Bradavice Legacy Wand Výběr a měnící se hůlky Vysvětlené – Polygon, Bradavice Legacy Wand Flexibilita: Co to znamená a změní cokoli? Gamerevolution

Bradavice Legacy Wand Flexibility: Co to znamená a změní to cokoli

Vaše hůlka nemá žádný vliv na to, jak silná může být vaše postava v Bradavice Legacy. Je to čistě kosmetické, takže vytvořte hůlku, se kterou jste spokojeni!

Jak funguje výběr hůlky v Bradavickém dědictví

Student drží hůlku s žhavým bodem, zatímco starý muž zírá na hůl, kterou drží

Johnny Yu (on/ho) je spisovatel průvodců v Polygonu. Psal o hrách jako The Legend of Zelda: Slzy království, Diablo 4, a Emblem Fire Emblem.

Co je čarodějnice nebo čaroděj bez jejich hůlka? v Bradavice Legacy, Začnete hůlkou rukou, ale brzy si uděláte cestu k ollivanderům, abyste našli pravou hůlku pro vás.

Můžete si nechat hůlku, která vás vybrala, nebo si můžete přizpůsobit hůlka styl, dřevo, flexibilita, délka, a jádro. Pokračujte ve čtení a podívejte se na všechny možnosti, ze kterých si můžete vybrat, a pokud vaše hůlka ovlivňuje vaši sílu ve hře.

Výběr hůlky v Bradavicích Legacy vysvětlil

Po příjezdu na Ollivanders Bradavice Legacy, Projdete řadou hůlek, abyste se s nimi ocitli nekompatibilní. Ollivander najde poslední hůlku, která je pro vás perfektní.

Pokud jste propojili svůj fanoušek Clubu Harryho Pottera a účty WB Games, stejně jako výběr vašeho domu, bude vám představen hůlka spojená s vaším účtem Fan Fan Club Harry Potter. Pokud ne, Dostanete hůlku s náhodnými charakteristikami.

Odtud si můžete buď zakoupit hůlka, která vás vybrala, nebo změnit vlastnosti hůlky před pokračováním.

Můžete změnit hůlku v dědictví Bradavic?

Jakmile si vyberete a zakoupíte hůlku na Ollivanders, Nemůžete změnit hůlku. Budete muset vytvořit novou postavu, abyste dostali novou hůlku, takže dvojitá kontrola, že ta, kterou máte, je pro vás perfektní hůlka.

Najdete však hůlka zpracovává jak hrajete Bradavice Legacy, na které lze použít Dále přizpůsobte vzhled vaší hůlky.

Čtyři obrázky stejné hůlky se čtyřmi různými úchyty v Bradavicích

Jaký je nejlepší výběr hůlky v dědictví Bradavic?

Vaše hůlka nemá žádný vliv na to, jak silná může být vaše postava v Bradavice Legacy. Je to čistě kosmetické, takže vytvořte hůlku, se kterou jste spokojeni!

Typy a rozdíly hůlky

Před zakoupením hůlky můžete změnit styl hůlky, typ dřeva, délku, flexibilitu a jádro.

Jak je uvedeno výše, ty nemají žádný dopad na sílu hůlky – ale existuje několik důvodů, proč si vybrat některé styly před ostatními.

Styl

Je zde celkem osm stylů hůlky Bradavice Legacy, S každým stylem má tři různé variace – což má za následek celkem 24 různých stylů hůlky. Chcete -li vidět všechny varianty hůlky, podívejte se do galerie níže.

Bradavice Legacy Wand Flexibility: Co to znamená a změní to cokoli?

Bradavice Legacy hůlka flexibilita

Bradavice Legacy Flexibilita hůlky je jedním z mála atributů přiřazených k hůlem, které získáte od Ollivander v Brateveade, přičemž mnoho hráčů nechalo poškrábat hlavy nad tím, zda něco dělá, nebo pokud mít hůlku s nízkou nebo vysokou flexibilitou změní cokoli ve hře. Co tedy znamená flexibilita hůlky v Harry Potter RPG?

Co se mění flexibilita hůlky v dědictví Bradavic a záleží na tom?

Flexibilita hůlky Bradavistů je ve hře bezvýznamná, přičemž to neznamená, že je to jediný rozdíl, jak flexibilní je vaše hůlka. Je to kosmetická volba, která zdánlivě mění vzhled vaší hůlky, ale i tak bude stěží patrné ve hře.

Jaká flexibilita hůlky byste si měli vybrat? Vzhledem k tomu, že to nic neovlivňuje, vyberte, co se vám líbí. Vaše hůlka může být vysoce flexibilní nebo neuvěřitelně přísná, s tím, že nemá žádný vliv na boj RPG nebo jak ovládáte svou dřevěnou zbraň.

I když bylo možná hezké mít na výběr hůlky hráče skutečně záležet, alespoň to umístí hráčům na rovnou podmínku a neznamená, že se budou cítit vynecháni, pokud jejich flexibilita hůlky není optimální … jako neobvyklé, protože tato věta může být.

Persona 5 taktika

Po zvláštním incidentu se zloději Phantom putovali do bizarní říše, kde jeho občané žijí pod tyranským útlakem. Obklopeni vojenskou skupinou s názvem Legionnaires, ocitají se v hrobovém nebezpečí. Jaká pravda leží za Erinou a dohodou, ona…

Stalker 2

S.T.A.L.K.E.R 2 je jedinečná směs FPS, pohlcující sim a hrůza s opravdu silnou atmosférou. Jedním z největších otevřených světů je vás prozkoumat-spolu s epickým příběhem větvení s více koncovkami. S.T.A.L.K.E.R. znamená (vychytávatelé, narušení, dobrodruzi, samotáři, zabijáci, průzkumníci a lupiči).

S.T.A.L.K.E.R. 2

S.T.A.L.K.E.R 2 je jedinečná směs FPS, pohlcující sim a hrůza s opravdu silnou atmosférou. Jedním z největších otevřených světů je vás prozkoumat-spolu s epickým příběhem větvení s více koncovkami. S.T.A.L.K.E.R. znamená (vychytávatelé, narušení, dobrodruzi, samotáři, zabijáci, průzkumníci a lupiči).

Nesmrtelné Aveum

Od tvůrčího ředitele mrtvého prostoru a více kampaní Call of Duty přicházejí nesmrtelníci z Aveum, kouzelného střelce prvního hráče v originálním fantasy vesmíru, který pohltil magii, rozběhl se konfliktem a na pokraji Oblivion.

Recenze

KJM K3 Recenze

KJM K3 Recenze projektoru

KJM K3 slibuje snadné použití ve formě kvalitních vestavěných reproduktorů, předinstalovaného videa Netflix a Amazon Prime,…

Recenze Redmagic Cyberbuds DAO TWS

Recenze Redmagic Cyberbuds DAO TWS

Během doby, kdy se design uší docela zastavil, Redmagic hledá tento trend se svými kybernetickými kufry…

Boulies Ninja Pro Review

Boulies Ninja Pro Gaming Chair Review

Boulies okamžitě vyšplhal na žebříčky ve značkách mého herního židle s Elite Max, ale byla to židle a…