Budování her online, stavební hry zdarma pro děti, městský most, dům, věž hrad PC, stavební hry �� | Hrajte zdarma na gamepixu

Stavební hry

Online stavební hry nabízejí kreativně stimulující zážitek, který zmocňuje vaši představivost a pomůže vám uvést vaše nápady do reality. Odemknou neomezenou tvůrčí svobodu, jen zřídka mají mnoho omezení nebo pravidel, která vám brání v tvorbě vaší vize. Ať už jde o stavbu obrovských struktur, navrhování vašeho vysněného domova nebo vytvoření celé civilizace, online stavební hry nabízejí obrovský svět možností.

Zdarma online stavební hry a simulační hry

Pro děti, dospívající a velké děti – hraní zábavných stavebních her online zdarma – hry pro stavbu mostů, stavební inženýrské hry, budova domu / hradu, hry pro stavbu karet, aktivity stavebních bloků a hádanky kritického myšlení na vašem počítači na učení4good.com. Od snadno hratelných her po náročnější pro problémové bustery. Šťastná budova a vždy pamatujte – nejprve bezpečnost!

Připojte se k hrdinským a dobrodružným hrdinům, když cestují a prozkoumávají mystickou sedmou říši v Mergest Kingdom . Mergest Kingdom je hra poháněná quest podobnou jako design jako ty staré Facebook a mobilní hry, kde musíte pomoci uvíznutým lidem království, aby odhalili příčinu tajemné mlhy, která zakryla zemi. Sklizeň zdroje a shromažďovat předměty k dokončení úkolů a vybudování vašeho ostrova, když prozkoumáte stále více a více zázraků, které na vás čekají.

Moře, neomezený zázrak, který je stejně krásný jako nemilosrdný. V Idle Arks: Sail and Build, pomůžete vést skupinu přeživší. Sbírejte Driftwood, abyste stavěli a upgradovali vaši loď, shromažďovali zdroje a poklady, které se unášejí kolem, a zachrání přeživší a zvířata podél cesty, aby se zvýšila velikost vaší posádky a získala pasivní bonusy. Jak by se jméno mohlo naznačovat, jedná se o klasickou nečinnou hru, což znamená, že vaše posádka bude i nadále shromažďovat zdroje, jak jste pryč. Idle Arks je jednoduchá a solidní hra, která vás pobaví po mnoho hodin.

Babel Tower je hra nečinnosti, ve které stavíte nejvyšší věž! Sbírejte skály a dřevo, které budete potřebovat pro stavbu. Upgradujte horníky, vrtulníky, nosiče a řemeslníci pomocí mincí (které můžete získat z prodeje svých materiálů. Jak se vaše věž zvyšuje, zvyšují se náklady na stavbu, takže budete muset udržet na vrcholu upgradů, aby vaše věž byla efektivní. S postupem času je mnohem více investovat, například vodní čerpadlo pro vaše stromy, motory a dokonce i buben, který bije čas, aby vaši pracovníci udrželi!

Nakreslete a uložte Stickman je pro děti vynikající hra, protože podporuje kritické myšlení a kreativitu. Hra vyžaduje, aby hráči přemýšleli dopředu a přišli s inovativními řešeními na ochranu Stickmana před různými nebezpečími a pasti, které mu přicházejí. Tím, že se děti zapojí do tohoto druhu strategického myšlení.

Kromě toho mechanik kresby hry poskytuje dětem vynikající příležitost zlepšit své umělecké schopnosti. Kreslení ochranného štítu vyžaduje, aby hráči používali myš k vytvoření různých tvarů a vzorů. Jak postupují přes úrovně, mohou děti experimentovat s různými barvami a styly, aby jejich kresby byly ještě více kreativní. Tento druh uměleckého výrazu nejen pomáhá rozvíjet motorické dovednosti pro děti, ale může to být pro ně také hodně legrace. Nakreslete a uložte Stickman je fantastická hra, která poskytuje dětem příjemný způsob, jak rozvíjet své kognitivní a umělecké schopnosti.

Pro ty z vás, kteří si užívají testování vašich budov a kreativních dovedností: Prozkoumejte a navrhujte nový svět, důlní zdroje, postavte svůj vysněný dům nebo jedinečnou krajinu nebo jen vytvořte nová prostředí pro zábavu. Použijte svou fantazii na její limity, vyzvěte svou mysl a experimentujte s novými nápady pro design.

