnout dolů do kontejneru níže, kde najdete mrtvý klaptrap visící na zdi).

#7 – Guts of Carnivora

#8 – Konrad’s Hold

#9 – Konrad’s Hold

#10 – katedrála dvojčat

Promethea (8 mrtvých klapků)

#11 – Meridiánské okraje

#12 – Meridian Metroplex

#13 – Lectra City

#14 – Lectra City

#18 – Neon Arterial

Athenas (2 mrtvé klapky)

Eden-6 (10 mrtvých klapků)

#21 – povodí povodně

#22 – povodí povodně

#25 – Jakobs Estate

#26 – Jakobs Estate

#27 – Nelzeckavý baldachýn

#30 – BlackBarrel Cellars

Nekrotafeyo (5 mrtvých klapků)

#31 – Desolation’s Edge

#32 – Desolation’s Edge

#33 – TAZENDEER RUINS

#34 – Zřícenina Tazendeer

#35 – Pyre hvězd

Nezapomeňte zkontrolovat svou poštu (na kartě Social) pro legendární pistoli dítěte ++ poté, co jste našli poslední mrtvý claptrap. ClapTrap vám také zavolá. Pokud to nedostanete, znamená to, že vám stále chybí umístění.

To je všech 35 mrtvých míst klaptrapu v Borderlands 3 (BL3).

Pro všechny ostatní výzvy pro sběratelské předměty a posádky se podívejte na náš průvodce Wiki & Strategy Full Borderlands.

Borderlands 3 Dead Claptraps: Každá dosud objevená část klaptrapu

Borderlands 3 Dead Claptraps

Hledáte všechny mrtvé klapky rozptýlené po každé z Borderlands 3 Planets? Tato představená výzva posádky vám bude k dispozici téměř jakmile se uvolníte, abyste se prozkoumali, s chrastění o tom, jak je to poslední svého druhu, a proto je musíte postavit příteli.

Přirozeně to zahrnuje strašlivé rozhlížení po mapě pro každou oblast a zakysané horizont pro vyhořelé, brutalizované a jinak otlučené mrtvoly příbuzných. Každý kus, který najdete, vás odmění nějakým XP, což je užitečné, pokud jste na pohraniční 3 vyrovnávací sprintu, nějaké eridium a další dobroty, včetně nějakého kontextu z Claptrapu (někteří budou tvrdit, že tento dialog je trest).

V každé nové oblasti, kterou prozkoumáte, najdete nové mrtvé klapky a můžete dokonce otevřít mapu, abyste zjistili, kde jsou, ale značky map nejsou úplně snadné sledovat, takže jsme hledali všechny mrtvé Claptraps Můžeme vám usnadnit chycení těchto sběratelských předmětů, bezproblémové. Sledovali jsme všech 34 Borderlands 3 Dead Claptraps a jakmile na vás čeká odměna legendárních zbraní Borderlands 3 Legendary.

Zde je místo, kde najít všechny mrtvé klaptrapy v Borderlands 3:

mrtvý třpytivý such 2

Sucha 1

Najděte závodní dráhu Junkyard ve východní části mapy sucha – to je v hlavní misi pro Ellie, takže to v tomto procesu chyťte. Když dorazíte, hledáte stěnu přepravních kontejnerů s cestou za ní a malou prohlíženou věží. Za rohem a měli byste vidět robota visícího vzhůru nohama z pólu. Chudák byl používán jako pinata.

Borderlands 3 Dead Claptrap

Sucha 2

Tento je snadno chytil, protože je venku na otevřeném a hned vedle několika prodejních automatů. Měli byste projít oblastí na začátku hry, takže jen dávejte pozor na kaluž kyseliny a zničeného auta – mrtvý klaptrap je na kapotě.

