BULL SHARK BSK -MAZ – Battletech Wiki, kde najít býka žraloka v kampani: Battletech общbro

Battletech Bull Shark

The Bull Shark Maz je Thumper Boi, ne skvělá raketová loď, nyní, Bullshark M3. že věci na steroidech je 95 tun.

Bull Shark Bsk-Maz

The Bullshark Bsk-Maz je 95tunový útok ‘Mech. Po dokončení druhé části Dobrev Flashpoint, ve kterém velitel dostal mech lovcem odměny. Od toho lze mech zakoupit od System nebo Black Market Stores.

Popis [| ]

Nikdy jsem nic takového neviděl, velitel. To „mech vyzařuje smrtící milost a může zjevně zničit cokoli na své cestě. Své. Jiný světový, ale jasně ovlivněn technikou Star League ‘. Má namontovaný dělostřelecký kus – zajímalo by mě, odkud to přišlo.

Načtení [| ]

Tato varianta bullshark má mezi 42.81 až 65.5 Tonáž dostupné v závislosti na konfiguraci brnění. Sportovní 4 balistická, 4 laser a 2 hardbody rakety v kombinaci se 3 skokovými tryskami, Bullshark Maz ztratí část všestrannosti svého bratrance, ale získala v jeho palcovém dělu impozantní novou zbraň. Přesto může být stále postaven na širokou škálu účelů.

  • Maz Bullshark ztrácí ve srovnání s M3 dvě hardbody rakety, což je způsobilé pro raketové role založené na raketách. Dominuje také přítomnost Cannonu palce.
  • Maz si však stále zachovává své balistické tvrdé body na svých pažích a zachovává svou sílu jako balistická platforma pro zbraně.
  • Tato varianta také integrovala dvojité chladiče na rozdíl od -m3 a zdvojnásobila jeho základní chlazení. Vzhledem k tomu, že jeho palec váží 10 tun, to znamená, že některá z těchto dvou funkcí činí bezplatné 10 tun vybavení: buď platíte 10 tun za zbraň a chladiče jsou zdarma, nebo platíte za 10 navíc chladicí linky a dělo je zdarma. Potřeba méně (pokud vůbec) Extra Heatsinks také pomáhá vyrovnat náklady na slot pevného palce (a samotná zbraň je 10 slotů, přesně stejná jako 10 extra chladičů, což dále posiluje úhel „volného vybavení“).

Strategie [| ]

Maz Bullshark ztrácí velkou všestrannost s nižší volnou tonáží ve srovnání s jeho bratrancem M3. Přesto je to stále velmi silný útočný mech s masivní přítomností na bojišti. Opět, protože to není vybaveno podpůrnými tvrdými body, nemusí to fungovat stejně jako specializovanější stroje v roli na blízko.

Battletech Bull Shark

24 ноя. 2019 – 23:30

Kde najít býka žraloka v kampani?

Navštívil jsem několik černých trhů, zatímco jsem viděl většinou Atlas, King Crab, Crab, Annihilator atd.

Ještě jednou vidět býka žraloka.

Vypadá to, že to bude vynikající raketová loď ke všemu ostatnímu, protože má 4 hard body (2 na rameno) a co se zdá být největším rozdílem mezi max a prázdnou tonáží ve hře.(Pouze 19.5 tun prázdné na IIRC 90 tun mech).

Z mých specifikací v obchodě s potyčkou mohu získat spoustu brnění, přičemž stále mám chladiče velikosti 6 d, 4×20 lrm a 8 lrm munice (dost na 12 kol nepřetržitého ohně), s TTS a podobně.

24 ноя. 2019 – 23:56

Musíte provést kampaň Heavy Metal Flashpoint – Bullshark je uzamčen za jedním z bodů Flash – jakmile je vydán, začne se objevovat na misích a v obchodech

25 ноя. 2019 – 2:54

The Bull Shark Maz je Thumper Boi, ne skvělá raketová loď, nyní, Bullshark M3. že věci na steroidech je 95 tun.

25 ноя. 2019 – 3:44