Budoucí questy a další – Blog anket, Roadmap Old School Runescape 2023 odhaluje nové úkoly a aktivity

Roadmap Old School Runescape 2023 odhaluje více úkolů a aktivit

Zrojmenné síly se zdají podobné starodávným kletbě přidaným Runescape 3, ale Stará škola Tým trvá na tom, že ničivé síly jsou oddělené. Síly budou také silně ovlivněny zpětnou vazbou komunity. Kromě toho budou hráči brzy dotázáni o pouštním pokladu II. Otázky budou zahrnovat, zda by to mělo být přidáno do hry, ať už by to mělo odměnit starověké kletby a zda výše uvedené čtyři šéfy by měly být opakovatelné po dokončení úkolu.

Zprávy

Budoucí questy a další - Blog anket

Dnes pro vás máme skutečnou pochoutku! Nejenže pro vás máme nový zkroucený příběh, ale také máme záhadný nový úkol, který přichází s jeho vlastním opakovatelným sólovým šéfem � a hromádkou sladké kořisti, abys drancoval.

Jak víte z našeho blogu o změnách hlasování, přistupujeme k novému přístupu k nadcházejícímu obsahu dotazování. Jsme trochu tajnější o věcech, abychom se ujistili, že všechny ty nejlepší kousky zůstanou překvapením �, ale stále získáte klíčové informace, které potřebujete k rozhodnutí.

Pokud tedy tyto otázky hlasování vypadají trochu jinak � to je proč! Spolu s těmito otázkami budeme také dotazovat nedávné odměny za rozšíření bojových úspěch!

Zahrada smrti

Vracíme se do Kourend & Kebos!

Vrátíme se do Kourend a Kebos na další zkroucený příběh! Tyto krátké, samostatné úkoly jsou určeny k přidání dalšího života a charakteru na kontinent.

Další splátkou v této antologii je Garden of Death, mezilehlý úkol vytvořený během našeho vůbec prvního herního jamu. Se zaměřením na průzkum a objev je tento úkol jedinečný v tom, že neobsahuje žádné postavy, cutscenes nebo dialog, a místo toho používá experimentální styl hry, který vás uvidí dešifrovat dříve neznámý jazyk.

Požadavky – kliknutím sem zobrazíte

Chtěli byste, aby se do hry přidala nová, mezilehlý zkroucený příběh s názvem Garden of Death?

Dále na docketu navrhujeme nový úkol na úrovni hlavní úrovně s názvem � uh� Pojďme se pohybovat.

Tento úkol je zjevně tak záhadný, že samotný název je tajemství � a záhada se tam nezastaví. Náš příběh začíná vraždou a není zde žádný nedostatek podezřelých – ve skutečnosti jste jedním z nich! Chcete -li objevit pravdu, budete muset vytvořit nepravděpodobnou alianci odhalit skutečného vraha a rozeznat svůj motiv.

Zde jsou požadavky:

Požadavky – kliknutím sem zobrazíte

 • Cor ‘Blimey Mate!
 • Co jste děláte
 • Ve mě kapsy?
 • Zatímco Guthix spí
 • 69 Agility
 • 64 Thieving
 • 56 Hunter
 • Doporučeno 85 bojových úrovní
 • 2 body úkolu
 • 16 000 agility xp
 • 12 000 zlodějů xp
 • 8 000 Hunter XP
 • Nový šéf sólově opakovatelný

Páni! Jsem rád, že jsme již dokončili protokol sbírky.

Chtěli byste, aby se do hry přidala nový záhadný úkol na úrovni?

Příklad aktuálních odměn za úkol na úrovni hlavní úrovně.

Zatímco máme na téma úkolů, nedávno jsme diskutovali o odměnách XP z úrovně Master a Grandmaster. Tyto úkoly jsou jedny z nejtěžších ve hře, ale mohou dát méně XP, než kdybyste měli strávit stejný čas jen broušením za relevantní dovednosti.

Chceme, abyste nám řekli, jak byste se cítili o výrazném zvýšení odměn XP z těchto typů úkolů – trochu něco, co by je užitečnější, spolu s skvělými příběhy, které vyprávějí, a úžasnými předměty, které nabízejí.

