Call of Duty: Ghost Face odhal ★, který je opravdu duch?, Jak vypadá duch bez masky v MW2? (Odhalení tváře)

Jak vypadá duch v MW2: obličej odhalí

Na jeho tváři odhalí, Price ho pozdraví „dobré tě znovu tě znovu vidět, Simon“ a uznává jeho duální identitu. Jeden pro Simona Rileyho a druhý pro duch badass postavy.

Call of Duty: Ghost Face odhal – kdo je on?

Vzhledem k tomu, že moderní Warfare 2 byla poprvé vydána v roce 2009, fanoušci přemýšleli o skutečné identitě jedné z nejzáhadnějších postav hry. V roce 2019 byl znovu zaveden Simon „Ghost“ Riley, v roce 2020 se objevil ve formě charakteru a poté měl velkou hlavní část v roce 2022 Modern Warfare II (restart). Kdo je však duch? Po dobu trvání Modern Warfare II, fanoušci dychtivě čekali na odhalení epické obličeje Ghost Call of Duty a téměř dorazila na jednu scénu.

Od té doby, co hra klesla, Dataminery odhalily odkaz na skutečnou tvář ducha. Na obrázku vytaženém z hlubokých souborů hry byla odhalení obličeje Ghost dokončena a najednou byla otázka „kdo je Simon Riley,“ byla zodpovězena v plném obrázku. Byla to tvář odhalení, že fanoušci čekali více než deset let, ale bylo to ohromující?

Pokud jste fanouškem Call of Duty, odhalí vás Ghost Face Restave.

Call of Duty Ghost Face odhalit top

Kdo je duch?

Ghost je legendární postava, která se poprvé objevila v roce 2009 Modern Warfare 2. Jako maskovaný hrdina bojující o síly dobra byl Ghost tajemnou a vzrušující postavou a jeho dovednosti na bojišti byly téměř nepřekonatelné. Když byl v roce 2022 znovu zaveden, stal by se ostřejší, rychlejší, tvrdší a ještě tajný. V roce 2019 kapitán Price – jedna z nejlepších postav v historii Call of Duty – uvedla, že nikdy nebudou existovat žádné obrázky ducha, to je to, jak záhadná je postava, kterou je.

Ghost se osvědčil jako obávaný bojovníka při více než jedné příležitosti, bez námahy sundal celé sloučeniny plné nepřátel s brutální účinností.

Jo, a pokud jste se zmateni a ptát se: „Kdo je Simon Riley,“, pak je to jednoduchá – odpověď je Ghost. To je jen skutečné jméno duchů.

V roce 2009 byla smrt Simona Rileyho v moderní válce 2 srdcervoucí. Bylo to poháněno zradou a zrádným aktem proti němu, ale naštěstí v roce 2022 moderní válčení II přežije cestu plnou nebezpečí a rizikem.

Nejbližší, co se dostaneme k Call of Duty Call of Ghost Face odhalit

V roce 2022 byla v roce 2022 moderní válka II krátká scéna, která vykazovala více Ghostovy tváře, než jsme kdy viděli. Je to pravděpodobně nejbližší, co se kdy dostaneme k plnému odhalení obličeje duchů a trvalo to jen pár sekund:

Toto je skutečná tvář ducha.

Fakta o duchu Call of Duty

Duch – nebo Simon Riley, aby mu dal své skutečné jméno – je jedním z Nejznámější postavy Call of Duty v historii. Je to dominantní, tajemný jedinec s historií, která se táhne téměř patnáct let, a objevil se v několika nejlepších hrách Call of Duty venku. O Simonovi Rileymu není mnoho informací – věk, vzdělání a většina jeho sdružení zůstává neznámá.

Ale pokud vás zajímá Výška Simona Rileyho, Máme to – je 6 ‘2 ″.