Borderlands 3 Dead Claptrap Ascension Bluff

Ascension Bluff

Z počáteční oblasti v Ascension Bluff se vydejte na sever k dětem směsi trezoru. Jakmile tam, skočte na přívěs napravo od vstupu s některými televizory. Jakmile jste na vrcholu, podívejte se na pouliční světla pro červené trup klapky. Opět se s tím setkáte na cestě přes hlavní kampaň, takže se nebojte o lov.

Meridiánský okraj mrtvý klaptrap

Meridiánské okraje

To je blízko k Drop Pod pro poledníky Meridian. Postupujte podle cesty k dalšímu rychlému cestovnímu bodu a udržujte oči trénované na jeskyně vpravo, zamířte dovnitř a hledejte klaptrap zaseknutý uvnitř rostliny/houby/mimozemského kokonu.

Meridian Metroplex Dead Claptrap

Meridian Metroplex

Po odemčení prvního rychlého bodu cestování se snadno chytí tento. Podívejte se na mapu a sledujte cestu do prvního otevřeného prostoru a poté se podívejte na metro vpravo, zastrčené v rohu, na dně, měli byste najít mrtvý klaptrap v louži.

Mrtvý klaptrap na střeše ve městě Lectra

Lectra City 1

Zamířte do severovýchodního rohu doků a poté se vydejte na střechy. Můžete si všimnout slupky klaptrapu seděného na židli a dívající se na vodu.

Borderlands 3 Dead Claptrap ve městě Lectra

Lectra City 2

Tohle je mnohem obtížnější najít, protože je v srdci města Lectra. Hledáte vnitřní nádvoří plné odpadků, poblíž by mělo být fialové neonové znamení, které vám pomůže identifikovat přesné místo.

Athenas Dead Claptrap 2

Athenas 1

Otevřete mapu a hledejte malý ostrov s ikonou klaptrapu. Mrtvý klaptrap je na jižní straně malého ostrova a lze jej spatřit, ehm, číst něco na pohovce.

Borderlands 3 Athenas Dead Claptrap 1

Athenas 2

Tento mrtvý klaptrap je v jihozápadní části mapy Athenas, pohodlně se nachází poblíž mrtvého typhonu a Crimson Radio. Tento robot Rigamortis je na střeše uprostřed této otevřené oblasti. To je na hlavní cestě kampaně, takže byste neměli mít žádné problémy s objevováním, pokud budete hledat ikonu mapy.

Borderlands 3 Dead Claptraps

Skywell-27 1

Tenhle je trochu choulostivý, ale měli byste být schopni ho spatřit v jedné z prvních bitvách s otevřenou oblastí, se kterými se setkáte na Skywell-27.

Mrtvý klaptrap Skywell 27 2

Skywell-27 2

Tento mrtvý klaptrap umírá to, co miloval: poslouchání dubstep. Měli byste se s tím setkat, když se pohybujete zařízením na cestě k ničení laseru. Rozhlédněte se kolem všech zařízení a zejména na barevnou místnost.

Atlas HQ Dead Claptraps

Atlas HQ

Tento klaptrap lze snadno najít při procházení hlavní kampaní. Je to v pásmovém centru, hned za barovým pultem.

Anvil Borderlands 3 Dead Claptrap

Kovadlina 1

Když vstoupíte do jídelního prostředí, vezměte první doleva a zasuňte pod zaseknutými dveřmi. Jděte do místnosti napravo a uvidíte mrtvý klaptrap pod prasklou trubkou.

Borderlands 3 Dead Claptraps the Anvil 2

Kovadlina 2

Tohle je slog, do kterého se má dostat a vzal nás prohledat každou oblast kovadliny k odhalení. Tento robot je v severozápadním kotviště mapy kovadliny, vlevo od největšího otevřeného prostoru v regionu.

