Bradavice Legacy: Vyřešeno průvodcem Bell Quest | Digitální trendy, Bradavické dědictví vyřešené roztokem zvonu a puzzle

Bradavické dědictví vyřešené roztokem zvonu a puzzle

Napsal Ben Williams

Jak dokončit vyřešené Bell Quest v Bradavickém dědictví

Jesse Lennox

Zatímco jste technicky na Bradavicích, abyste se zúčastnili tříd a studovali jako správnou čarodějnici nebo čaroděj, je to jen malá část toho, co vlastně děláte Bradavice Legacy. Kromě hlavního úkolu a jednoduše prozkoumávání kouzelnického světa existují spoustu vedlejších dotazů, které můžete vzít pro XP, kořist a další. Zatímco některé jsou na jednodušší straně, mnoho z těchto odklonů je poměrně složité, zejména v typech hádanek, které vám představují. Vyřešeno Bell Quest je nejen snadné nechat ujít, ale je také těžší vyřešit. Zde je úplný průchod tohoto úkolu Bradavice Legacy.

 • Jak začít vyřešit zvonkem
 • Vyřešeno průchodem zvonu
 • Vyřešeno řešením Bell Puzzle

Jak začít vyřešit zvonkem

Mapa s hudebními poznámkami na dně

Než budete mít přístup k tomuto úkolu, budete muset odemknout a získat vlastní koště. Až jeden máte a můžete vzrůst na obloze, budete muset cestovat až na jih od mapy k Henriettě úkrytu v oblasti Manor Cape. Je to skrytá oblast, takže se budete muset přiblížit, abyste ji odhalili, pokud jste tam ještě nebyli.

Jakmile dorazíte, ujistěte se, že jste připraveni na nějaké tvrdé nepřátele. Ashwinders v této oblasti mohou být kdekoli kolem 30 až téměř úrovně 40, takže se nespěchejte na tento úkol, pokud nejste připraveni. Jakmile je oblast jasná, vydejte se dolů po schodech a vstupte do velkých dveří.

 • Starfield: Místo Red Mile a jak přežít
 • Jak se připojit k Vanguardu ve Starfieldu
 • Jak vyčistit odměnu ve Starfieldu

Vyřešeno průchodem zvonu

První místnost, kterou zadáte, je trochu hádanka. Cesta vpřed je uzamčena a v místnosti jsou dvě platformy na podlaze a jedna pohyblivá kostka, ale budou vyžadovány dva. Chcete -li získat druhou, najděte neosvíceného braziera a použijte jakékoli kouzlo ohně, abyste jej rozsvítili. To roztočí sloup a odhalí druhou potřebu, kterou potřebujete.

Jednoduchým řešením je, že stačí použít kouzlo, jako je Accio, abyste přesunuli kostku na platformu, která má symbol rampouta a obsazení Glacius na krychli. S tímto hotovým provedením byste měli umístit druhou krychli na druhé platformě se symbolem plamene a obsadit invendio. To vám umožní přejít do další oblasti.

Dopředu bude o něco více bojů, plus měnící se most druhů, na který musíte jen zařadit zatčení, aby se bezpečně křížoval. Po jednom dalším bojovém setkání najdete skrytý průchod na pravé zdi, která drží mapu s hudebními symboly. Můžete obsadit Revelio, abyste usnadnili zjištění, kterou zeď musíte přistupovat k nalezení tajné oblasti. Shromažďování mapy je technicky to, co začíná vyřešeno Bell Quest. Váš úkol se v tomto bodě aktualizuje, ale bude vám řečeno, že musíte „použít hudební mapu k nalezení pokladu“, takže jste sami, abyste nejen našli místo na mapě, ale také vyřešte to hudební hádanka.

Vyřešeno řešením Bell Puzzle

Průvodce střílí zvony s magií

Pojďme nejprve dostat snadnou část z cesty. Poloha zobrazená na mapě, na kterou musíte jít, je hrad Clagmar. To se nachází nedaleko východně od Manor Cape, takže buď létat nebo rychle cestovat. Je zde více popelků, že se budete muset vyčistit, a pak budete muset najít věž s devíti zvony ve dvou vertikálních sloupcích. Pokud jste ztraceni, Casting Revelio je zvýrazní za vás, abyste věděli, jakým směrem je.

Jak byste pravděpodobně mohli hádat, hádanka, která vám byla předložena. Přirozeně ne každý ví, jak číst hudbu, ale naštěstí každý zvonek, který zasáhnete, osvětluje magické tóny pod zvonky, abyste teoreticky mohli tento roztok narazit na každý zvonek, označit, jakou notu dělají, a pak potom, a pak křížové odkazy na mapu. Nebo byste mohli tyto kroky postupovat podle mnohem rychlejšího a snadnějšího času.

