Bradavice Legacy Door Puzzle | Jak řešit čísla a symboly Riddle | Rádiové časy, Bradavice Legacy Door hádanky: Jak vyřešit dveře symbolu | Gamesradar

Jak vyřešit Bradavice Legacy Door hádanky

0 + 1 + ?? = 4

Bradavice Legacy dveří vysvětleno: Jak řešit čísla a symboly Riddle

Bradavice Legacy je obrovská hra, která má hodně co dělat. Konečně, po letech doufat, je náš oblíbený magický hrad (a jeho obrovský okolí) zastoupen ve hře tak, jak si zaslouží. A v pátek 5. května se do zábavy mohou také připojit majitelé PS4 a Xbox One.

Ti, kteří se ve hře noví, se mohou zpočátku ocitnout. Kromě nalezení všech soch demiguise nebo objevování míst Daedalian Key jsou tu frustrující, ale nezbytné dveřní hádanky.

Za těmito dveřmi je skrytá místnost, každá plná pokladu – a my všichni máme rádi poklad, správně?

Takže, pokud bojujete se starými dvířkami Bradavic, jsme tu, abychom vám pomohli ven. Každé dveře budou mít jiný výběr symbolů a čísel, což by mohlo nejprve vypadat trochu skličující. Ale brzy se to dostanete, věřte nám. Jakmile to uděláte, zbytek bude snadný.

Zadáním svých údajů souhlasíte s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se odhlásit kdykoli.

Jak vyřešit drážkové dveře Bradavice

Chcete -li vyřešit dra v Bradavicích, budete muset Vyplňte otázku matematiky vztahující se ke symbolům zvířat, které se objevují kolem dveří.

Rozptýleno po celé mapě dlouhé hry, občas narazíte na uzamčené dveře, s nimiž můžete komunikovat s pokrytými čísly a obrázky zvířat.

Kolem těchto dveří se objevují také symboly zvířat. Chcete -li vyřešit hádanku a odemknout dveře, budete muset vybrat správný symbol zvířete na válcích vedle těchto dveří a odemkněte si matematickou otázku.

Řešení dveří hádanek v Bradavicích je odemkne a odhalí skryté pokoje obsahující pokladní truhly, které můžete otevřít. Rozhodně stojí za vyřešení každé dveře, na které narazíte.

Naštěstí je řešení těchto dveřních hádanek dostatečně jednoduché, i když to zpočátku vypadá složitě. Hra vám poskytuje odpovědi ve sběratelném stopovém listu. Zamiřte do nejvyššího patra přílohy knihovny a můžete si vyzvednout kus papíru, který vám řekne, že každý symbol zvířat má hodnotu číslo mezi 0-9.

Řekněme, že jste našli dveře s číslem 17 v jeho horním středovém kruhu obklopeném číslem šest, obrázek kraba a otazník. Vaším úkolem je zjistit hodnotu otazníku a použít válec nalevo od dveří k výběru správného symbolu zvířat. V tomto případě je odpovědí ještěrka/mloka, protože to stojí za šest. V podstatě šest + krab (pět) + ještěrka (šest) = 17. Budete také muset přijít na to, zda je každá hádanka přidána nebo odčítání.

Spíš takhle

Bradavice jsou vysvětlena dědická čísla a symboly

Každý symbol zvířete v Bradavicích Legacy Door puzzle má přiřazené číslo. Jak je uvedeno výše, můžete najít cheat list, který vám říká, co každé zvíře stojí za to. Vložili jsme pro vás tento podvodník do obrázku výše. Uložte si tuto stránku do záložek a vraťte se pokaždé, když narazíte na dveře puzzle.

Alternativně mají symboly hodnota následujících čísel:

Zvířata se vždy objevují ve správném numerickém pořadí kolem každého rámu dveří. Počínaje sovou vlevo dole a natahující se kolem hada v pravém dolní části.

Alternativně, pokud si nepřejete dělat žádnou matematiku pro sebe, můžete sledovat toto praktické video z YouTuber ESO, které vám ukazuje umístění každého dveří, přesné umístění cheatového listu a jak vyřešit každé čísla a symboly hádanky:

To je vše, co je třeba vědět o drážkách Bradavic. Nyní se tam dostaňte a otevřete ty magicky zamčené dveře a požadujte ceny uvnitř.

Bradavice Legacy Puzzle Door odměny

Odměny za těmito hádankami se liší, přičemž každá místnost dává hrám randomizovaný sortiment vybavení a hrudníků na kořist.

Obvykle to bude zahrnovat některé vybavení, zlato nebo místnost požadavku. Můžete také najít několik stránek skrytého polního průvodce a dokonce i učebnu Aritmancy.

Přečtěte si více o dědictví Bradavic:

 • Bradavice Legacy Review– Náš úplný verdikt
 • Bradavice Legacy lektvary– Všechny recepty k vědět
 • Bradavické rostliny – co dělají?
 • Bradavice Legacy Level Cap – Jak utratit talentové body
 • Bradavice Legacy Beasts– Všechna místa tvora
 • Bradavice Legacy Best Gear – nejsilnější oblečení
 • Bradavice Legacy Gold – zbohatnout!
 • Datum vydání Bradavic – Vysvětleno rozložený start
 • Bradavice Legacy Demiguise sochy– Místa sochy měsíce
 • Bradavice Legacy Mods – Nejlepší cheaty vyrobené fanoušky
 • Bradavice Legacy New Game Plus – existuje?
 • Bradavice Legacy Multiplayer– je to družstvo?
 • Bradavice dědictví postavy– Nejlepší nastavení

Hlad po více hraní? Navštivte náš rozvrh vydání videoher nebo otočte naše rozbočovače pro více herních a technologických zpráv.

