Bradavice Legacy Phoenix Umístění: Kde najít fantastickou bestii | PC Gamer, Phoenix – Bradavice Legacy Guide – IGN

Všechny interaktivní mapy a umístění

Phoenix je bohužel jediným zvířetem ve hře nemá lesklou variantu. Najdete pouze jeden Phoenix a to je během výše uvedeného úkolu. Rovněž stojí za zmínku, že Phoenix nelze chovat.

Kde najít Phoenix v dědictví Bradavic

Bradavice Legacy Phoenix v dole

The Bradavice Legacy Phoenix je nejvzácnější stvoření, které můžete zachytit a udržovat ve svém Místnost požadavku, Nechte vás krmit a ženichat, abyste shromáždili cenný materiál Phoenix Feathers. Ale tady je ta věc: Na rozdíl od většiny ostatních magických tvorů nebudete najít Phoenix jen ve starém Den. Místo toho jako Mount Graphorn, Tento pták s plamenem má určité specifické požadavky, které musíte splnit, než jej najdete.

Pokud stále zkoumáte vysočinu, možná budete chtít vědět, jak dokončit Vyřešeno zvonem a Prokleté poklad hrobky Úkoly získat speciální oblečení hledače pokladů. Jinak tady je místo, kde najít Bradavice Legacy Phoenix, abyste jej mohli přivést zpět do svého pokoje požadavku.

Bradavice Legacy Phoenix Umístění

Phoenix není nalezen v žádné z stvoření doupě na vysočině, ale je místo toho spojen s konkrétním úkolem. Poté, co jste odemkli místnost požadavku, obdržíte řadu vedlejších dotazů s Deekem, kde vás představí do nab-sack a jak chytit zvířata, abyste je mohli zachránit před Rookwoodovými pytláky.

Jakmile dokončíte Hříbě mrtvých hledat tvorbu testrálů a péče o dítě Thestral, dostanete Phoenix Rising Quest za předpokladu, že jste v příběhu dost daleko a také jste zasáhli úroveň 20. Deek vás žádá, abyste šli a našli legendárního ptáka na jihu mapy na Phoenix Mountain Cave Floo Flame v oblasti pobřeží Poidsear. Jakmile dovnitř budete muset bojovat s pytláky a pavouky, ale až dorazíte na vrchol dolu u hnízda.

Nyní vše, co musíte udělat, je převést to zpět do místnosti požadavku, i když si dejte pozor na obří pavouk čekající před dolem pro vás.

Phoenix

Svět

The Phoenix je legendární zvíře v Bradavice Legacy a nelze ji najít jako jiná zvířata. Nejenže musíte dokončit zvláštní úkol, abyste to našli, ale Phoenix také nelze vybírat.

Phoenix

Phoenix je elegantní, vzácný pták, který má mocnou magii. Poté, co vtrhl do plamenů. Loajalita Phoenixu je těžce vyhrána.

Phoenix Beast.jpg

Kde najít Phoenix

Phoenix může Nachází se pouze v “Phoenix Rising„Boční úkol dal vám Deek. Zatím se později ve hře vyskytuje, Deek vás úkoly nalezením Phoenixu a přivedením zpět do místnosti požadavku.

Phoenix 2.jpg

Existuje lesklý Phoenix?

Phoenix je bohužel jediným zvířetem ve hře nemá lesklou variantu. Najdete pouze jeden Phoenix a to je během výše uvedeného úkolu. Rovněž stojí za zmínku, že Phoenix nelze chovat.

Zajímá vás, jaké další zvířata lze objevit v Bradavickém dědictví? Klikněte na odkaz níže:

S těmito dalšími průvodci se dozvíte více o zvířatech Bradavic Legacy a jejich domov v Vivariích:

  • Jak najít lesklá zvířata
  • Beast Vivariums
  • Chov zvířat
  • Beast Vivarium Conjuration