Mrtvé klapky v povodní povodí

Povodí povodně 1

Toto vymyšleně vymyšlené umístění mrtvého klapky nás přimělo příliš dlouho lovit. Počínaje povodňovým pánvem Drop Pod Spawn, zamířte přímo dolů do laguny, poté sledujte kovovou nákladní kolejnici kolem řeziva a nahoru, dokud nedosáhnete malého rybníka s dřevěným chatrčkou pod masivním kmenem stromu. Vyšplhejte po skálech a hledejte žlutou záře nebo stopu pneumatik.

mrtvý klaptraps Floodmoor Basin Lumber

Povodí povodně 2

Poté, co jste dostali první mrtvý klaptrap v povodí povodně, vraťte se zpět na řezivo, který jste prošli, a vyčistěte nepřátele. Pak se chcete podívat pod promenádou sousedící s největší budovou ve složení.

Naoracious baldachýn mrtvý klaptrap

Pásový baldachýn

Velmi blízko k jednomu z pohraničních 3 typhonů.

Jakobs Estate Dead Claptrap

Jakobs Estate 1

Uvnitř hlavní budovy nemovitostí hledáte velký taneční sál, který nemá téměř žádné osvětlení. Podél přízemí je více výklenků, pokračujte v jejich hledání, dokud nenarazíte na mrtvý klaptrap.

Mrtvý klaptrap umístění v Jakobs Estate

Jakobs Estate 2

V sekci Caverns of Jakobs Estate objasněte stěny při hledání.

Ambermire Dead Claptraps

Ambermire 1

Uvězněn v nějaké mutantní rostlině bažinou, s některými balóny poblíž pro dobrou míru.

Druhý mrtvý klaptrap v Ambermire

Ambermire 2

V nejvzdálenějším rohu od rychlého cestovního bodu, poblíž některých trosek v bažině.

Borderlands-3-Dead-Claptraps-BlackBarrel-Cellars

Blackbarrel Cellars

Tento mrtvý klaptrap je v prvním otevřeném prostoru po rychlém místě cestování oblasti. Hledejte po pravé straně místnosti a mělo by být snadné najít na stole po krátkém letu po schodech.

ďábelské břitvy mrtvé třpytky

Ďábelská břitva

Uvnitř velkého průmyslového zařízení. Musíte bojovat přes první otevřenou oblast a poté prohledat některé přepravní kontejnery pro otevření velikosti krčení.

Splinterlands Dead Claptrap

Splinterlands

Podívejte se na masivní zábavní park a měli byste najít tento mrtvý klaptrap uvízl uvnitř pneumatiky.

Carnivora Dead Claptrap

Carnivora

To je trochu skryté. Jakmile jste bojovali do oblasti Shanty Town, musíte prohledat hraniční kontejnery. Jeden má skrytý rozpad, což vede k tomuto mrtvému ​​klapky.

Střeva z Carnivora Dead Claptrap

Střeva Carnivory

Upřímně řečeno, je těžké minout tento mrtvý klaptrap. Jakmile se dostanete do vnější části nádrže, mějte oči trénované na levé straně pro dopravní pás.

Konrads drží mrtvé klapky

Konrad’s Hold 1

Podívejte se doprava před vstupem do první vnitřní sekce a měli byste vidět, jak se tento chlapec mrtvý poblíž vlakové trati.

Konrads Hold Dead Claptrap 2

Konrad’s Hold 2

Když spadnete do oblasti Varkid napravo od legendárního boje s lovem Borderlands 3, musíte se rozhlédnout po okraji útesu, abyste si spatřili tento mrtvý klaptrap.

Katedrála Twin Gods Borderlands 3 Dead Claptrap

Katedrála dvojčat bohů

Blízko přechodného bodu vede k Velkému trezoru. Pokračujte pod garážovými dveřmi do náboženské oblasti a rozhlédněte se po masivním symbolu trezoru s mrtvým klapkem připojeným k němu.

Borderlands 3 Dead Claptraps Desolations Edge 1

Desolation’s Edge 1

Tenhle je pěkný a snadno nalezne. Stačí uchopit vozidlo a prozkoumat otevřenou část uprostřed okraje Desolation. Tohle je v troskách.

mrtvý klaptrap desolations edge 2

Desolation’s Edge 2

Tenhle je na cestě ke stopám Giants Quest, stačí zamířit po cestě vlevo.

