Bungie právě zlomila Destiny 2 na Steam Deck (pokud znovu na Windows) (aktualizace) | Windows Central, mohu hrát Destiny 2 na parní palubě? Pro herní průvodce

Mohu hrát Destiny 2 na parní balíčku

Pokud vlastníte Destiny 2 na PlayStation 4, PS5, Xbox One nebo Xbox Series X | S, můžete si stáhnout aplikaci PlayStation nebo Xbox v telefonu nebo tabletu a použít jeho Vzdálená hra Funkce pro streamování hry. To není ideální možnost, ale pokud si chcete hrát na cestách, je to vaše jediná volba v době psaní.

Bungie právě zlomila Destiny 2 na Steam Deck (pokud jste na Windows) (aktualizace)

Ani umístění oken na palubu Steam vám nedovolí hrát Destiny 2.

Parní paluba vlevo touchpad

(Obrázek kredit: Miles Dompier | Windows Central)

Aktualizace: 6:11 AM ET 16. listopadu 2022

Zdá se, že Destiny 2 je hratelný na parní balíčku, když zařízení běží Windows. Plakát Reddit, který se narazil na problémy při pokusu o hraní hry, zveřejnil aktualizaci situace. Po opětovné instalaci nejnovějšího ovladače APU byli schopni hrát na svém zařízení Destiny 2.

Původní článek

Co potřebuješ vědět

  • Zdá se, že Bungie zablokoval Destiny 2 v běhu na parní palubě, i když kapesní počítač běží Windows.
  • Destiny 2 a některé další populární tituly nefungují na parní balíčku, když běží SteamOS 3, což vede některé k instalaci oken na zařízení.
  • Podle nové chybové zprávy, která se objeví pro některé uživatele, se již nezdá být pro hráče Destiny 2 možností.

Zatímco parní balíček je výkonným a populárním ručním herním zařízením, má své limity při spuštění operačního systému Linux, se kterým se dodává.

Můžete si vzít SD kartu pro Steam Deck a nainstalovat plné Windows 10 nebo Windows 11 a pro některé hry je to často dobrá volba. Některé tituly, například PUBG, Overwatch 2 a Destiny 2 nepracují na parní balíčku, pokud na zařízení neinstalujete Windows. To znamená, až donedávna.

Podle příspěvku Reddit se zdá, že Bungie zablokovala Destiny 2 na Steam Deck, i když běží Windows.

„Takže jsem se právě aktualizoval na nový ovladač APU a nyní je Destiny 2 rozbitý ve Windows?„řekl Stumcdowell na Redditu. Sdíleli také snímek obrazovky, že uvádí: „Destiny 2 není v současné době podporován na Steam Deck.”

Specifické prohlášení v chybové zprávě ukazuje, že Destiny 2 není blokován náhodnou chybou. Místo toho Bungie nepodporuje název na parní balíčku bez ohledu na operační systém na zařízení.

Fanoušci sdíleli svou frustraci z Reddit v sekci komentáře. „Zdá se, že Bungie opravdu nenávidí palubu,“ řekl Digital Souldier.

Bungie oslovila situaci Destiny 2 v Steam Deck na začátku tohoto roku (přes Gamingonlinux):

„Naším cílem je udržovat bezpečné prostředí pro Destiny 2, protože obsahuje boj PVE i PVP ve vyvíjejícím se dynamickém světě. Zachování integrity naší bezpečnosti je složitý a dlouhodobý proces. V některých případech to znamená spojit se s partnery, jako je Battleye, a dodržovat jejich doporučení, v jiných to znamená rozhodnout se nepodporují platformy, které by mohly poskytnout špatným hercům způsoby, jak kompromitovat naše vlastní bungie vyvinuté bezpečnostní systémy proti cheatům.”

S Windows již není možnost hrát Destiny 2 na Steam Deck, fanoušci franšízy zůstanou bez jakýchkoli možností na kapesní počítači, alespoň pokud jde o nativní hratelnost. Pokud máte placené předplatné, je možné streamovat Destiny 2 prostřednictvím GeForce a jste ochotni pohrávat s některými nastaveními.

Mohu hrát Destiny 2 na parní balíčku?

S několika rozšířeními pod pásem zůstává Destiny 2 stejně populární jako vždy. A ačkoli je to na PC a konzole, představení kapesního počítače Steam Deck z Valve, který umožňuje hráčům zažít své oblíbené hry na cestách. Zde je to, co potřebujete vědět o záchraně galaxie přenosně.

Je osud 2 hratelný na parní palubě?

Bungie potvrdila na své stránce nápovědy, že Destiny 2 není na parní balíčku podporován nebo jakýkoli systém využívající proton Steam Play, pokud Okna je nainstalován a spuštěn. Pokud se hráč pokusí spustit Destiny 2 na parní palubě buď přes Steasos nebo Proton, nebudou moci hrát. Místo toho budou krátce po pokusu o spuštění hry nuceni zpět do své herní knihovny.

To mě dělá neuvěřitelně smutným, protože jako ostřílený hráč Destiny 2 i fanatik parního balíčku by byla schopnost hrát kelímek nebo nájezdy na cestách absolutním snem. Bohužel se zdá, že to bude vše, co bude kdykoli.

Bude mi zakázáno, když se pokusím hrát Destiny 2 na Steam Deck?

Bungie také objasnila, že jakýkoli pokus o obcházení Destiny 2 bude splněn s a Zákaz hry. Je to kvůli tomu, že hra je snadno hackovatelná na Linuxu, což je to, na čem kapesní počítač uteče, a vývojář, který chce využít nulové šance na jeho meta využíván nedostatkem anti-cheat. Rozumím jejich úvahám, ale přeji si, aby našli způsob, jak to dovolit, aby to běželo na Steasos.

Existuje jiný způsob, jak hrát Destiny 2 Portable?

Pokud vlastníte Destiny 2 na PlayStation 4, PS5, Xbox One nebo Xbox Series X | S, můžete si stáhnout aplikaci PlayStation nebo Xbox v telefonu nebo tabletu a použít jeho Vzdálená hra Funkce pro streamování hry. To není ideální možnost, ale pokud si chcete hrát na cestách, je to vaše jediná volba v době psaní.

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

Brent Koepp je novinář na volné noze se sídlem v Kalifornii. Volný fanoušek Pokémona více než 25 let strávil svou kariérní zprávu o populární franšíze Nintendo. Také se daří v Destiny 2 a JRPGS. Můžete ho sledovat na Twitteru @brentrkoepp.