Toto je pořadí, které musíte zasáhnout zvony pomocí základního magického útoku:

 • Spodní zvonek na pravé straně
 • Třetí zvonek shora na levé straně
 • Druhý zvonek shora na levé straně
 • Druhý zvonek shora na pravé straně
 • Třetí zvonek z vrcholu vlevo (znovu)
 • Horní zvonek vlevo
 • Horní zvonek vpravo
 • Druhý zvonek z vrcholu vpravo (znovu)

Jakmile je všechny zasáhnete, zvony s prstenem v tomto pořadí znovu v rytmu, že pokud jste na to už nezvedli, budou fanouškům filmů velmi známé. Jakmile je malý zvonek hotový, vedle vás se objeví hrudník pokladu. Popte to otevřené, abyste dokončili úkol a shromáždili své odměny. Získáte longcoat hledače pokladů, což je kosmetický typ vybavení, který můžete použít ke změně vzhledu jiného zařízení, 400 galeonů a 180 xp.

Doporučení editorů

 • Jak získat každý konec lži P
 • Starfield přehnaný průvodce úkolem
 • Jak odemknout poutní pokoj ve Starfieldu
 • Jak změnit svůj vzhled ve Starfieldu
 • Jak koupit dům ve Starfieldu

Bradavické dědictví vyřešené roztokem zvonu a puzzle

Bradavické dědictví vyřešené roztokem zvonu a puzzle

Napsal Ben Williams

Zveřejněno 10. února 2023 14:34

Zřeknutí se odpovědnosti: Zatímco tvůrce franšízy Harryho Pottera nebyl přímo zapojen do vytváření dědictví Bradavic, jejich komentáře k sociálním médiím kolem transgenderových lidí jsou škodlivé a nebezpečné vzhledem k velikosti jejich platformy.

Proběhli bychom vás na to Přečtěte si náš vysvětlení ZOBRAZENÍ ZOBRAZENÍ A Zvažte podporu charitativních organizací pro transformace.

Bradavice dědictví vyřešené zvonem: průchod a hádanka

Zahájení vyřešeného průchodem zvonu

Bradavice dědictví vyřešené průchodem logické puzzle Henriettas Hideaway

Nejobtížnější část dostat se do a řešení Bradavice Legacy Vyřešeno Bell Puzzle ve skutečnosti začíná samotný úkol. Velmi daleko od Bradavic a Bradlíků po celé mapě, rané hráči budou muset počkat, až se alespoň dostanou koště.

Chcete -li zahájit dědictví Bradavic vyřešené Bell Quest, budete muset cestovat Henrietta’s Hideaway – Nachází se v nejvyšší části mapy světa, jak je uvedeno výše. Jakmile tam budete čelit několika popelům mezi úrovní 27 a úroveň 37 v celém úkolu. Ujistěte se tedy, že jste se přiměřeně vyrovnali.

Poté sledujte Henrietta’s Hideaway Market po několika krocích poblíž Merlin Trial a zadejte nějaké dvojité dveře. Nyní budete muset postupovat skrz úkryt – vyřešit několik malých hádanek a porazit více nepřátel na cestě – dokud nerezlujete určitou hudební mapu.

Když postupujete skrz Henrietta úkryt, je třeba mít na paměti jen několik věcí:

1) Pomocí Accio přesuňte kostky na platformy, poté na každou krychli invendio a glacious na každé krychli.

2) Když narazíte na měnící se podlahu, která vám nenechá projít, vrhněte zatčení hybnosti, abyste ji zpomalili.

3) Ve finální místnosti, kde nemůžete získat přístup ke značce End Quest, musíte stát před skrytou zeď na pravé straně u uvedené značky.

Nyní budete mít hudební mapu na ruku. Vyřešeno Bell Quest se aktualizuje a musíte jít na tajné místo, abyste získali nějaký poklad.

Dostat se k vyřešenému Bell Puzzle

Bradavice dědictví vyřešené zámkem Bell Puzzle Walkhrough Clagmar

Chcete -li vyřešit vyřešenou hádanka Bell, musíte nejprve jít na hrad Clagmar. Naštěstí to není příliš daleko od Henrietty’s Hideaway, jak je znázorněno na obrázku výše.

Tam najdete spoustu dalších vysoce vznešených popelek, které budete muset nejprve zabít. Pokud jste nižší než úroveň 30, doporučuje se provádět tajné zabíjení – rozčarování obsazení, pak Petrificus totallus – alespoň zředit stádo, pokud je všechny neporazí, pokud můžete, pokud můžete.

Dále, pokud je již nemůžete spatřit, vrhněte Revelio, abyste našli zvony a pokraďte po schodech, aby se postavili před nimi.

Řešení vyřešeného hádankou zvonu

Bradavice dědictví vyřešené písní Bell Puzzle Bells

Dokončit Bradavice Legacy Vyřešeno zvonkou, Musíte zasáhnout konkrétní zvony se základním obsazením v následujícím pořadí:

Pokud je úspěšný, aniž byste se dostali do spoilerů – uslyšíte konkrétní píseň, kterou okamžitě poznáte, pokud jste dlouholetým fanouškem franšízy kouzelníků. Poté získáte vzhled longcového pokladu a 400 zlata v hrudi vedle vás spolu s 180xp a vyřešen zvonkem je kompletní.

To je vše, co potřebujete vědět na Bradavicích vyřešených průchodem a puzzou zvonu. Ještě více Bradavice Legacy průvodci, můžete si je jistě najít právě tady v Ggreconu.