Bradavice Legacy Romance Guide: Můžete romantika npcs v Bradavičích dědictví? | VGC, Bradavice Legacy Romance Možnosti vysvětleny | PCGamesn

Bradavice Legacy Romance Možnosti vysvětleny

Publikováno: 4. května 2023

Bradavice Legacy Romance Guide: Můžete romantika npcs v Bradavičích dědictví?

Bradavice Legacy je tady a hráči po celém světě začínají svou cestu do světa čaroděje.

Jedním z hlavních prvků dědictví Bradavic jsou přátelé, se kterými se po cestě potkáte. To vedlo mnohé k tomu, aby se zeptali, zda jsou některá z postav v Bradavickém dědictví romance.

Naštěstí máme průvodce, který vám může poskytnout všechny odpovědi na to, zda můžete nebo ne Romance in Bradares Legacy.

Bradavice Legacy Guides:

Můžete romantické npcs in Bradarts Legacy?

Bradavice Legacy v současné době nemá žádné možnosti romantiky ve hře.

Navzdory skutečnosti, že je to několik postav, s nimiž se budete pohybovat na dlouhých hloubkách, v současné době ve hře neexistují žádné romacebilní možnosti pro NPCS v Bradavicích Legacy.

Software pro vývojář Avalanche k této záležitosti komentoval a řekl, že se rychle rozhodl nechat romantické možnosti ze hry kvůli věku postavy, kterému je 15 v době, kdy se připojí k Bradavic.

Takže i když neexistují žádné možnosti romantiky, z nich má tři ze čtyř hlavních domů (promiň Ravenclaw) hloubkového společníka, se kterým půjdete na mnoho misí a dokonce povede k některým z nejsilnějších kouzel ve hře.

Například, po linii questů Smítana Sebastiana Slalla je způsob, jakým se budete moci naučit zabíjet kletbu, Imperius Curse a Cruicatus Curse.

Bradavice Legacy Romance Možnosti vysvětleny

Pokud vás zajímá, zda se můžete nebo ne můžete dostat s některými možnostmi Bradavice Legacy Romance, máme to vše vysvětleno zde.

Bradavice Legacy Romance

Publikováno: 4. května 2023

Je Bradavice Legacy Romance ve hře? Všichni víme, že v knihách Harryho Pottera došlo k flirtování, než sám titulární čaroděj začal chodit s Ginny Weasleyovou na konci své doby v Bradavicích. Ale to, zda existují nějaké Bradavické možnosti romantiky, je úplně další otázka.

Existuje spousta dědických postav Bradavic, které se můžete poznat během vaší cesty pátým rokem ve škole čarodějnictví a čaroděje. V této hře RPG existuje spousta možností dialogu, jak se seznámit s vašimi spolužáky a profesory. To je to, co potřebujete vědět o romantice v Bradavičích dědictví.

Bradavice Legacy Romance - volba dialogu, kterou musí hráč učinit, zda se musí důvěřovat potenciálnímu spojenci

Existuje romantika v Bradavských dědictvích?

I když si můžete budovat přátelství s některými spolužáky, v Bradavicích neexistují žádné romantické možnosti. Pro jednoho, všichni studenti jsou teenageři – bylo by to trochu pochybné, kdyby do hry byly zahrnuty romantické možnosti.

Můžete však budovat přátelství s určitými postavami, takže bychom doporučili ne vždy vybírat sobecké možnosti dialogu, jak je uvedeno v našem recenzi Bradavice Legacy, protože vaše činy mohou být v budoucnu uvedeny – ne že by to mělo dopad na vaši schopnost Pokrok ve hře.

Nyní víte vše o možnostech romantiky Bradavic – nebo v něm – podívejte se na některé z našich dalších průvodců pro hru Harry Potter. Pokryli jsme všechna Bradavice Legacy Beasts, která si můžete ponechat ve vivariu, vše, co můžete umístit v místnosti požadavku, a všechna kouzla Bradavic a talentů, které se můžete naučit. Pokud však stále chcete romantiku, možná budete muset počkat, až někdo vylepšuje hru s Bradavicemi Legacy Mods, nebo se podívejte na naše oblíbené seznamovací Sims a také na nejlepší PC hry..

Tvůrce série Harryho Pottera, JK Rowling, v posledních letech učinil řadu transfobobních poznámek o sociálních médiích. Warner Bros. Má licenci na výrobu her na základě Harryho Pottera. Zatímco podrobnosti o této dohodě nejsou veřejně známy a hry WB říká: „J.K. Rowling není přímo zapojen do tvorby hry “, je pravděpodobné, že jako tvůrce a majitelka Harry Potter IP vydělá z prodeje licenční poplatky. Pokud byste se chtěli dozvědět více o rovnosti transgenderu nebo půjčit svou podporu, zde jsou dvě důležité charitativní organizace, které vám doporučujeme vyzkoušet: Národní středisko pro transgender rovnost v USA a mořské panny ve Velké Británii.

Pokrytí Ford James Ford na PCGamesn zahrnuje Starfield, Marvel Snap a cokoli Call of Duty a také být vášnivý o F1, je trochu odborníkem na tankové hry.

Bradavice Legacy Romance Option vysvětlená

Být RPG s otevřeným světem plným vedlejších postav, hráči jistě přemýšleli, zda existují Možnosti Bradavic Legacy Romance.

