Call of Duty Modern Warfare 2: Jak získat přístup k otevřené beta – IGN, zdarma Call of Duty: Modern Warfare II Open Beta na Steam and Battlenet

Free Call of Duty: Modern Warfare II Open Beta na Steam and Battlenet

Během tohoto víkendu mají hráči příležitost otestovat režimy pro více hráčů nejnovější Call of Duty bez dalších nákladů. Zde najdete všechny potřebné informace o testech v páře a bitvě.síť, včetně toho, kdy MW2 Open Beta na PC končí a jaké odměny mohou účastníci vydělat.

Call of Duty Modern Warfare 2: Jak získat přístup k otevřené beta beta

Počáteční časy, časný přístup, PlayStation vs Xbox a další.

Aktualizováno: 22. září 2022 16:37
Zveřejněno: 12. září 2022 13:09

Call of Duty: Modern Warfare 2’s Open Beta Druhá vlna začíná ve čtvrtek 22. září v 10 hodin PT. Tentokrát se však v boji připojují hráči Xbox a PC. na PlayStation. Beta se poté otevírá všem od 24. září a bude i nadále běžet do 10:00 PT 26. září (máme všechny přesné podrobnosti níže – vypadá to, že další období beta je živé brzy, takže Nyní můžete skočit.)

Pamatujte, že získáváte včasný přístup k otevřené beta verzi s vaším předobjednávkou (Xbox a PC) a nemusíte nic platit, dokud se hra na konci října neposílá. Takže byste mohli absolutně předobjednat, získat beta kód a poté zrušit objednávku po dokončení beta, pokud se vám hra nelíbí, bez nákladů. Ale pokud nechcete předobjednat, nebojte se, protože ve vybraných dnech můžete stále získat přístup k otevřené beta verzi. Tady je vše, co potřebujete vědět o Call of Duty: Modern Warfare 2’s Open Beta.

Předobjednávejte Modern Warfare 2 pro časný přístup k otevřené beta beta

Call of Duty Modern Warfare 2

Call of Duty Modern Warfare 2
Předobjednávejte pro přístup k otevřené beta verzi na PlayStation.

Call of Duty Modern Warfare 2

Předobjednávejte pro přístup k otevřené beta verzi na PlayStation.

Call of Duty Modern Warfare 2

Call of Duty Modern Warfare 2
Získejte včasný přístup k otevřené beta verzi.

Modern Warfare 2 UK Preorders (s výjimkou 10 £)

 • Call of Duty Modern Warfare 2 (PS5) – 59 GBP.95
 • Call of Duty Modern Warfare 2 (PS4) – 59 GBP.95
 • Call of Duty Modern Warfare 2 (Xbox) – 59 GBP.95

V kolik hodin začíná beta Call of Duty?

Call of Duty: Modern Warfare 2 Open Beta se bude konat tento měsíc po dobu dvou víkendů. První první období beta je probíhá 16.-20. září a je k dispozici pouze majitelům PS5 a PS4 (to skončilo).

Druhý víkend začíná Čtvrtek 22. září v 10 hodin PT Pro všechny uživatele na PlayStation a pro ty, kteří předobjednali na Xbox a PC. K účasti nepotřebujete PlayStation Plus nebo Xbox Live Gold. Pokud jste si nepředstavovali, můžete se k akci stále připojit.

Jak uplatnit váš kód Call of Duty Beta

Zde je návod, jak můžete uplatnit ten praktický nový moderní kód Beta Warfare 2, který jste právě obdrželi. Postupujte podle níže uvedených kroků, A ve čtvrtek 22. září budete připraveni hrát do 10:00.

(Pokud jste předobjednali digitálně, nebo jste na PlayStation, Beta vám již bude k dispozici; stačí hledat Call of Duty Modern Warfare 2 Open Beta na příslušném digitálním průčelí a stáhnout ji.)

 • Hlava k CallofDuty.com uplatnit váš beta kód
 • Přihlaste se do existujícího profilu nebo vytvořte nový bezplatný účet.
 • Vyberte herní platformu, na které chcete svůj kód použít, spolu s regionem, ve kterém žijete.
 • Pokud je váš kód platný – spolu s zcela novým kódem pro zadání vašeho vybraného zařízení poté uvidíte potvrzovací stránku.
 • Zadejte nový kód na stránce úložiště příslušného zařízení a spusťte otevřenou beta stahování.

Datum vydání Warzone 2

.0, nástupce neuvěřitelně populární bitvy Royale. Warzone 2.0 bude „plně přepracovaným zážitkem“ postaveným od základu, speciálně pro systémy nové generace, v novém motoru Modern Warfare 2. Spustí se 16. listopadu, pár týdnů po vydání Modern Warfare 2, a zůstane hra k hraní zdarma.

Kdy je Modern Warfare 2 Open Beta?

. Tato druhá vlna bude k dispozici na všech platformách (včetně crossplay) a kdokoli, kdo předem uspořádal moderní Warfare 2. Pokud jste si nepředstavovali, můžete se k akci stále připojit.

Call of Duty Beta Code nefunguje

Pokud jste obdrželi chybný beta kód, měli byste se co nejdříve obrátit na svého vybraného prodejce. Pokud se právě teď pokoušíte hrát beta beta Call of Duty, nebude to odemčeno znovu do 22. září v 10:00 PT, buďte trpěliví.