Borderlands-3-DEAD-CLAPTRAPS-TAZENDERE-RUINS

Zříceniny Tazendera 1

Hned od vyšlapané cesty, ale velmi snadné je vidět, pokud jste zůstali vlevo.

Borderlands-3-DEAD-CLAPTRAPS-TAZENDER-RUINS-2

Zříceniny Tazendera 2

Mnohem složitější je najít, ale před přesunem se ujistěte, že prozkoumáte každý kout této oblasti Mazey. Mrtvý klaptrap je na dně vodopádu. Chudák Robo se nějak utopil.

Borderlands-3-DEAD-CLAPTRAPS-PYRE-OF-HARS

Pyre of the Stars

V rámci kampaně byste se měli narazit.

To je každý z Claptrapových nešťastných sourozenců ve hře. Jakmile popadli jste náhradní díly ze všech mrtvých klapků, zkontrolujte poštu ve hře, protože nový robot vám pošle poděkování.

Jordan vpřed bývalý zástupce editora PCGamesn, Jordan od té doby odešel na pastviny nové. Když nehraje Rainbow Six Siege, zjistíte, že by se mu v her FPS týkal designu brokovnice nebo přehrával Fallout 4.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Mrtvé klapky

Tento článek nebo sekce je uprostřed expanze nebo velké restrukturalizace a je ve výstavbě. Jste vítáni, abyste to pomohli také úpravou.

Zachránit části z vyřazených jednotek z provozu nalezených kolem galaxie, které pomáhají Claptrap vybudovat přítele.

Nanebevzetí mrtvé klaptrap

Mrtvé klapky jsou výzvy založené na poloze, které jsou nalezeny v celém Borderlands 3. Jsou dány a sledovány společností Claptrap a zahrnuje lovec trezorů nalezení náhradních dílů z nefunkčních robotů CL4PTP Obecně účelu, takže Claptrap může pro společnost postavit ženského společníka (VR-0N1CA) pro společnost. Výzvy mrtvých claptrap jsou zaměřeny na průzkum.

Zvažují se úkoly mrtvých klapků Výzvy posádky, Skryté sběratelské předměty, které lze nalézt na každé hratelné mapě, a jsou uvedeny v „Progress zóně“ na kartě mapy stisknutím r. Celkem existuje 35 mrtvých výzev.

Obsah

Pozadí [ ]

ClapTrap nejprve oznámí hráče o svých plánech, až se přiblíží k umístění jednotky Dead Claptrap (např. vidět to na minimapu). Vysvětluje, že našel jádro a procesor řeči, že se integroval do z provozu vyřazenou z provozu, která byla odhalena jako VR-0N1CA. Být ve velmi špatném stavu a uvědomit si, že VR-0N1CA je pravděpodobně posledním jejím druhem, Claptrap nařídí lovcům trezorů, aby hledali náhradní díly po celé galaxii na mrtvých klapkách, takže ji mohl znovu vybudovat podle svých představ. s nejlepšími částmi a nakonec ukončili jeho osamělost.

Výzvy mrtvých klapků jsou relativně jednoduché, což vyžaduje, aby hráč jednoduše prozkoumal mapu co nejvíce. Mnoho z nich je jednoduše venku, i když někteří mohou být dobře skrytí. Všechny mrtvé jednotky Claptrap se setkaly s jejich koncem v typicky vtipné situaci a obsahují jediný funkční mechanismus, který ClapTrap požádá lovce trezorů, aby shromáždili.

Hráč může zkontrolovat pokrok VR-0N1CA návštěvou Claptrapova pokoje. Za každou hrstku dokončených výzev se VR-0N1CA pomalu stane úplnějším a jak Claptrap, tak VR-0N1CA získá nové linie flirtování a trapnosti, respektive.

Recenze expertů GameSpot