V současné době se XP daný z Questů Master a Grandmaster liší mezi 10 � 30k pro každou pojmenovanou dovednost. Rádi bychom to zvýšili na kdekoli mezi 50 � 100k xp. Přesné hodnoty budou záviset na dotyčné dovednosti, obtížnosti úkolu a kvalitě dalších nabízených odměn.

Pokud tato otázka projde, výsledek se bude vztahovat na nový bankovní úkol diskutovaný výše. Máme druhou otázku, která se ptá, zda byste měli rádi, abychom použili nové pravidlo na předchozí úkoly Master a Grandmaster, také. Pokud jste je již dokončili, budeme vás kompenzovat zavedením jednoduchého způsobu, jak si nárokovat jakýkoli další XP, který jste zmeškali.

Chtěli byste, abychom zvýšili množství dovedností XP daného z budoucích úkolů Master a Grandmaster na přibližně 50 � 100k na dovednost?

Chtěli byste, abychom zvýšili množství dovedností XP daného ze všech předchozích hlavních a velmisterských úkolů mezi přibližně 50-100k na dovednost? (Ti, kteří již dokončili úkoly.)

Objeví se nový Challenger

Jak jste si možná všimli, udržujeme vše, co se týká tohoto nového pátrání na úrovni hlavní úrovně, v blízkosti naší hrudi � Ale máme pro vás něco, na co se můžete nadchnout.

Během místa, kde Varok? , Setkáte se s konečným šéfem. Jakmile jste to porazili a dokončili úkol, jsme jako fantomová verze šéfa, abychom se stali novým, opakovatelným sólovým setkáním.

Pokud je do hry přidán nový tajemný úkol na úrovni hlavní úrovně, chtěli byste se, aby se jeho konečný šéf stal opakovatelným sólovým setkáním po dokončení? (Pokud tato otázka projde, odměny za šéfa budou dotazovány později.)

Každý šéf, který stojí za svou sůl. V souladu s naším novým procesem dotazování budeme sdílet naše nápady, pokud nový hlavní úkol a přidružený šéf předá hlasování.

Chápeme, že tento nový přístup je trochu odlišný a udržujeme věci tajnější než obvykle, takže bychom opravdu rádi slyšeli vaši zpětnou vazbu o tomto průzkumu.

Máme velké plány na Dungeoneering? , A nemůžeme se dočkat, až vám řekneme všechno o �

(Poznámka editora: Mod Errol zde! Zdá se, že kdokoli, kdo psal tuto novinu, zmizel před dokončením. Velmi podivné. Zajímalo by mě, co se snažili říct?)

Tuto aktualizaci můžete také prodiskutovat na našich oficiálních fórech, na subredditu 2007scape, na fórech Steam nebo v komunitě OSRS Discord v kanálu #GameUpdate kanálu. Pro více informací o výše uvedeném obsahu naleznete v oficiálních starých školách Wiki.

Mods Arcane, Archie, Argo, Ash, Ayiza, Boko, Bruno, Chilly, Curse, Daizong, Ditto, Dylan, Ed, Elena, Errol, Fed, Gecko, Goblin, Grub, Halo, Havik, Hornet, Husky, Jalo, Kieren, Kieren , Kirby, Kurotou, Lenny, Light, Mack, Maylea, Markos, Maso, Moogle, Morty, Nin, Nylu, Regent, Redfield, Roq, Ry, Sarnie, Shaun, Shorom, Sigma, Skylark, Soffan, Sova, Squid, Starry , Steve W, Surma, Tide, Torrance, Veda, Vegard, West & Wolfy

Tým staré školy.

Tento web a jeho obsah jsou Copyright © 1999 – 2023 Jagex Games Ltd, 220 Science Park, Cambridge, CB4 0WA, Velká Británie.

Použití této webové stránky podléhají našim podmínkám a zásadám ochrany osobních údajů

Roadmap Old School Runescape 2023 odhaluje více úkolů a aktivit

Plán zimního summitu představoval Old School Runescape New Quests Activity

Tým Jagex právě uspořádal svůj vůbec první zimní summit, událost, kde hovořili s Old School Runescape komunita o nadcházejících změnách a aktualizacích hry. Vzhledem k tomu, že se jednalo o první událost svého druhu, tým upustil od masivních bomb informací, včetně plánu pro první polovinu roku 2023. The Old School Runescape 2023 Plán podrobností o obrovských aktualizacích hry a odhalení dalších úkolů a aktivit k prozkoumání.