Bradavice Legacy Romance Option vysvětlená

Hashim Zafar 2023-06-07 2023-09-12 Sdílet

Být RPG s otevřeným světem plným vedlejších postav, hráči jistě přemýšleli, jestli ve hře existují Legacy Romantic Možnosti Bradavic. Jak hra postupuje, hráči se setkávají s různými postavami a také se stanou přáteli s mnoha z nich. Tito společníci pak pomáhají hráčům v celém dědictví Bradavic a pomáhají jim naučit se různé dovednosti.

Když hráči dokončují úkoly pro tyto doprovodné postavy, museli si všimnout výzvy, která je pravidelně dokončena, která zmiňuje questy vztahů. Slovo vztah by jistě mohlo znamenat, že dědictví Bradavic má správné možnosti romantiky?

Má dědictví Bradavic romantika?

Bohužel, Bradavice Legacy nemá ve hře žádné romantické možnosti s jakýmkoli společníkem nebo jinou postavou. To může být frustrující pro hráče, kteří hledají romantický vztah, protože vztah zůstává přísně přátelský i po strávení dlouho s postavou.

Podle vývojářů je toto rozhodnutí učiněno, protože hlavní postava je pouhých 15, když se připojují k Bradavickým školám čarodějnictví a čaroděje a hra nechce propagovat mladé vztahy. Pro všechny ty hráče, kteří se chtějí žonglovat s více vztahy, není tedy Bradavické dědictví místo.

Žádná romantika však neznamená, že nebudete mít žádné společníky. Jak postupujete ve hře, hráči budou mít questy vztahu se společníky, se kterými se setkali, aby dále posílili své přátelství a odemkli odměny.

Bradavice Legacy Relationship Lines questy

Ačkoli hra nemá žádnou romantiku, hráči budou mít stále společníky, kteří by jim pomohli po celou dobu. Některé z těchto postav zůstávají s hráči více než ostatní. Bradavice tedy tyto postavy přidělily a linie vztahu.

Doporučená videa pro vás.

Hráči, aby se odemkli linii vztahu těchto postav, se s nimi musí spřátelit. Když se hráči s nimi stanou přáteli a odemknou jejich linie vztahu, úspěšné dokončení těchto řádků odmění hráče mnoha XP, různými cennými položkami a některými fantastickými kouzlami, které mohou hráči použít při řešení různých hádanek ve hře.

Pojďme diskutovat o třech hlavních společnících, kteří se setkají v Bradavickém dědictví a také jejich úkoly linie vztahu.

Poppy Sweeting

Poppy Sweeting v Bradavicích Legacy je sladký, laskavý student z domu Hufflepuff. Rodiče Poppy si vydělávají na živobytí pytláctvím; Proto s nimi prořízne své vazby a rozhodne se žít se svou babičkou.

Všechny tyto výsledky v tom, že mák projevuje velký zájem o její studie. Poppy Sweeting je velmi vášnivá péčí o magická zvířata. Většina úkolů Poppy se zabývá pytláky; Hráči však v některých z nich musí také pomoci magickým zvířatům.

Je také zapojena do úkolů linie vztahů. Hráči mají přístup k těmto úkolům postupem v hlavním příběhu a stát se s ní přáteli. Zde je seznam všech úkolů:

 • Dračí debrief
 • Vařené vejce
 • Volání poachátka
 • Kentaur a kámen
 • Je to ve hvězdách
 • Pták v ruce
 • Kvěky máku

Sebastian Sall

Sebastion Sall je student zmijozelského domu, který čelí nějaké potíže se svou rodinou. Navzdory všem svým rodinným situacím miluje Sebastian svou sestru výjimečně. Být krutý, Goblin Ranrok položil kletbu na Sebastion sestru, která vážně onemocněla.

Sebastian Sallow miluje svou sestru a chce, aby byla zdravá zpět. Jediná věc, která může obnovit jeho sestru, je temné umění; Proto je Sebastion vášnivá učení temných způsobů.

V Bradavicích Legacy vyžadují úkoly Sebastiana většinou hráči, aby mu pomohli najít lék, aby zachránili jeho sestru. Sebastian je také jednou z těchto postav, které se hráči mohou rozhodnout cestovat s nimi do Bradsmeade na začátku hry.

Níže je uveden seznam každé kategorie questů, je zapojen, že Sebastian Sall je:

Hlavní úkols

 • Ve stínu podceňování
 • Ve stínu panství
 • Ve stínu dolu
 • Ve stínu hory

Boční řádek a vztahové linky

 • Ve stínu krevní linie
 • Ve stínu studie
 • Ve stínu objevu
 • Ve stínu času
 • Ve stínu vzdálenosti
 • Ve stínu naděje
 • Ve stínu relikvie
 • Ve stínu osudu
 • Ve stínu přátelství

Natsai Onai

Natsai Onai je dalším studentem z Gryffindor House. Studovala na kouzelnické škole v Ugandě. Studium tam ji učilo několik velmi užitečných dovedností, což ji přimělo Animagus. Natsai se však připojila k Bradavic, když se její matka stala profesorkou v Věštění.

Většina vedlejších dotazů Natsai Onai zahrnuje hráče, kteří pomáhají lidem a zachraňují je před potížemi. Hráči postupující hlavním příběhem dostanou šanci stát se přáteli s Natsai, a tak přistupovat k jejím questům linie vztahu.

Hráči také odemknou Highwing the Hippogriff Mount prostřednictvím jednoho z Nattyho úkolů. Zde je seznam všech jejích quest linií vztahu:

 • Ztracené dítě
 • Maminka je svět
 • Základ pro vydírání
 • Smutek a pomsta
 • Nalezení zaměření
 • Harlowův poslední stánek
 • Působí na instinkt