Bradavice Legacy Voiceover Talent odhalený se Simonem Peggem potvrzený jako ředitel Black | Wizarding World, Simon Pegg hraje Bradavice nejméně populárního ředitele v Bradavicích

Simon Pegg hraje Bradavice nejméně populárního ředitele v Bradavicích Legacy

Sebastian Croft a Amelia Gething poskytují dvě hlasové možnosti pro hratelný avatar hry, který lze dále přizpůsobit preferované čarodějnici nebo průvodci hráčem.

Bradavice Legacy Voiceover Talent odhalený se Simonem Peggem potvrzený jako ředitel Black

Dnes můžeme odhalit některé z talentovaných umělců hlasového hlasové, kteří se představí ve věku Bradavic. První pohled se můžete také podívat na zobrazení Simona Pegga Phineas Nigellus Black, který ve hře bude sloužit jako kanálový ředitel Bradavic.

S vydáváním Bradavic Legacy nyní za jen krátký počet týdnů, zde je několik vzrušujících zpráv o obsazení hry, vedle náhledu Bradavického ředitele té doby, který hraje brilantní Simon Pegg. SIMON PEGG se připojí seznamem talentu hlasového výkonu, včetně těch, které ve hře vysloví váš vlastní avatar. Sebastian Croft hraje jednu z vašich avatarových hlasových možností, zatímco Amelia Gething hlasuje druhou. Ve hře může být váš hlas přizpůsoben, což hráčům umožňuje zdokonalovat svou postavu s maximálním detailem.

Mnoho fanoušků Harryho Pottera bude velmi dobře obeznámeno s názvem role Simona Pegga, Phineas Nigellus Black: Toto je jeden z předků Sirius Black, známý jako jeden z nejmenších headmasterů v historii Bradavic. V knihách se nevrlý, neochotný Phineas jeví jako portrét visící v kanceláři profesora Brumbála, který neochotně pomáhá poslat zprávu svému dvojče portrétu v Grimmauld Place, černé rodinné domov. Ve hře se dozvíme vše o tom, jak dostal tak špatnou pověst v historii Bradavic. Dalším známým jménem, ​​které se objevilo ve videu náhledu, které jistě přiměje fanoušky vroucně chatovat, je odhalení profesora Matildy Weasleyové, kterou hraje vítěz SAG Award, Lesley Nicol. Jak kdysi řekl třídicí klobouk: „Další Weasley?„Víme, že Ronova rodina je starověká magická rodina pramenící desetiletí – je Matilda starým předkem? . Toto však není Lukeovo první rodeo: Mladý herec se samozřejmě stal slávou jako Lee Jordan ve filmech Harry Potter! Asif Ali hraje dalšího studenta Ravenclaw, Mahendra Pehlwaan, studenta narozeného mudlovkou s zálibou, aby se držel pravidel. (Připomeňte vám někoho?) Zaokrouhlením na zbytek hlasového obsazení je Kandace Caine, která hraje dvojí role studentky Nebelvírky Natsai a její matky, profesorka věštění Onai. Mezi další personál Bradavic patří profesor Satyavati Shah, který vyučuje astronomii, vyjádřený Sohm Kapila. A konečně, Jason Anthony půjčuje svůj hlas dvěma postavám, které už známe a milujeme: třídící klobouk a téměř bezhlavý Nick. Nemůžeme se dočkat, až se znovu setkáme s těmito dvěma Bradavicemi – a opravdu se setkat s zbytkem tohoto vzrušujícího seznamu postav! Bradavice Legacy je naplánováno na spuštění po celém světě pro PlayStation®5, Xbox Series X | S a PC 10. února, PlayStation®4 a Xbox One spustí 4. dubna a Nintendo Switch 25. července. Další podrobnosti navštivte oficiální web-nebo navštivte naši stránku zde, kde můžete dohnat všechny nejnovější aktualizace a přívěsy a naučit se, jak propojit svůj účet Fan Club Harryho Pottera za další dobroty ve hře.

SIMON PEGG Bradavice

Heidi má tendenci se naklánět k nezávislým hrám, RPG a otevřeným světovým hrám na Xboxu a když nehraje Disney Dreamlight Valley, šťastně nainstaluje každou novou zdravou hru, která se objeví na herním průchodu Xbox, než se ponoří zpět do oblíbených jako The Witcher 3. Těší se na věk mytologie Retold, Everwild, Fable a Avowed na Xbox Horizon. Heidi promoval s MA v anglické literatuře před vstupem do týmu Trueechivements.

Získejte největší doručené zprávy o Xbox doručené přímo do vaší doručené pošty.
Zaregistrujte se nyní zdarma

Zaregistrujte se zdarma, abyste měli svůj úspěchy a statistiky her sledované.