Nová dovednost příchozí

První a pravděpodobně největší informace z Old School Runescape Roadmap 2023 je to, že tým doufá, že do hry představí novou dovednost. To je velký problém, protože 22 dovedností hry se od té doby nelíbilo OSRSVydání v roce 2013.

Přidání nové dovednosti je obrovská změna Old School Runescape. Tým proto také mění způsob, jakým funguje systém dotazování ve hře. Tímto způsobem mohou lépe porozumět své komunitě a jejím názorům. Od této chvíle budou ve stádiích dotazovány významné změny, jako jsou nové dovednosti. V době psaní je hlasování živě s jedinou, přímou otázkou: „Měla by být přidána nová dovednost Old School Runescape?“

Podle nového příspěvku do dovedností musí počáteční otázka projít s více než 75% ano hlasy. Poté se Jagex přesune do fází myšlenky, kde bude komunita dotazována na to, co chtějí z nové dovednosti. Odtud bude do komunity dotazován několik nových dovedností. Hřiště s nejvíce hlasů bude poté zdokonaleno, testováno a nakonec do hry přidáno.

ANTICTILENÁLNÍ AKTIVITACE OLD School Runescape New Quests

Jak budou fáze hlasování fungovat. Obrázek přes Jagex

Tajemství North Quest

Navzdory vzrušení z nové dovednosti bylo oznámeno několik nových úkolů a aktivit Old School Runescape. Jagex škádlí „Mystery Quest“ a nakonec to odhalil na zimním summitu: Secrets of the North.

Secrets of North se rozšíří o následující úkoly: spřátelit se s mou paží, Stín generála, nevyzpytatelný kult a Cult Hazeel. Hráči budou potřebovat 69 agility, 64 zlodějů, 56 lovců a doporučenou bojovou úroveň 85. Úkol odmění hráče se zkušenostmi v obratnosti, zlodějství a lovcem, stejně jako dva body úkolu, a několik odměn, které byly dotazovány v listopadu.

Tyto odměny zahrnují opakovatelné setkání sólového šéfa, které může odměnit několik nových položek, ke kterému se přidají Old School Runescape. Mezi tyto odměny patří Phantom Essence, nová zbraň na rozsahu v luku krveprolití, nová magická zbraň v Soulblight Scepter a další.

Secrets of North má datum propuštění 11. ledna 2023.

Pouštní poklad II Quest

Tajemství severu je však pouze jedním z mnoha nových příchozích úkolů. Secrets of the North bude předpokladem pro další quest Jagex plány na přidání: Desert Treasure II, pokračování jednoho z nejstarších a nejznámějších úkolů hry. Jagex uvádí, že pro tento úkol položil základy za poslední dva roky.

Desert Treasure II bude mít podobnou strukturu jako původní úkol. Hráči budou muset cestovat po celém Gielinoru, aby bojovali proti čtyřem šéfům: Leviathan, Whisperer, Duke Sucellus a Vardorvis. Hráči, kteří se podaří dokončit úkol, budou samozřejmě odměněni sadou ničivých sil. Myslete na ničivé síly jako na jinou kouzelnou knihu pro modlitbu místo magie.

Zrojmenné síly se zdají podobné starodávným kletbě přidaným Runescape 3, ale Stará škola Tým trvá na tom, že ničivé síly jsou oddělené. Síly budou také silně ovlivněny zpětnou vazbou komunity. Kromě toho budou hráči brzy dotázáni o pouštním pokladu II. Otázky budou zahrnovat, zda by to mělo být přidáno do hry, ať už by to mělo odměnit starověké kletby a zda výše uvedené čtyři šéfy by měly být opakovatelné po dokončení úkolu.

Old School Runescape Roadmap 2023 Obrázek

Old School Runescape 2023 plán v celé své nádheře. Obrázek přes Jagex

Jagex prozatím zůstává v klidu na požadavcích dovedností Desert Treasure II, ale zveřejnil požadavky na úkol. Jak je uvedeno výše, tajemství severu je požadavkem na pouštní poklad II. Hráči budou také muset dokončit několik úkolů: Pouštní poklad I, Enakhra’s Lament, Temple of Eye, zahrada smrti a pod ledovou horou.