Po celou dobu jeho existence ve vesmíru Call of Duty byli hlasoví herci duchů Craig Fairbrass, Andrew Randall, Jeff Leach, A naposledy, Samuel Roukin. Protože občas měl přítomnost jako hlasatel ve hře, jeho hlas se okamžitě rozeznal, synonymem pro více hráči Call of Duty.

Byl Narodil se v Manchesteru, Anglie, ale nevíme kdy. Až do útoků z 11. září byl řezník učeňů, po nichž se připojil k armádě. Nyní, pokud víme, že útoky z 11. září byly v roce 2001, a kdyby Riley byl učedníkem, který se pak připojil k armádě, byl by v té době 16 až 18 let. Vzhledem k tomu, že moderní válka II se koná v roce 2022, Jeho věk může být umístěn kolem 39 – 41, což se zdá být o tom správně vzhledem k jeho záznamu a postavě.

Ale bizarně, v Modern Warfare 3, která je stanovena v roce 2016, lze psí značky Simon „Ghost“ Riley najít v režimu s názvem Kill potvrzeno. Kupodivu je datum narození na těchto značkách psů 2011, ale hra sama o sobě byla stanovena v roce 2016. To by však mohla být chyba.

Přečtěte si více: Odemkněte nejlepší nastavení tresky pomocí této příručky

Spokojený?

To je všechno, co kdy budete potřebovat vědět o duchu Call of Duty a jeho skutečné tváři. Očekává se, že se znovu objeví v jakékoli kapitole Call of Duty, a dokonce se hovoří o spin-off zahrnujícím duchovi jako hlavní postavu…

Jak vypadá duch v MW2: obličej odhalí?

Přemýšlel, jak Ghost vypadá bez masky v moderní válce 2? Tady je váš průvodce.

Podle Shreyansh Shah Naposledy aktualizováno 26. prosince 2022

Jak vypadá duch v MW2

Zatímco hráči si kampaň užívají spolu s několika svými oblíbenými postavami, Cod upustil obrovské překvapení. Modern Warfare 2 vytvořila jednu z nejlepších cutscenes ve franšíze. Milovaná postava Ghost aka Simon Riley v MW2, odhaluje jeho tvář odhalit svým spoluhráčům ve hře a hráči přemýšlejí, jak vypadá pod maskou.

Ghost byl jedním z nejznámějších a nejznámějších postav ve společnosti Call of Duty. Jeho tvář však byla jedním z nejvíce střežených tajemství v moderní válce 2. Po celá léta hráči přemýšleli, kdo je Simon Riley a mnoho z nich čekalo, až přijde den, když konečně uvidí muže pod maskou. A teď se konečně dozví více o jeho vzhledu.

Jak vypadá tvář ducha v MW2?

Moderní Warfare 2 Ghost Face odhal

Zatímco Ghost provedl obličej odhalit v Modern Warfare 2, není to před všemi. V cutscéně před týmem Ghost Mission, odhalí obličej před pracovní skupinou 141 a Los Vaqueros. Takže pokud jste se těšili na to, že uvidíte tvář ducha v MW2, Od této chvíle to nebude veřejně odhaleno.

To je však to, co můžeme vyjádřit ohledně jeho vzhledu z cutscénu. Duch je Kavkazský muž s nahnědlými vlasy. Zdá se, že jeho oči jsou také nahnědlé a umělé černé opálení kolem nich funguje jako maskování.

Na jeho tváři odhalí, Price ho pozdraví „dobré tě znovu tě znovu vidět, Simon“ a uznává jeho duální identitu. Jeden pro Simona Rileyho a druhý pro duch badass postavy.

Zatímco hráči jsou stále zklamaní i po polovině odhalení od Ghost v MW2, VA Ghost, Samuel Roukin Zveřejnil obrázek na Twitteru s titulkem za maskou. Zdá se, že to je, pokud jde o tvář, odhalíme, že se dostaneme za ducha.

To je vše, co je v tom, jak Ghost vypadá v COD MW2. Když jste tady, ujistěte se, že se podíváte na naše další MW2 Průvodci právě tady na vylepšení Gamer.