Spravujte svou sbírku her, změřte svůj pokrok v celé herní řadě, dokonce stanovte cíle bodování a dokončení a my se na ně napravíme pokusy o jejich dosažení!

Provozujeme také přes 700 000 herních sezení, abychom našim členům pomohli odemknout miliony úspěchů a navázali nové přátele.

A jsme plně bezpeční a přátelští k mobilu.

 • © 2023 TrueGaming Network Ltd, všechna práva vyhrazena
 • Inzerujte o TrueeCHIEVEERS
 • Úplný seznam her Xbox
 • Windows hry s úspěchy
 • Seznamy her Xbox
 • Xbox Live Status
 • Úspěch Unlocked Meme Maker
 • Seznamte se s týmem
 • Truetrofie pro PlayStation
 • TruesteAmaChievievements pro PC

Simon Pegg se připojí svět jako předchůdce Sirius Black Bradavice Legacy

Simon Pegg se připojuje k kouzelnickému světu Harry Potter v roli, která také nabízí další nahlédnutí do rozlehlého Bradavice Legacy video hra.

The Konec světa a Nesplnitelná mise Herec přebírá roli Phineas Nigellus Black, předka Sirius Black. Konkrétně je to pradědeček Sirius. Má také pověst, že je nejméně populárním ředitelem na Bradavické škole čarodějnictví a čarodějnictví.

Postava byla odhalena ve středu ve videu oznámení od vydavatele hry, které také představilo devět dalších herců, kteří budou ve hře hlasovat postavy.

Simon Pegg; Bradavice Legacy
Simon Pegg bude hrát Phineas Nigellus Black v ‘Braday Legacy.’
| Kredit: Dave Benett/Getty Images; Warner Bros. Hry a lavinový software

„Viděli jsme Phineas v knihách a ve filmech. Byl to portrét v kanceláři Brumbála, “poznamenává Pegg ve videu. Už to bylo oznámeno Bradavice Legacy se bude konat během 18. století, ale Pegg nyní potvrzuje: „To bylo v době, kdy [Phineas] byl vlastně aktivně ředitelem.”

Oficiální popis postavy pro Phineas ho nazývá „Cankensrous“ a někoho, kdo přináší “z dlouhé linie Zmijozelů.”

„Ředitel Black nenávidí studenti, pro které má také velkou pohrdání,“ čte se. „Pro jeho práci se divoce špatně vyhovuje, jeho cílem je udělat co nejmenší množství práce a vyhnout se vystavení studentskému tělu.”

Hráči začnou příběh Bradavice Legacy Jako student pátého ročníku. .

Harry Potter .

Sebastian Croft a Amelia Gething poskytují dvě hlasové možnosti pro hratelný avatar hry, který lze dále přizpůsobit preferované čarodějnici nebo průvodci hráčem.

Downton AbbeyLesley Nicol, který se skutečně účastnil role Molly Weasleyové ve filmech, nyní vysloví Weasley Bradavice Legacy. Nicol bude hrát profesorku Matilda Weasleyová, Nebelvírku a zástupkyně ředitele Bradavic. .

Kandace Caine bude hrát profesora Onaiho, který byl kdysi učitelem věštění v Uagadou, největší kouzelnické škole na světě, který se nachází v Ugandě. Je „nadaným věštcem, jehož víra v její pohled byla otřesena skutečností, že nepředpokládala ztrátu jejího manžela,“ čte její popis. .”

Luke Youngblood, který hrál Lee Jordan ve filmové sérii, se vrátí Bradavice Legacy .”

Sohm Kapila (Ranní show, Všeobecná nemocnice) hraje Satyavati Shah, profesor astronomie; Asif Ali (, Nebojte se, miláčku) bude hrát knižní červ Ravenclaw Student Amit Thakkar; Adam O’Connor bude hrát mudlovský Ravenclaw Peer Mahendra Pehlwaan; A herec veteránského hlasového hlasového hlasového hlasového hlasového hlasového herce Jason Anthony bude hrát téměř bezhlavý Nick a třídící klobouk.

Bradavice Legacy 10. února bude spuštěno na celém světě na PlayStation 5, Xbox Series X | S a PC. .

Oprava: Dřívější verze tohoto článku uvedla, že herec Asif Ali bude hrát postavu Mahendra Pehlwaan v Bradavice Legacy, . Zástupce pro Warner Bros. Hry a lavinový software od té doby objasnil, že herec Adam O’Connor vyjadřuje Mahendra, zatímco Ali vyjadřuje samostatnou postavu jménem Amit Thakkar.

Přihlásit se .

 • Dobby ukamenovaný elf: Snoop Dogg sdílí bizarní portrét sebe sama jako Harry Potter charakter
 • Harry Potter bez existence Vrba,
 • Helena Bonham Carterová hájí „Housené“ J.K. Rowling, říká Johnny Depp „úplně ospravedlněný“