Hráči, kteří rádi hrají Minecraft (kde umístíte bloky, aby stavěli věci a dobrodružství), by také měli zjistit, že si velmi užívají hraní stavitele Minecraft (kde vaše představivost, odhodlání a výdrž jsou vaše jediné limity). Mine Clone je skutečně nejlepší kreativní budova, dobrodružná krajinářství a design, která vyžaduje, abyste se volně potulovali a prozkoumali 3D svět čekající na vylepšení sami, odstranění a přesunutí (důlních) bloků, aby naplnily krajinu novými zdroji, a vytvořit skvělé nové struktury z těchto bloků a řešit nové stavební nástroje podle dostupných možností. Pamatujte, že tato hra byla vytvořena tak, aby vyzvala hráče, aby se naučili myslet mimo krabici, Bigtime! Například, co můžete dělat, když jdete pod vodu nebo vezměte své stavební plány do vzduchu?

Pokuste se pěstovat svůj kmen v širokém světě Wanderersio se svými společníky a putovat z půdy k náplasti pozemek se snaží shromažďovat zdroje.

V Wanderers Io hrajete jako nový náčelník pro pár Stragglerů, kteří se chtějí připojit k vašemu kmeni. Začnete s lovcem a řezivem, mezi těmito dvěma shromáždí maso a dřevo, které můžete použít k rozšíření svého inventáře, stavět nové nástroje a co nejrychleji pěstovat kmen. Ale buďte opatrní, další kmeny touží také v těchto zemích a neprojevují žádné milosrdenství žádné útočníky.

Cesta přes hvězdnou oblohu vesmíru, když doprovázíte a napomáháte skupině kosmických kolonizátorů, když se usazují na vzdáleném mimozemském světě. Ve finále Země 2 pomůžete osadníkům shromažďovat zdroje a založit základní tábor, který postupně vyroste do nového domova. Final Earth 2 je vzrušující management, vývoj a shromažďování zdrojů, která je perfektní pro fanoušky městských stavitelů.

Bonfire Forsaken Lands – místo, kde si můžete vybudovat osídlení v zasněženém táboření, spravovat pracovníky a shromažďovat zdroje, aby přežily útoky monster během nocí. Pomalu získáte přístup k možnostem pokročilé budovy a tvorby. Objevte a obchodujte s novými civilizacemi a objevte tajemství starověku. Objevte něco nového s každým dalším dnem.

Simulátor přežití lesů je instinktivní hra pro přežití, ideální pro fanoušky přežití a lidi, kteří si užívají zážitky z otevřeného světa! Při hraní vás to přiměje k okraji svého sedadla, a když se pokusíte vyjednat cestu přes nebezpečí lesa! Můžete přežít?

Cílem této hry je přežít! Zní to jednoduše správně? Ale v tomto lese není nic jednoduchého. Budete mít hladové kanibaly, kteří vás pronásledují a loví vás, a nechcete se chytit jedním z nich! Můžete si pomoci tím, že vytvoříte zboží, abyste zlepšili vaši obranu, a také musíte být připraveni reagovat na jakoukoli situaci. Instinkty ostrého přežití jsou také nutností! Zní to jako něco, co jste schopni? No, zjistíme to!

Over The Bridge je víceúrovňová stavební hra a tvrdá, fyzikální, online puzzle pro hráče základní školy, střední a střední školy, kde musíte zobrazit dovednosti tvůrčího inženýrství a řešení problémů, aby se stavěla robustní mosty, které podporují cestu automobilu. S čím dál více se zvyšují úroveň.

Důvody pro hraní této choulostivé, logické hry pro mozek: Vyřešte problémy založené na fyzice zábavným a interaktivním způsobem. Vyzkoušejte a cvičte své dovednosti analytického myšlení, kreativní myšlení a základní uznání fyziky, když se pokoušíte stavět dostatečně silné mosty na každé úrovni.

Strategie k vítězství: Dobrý starý pokus a chyby hrají velmi důležitou roli k vašemu úspěchu zde. Pokud selžete s počátečním pokusem, zkuste zjistit, kde jste se pokazili, a podle toho upravte strukturu mostu. Přemýšlejte a využijte gravitaci ve svůj prospěch ve stavebním procesu. Buďte pozor na pokrok auta přes vaše stvoření-to vám může poskytnout stopy o tom, kde váš most může potřebovat doladění.

Minicraft je super neformální a jednoduchá hra, která je prostě perfektní pro relaxaci. To znamená, že minicraftis také fantastická kreativní hra na budování světa, která vám snadno umožňuje uvolnit vaši plnou kreativitu, když prozkoumáte hory, stavíte domy nebo dokonce hrady. S neomezenou nabídkou zábavných zdrojů, s nimiž lze stavět, je obloha skutečně limitem této hry Minecraft-esque!

Fort Builder je skvělá simulační hra, kde můžete stavět pevnosti a trénovat se různými zbraněmi. Máte k dispozici tři možnosti struktury, různé zbraně a projektily, máte úplnou svobodu používat svou fantazii a budovat nejúžasnější pevnost.