Pouštní poklad II bude (předběžně) odměnit hráče z ničivých sil, schopnost znovu bojovat proti všem čtyřem šéfům, obrovským množstvím modlitebních zážitků a pěti body úkolu.

Návrat lovce odměn

Další z Old School Runescape‘Nové úkoly a aktivity nemusí být nutně nové, ale vracet se. Bounty Hunter existoval a on během OSRSNěkolik let životnost a tým si myslí, že 2023 je ten pravý čas, aby ji vrátil zpět. Samozřejmě, jako herní režim PVP, lovec Bounty je v komunitě docela kontroverzní, takže je třeba provést změny. Vývojář slibuje zapojit komunitu do několika kol dotazování, takže tyto změny jsou prospěšné.

Bounty Hunter je přesně jako to zní: hráči jsou přiřazeni odměňovací cíl podobné úrovně boje a rizika bohatství. Hráči dostanou všechny položky, jejich oběť klesá na zabití a další odměnu, kterou určí průzkumy veřejného mínění. Navíc se vracejí duch a koncept kráterů lovců. Nebudou na stejném místě nebo budou mít stejný vzhled, ale krátery poskytují lovce odměn s systémem Opt-In pro hráče. Tým věří, že tento systém přihlášení jim umožňuje kreativnější svobodu s režimem.

Odměny za účast na Bounty Hunter budou určeny průzkumy veřejného mínění.

Lesnictví: Cesta činnosti Forester

Jagex také rozšiřuje specifické dovednosti, které cítí, že jsou restriktivní ve svém obsahu, a nejnovější dovednost, jak se toto ošetření dostane. Tato dovednost obdrží expanzi zvanou lesnictví: Cesta Forestera. Cílem této rozšíření je zvýšit sociální interakci hráče snížením konkurence zdrojů, přidáním nových událostí a poskytnutím dovedností více ekonomických možností. Tyto výhody budou přetrvávající po celém světě a nejsou omezeny na konkrétní místo.

Hráči mohou chytit lesnickou soupravu od podivného Forestera, aby zahájili lesnictví. Při jeho používání může dojít k několika událostem, na rozdíl od náhodných událostí, které se již odehrávají uvnitř Old School Runescape. Hráči se také mohou setkat s jedinečnými lesními obyvateli, kteří budou poskytovat zvláštní odměny. Odměny lesnictví se budou škálovat s úrovní dřevořezby, stejně jako mnoho podobných expanzí dovedností v posledních letech.

Mezi tyto odměny za lesnictví patří listy, nový zdroj vedle protokolů a speciální měna lesnictví. Vývojář také naznačuje, že může představit další způsob, jak získat outfit Lumberjack prostřednictvím lesnictví. Odměny a takové budou samozřejmě dotazovány později, blíže k propuštění expanze.

Bude k dispozici v Old School Runescape V polovině roku 2023, jak je uvedeno v plánu.

Oficiální účty sestavy

Nakonec jedna z posledních věcí diskutovaných na Old School Runescape Zimní summit 2022 byl oficiální sestavení účtu. To podporuje hráče, kteří se rozhodnou hrát alternativní herní styly, například na 1 obraně. Hráči si budou moci vybrat z řady přednastavených sestav účtů. Nejprve se jedná o sestavení 10 hp, 1 sestavení obrany a sestavení úrovně 3 (bez bojových zkušeností). V budoucnu existuje také prostor pro další sestavy.

REDULA REDULA OLD SCRIEL RUNSECAPE 2023

Obrázek přes Jagex

Tento systém zablokuje účty v získávání zkušeností mimo vybranou sestavení. Například sestavení 10 hp nikdy nezíská zkušenosti s hitpoints. To však jde oběma způsoby. Hráči se budou moci omezit po vytvoření účtu. Ale nebudou se moci omezit, pokud již požadavky narušily. Hráč s 50 obranou nemůže svůj účet učinit 1 obrannou sestavení.

Hráči mají možnost se kdykoli odhlásit nebo se odhlásit. Jak již bylo řečeno, hra stále sleduje zkušenosti s zisky, takže zkušenosti budou znovu získány, pokud bude omezení zvednuto. Kromě toho budou omezení hráči schopni prokázat svůj status novými ikonami chatu, kosmetiky a hiscores.

Oficiální blogový příspěvek si můžete přečíst zde.

 • označen s
 • Jagex
 • Jagex Partners
 • Old School Runescape