Brooms vs Mounts – nejrychlejší způsob cestování v Bradavicích Legacy, Floo Flames Guide: Jak rychlé cestování – Bradavice Legacy Guide – Ign

Všechny interaktivní mapy a umístění

Hledáte ještě více Bradavických dědických průvodců? Proč se podívat.

Brooms vs Mounts – nejrychlejší způsob, jak cestovat v Bradavicích

Poskytl Warner Bros Bradavice Legacy Screenshot.

Během svého času s Bradavicemi Legacy objevíte několik různých způsobů, jak se dostat přes mapu. Vaše první metoda cestování, kromě jednoduše chůze, je použití systému rychlého cestování Floo Flame. Pokud však opravdu chcete zažít svět Bradavic Legacy ve všech jeho slávě, budete chtít cestovat pomocí koštětek nebo horou. Nejprve získáte přístup k košťatům, přičemž hory přicházejí krátce poté. Protože však oba nemůžete použít současně, hráči přemýšleli, která metoda cestování je rychlejší.

Abychom to vyjasnili, obě dopravní metody jsou rychlé a můžete použít buď koště nebo horu, abyste se rychle obešli kolem mapy. Jeden je samozřejmě rychlejší než ten druhý a hráči jsou zvědaví, co vyjde dopředu. Podívejte se na průvodce níže a zjistěte, která metoda cestování byste měli použít, pokud jednoduše chcete co nejvíce rychlostí v Bradavicích Legacy.

Koště nebo hoří v dědictví Bradavic

Bohužel nemáme pro hráče přímou odpověď, protože rychlost košťata a montáže kolísá mezi sebou. Díky videu na YouTube od FireSparks81 můžeme vidět, kdy je koště rychlejší než hora a naopak.

  • Při použití funkce zrychlení má držák lepší rychlost než koště
  • Při použití funkce zrychlení je vylepšená koště na úrovni jedna rychlejší než držák
  • Při použití funkce zrychlení je rychlejší koštět na úrovni dva nebo tři
  • MOUNTS jsou rychlejší než jakékoli koště, které nepoužívá svou funkci zrychlení
  • Košťata mohou použít nekonečné množství funkce zrychlení, když se blíží k zemi, zatímco Mounts nikdy nemusí zpomalit

Obecně platí, že kvůli jejich nekonečné rychlosti jsou hory ve skutečnosti rychlejší než košťata, když přecházejí z bodu A do bodu B. Upgradované koštěty jsou rychlejší než hory, ale pouze když jste blízko k zemi/pomocí funkce zrychlení. Protože pravděpodobně nebudete létat po celou dobu po celou dobu, Mounts může být lepší všestrannou volbou.

Měli bychom si však také poznamenat, že je mnohem snazší sesednout z koštěta než u hippogrifa, thestral, graforn atd. To by tedy mohlo také zohlednit rozhodnutí hráčů při výběru, jak cestovat po mapě v Bradavickém dědictví.

Průvodce Floo Flames: Jak rychlé cestování

Svět

S tolika dělat a prozkoumat, je snadné se ztratit a ohromeni naprostou velikostí mapy v Bradavickém dědictví. Takže budete rádi, že budete vědět, že rychlé cestování je možnost, a je k dispozici, jakmile se dostanete do Bradavic. Tato příručka vysvětlí vše, co potřebujete vědět o odemknutí a používání rychlé cestování sítě známé jako Floo Flames v Bradavicích Legacy.

Jak používat Floo Flames k rychlému cestování

Jakmile dorazíte na Bradavice, objevíte Floo Flames během úvodní mise. Tyto rychlé cestovní body – označené jasně zeleným plamenem na zdi – lze nalézt po celé Bradavici a při zkoumání pozemků mimo kampus známý jako Highlands.

Jak rychle cestovat Bradavice Legacy.png

Chcete -li používat plameny Floo, musíte nejprve zajistit, abyste je odemkli. Chcete -li odemknout plamen Floo, budete muset navštívit jejich polohu. Naštěstí nemusíte komunikovat s Floo Flames, abyste je odemkli, protože jednoduše se blíží jejich okolí, aby se objevili.

Odemčený Floo Flame je reprezentován zeleným plamenem na mapě, zatímco neaktivní plamen Floo se bude objevit jako šedý.