Hledáte něco, na co se můžete dívat? Podívejte se na náš průvodce televizním nebo průvodcem streamováním.

Vyzkoušejte časopis Radio Times ještě dnes a získejte 12 čísel za pouhých 1 GBP s doručením do vašeho domova – Přihlaste se k odběru. Pro více informací z největších hvězd v televizi poslouchejte Podcast Radio Times.

Jak vyřešit Bradavice Legacy Door hádanky

Dveře hádanky z Arithmancy v dědictví Bradavic

Chcete -li otevřít Dveře pro logické dveře Bradavic, stačí jen nějaká aritmancy, což je fantastické slovo pro „matematiku matematiky“. Není to tak těžké, i když jednoduše sestává ze symbolů číslování a sčítání zvýrazněných.

Pokud byste to raději vyřešili pro sebe, naleznete klíč k těmto odpovědím na šipce ukryté na konkrétním místě v Bradavicích, můžeme vám ukázat. Tento snadno zmeškaný papírový šrot vysvětluje, jak tyto dveře a jejich symboly fungují, ale hra vás nikdy nevede.

Chcete -li otevřít dveře hádanky, vše, co opravdu musíte udělat, je spočítat do devíti. Odemknuté kouzlo Alohomora vám nepomůže stejným způsobem, jakým se zabývá zámky Legacy Level 1, které také najdete. Kresby stvoření a mechanismy lichých kostkami vypadají komplikovaně, ale s každým symbolem jednoduše koreluje číslo a jejich otevření je jen případ počítání symbolů zleva doprava a poté provedení částky, které se objevují.

Pokud hledáte pomoc s některými výzvami ostatních her, můžeme vám pomoci se starými kvízovými odpověďmi, Bradavicemi, Bradavicemi, a mnoho dalších kromě toho ještě více. Prozatím však pojďme rozbít ty dědické dvířecí dveře Bradavice a dostat se k kořisti na vysoké úrovni.

Jak vyřešit dra v Bradavicích, dveřní hádanky

Chcete-li vyřešit dveřní hádanky v Bradavickém dědictví, musíte jednoduše očíslovat stvoření kolem dveří od 0-9, doprava doprava. To vám umožní odpovědět na dvě částky na dveřích tím, že na mechanismy, se kterými můžete komunikovat.

Níže máme podrobnější vysvětlení, ale prozatím se podívejme na celý proces.

Jak najít kód pro Bradavice Legacy Puzzle Doors

Ve skutečnosti existuje kus papíru, který vysvětlí, jak vyřešit dveře puzzle v Bradavickém dědictví, ale hra vám nikdy neřekne. Možná to najdete náhodou, ale v podstatě je to jen štěstí.

Pokud chcete najít stránku Bradavice Legacy Door Puzzle Cipher Page, je to tady:

1. Rychlé cestování do floo plamene pro věštění, který je v příloze knihovny.

2. Otočte se a vydejte se zpět dveřmi za vámi a podél dřevěného chodníku

3. Když se dostanete na křižovatku, vezměte se doprava a jděte spolu, dokud neuvidíte malé přistání s tabuli vedle dveří hádanky

4. Podívejte se napravo od tabule a uvidíte modrou krabici. Prohledejte to a najdete stránku šifry

Samotný kód vysvětluje, že každá z magických zvířat kolem vnější strany hádanek v dědictví Bradavic má numerickou hodnotu. Zdá se, že koreluje s počtem nohou nebo jiných příloh, které má stvoření – ačkoli číslo 6 a 7 jsou trochu matoucí. V podstatě vše, co musíte udělat, je počítat kolem okraje dveří, aby se každému symbolu dalo hodnotu, počínaje nulou.

Jak otevřít Dveře pro hádanky Bradavice

Vzhledem k tomu, jak systém funguje, nemusíte najít vysvětlení pro otevření dveří hádanek v Bradavickém dědictví. Můžete jednoduše spočítat stvoření kolem okraje, počínaje nulou, abyste zjistili, jaké číslo každý symbolizuje. To je klíč k řešení numerických hádanek, které otevírají samotné dveře.

Nejprve interagujte se dveřmi „odhalit“ hádanku, která vám ukáže dva vzory trojúhelníku, které vysvětlují rovnici. Potřebujete tři vnější „čísla“, abyste se přidali až do vnitřního čísla, a tak se stane, že některá čísla jsou místo toho reprezentována zvířaty.

Pojďme tedy vezměme tyto dveře jako příklad:

Pro horní trojúhelník to funguje jako:

2 + Hydra (3) + ? = 9

Takže byste potřebovali The ? na rovnosti 4, což je symbol podobný sovu. Otočte ? Blokujte k tomu.

Pro spodní trojúhelník to funguje jako:

0 + 1 + ?? = 4

To znamená The ?? musí být 3 nebo symbol Hydra. Otočte ?? k tomu.

S těmi na místě se dveře otevřou. Je to prostě jen o tom, jak získat všechna čísla kolem každého trojúhelníku, aby se přidala k tomu ve středu. Snadné, když víte, co ve skutečnosti znamenají zvířata. Za dveřmi Arithmancy Puzzle v Bradavicích je místnost s vybavením a hrudníky, které můžete kořist.

Ačkoli se nezúčastní rozvoje dědictví Bradavic, Gamesradar+ uznává roli J.K. Rowling při vytváření kouzelnického světa a její veřejně stanovené názory týkající se práv transgender lidí. Pokud byste chtěli nabídnout svou podporu komunitám zasaženým Rowlingovou rétorikou, zvažte darování na Národní středisko pro transgender rovnost v USA, nebo Mořské panny ve Velké Británii.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.