Free Call of Duty: Modern Warfare II Open Beta na Steam and Battlenet

Free Call of Duty: Modern Warfare II Open Beta na Steam and Battlenet

Během tohoto víkendu mají hráči příležitost otestovat režimy pro více hráčů nejnovější Call of Duty bez dalších nákladů. Zde najdete všechny potřebné informace o testech v páře a bitvě..

Call of Duty Modern Warfare 2 Otevřený plán beta beta – kdy končí beta MW2?

Otevřené testování pro hráče PC začíná dnes, 24. září. Beta se žije v následující době:

 • Evropa – 19:00 Cest
 • Spojené království – 18:00 BST

Jak vidíte níže, rozvrh beta poskytuje podrobnosti o délce trvání beta MW2. Režimy pro více hráčů si můžete užít do pondělí 26. září. V závislosti na vašem regionu se servery zavřou v průběhu 1:00 EDT/19 PM CEST/18 PM BST. To znamená, že na vás čeká 48 hodin zábavy.

Otevřená beta je k dispozici pro všechny hráče v páře a bitvě.. Podívejte se na ní.

Call of Duty Modern Warfare 2 Open Beta – Jak se dostat do MW2 beta v páře nebo bitvě.síť?

Můžete se účastnit testů nadcházející hry Call of Duty na platformách Valve a Blizzard. A vlastně není těžké k nim získat přístup.

Pokud se chcete připojit k otevřené beta MW2 ve Steam, přejděte na tuto stránku a kliknutím na tlačítko „Hraní hry“ spusťte proces stahování. Poté ji můžete spustit ze své knihovny Steam.

Pro přístup k testům v bitvě.síť, musíte nainstalovat aplikaci Blizzard Desktop. Poté vyberte Call of Duty Modern Warfare 2 ze seznamu her, změňte verzi na „Modern Warfare II Beta“ a stiskněte modré tlačítko Instalace. Nyní můžete strávit víkend hraním MW2 beta zdarma!

Call of Duty Modern Warfare 2 Otevřená beta obsah – herní režimy a mapy

Beta má skutečně pozoruhodný počet funkcí. A hraní jen dva dny nebude stačit na to, aby je všechny zažili. Nicméně stojí za to se podívat na to, aby se před vydáním hry alespoň o víkendu zábavy. Zde je seznam dostupných režimů ve beta MW2:

 • Nadvláda
 • Hardpoint
 • Knock out
 • Záchrana vězňů
 • Najít a zničit
 • Pozemní válka
 • Invaze pozemní války

 • Muzeum Valderas
 • Breenbergh Hotel
 • Farma 18

Call of Duty Modern Warfare 2 Open Beta Rewards – Získejte exkluzivní dobroty ve hře!

Bohužel žádný pokrok dosažený během otevřeného období beta nebude přenesen do plné verze. Můžete však vydělat několik položek vyrovnáváním, které budou k dispozici při spuštění. Níže je uveden úplný seznam odměnitelných odměn:

 • Úroveň 2 – Emblem “Smashed It”
 • Úroveň 4 – Charm “Buckle Up”
 • Úroveň 6 – karta přehrávače „prošel testovací“
 • Úroveň 15 – Blueprint zbraně „Side Impact“
 • Úroveň 21 – nálepka „Safety First“
 • Úroveň 26 – Kůže vozidla „podlahová to“
 • Úroveň 30 – Blueprint zbraně „frontální dopad“

Jak se vám líbí Call of Duty: Modern Warfare II (2022)? Čekáte na vydání hry? Sdílejte své dojmy v sekci komentářů nebo na našem novém serveru Discord!

Jak získat přístup k moderní beta verzi Warfare 2 na Steam

Po třech letech, Call of Duty: Modern Warfare 2 konečně dorazil na všechny platformy. To znamená, že pokud hrajete na PC, budete si moci stáhnout otevřenou beta beta pro dlouho očekávaného střelce první osoby na Steam.

Pro uživatele PC je Open Beta Early Access od čtvrtka, září. 22 až pátek, září. . Open Beta Access však bude k dispozici pro všechny hráče Steam od soboty září. . 26. Jak však uživatelé Steam přistupují k této beta verzi prostřednictvím klienta?

Jak přistupovat k Modern Warfare 2 Beta na páře

Pokud chcete skočit do akce, ať už je to prostřednictvím předčasného přístupu nebo se zbytkem hráčské základny, musíte se vydat do parního obchodu a stáhnout si bezplatnou otevřenou verzi hry Beta hry.

Stránka obchodu-Open Beta by měla být zdarma ke stažení, ale pokud se snažíte připojit k bitvě s Early Access, musíte si hru předobjednat před přístupem.

Pro ty, kteří nechtějí hrát beta beta brzy, můžete jednoduše počkat další den, aby se beta otevřela pro všechny hráče. .

. Navždy podporovatel LCS, AD nosí hlavní, s více než pěti lety v oboru. Někdy rád kliknu na hlavy v Call of Duty nebo Valorant. Tvůrce podcastu kritického stávky.