Bradavice Legacy Twitch Drops: Jak nárokovat odměny | Ginx Esports TV, Bradavice Legacy: Jak odemknout a nárokovat Twitch Drop Rewards | Den geeka

Bradavice Legacy: Jak odemknout a nárokovat Twitch Drop Rewards

Zatímco vydělávejte Bradavice LegacyOdměny Twitch Drop Z velké části vyžadují, abyste sledovali Twitch Streams (více o tom za sekundu), nemůžete si odměny nárokovat, pokud se zaregistrujete na propagaci. Takto to děláte:

Bradavice Legacy Twitch Drops: Jak si nárokovat odměny

Chadley Kemp

EA FC24 Průvodce

Stylem vstoupit do kouzelnického světa! Zde jsou všechny Bradavice Legacy Twitch Drops odměny a jak je nárokovat!

Bradavice Legacy Twitch Drops: Jak si nárokovat odměny

Tento článek vás naučí, jak si nárokovat zdarma Bradavice Legacy Twitch Drops Rewards!

Jste nadšeni, že si za Bradavic vyděláte nějaké bezplatné kosmetické odměny? Už nehledejte! Propojením vašich Warner Bros. Hry a Twitch účty, můžete využít kapky Twitch a získat odměny sledováním zúčastněných streamerů hrají hru. Je to jednoduchý a zábavný způsob, jak vylepšit váš zážitek z Bradavic, aniž byste utratili peníze navíc.

Představte si přihlášení do hry a vidět nové kosmetické možnosti dostupné pro vašeho studenta Bradavice, vše pro to, aby se jen naladilo do vysílání vašeho oblíbeného streameru. Od stylových rouchů po jedinečné oblečení, odměny dostupné prostřednictvím Twitch Drops přidávají vaší postavě další vrstvu přizpůsobení. A nejlepší část? Je to úplně zdarma! Zde jsou všechny Bradavice Legacy Twitch Drops Rewards, které jsou v současné době nabízeny.

Aktualizováno dne 8. května 2023: Do 2. června 2023 můžete získat odměny Twitch Drops, včetně The Bradavice Legacy Gen 8 Merlin's Cloak a spousta dalších kapek odpalovacích kapek!

Bradavice Legacy Twitch kapky odměny

Hráči Bradavic mohou uplatnit čtyři kosmetické předměty prostřednictvím Twitch Drops mezi 5. května a 2. června 2023, 8 a.m. UTC Sledováním jakéhokoli zúčastněného živého kanálu na Twitch. Kromě toho mohou hráči uplatnit exkluzivní bonusovou odměnu naladěním do živého kanálu Avalance Software.

 • Sledujte 20 minut a získejte odměnu Merlinův plášť
 • Sledujte 30 minut a získejte odměnu Charms profesor brýle
 • Sledujte dalších 30 minut a získejte odměnu Charms profesor rukavice
 • Sledujte dalších 30 minut a získejte odměnu Charms profesor oblečení
 • Sledujte dalších 30 minut a získejte odměnu Charms Professor Scarf
 • Sledujte dalších 30 minut a získejte odměnu Charms profesor Kufi
 • Sledujte dalších 30 minut a získejte odměnu Charms Professor Robe

Jak si nárokovat Bradavice Legacy Twitch Drop Rewards

Jak si nárokovat Bradavice Legacy Twitch kapky

Dobře, teď, když víte vše o kouzelných odměnách, které můžete vydělat v Bradavickém dědictví, možná byste chtěli vědět, jak je požadovat ve hře. Naštěstí tvrdí, že kapky škubnutí jsou relativně snadné. Než si vyžádáme tyto odměny za škubnutí, Musíte propojit své škubnutí a Warner Bros. Herní účty Jak bylo uvedeno níže:

 • Přejděte na web WB Games a vytvořte/přihlaste se na svůj účet WB Games
 • Připojte svou preferovanou herní platformu na stránce připojení
 • Link Twitch přihlášením/vytvořením účtu a povolením her WB
 • Spusťte hru a vytvořte si svůj účet po úvodní sekvenci
 • Nalaďte se každý den na kanál partnera, který kapky Twitch jsou aktivní po požadovaný čas.
 • Přejděte na svůj inventář Twitch a nárokujte si zdarma Bradavice Legacy Twitch Drops Rewards
 • Přejděte na stránku Drops Drops na stránku Bradavice
 • Po dalším přihlášení zkontrolujte kosmetické možnosti pro vzhled vašeho studenta a podívejte se na získané odměny.

