Call of Duty: Modern Warfare 2 Předběžné načtení | PC Gamer, tady je, když můžete dnes předběžně načíst moderní válku 2 s kampaň | Shotkul skalního papíru

Tady je, kdy můžete dnes předběžně načíst kampaň Modern Warfare 2 S

Andy hraje na PC od samého začátku, začíná jako mladík s textovými dobrodružstvími a primitivními akčními hrami na kazetě TRS80. . V roce 2007 začal psát videoherní zprávy pro The Escapista a nějak se mu podařilo vyhnout se propuštění až do roku 2014, kdy se připojil k bouřlivým řadám PC Gamer. . Henryho Cavilla.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Preloading začalo

.

.

. Modern Warfare 2 bude nakonec plně odemknout v 21:00 PT 27. října, což, jak je znázorněno na mapě užitečné níže, je ve většině zbytku světa ve skutečnosti 28. října.

Moderní válka 2 časy předpětí

Časy předběžného načtení kampaně pro předobjednávky hráčů:

 • 4 AEDT, 20. října

Úplné časy předběžného načtení:

 • 10:00 PT, 26. října
 • 13:00 ET, 26. října
 • 18:00 BST, 26. října
 • 4 AEDT, 27. října

Oznámení o předběžném načtení také podrobné systémové požadavky, pro ty, kteří si nejsou jisti, zda – nebo jak dobře – bude na svých soupravách spuštěna moderní válka 2. V září byly odhaleny základní požadavky, ale nové rozpady se dostanou do podrobností ve čtyřech odlišných specifikacích.

Minimální:

 • procesor: Intel Core i3-6100 / Core i5-2500K nebo AMD Ryzen 3 1200
 • : 4 GB
 • Úložný prostor
 • : Minimální: Nvidia Geforce GTX 960 nebo AMD Radeon RX 470, 2GB
 • Mezipaměť aktiv Hi-Rez (Volitelný prostor na disku, který lze použít k streamu aktiv s vysokým rozlišením. Možnost lze vypnout v nastavení hry.): Až 32 GB

Doporučeno:

 • RAM
 • Úložný prostor: 72 GB při spuštění
 • : Nvidia GeForce GTX 1060 nebo AMD Radeon RX 580, 4GB
 • Mezipaměť aktiv Hi-Rez: Až 32 GB

 • : Intel Core i7-8700K nebo AMD Ryzen 7 1800X
 • RAM: 16 GB
 • : 72 GB při spuštění
 • : Nvidia GeForce RTX 3060ti nebo AMD Radeon RX 5700 XT, 8 GB

Ultra 4K:

 • : Intel Core I9-9900K nebo AMD Ryzen 9 3900X
 • RAM: 16 GB
 • Úložný prostor: 72 GB při spuštění
 • GPU
 • : Až 64 GB

.

PC Gamer Newsletter

.

.

Andy Chalk

Andy hraje na PC od samého začátku, začíná jako mladík s textovými dobrodružstvími a primitivními akčními hrami na kazetě TRS80. . V roce 2007 začal psát videoherní zprávy pro The Escapista a nějak se mu podařilo vyhnout se propuštění až do roku 2014, kdy se připojil k bouřlivým řadám PC Gamer. Pokrývá všechny aspekty odvětví, od nových herních oznámení a poznámek o záplatách po právní spory, škubnutí hovězího masa, esports a Henry Cavill. .

Tady je, když můžete dnes předběžně načíst kampaň Modern Warfare 2

Ghost z Call of Duty: Modern Warfare 2 pronásleduje pláně, zatímco utěkatel sleduje za sebou

. Modern Warfare 2 se uvolňuje v plném rozsahu až do pátku 28. října, ale lidé, kteří si hru předobjednali, mohou kampaň začít hrát již zítra, 20. října-a dnes večer začíná předběžné načítání.

Pokud jste součástí posádky předobjednávky, začne předběžné zatížení 10:00 PT / 18:00 BST dnes, 19. října .

Pro ty, kteří se rozhodli počkat do jeho správného spuštění, začíná předběžná načtení PC . Celá hra bude k dispozici pro hraní od 21:00 PT 27. října, nebo 5:00 BST 28. října pro nás ve Velké Británii.

Strávit méně času při startu stahování a více času hraním ��#moderningwarfare2 předběžné podrobnosti jsou zde �� pic..com/mmdm5zdz9c

– Call of Duty (@CallOfDuty) 18. října 2022

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies.

Call of Duty byl v posledních letech docela úložný prase, takže jsem si jist, že dychtiví tresky ocení další dodací lhůtu. Loňský Vanguard měl velikost stahování 61 GB pro multiplayer i kampaň – ale ty po balení aktiv s vysokým rozlišením pro hraní ve 4K musely najít prostor pro neuvěřitelných 125 GB volného prostoru. Byl to podobný příběh pro studenou válku před rokem, přičemž celková velikost stahování pro ultra grafický balíček přichází na 125 GB, nebo 82 GB pro celou hru bez ní.

Bohužel existuje další vráska pro PC hráče letošního moderního vydání Warfare 2. Jak jsme informovali o minulém týdnu, hráči PC budou také muset zaregistrovat telefonní číslo dříve. . Activision říká, že telefonní požadavek na moderní válku je pomáhat v boji proti podvádění na PC, ale také varovali, že předem placená čísla „nemusí znovu fungovat“, což saje pro majitele telefonů s placením as-you-go, včetně vašich skutečně vašich.

Budeme pozorně sledovat telefonní požadavky na stav moderního válečného válečného stavu, protože hra se postupně otevírá více lidem a bude vás informovat o jakémkoli vývoji. Přichází do páry i bitvy.Síť za 60 £ / 70 $.

Activision Blizzard publikuje Call of Duty a stále čelí právnickým žalobám, které obviňují kulturu sexuálního obtěžování a diskriminace na pracovišti. Microsoft také má v úmyslu koupit Activision Blizzard, ačkoli dohoda je v současné době vyšetřována britskými regulačními orgány ohledně konkurenčních obav.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Jak a kdy načíst kampaň Modern Warfare 2

The Modern Warfare 2 kampaň včasný přístup . Další Call of Duty přichází tento týden, ale protože kampaň je k dispozici v předčasném přístupu a liší se od úplného data a času vydávání hry, je toho hodně, co sledujte.

. Naštěstí jsme rozešli všechny moderní časy vydání Warfare 2 a zahrnuli jsme kampaň předběžného načtení kampaně pro všechny platformy níže.

Časy vydání kampaně Modern Warfare 2

The Modern Warfare 2 Campaign Brorde Access Preload časy vydání jsou 19. října v 10:00 Pt / 1pm ET / 18:00 BST Pro hráče, kteří si hru předobjednali. To zahrnuje všechny platformy, s kampaní včasný přístup nastavený na život 20. října v 10:00 PT / 1pm ET / 18:00 BST.

To je vše, co máme na moderních válečných 2, kdy jste se dostali do kampaně Modern Warfare 2 brzy, podívejte se na náš průvodce moderním vydáním Vault pro operátor a první zbraň, podívejte klenba.

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. .

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. . Ceny správné v době zveřejnění.