Jak používat Floo Flames - Bradavice Legacy.png

Jakmile odemknete Floo Flames, jednoduše otevřete mapu a vyberte některou z ikon Green Floo Flame, do kterých chcete cestovat, a poté vyberte možnost rychlého cestování, která se má teleportovat na jeho umístění. S malými dobami načítání nebylo rychlé cestování nikdy v kouzelnickém světě snazší.

Hledáte ještě více Bradavických dědických průvodců? Proč se podívat.

  • 21 věcí, které Bradays Legacy neříká
  • 10 věcí, které můžete udělat jako první v dědictví Bradavic
  • Který dům byste si měli vybrat?
  • Jak vyřešit dveře aritmancy

Bradavice dědictví Jak rychlé cestování, Floo Flames

Bradavice Legacy Jak rychlé cestování: Student je vidět

Využití Bradavice Legacy Fast Travel je neuvěřitelně důležité, když hrajete ve hře. Světová lavina vytvořila je neuvěřitelně obrovská a chodit pěšky není optimální a pravděpodobně se nudíte, přestože svět vypadá skvěle.

V této příručce se tedy dotkneme rychlého cestování v Bradavicích, jak to udělat a přesně to, jaké jsou plameny Floo. Všechny tyto informace byly získány během našeho přehrávání Bradavic Legacy Review, kde jsme prozkoumali svět a hodně jsme objevili, když jsme v těchto okamžicích absolvovali třídy dědictví Bradavic.

Bradavice Legacy Jak rychle cestovat

Rychlé cestování se odemkne v Bradavickém dědictví poté, co vás profesor Weasley představí Floo Flames v první den v Bradavicích. Poté můžete navštívit každou z těchto plamenů, abyste je aktivovali a poté kdykoli cestovali mezi nimi a kdekoli.

Floo plameny jsou automaticky zobrazeny na mapě, takže vše, co musíte udělat, je otevřít mapu a vybrat si, na který z nich je. Původně budete muset navštívit oblast, než budete moci použít tento Floo Flame pro rychlé cestování.

Bradavice Legacy Floo Flames vysvětlily

Cestujte přes Floo Flames in Bradaři Legacy se provádí zdarma a nepotřebujete žádný Floo Powder. Ve hře jsou desítky plamenů Floo, které se rozprostírají po celém světě, Hamlets, Hogsmeade a Bradavice.

Budete se chtít ujistit, že je popadnete, když přijímáte další úkoly kolem mapy Bradavic a kompletních Bradavic Legacy Quests.

To pokrývá Bradavice, jak rychlé cestování. Můžete také využít dědictví Bradavic, které najdete ve světě. Další tipy najdete v našem průchodu Bradavice Legacy, který je plný užitečných rad a průvodců.

Bradavice Legacy během jeho vývoje přineslo značnou kritiku, hlavně kvůli skutečnosti, že tvůrce série Harry Potter, J.K. Rowlingová, v posledních letech učinila řadu transfobických poznámek o sociálních médiích.

Zatímco lavina potvrdila, že J.K. Rowling není „přímo zapojený“ do vývoje Bradavic Legacy, pracuje s „jejím týmem“ a Portkey Games, Warner Bros. Štítek věnovaný spuštění nových zkušeností inspirovaných j.K. Rowlingovy původní příběhy. V současné době není jasné, zda z prodeje hry vydělá jakékoli licenční poplatky, ale je pravděpodobné, že je založena na jejím původním těle práce.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o transgenderových právech nebo půjčit svou podporu, doporučujeme vám, abyste si prohlédli Národní středisko pro rovnost transgenderu v USA a mořských panenách ve Velké Británii.

Více z načtení

Echo Apsey Echo Apsey je spisovatel s pětiletými zkušenostmi pokrývajícími PS5, Xbox a Nintendo Switch, stejně jako největší hry a franšízy. Najdete spoustu průvodců na Call of Duty, XDEFIANT, Spider-Man 2, EA Sports FC, Starfield, Mortal Kombat 1, Street Fighter 6 a další. Kromě toho pravidelně aktualizují seznam PS Plus a prémiových her na LoadOut a zapisují seznamy herních herních průsmyků s měsíční PS plus a Xbox Game Pass. Můžete také najít recenze a funkce na hrách, stejně jako hardware pro PS5, Xbox a Nintendo Switch. Ve své době psaní se zúčastnili průmyslových akcí, jako je Gamescom, Wasd. Kromě toho provedli rozhovory s týmy za lordy Fallen, Blue Protocol, Dying Light 2 a další od začátku své psaní cesty na univerzitě.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.