Cílem této hry je vybudovat nejpůsobivější pevnost, chránit ji a být připraven pokračovat v přidávání a budování struktury, na kterou by bohové byli hrdí! Tato skvělá stavební hra by měla být hitem s fanoušky architektury, budov a obecných stavebních aktivit. Tato aktivita je založena na jednoduchém konceptu stohování, spojení a neustálého přidávání vaší struktury! Máte představivost a konstruktivní schopnost být schopni vybudovat pevnost, která je schopna odrazit a chránit? Hodně štěstí Master Constructor!

Bomb the Bridge je vzrušující logická logická hra, kde musíte použít výbušniny k zastavení nepřátel překračujících most. Umístěte výbušniny, abyste mohli zničit most, zatímco nepřátelé jej přecházejí.

Tower Builder – Připravte se na úplné ponoření do této návykové hry založené na fyzice, tlakové prostředí, které je o rovnováze. Tato hra otestuje vaše myšlenky na rovnováhu a delleop vaše dovednosti načasování a zároveň vám poskytne spoustu legrace! Pojďte a jděte!

Cílem této hry je vytvořit věž, která je co nejvyšší. I když to zpočátku vypadá jako jednoduchá postava logické hry vytvořené pro děti – není to tak jednoduché. Toto je hra pro všechny věkové kategorie a vyžaduje základní porozumění vědě – gravitace, mši, geometrii a jak funguje rovnováha. Perfektní rovnováha se zvažuje, když žádný předmět kolísá nebo sklouzne. Když je objekt nestabilní – můžete vidět nějaký zářící Stardust na nestabilním objektu. Ačkoli nestabilní objekty mohou stát v klidu – mohou mít zlomkový pohyb a to je považováno za „téměř dokonalou rovnováhu“. Použijte toto a své dovednosti načasování k dosažení dokonalé rovnováhy a získání vysokého skóre!

Stavební hry

Ve světě online her je jedním z nejkreativnějších a podmanivých žánrů Stavební hry. Existuje jen několik dalších zážitků, než nastavení, abyste mohli pracovat na projektu od nuly a proměnit vaši vizi v podrobnou realitu. Stavební hry jsou vynikajícím způsobem, jak využít vaši fantazii a oddává se procesu konstrukce něčeho od nuly, na které můžete být hrdí. Ať už je to něco Epic, vezme si dny, Nebo jen dvacet minut zábavy, aby se něco méně stalo, stavět hry patří mezi nejpřesvědčivější hry online.

Pokud jste někdo, kdo rád využívá vaše fantazie A tvůj umělecký strana, svět budování her je perfektní pro ponoření dovnitř. Potenciál budování her je téměř neomezený, s miliony různých myšlenek a konceptů čekajících na vytvoření vás. Cokoli si dokážete představit, můžete udělat. Dýcháním života ve svých nejdivočejších a nejbláznivějších nápadech se můžete účastnit stále rostoucího společenství Budování hráčů, sdílení vaší kreativity s ostatními. Nejlepší část o tom všem? Neexistují žádná pravidla o tom, jaký správný způsob hraní. Můžete jít do detailů dokonalých milimetrů nebo být trochu experimentální a vytvořit něco pozoruhodného a originálu.

Stavební hry Překročit věkové hranice. Jsou to perfektní způsob, jak představit malé děti do světa videoher a poskytnout jim nástroj, který oživí své nápady. Ostříšnější a zkušenější hráči mohou realizovat stavební hry s nejvyšším potenciálem, objevovat a zvládnout různé funkce ve hře, aby si uvědomili úžasné nápady. Ať už usilujete o konstrukci úžasného megastruktura plné barvy a detailů, dohromady vysněný domov a poskytnout to nebo vytvořit personalizované civilizace To může vzkvétat a růst pod vaší správou věcí, budování her představuje obrovský svět možností, což vám dává nástroje k prozkoumání vaší individuality.

Historie budování her

Abychom pochopili, proč je žánr stavební hry tak úspěšný, je nezbytné prozkoumat fascinující historii žánru, která sahá až do prvních dnů počítačových her. Hlavním milníkem v historii stavebních her bylo vydání SimCity v roce 1989. Průlomové, semenné uvolnění, SimCity vložila sílu formovat metropoli do rukou hráče a představila koncept správy vlastního města. To zachytilo dříve nevyužitou jiskru kreativity v herním světě, porodním způsobem experimentovat s vizionářskými nápady. Po jeho vydání následoval příliv podobných her a představil nové způsoby, jak prozkoumat architektonickou kreativitu.