Při udělení položky obdržíte oznámení na Twitch. Poté si musíte odměnu nárokovat jak ve svém inventáři Twitch, tak na stránkách Bradavic Legach Drops. Možná budete muset restartovat svou hru, aby se kosmetika zobrazovala.

Hledáte více zdarma? Naučte se, jak za tyto hry uplatnit bezplatné hlavní herní odměny:

Bradavice Legacy Twitch Drops: Jak si nárokovat odměny na FAQ

Jak si mohu nárokovat Bradavice Legacy Twitch Drops Rewards?

Chcete -li si nárokovat Bradavice Legacy Twitch Drops Rewards, musíte propojit své Warner Bros. Hry a Twitch účty

Jaké odměny mohu dostat přes Bradavice Legacy Twitch Drops?

Odměny se liší každou kampaní Twitch Drops, ale obvykle tvoří kosmetické předměty, které můžete uplatnit ve hře.

Jak vidím, že škubnutí kapky odměňují ve hře za dědictví Bradavic?

Po obdržení oznámení o Twitch o získání přiznání položky musíte odměnu požadovat jak ve svém inventáři Twitch, tak na stránkách Bradavice Legacy Drops.

Chadley Kemp

Napsal Chadley Kemp

Chadley, editor Ginx, je rozmanitý spisovatel a švýcarský armádní nůž týmu. S odbornými znalostmi ve hrách MOBA jako Dota 2 a League of Legends, tituly Survival včetně V Rising a Dead Island 2 a hry Sandbox, jako je GTA Online a Roblox, neexistuje žádné téma, které Chadley nemůže řešit. Kromě své lásky ke všem věcem esports a krypto související je také nadšený pro streamování zábavy, pokrývá nejžhavější trendové zprávy a drama obklopující Tiktok, Twitch a YouTube osobnosti. Mimo hraní má Chadley PH.D. ve fyziologii, jeho psaní se rozšiřuje na lékařskou a dokonce marketingovou kopii. Má také výzkumné publikace ve vědeckých časopisech s vysokým dopadem, jako jsou hranice v neurovědě.

Bradavice Legacy: Jak odemknout a nárokovat Twitch Drop Rewards

Propagace Bradavic Legacy’s Twitch Drop vám umožňuje získat nějakou kosmetiku v rané hře. Zde je návod, jak si nárokovat své odměny.

Autor: Matthew Byrd | 7. února 2023 |

 • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na LinkedIn (otevře se na nové kartě)
 • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

| Počet komentářů: 0

Bradavice Legacy

Bradavice Legacy je založen na čarodějném světovém vesmíru vytvořeném J.K. Rowling. Více o historii Transphobic Poznámky Rowlingu si můžete přečíst a najít zdroje na podporu organizací LGBTQ zde.

Jak je docela běžné pro moderní hlavní herní vydání, Bradavice Legacy Podporuje Twitch Drops, které vám umožňují získat speciální položky ve hře sledováním jisté Bradavice Legacy Twitch Streams. Zatímco tyto odměny jsou v tomto případě čistě kosmetické, budou téměř jistě ceněny účastníky Bradavic, kteří na začátku hry hledají trochu dalšího stylu.

Zde je to, co potřebujete vědět o odemčení a nároku na tyto kapky.