I když existují desítky pozoruhodných her, které následovaly po desetiletí, žádné ve srovnání s největší stavební hrou všech dob: Minecraft. Monumentální příchod Minecraftu v roce 2011 uvedl nové paradigma pro kreativitu a inovace ve videohrách, katapultující hry do stratosféry s globálním uznáním. Díky svému průlomovému, blokovému stylu a zdánlivě neomezeným potenciálem pro uvedení nápadů do reality, Minecraft pomohl odemknout kreativitu milionů po celém světě a přemístit pouhé hraní, aby se stal trvalým kulturním jevem. Následovalo mnoho her inspirovaných Minecraftem a přidalo se k žánru začleněním nových a inovativních funkcí. Tyto druhy her jsou považovány za nejen zábavné, ale také cenné nástroje pro vzdělávání, pomáhají dětem odemknout jejich kreativitu a inspirovat mladé lidi po celém světě.

Široká škála stavebních her

Stavební hry se určitě pohybovaly kolem hranic, které se obvykle vyskytují v tradičním žánru, nepokojné nezapomenutelné zážitky z jejich otevřené povahy. V moderní době stavební hry nadále posouvají hranice představivosti a nabízejí stále více pohlcující zážitky. Mnoho stavebních her nyní přešlo do jiných žánrů a zachovalo si jejich ducha kreativity a zároveň začlenilo puzzle, strategii nebo akční prvky. Jedna taková hra je masivně populární Fortnite, který se odlišuje od jiných her Battle Royale jeho velkým důrazem na budování. Dalším výrazným příkladem tohoto křížení stylů je The Sims, řada her, které se většinou zaměřují na simulaci života, ale má obrovský prvek budování a zdobení. Vytvořily se masivní online komunity, kde lidé sdílejí své výtvory mezi sebou, budovali domy snů a sociální oblasti pro své postavy.

V jádru stavebních her je příslib neomezené svobody, který vám poskytne plátno, na kterém můžete projevit vaše nápady. Toto plátno může být prázdné nebo již hemží se životem. Možná se ocitnete konfrontováni s volným pozemkem, nebo s celým národem, který se má vládnout. S různými nástroji a funkcemi ve vašem Becku a volání můžete experimentovat s nápady v téměř neomezené míře. Pokud ano umělecky nakloněné, protože poskytují nový druh plátna k využití. Pokud jste však více praktický Stavební hry pro vás mohou poskytnout jedinečnou platformu, kterou můžete propojit na vaši uměleckou stránku. Vaše kreativní sklony by mohly být více zakořeněny realismus, Snažit se vytvořit něco, co by existovalo ve skutečném světě nebo dokonce duplikujících struktur, které byste mohli najít ve městech v reálném životě. Alternativně můžete najít více vzrušení při něco výroby fantastický a rozmarný, který by mohl existovat jen ve videohře. Ať tak či onak, stavební hry vítají váš individuální umělecký vkus, což vám umožní vložit vaši osobnost do každého stvoření svým vlastním stylem a osobním dotykem.

Budování her na gamepixu

V rámci knihovny Gamepix můžete prozkoumat rozsáhlou škálu online stavebních her, z nichž všechny mohou hrát a přístupné na zařízení podle vašeho výběru bez nutnosti žádného druhu stahování nebo dalšího softwaru. Prozkoumejte svět karantény a vytvořte obsah svého srdce Stavět řemeslo, nebo vytvořte opevnění kolem vás pro přežití v akci nabitých akcí Postavit Royale. Pokud chcete sázky zvýšit, vytvořte království, na které by se Římané pyšní Forge of Empires, hra, která zahrnuje strategické prvky do žánru městského stavitele. Ať už se snažíte uvolnit svůj vnitřní konstrukční guru, nasměrovat svou kreativitu nebo Forge Velkou říši, hra pro vás čeká na Gamepix.

FAQ

Co je přitažlivé při stavbě her?

Online stavební hry nabízejí kreativně stimulující zážitek, který zmocňuje vaši představivost a pomůže vám uvést vaše nápady do reality. Odemknou neomezenou tvůrčí svobodu, jen zřídka mají mnoho omezení nebo pravidel, která vám brání v tvorbě vaší vize. Ať už jde o stavbu obrovských struktur, navrhování vašeho vysněného domova nebo vytvoření celé civilizace, online stavební hry nabízejí obrovský svět možností.

Jaké jsou různé typy stavebních her?

Online stavební hry přicházejí v různých stylech, které vám vyhovují bez ohledu na vaše preference nebo herní styly. Některé hry by se mohly zaměřit na uvolněné a příležitostné zážitky, což vám umožní postupně nashromáždit zdroje a v průběhu času přidat do struktur. Jiní nabízejí simulační hraní, začleňují strategické plánování a správu zdrojů.

Jaké jsou nejoblíbenější stavební hry?

  • Otvor.io
  • Stačí stavět .Lol
  • Kogama: Beecraft
  • Na mělčině
  • Kogama: Createyourhouse
  • Sploop.io