Bradavice Legacy: Jak se zaregistrovat na kapky Twitch

Zatímco vydělávejte Bradavice LegacyOdměny Twitch Drop Z velké části vyžadují, abyste sledovali Twitch Streams (více o tom za sekundu), nemůžete si odměny nárokovat, pokud se zaregistrujete na propagaci. Takto to děláte:

AD – obsah pokračuje níže

2. Připojte svůj účet Twitch k vaším Warner Bros. Herní účet. To lze provést prostřednictvím Warner Bros. Odkaz na webové stránky hry zahrnutý ve výše uvedeném kroku.

3. Jakmile jste propojili své účty Twitch a WB, stačí se dívat na Bradavice Legacy Twitch Stream, který má kapky povoleno pro hru (více o tom za trochu). Při sledování se ujistěte, že jste přihlášeni ke svému účtu Twitch.

4. Když jste sledovali podporu Bradavice Legacy Twitch Stream dost dlouho, měli byste získat oznámení prostřednictvím Twitch, že do vašeho inventáře byly přidány nové položky.

5. Nárokovat tyto položky a ujistěte se, že jsou odeslány na váš účet WB. Odtud musíte jen hrát Bradavice Legacy, Otevřete nabídku pauzy, vyberte „znak“ a vyhledejte své odměny podle možnosti „Změnit vzhled“. Měli byste tam najít své odměny!

Vezměte prosím na vědomí, že tyto odměny za škubnutí jsou k dispozici pro každou dostupnou verzi Bradavice Legacy. To znamená PS5/PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, PC a Nintendo Switch. I když je můžete nárokovat bez ohledu na to, zda jste ještě schopni hrát hru, zjevně s nimi nemůžete nic udělat, dokud hra není odemčena pro vaši platformu/region.

AD – obsah pokračuje níže

Bradavice Legacy: Které proudy Twitch mají kapky?

I když v tuto chvíli neexistuje žádný oficiální seznam přístrojů s podporou drop, je dostatečně snadné je najít. Jednoduše zamířte do Bradavice Legacy Twitch Page a vyhledejte značku „Drops Enabled“. Pokud je tato značka přítomna na proudu, budete moci přijímat kapky z sledování tohoto proudu.

Bradavice Legacy: V kolik hodin začínají kapky škubnutí?

Oficiálně WB říká, že „Twitch kapky budou k dispozici v období předčasného přístupu, od 7. února 2023 do 24. února 2023.„Neoficiálně se zdá, že by to mohl být nějaký zmatek ohledně oficiálního začátku času. Pokud to dokážeme říct, zdá se, že kapky se ve skutečnosti nezačnou, dokud nebude zahájeno okno s předčasným přístupem pro hráče PC. Někteří diváci nahlásili, že je přijímají dříve, ale může být nejlepší počkat, až doba včasného přístupu k PC začne být v bezpečí. To by se mělo stát v 13:00 EST, 7. února.

Odtud byste měli být schopni přijímat kapky až do 24. února. Když obdržíte kapky, obdržíte také oznámení, které vám řekne, kdy vyprší vaše kapky.

Bradavice Legacy: Jak dlouho musím sledovat Twitch Streams, abych získal mé odměny?

Jakmile jste propojili své účty WB a Twitch, budete muset sledovat proud s podporou drop na dvě hodiny, abyste dostali každý dostupný pokles. Chcete-li být konkrétnější, obdržíte následující kapky v tomto pořadí za každých 30 minut, které jste sledovali podporovaný proud (až do dvouhodinového limitu):

Silver Dragon-Eyed brýle – kosmetické kosmetické obličeje
Klobouk – kosmetické hlavy
Karmínový lightning šátek – kosmetické krky
Lilac Ensemble – Outfit Cosmetic

Tyto odměny jsou k dispozici prostřednictvím každého proudu s podporou drop, ale nejsou to jediné dostupné odměny. Pokud sledujete Twitch Stream Developer Avalanche Software po dobu 20 minut (zatímco vaše účty jsou připojeny a povoleny, samozřejmě), obdržíte také následující položku: