Call of Duty: Modern Warfare II a Call of Duty: Warzone Season 04 Reloaded: Co potřebujete vědět, Modern Warfare 2 a Warzone Season 4 znovu načtou nový obsah, datum vydání a další odhalené

Datum vydání Warzone Season 4

Pozdní zlomení Intel: DMZ

Call of Duty: Modern Warfare II a Call of Duty: Warzone Season 04 Reloaded: Co potřebujete vědět

Chlapci jsou připraveni řídit toto město – právě včas na Battle Royale v Vondelu, Epický závěr zážitku z RAID Special Ops, a další v sezóně 04 znovu načtení Call of Duty: Modern Warfare II a Warzone.

 • Zprávy
 • Oznámení
 • Sezóna 04

.

 • Zprávy
 • Oznámení
 • Sezóna 04

podle Zaměstnanci Call of Duty

 • “Nejsi jediný, kdo chce návratnost.”.“
 • Spadněte do Vondel Battle Royale
 • Gulag otevřený v Vondelu
 • Představujeme rotaci seznamu skladeb Warzone v oživení
 • Další funkce: skenování povolání, smlouva o zpravodajské službě signálů, str.R..
 • Přehled moderní války II
 • Epický závěr speciálních OPS Raid Atomgrad
 • Nová zbraň: MX Guardian
 • Chlapci jsou připraveni řídit toto město: Temp V a Camo výzvy
 • Chlapci ve Warzone, Modern Warfare II: Svazky s omezeným časem
 • Zvýraznění svazku – Whisker tango
 • BUNDLEED ZDRAVÍ – reaktivní balíček: bez duše
 • Bundle Marquee – Blackcell
 • Zdůraznit svazek – bez prvotřídního herního svazku
 • Sociální a komunita-prohlížeč party ve hře
 • Poznámky k opravně k dispozici před spuštěním
 • Z bojového přehledu
 • Světové série Warzone Global Final Details
 • Aktualizace obchodu s treskem – Call of Duty Shop X Primitive Skateboarding

.“ , Chlapci (EP. 306)

Pracovní skupina 141 členů jsou v zajetí. Vondel je úplný Warzone ™. Call of Duty®: Modern Warfare® II . . . A chlapci jsou také tady: mohou být „odborníky na vyhlazování Supes“, ale nyní mohou lovit operátory? . . .

. Tato aktualizace obsahu se uvádí na trh ve středu 12. července v 9:00 PT na všech platformách.

Očekávejte, že poznámky o patch vedených společností Infinity Ward a Raven Software budou vydány před vydáním sezóny 04 Reloaded.

Další vývojovou podporu poskytuje (v abecedním pořadí) Activision Central Design, Activision Lokalizace Dublin, Activision QA, Activision Shanghai, Berex, Demonware, High Moon Studios, Raven Software, Sledgehammer Games, Team Ricochet, Toys for Bob a Treyarch.

Přehled Warzone

 • Vítejte v Battle Royale v Vondelu. . . . Vondel se chystá přivítat až 72 hráčů, aby zjistil, který z nich – nebo který tým – může dobýt město.
 • Zadejte nový Gulag.Call of Duty® Veteráni se mohou cítit jako doma ve vinařském sklípku a dungeonu Vondel Castle, ale kdokoli se může naučit, jak zvládnout tuto arénu pro 1v1 duelů.
 • Další funkce. .

Spadněte do Vondel Battle Royale

Připraven provozovat toto město? Pak si vezměte veškerou tu oživení a připravte se na tradiční zážitek z Battle Royale, poprvé na Vondelu poprvé.

Až 72 hráčů může hrát v zápase Vondel Battle Royale a v okně startu bude vyhrazené čtyřkolky, tria, duos a seznamy skladeb.

Warzone Battle Royale ve svém jádru.

Gulag otevřený v Vondelu

Vondel má při spuštění v polovině sezóny specializovaný gulag, protože vinařský sklep a dungeon pod hradem byly vyčištěny a existuje příliš mnoho operátorů, kteří si myslí, že mohou tuto druhou šanci využít jako samozřejmost.

Ve svém jádru je tento gulag tříproudovou mapou určenou pro boj 1v1. Centrum obsahuje kruhovou strukturu s otvorem směrem k dvěma hlavním bodům tření. To by se mohlo cítit povědomě a mělo by to: Zdá se, že architekti zodpovědní za Vondelův Gulag se inspirovali určitým vězeňským komplexním sprchem….

Přestože akce přirozeně trénují do centra – zejména během přesčasů – mají tyto oblasti tření vlastní zařízení, aby se operátoři vyčistili a pokryli.

Představujeme rotaci mapového seznamu Warzone v oživení

v Warzone, K dispozici je hlavní mapa AL Mazrah Battle Royale, stejně jako dvě mapy pro oživení – novější mapa Vondel a Ashika Island – a také další umístění DMZ, jako je budova 21.

Při rozpoznání toho i Volání povinnostiJe zavedena dvou desetiletá historie a její budoucnost, bude představen seznamy rotace map-rotující seznamy skladeb- Warzone .

.

Jednoduše popadněte svou skupinu – nebo jen létat sólo – a připravte se na přepnutí rychlostních stupň.

Nejlepší oživovací jednotky by měly prokázat své mettle tím, že vyhrávají zápasy zády na ostrově Vondel a Ashika a skutečně elita může pokračovat ve vítězstvích pruhů po celé hodiny.

Další funkce: skenování povolání, smlouva o zpravodajské službě signálů, str..D.

Skenování povolání ve skutečnosti

“Pokud nemůžete identifikovat cíl, jste cílem” – Kapitán Price, Call of Duty®: Modern Warfare® (2019).

Okupační skenování, událost v zápase Warzone Veteráni si dobře pamatují z jiného ostrova, přichází do Vondelu kvůli zvýšené nepřátelské činnosti.

Jak by řekla cena, „udržujte nízký profil“ a jděte náchylným nebo potápěním pod vodou, když začne skenování povolání. Jinak skenování identifikuje a označuje všechny operátory, kteří se nedostanou dolů. Jakmile k tomu dojde, existuje omezené množství času, než dojde expozice skenování povolání, takže to použijte ve svůj prospěch.

Smlouva o zpravodajství signálů

Další novou funkcí pro Vondel Battle Royale a Resurgence Game režimy je smlouva o inteligenci signálů, která se původně objevila v DMZ.

Stejně jako v DMZ, tato smlouva vyžaduje, aby operátor – nebo jejich tým – procházel hackerstvím tří smluvních telefonů.

Tato smlouva je však nyní vyladěna na Battle Royale a oživení-vězte, že jste na tom, abyste se dostali k těmto telefonům a pokusili se zůstat naživu, abyste udrželi peněžní tok v chodu.

Přenosný přesunový robot (str.R.D.

.

Warzone Veteráni ví, jak to funguje z velké části: Miniaturní energetické reaktory dronů vám pomáhají vystoupit výrazně nad strukturami, dokud exploduje. .

Na rozdíl od Osobní Přemístit drony v minulosti, Přenosný Odessated Drone může být použit pouze jediným operátorem. Místo použití kabelů připojených k dronovi visí operátor na samotný dron, aby létal vysoko do vzduchu.

Tato polní upgrade pouze vondel bude ne K dispozici v DMZ, takže operátoři směřující do zóny extrakce by měli tyto boty používat na zemi nebo vozidlo místo toho.

Pozdní zlomení Intel: DMZ

Před poklesem poznámek o záplatách 12. července, kdy budou odhaleny další podrobnosti, měli by hráči DMZ v sezóně 04 načtení očekávat nové možnosti pro pomoc a novou mechaniku pro asimilaci. Kromě toho se jednotky konkrétně mohou lovit ostatní hráči, kteří se mohou ocitnout cílem nové smlouvy o lovu.

 • Je to poslední dole. . Vítejte v Grand Revem of RAID: Atomgrad Episode 04, Epický závěr speciálních operací TF 141 v Modern Warfare® II.
 • Mohlo by se proměnit v ducha . . . Protože tento konečný port může být skvělý na nábřeží Vondelu, nové mapy pro více hráčů, kde se zaměřují na tajné manévry, spíše než plavat pod hausbóty jako v Vondelu. Být skutečným operátorem 141 a podle toho plánujte.
 • Je čas hrát hru. Hlavní hrací sezóna 04 je v plném proudu a máte spoustu času – ale ne příliš mnoho času – na dokončení bitevního průsmyku a dosažení maximální prestižní pozice, dokud nezačne sezóna 05!

[VAROVÁNÍ: Hlavní spoilery pro první tři mise RAID. Důrazně doporučujeme hrát před přečtením dopředu, pokud byste chtěli zažít příběh sami.]

“Před 48 hodinami, pastevci kozí v pohoří Sattiq objevili vstup do toho, co se zdá být opuštěným bunkrem, vykopaný v kopci.”. Bližší inspekce zjistila, že líheň byla vstupem toho, co by mohlo být opevněným útulkem Sovětské éry . . . .“ , Modern Warfare II

Al-Qatala ovládá podzemní bunkr obsahující rakety. Cena, Gaz a Farah to objevují, když hledají chybějící pracovní skupinu 141 členů na hranici urzikstán. Alex je jedním z těch pohřešovaných členů; Po jeho hrdinských jednáních je většinou mimo mřížku (2019).

Tři operátoři TF141 procházejí zaplavenými tunely a nakonec skončí na základně raketového sila. Vystoupí na silo a nahoře si uvědomují následující:

. Nejen to, ale i raketa je stále tady . . . .

. . . . .

Atomgrad bude uzavřen v sezóně 04 znovu načtený s intenzivním zážitkem z nájezdu pro skupinu tří operátorů.

Ať už jste to vy a dva přátelé nebo dva žoldáci z Volání povinnosti Komunita (pomocí funkce ve hře „hledat párty“) mise kritická že dokončíte to, co jste zde začali.

„Buďte opatrní, komu důvěřujete, seržant. . Duch,

Stejně jako okres Kunstenaar, je Vondel Waterfront oblastí větší .

Na rozdíl od větší mapy Vondelu však existuje řada změn v této oblasti města, které se však speciálně optimalizují akci 6v6 multiplayer. Operátoři nemohou plavat pod hausbóty a potřebují pokračovat v akci většinou . Navíc je naloděno několik budov a dvě z dostupných čtyř traverzitelných budov mají nové vrstvy barvy – červené a modré – které označují nejvýznamnější pozice na mapě.

Zatímco používání vody pro manévry Stealth je efektivní strategie, přemýšlejte o využití duchů pohledu, mrtvého ticha, Counter-UAV, supresors a další nástroje k udržení nízkého profilu.

V opačném případě se připravte na neustálé jednání v okolí opuštěných obydlí, které mohou působit jako velké krytí.

Více intel na této nové mapě zde.

Obecný přehled

 • “Nejsi jediný, kdo chce návratnost.”.“ – Billy Butcher, . Homelander, Starlight a Black Noir jsou připraveni eliminovat opozici. . . . .
 • ?„Odemknutá prostřednictvím výzvy prostřednictvím bitevního průsmyku je tato vysoce univerzální plnohodnotná brokovnice omezena pouze svou efektivním rozsahem. Jinak je připraven dodat některé devastující údery knockout.
 • Více v obchodě. Whisker tango a dva stopovací balíčky zvýrazňují zbytek obchodu ve hře. Získejte také bezplatný hlavní herní balíček, než se otáčí 20. července.

Nová zbraň: MX Guardian

.“

Pokud jsou brokovnice čerpadla a dvojité akce určeny pro větší rozsah a přesnost, je tu, aby se zblízka poškodila zblízka. Provozovatelé, kteří zpochybňují MX Guardian ve svém efektivním rozsahu bez přijetí krytí, by měli myslet dvakrát; Proti tomuto novému nástroji znamená dostat se z jeho efektivního rozsahu nebo jít plné fistiky s nepokojovým štítem nebo melee zbraní.

Skutečně všestranná platforma, MX Guardian, když správně vybavené poskytuje přístup k poloautomatickým, burst-fire a full-auto režimům-to vše může být vybaveno slimákovými koly, aby daly bitevní pušky běh za své peníze uprostřed rozsah. Pro ty, kteří jsou připraveni tuto sílu ovládat, vědí, že kromě omezeného rozsahu zabalí nějaký vážný zpětný ráz – ačkoli většina by to považovala za malou cenu, která by platila za jeho výstupní škody a bojoval proti flexibilitě.

Zatímco KV Broadside vládl nejvyšším v téměř středním angažmá na čas, MX Guardian dorazil k uzurpování koruny blízkého dosahu. Vybavte MX Guardian ve vašem oblíbeném zatížení zblízka v multiplayeru nebo jej zařaďte jako nadměrná sekundární zbraň pro vyčištění místnosti Warzone maximalizovat úspěch.

Odemkněte MX Guardian prostřednictvím New Battle Pass Challenge

Všimli jste si, že [utajovaný] sektor v bitevním průsmyku jste nemohli odemknout až do poloviny sezóny?

. .

To znamená, že se můžete okamžitě dostat do [klasifikovaného] sektoru, pokud jste již odemkli alespoň jeden z těchto sektorů. Pokud ne, pak se snadné odemknutí dostat z jedné ze výchozích pozic – Standard One nebo BlackCell – do [klasifikované] sektoru.

Na rozdíl od tradičního sektoru bitevních průsmyků je všech pět položek ve zvláštním sektoru MX Guardian odemčeno soubor výzev:

 • Spolehlivý znak: Získejte zabití 10 reklam s brokovnicemi.
 • Karta pro střelbu: Získejte 10 zabití operátorů hipfire s brokovnicemi.
 • Fanning Hutch načítání obrazovky: Získejte 10 zabití operátorů headshot s brokovnicemi.
 • 1 hodina dvojitá zbraň xp token: Získejte 10 jednorázových zabití brokovnic.
 • .

. .

Získejte tyto jednoduché výzvy a že základní zbraň MX Guardian je vaše.

Chlapci jsou připraveni řídit toto město: Temp V a Camo výzvy

“Jsme tvoje nejlepší kamarádi, jsme my.”?“ – Buster Beaver, Kluci . 307)

Supes jsou tu, aby zachránili Vondel, Al Mazrah a Modern Warfare II . . . Ať už chceme, aby vyhladili konkurenční operátory nebo ne.

Pro ty, kteří nejsou obeznámeni s Vought International, Kluci je televizní pořad na našem seznamu sledovaných. . . . .

.“

Teplota V in Volání povinnosti . . .

The .

Téměř dokonalý, samozřejmě. Po konzumaci TEMP V poskytuje jeden ze čtyř náhodných supervelmocí ve slotu pro upgrade v terénu, i když to nefunguje jako obvyklá polní upgrade. .

Zdá se také, že všechny tradiční modernizace terénu rozptýlí efekty testu V… testovací předměty operátora, které vyzvednou krabici s municí, mrtvé ticho nebo jakýkoli jiný polní upgrade ztratil tuto sílu (nebo výstřel temp v).

Zde jsou čtyři různé supervelmoci, do kterých může dojít k Temp V:

Nabitý skok – Provozovatelé, kteří milují techniky rychlého pohybu – nebo si možná pamatují strašidelné nebo dva – vědí, kolik je skok na mapu poháně. .

Elektrická rázová vlna – .„Tato rázová vlna posílá výkonnou elektrickou explozi, která poškozuje operátory a bojovníky AI, a také ničí vozidla a vybavení. Přemýšlejte o tom jako o super-emoci, že-stejně jako ostatní schopnosti-může pomoci otočit příliv týmových soubojů.

Laserové vidění: Po aktivaci operátor levituje a vystřelí laserový paprsek, který se prochází nepřátelskými cíli v jakémkoli směru, na který hledají. Je to jako jedna z mnoha mocností, které má Homelander, ale nechává uživatele otevřený pro backfire.

Teleport: Zapomeňte na normální navigaci na nohou po celém Vondelu; Teleport warps operátor nahoru, což je velmi užitečné při pokusu o útěk nebo přesunu na vyšší zemi. A na rozdíl od toho, kdy to dělá Hughie Campbell, vaše operátorská kůže není nijak ovlivněna – jinými slovy žádné ztracené oblečení – kdykoli se to stane.

Jak byste mohli očekávat, teplota V je přístupná vše Warzone seznamy skladeb, včetně DMZ, až na Hlavní hra.

. Stačí být člověk.” – Hvězdné světlo, Kluci (Ep. 305)

Jinak očekávejte, že Temp V bude v DMZ mnohem vzácnější ve srovnání s režimy Battle Royale.

Ďábelské výzvy Camo

?

Diabolické výzvy Camo je třetí splátkou nové tradice v polovině sezóny: soubor výzev pro každou třídu zbraní, která prokáže vaše celkové arzenálové mistrovství.

Tentokrát Diabolical Camo výzvy udělí dvěma maskováním, z nichž první je šedá kamufláž schválená vazenou, která může být použita na každé zbrani v konkrétní třídě, jakmile dokončíte tuto specifickou výzvu tříd.

 • Útočné pušky:
 • Battle Rifles: Získejte 25 zabití operátora zezadu
 • SMGS: Získejte 250 zabití operátora
 • Brokovnice: Získejte 30 zabití operátora, zatímco je náchylný
 • LMGS: Získejte 30 zabití operátora při použití potlačení
 • Marksman Rifles:
 • Sniper Rifles:
 • SODINEARMS: Získejte 50 nepřátelských zabití

Všechny tyto výzvy je třeba samozřejmě provádět při používání zbraně z určené kategorie. A tyto výzvy se mohou vyrovnat s dalšími výzvami pro každodenní odměny, camos nebo volací karty.

S tím řekl, že termín „nepřítel“ se nejen odkazuje na operátory, ale také na bojovníky AI, jako jsou ty, které vidíte v DMZ. .

Dokončete všech deset a odemkněte skvěle ďábelskou (a extrémně červenou) univerzální kamufláž, kterou lze použít na všech zbraních po odemknutí, a kouzlo zbraně, které prokazuje mistrovství této události.

Operátoři versus superhrdinové – velmi speciální limitovaná edice Warzone

Publicita prostřednictvím nástěnných maleb a billboardových reklam. Ale pro ty, kteří chtějí vědět, kdo bude klesat do veškeré akce v sezóně 04 Reloaded, tady je Intel na balíčcích operátorů chlapců:

Chlapci v Warzone, Modern Warfare II -Speciální svazky s omezeným časem

“Nikdo není nový, kamaráde.”.“ – Vojáka, (Ep. 306)

? ?

The Boys: Starlight

.“ , (Ep. 208)

Chlapci: Bundle Starlight, cena za 2 400 bodů tresky, obsahuje hvězdné světlo-stále hořící jasný doer dobra-jako operátor.

. .

. Tento balíček je naplánován na k dispozici 12. července.

“Omlouvám se.”. Skončil jsem, abych byl pronásledován pro svou sílu. Potřebujete, abych tě zachránil. Děláš. . Nejsi skutečnými hrdiny. . – Homelander, (Ep.

The Boys: Homelander Bundle, cena za 2 400 bodů tresky, zahrnuje „jediný muž na obloze“, Homelander. Přichází s naprosto zlým „laserem každého“, který dokončuje pohyb, stejně jako se třemi plány stopovacích zbraní s rozebíráním:

Prvním je útočná puška „Bravado“, druhá je prolazená útočná puška „VAED“ a třetí je proladěná „komplex nadřazenosti“ SMG. S těmito síly dohromady může být jakýkoli operátor super-skrytý kdekoli od blízkého do středního rozsahu a vypadat jako část Homelandera tím, že hraje jako on.

Tento balíček také zahrnuje nálepku zbraní, znak, nakládací obrazovku a kouzlo zbraně. .

Chlapci: Black Noir

“Vidím tu masku.”. . Mohu říct, kdy jsi šťastný, smutný, říkáš pravdu, lhal.“ – Homelander to Black Noir, . 302)

Chlapci: Black Noir Bundle, cena za 2 400 bodů tresky, zahrnuje operátora, který byl kdykoli Homelanderovým nejlepším přítelem. Nyní je Black Noir připraven umlčet kohokoli, kdo stojí na jeho cestě k vítězství.

Dosáhne toho se dvěma plány stopovacích zbraní s rozpadajícím se, „nevysloveným slovem“ odstřelovací puška a „tiché vzteky“ útočné pušky. Navíc jsou zahrnuty „Noir’s Blades“, nástroj Melee, který dokončuje tajný načítání s jednou z těchto dvou primárních zbraní. . Všechny tyto nástroje jsou k dispozici s tímto balíčkem, které jsou postaveny na míru pro tajné situace ve všech režimech.

V tomto svazku je také kouzlo zbraně, nakládací obrazovka, nálepka na zbraně a znak. Tento balíček je naplánován na k dispozici 20. července.

Kromě výše uvedených svazků bude obchod zahrnovat další balíčky jako součást aktualizace Reloaded.

Jeden pozoruhodný svazek je Pro Pack 6: Graffiti Tactical .99 USD nebo váš regionální ekvivalent.

Kromě 2 400 tresky, které lze použít na jakémkoli jiném svazku, který vidíte zde nebo v obchodě (nebo pro bitevní průsmyk), obsahuje tento balíček novou kůži operátora pro Chuy, která ho staví do plného Graffiti Artist Gear. V DMZ tato kůže operátora automaticky uděluje vestu desky se dvěma deskami na každém nasazení.

Namaluje zdi „Vyjádřete se“ SMG a útočnou puškou „Street Legal“, které jsou postaveny pro zakázky v blízkém dosahu Modern Warfare II .

Tento balíček Pro Pro také zahrnuje kouzlo zbraně, nakládací obrazovku, znak a nálepku na zbraně.

Zvýraznění svazku – Whisker tango

Získejte ty drápy, aby se roztrhaly do detailů tohoto svazku, které jsou pro operátora, který se nebral příliš vážně. . .

Cena za 2 400 bodů tresky, Whisker tango obsahuje dvě nové kůže operátora: SGT. PSPSPS a SGT. Spinkles. Skins operátora přichází s bezplatným seberevivem pro DMZ-možná nemáte devět životů, ale to vám alespoň dá šanci na další-a také další slot operátora.

Balíček také zahrnuje dvě pláště zbraní-útočná puška „Cat Scratch“ pro střední hru a „pouzdro“ SMG pro zdobené kočičí boje-stejně jako novou kůži vozidla, kouzlo rybí kosti, vinyl, pět nálepky a Symbol.

Jeden z nejvíce prémiových svazků v obchodě stojí za svou váhu v Crystal.

Cena za 2 800 bodů tresky, Reaktivní balíček: bez duše Zahrnuje neuvěřitelnou pokožku operátora „spektrálního ducha“, která nahrazuje Ghostovu masku jednou z čistého krystalu.

Kromě toho má tento balíček „Absolution“ Assault Rifle a „Mercy“ SMG zbraně Blueprints.

Tento svazek také zahrnuje krystalickou bojovou nožskou zbraň, variantu letálního vybavení pro házení krystalu, kouzlo zbraně, nálepka, nakládací obrazovka a animovaný znak.

Za 29 $.99, Blackcell zahrnuje přes 7 000 hodnotových bodů tresky (na základě srovnatelných balíčků v obchodě ve hře):

 • . .
 • Sektor BlackCell, který zahrnuje 1 100 tresek, nového operátora BlackCell s názvem IO, proladěný plán zbraně a dokončovací tah. Navíc poprvé Modern Warfare® II, zvyk Warzone Padák a kontrails (kouř za vaším operátorem, když je nasazen padák).
 • . Můžete odemknout sektory bojových map sousedících s počátečním sektorem podle libosti po nákupu BlackCell.
 • Další obsah Battle Battle Pass pouze pro BlackCell: Šest Skinů operátoru BlackCell Alt, šest plánů stopových zbraní BlackCell a dvě kůži vozidla.
 • Provozovatelé využívající specifické varianty BlueCell Blueprint označené ve hře, které mají kola stopování.
 • Hráči, kteří upgradují na Blackcell po zakoupení Battle Pass, obdrží také 1100 bodů tresky zpět.

Zvýraznění svazku – Získejte bezplatný hlavní herní balíček před 20. červencem

Prime Gaming and spojil se a poskytl všem členům premiérů bezplatné svazky pro použití v Modern Warfare II a Warzone.

Právě teď si můžete nárokovat balíček soupeřů, který zahrnuje odstřelovací pušku „okamžitě“ a plány SMG zbraně SMG, dvě velké zbraně pro nadměrné načítání v Battle Royale. Má také dvě kůže vozidla – jedna pro UTV a druhou pro hatchback – a nálepku zbraní.

.

Přepracovaný systém LFP (hledání party) pomáhá hráčům najít večírky s podobnými komunikačními styly a preferencemi herního stylu.

Dynamické preference.G., .

: Vedoucí strany mohou vysílat vaši stávající stranu a přilákat jednotlivce, kteří sdílejí podobné preference. Naplňte svůj tým kompatibilními spoluhráči, než se ponoříte do akce pro další spolupráci a týmovou hru.

Procházet večírky a připojit se: Už žádné čekání kolem! Hráči nyní mohou prozkoumat seznam dostupných večírků s odpovídajícími preferencemi, aby se k nim okamžitě připojili. POZNÁMKA: Pouze přesné shody.

.

Chcete -li získat přístup k prohlížeči party, klikněte na „Najděte párty.„Po výběru režimu a vstupu do lobby může hráč buď inzerovat svou stávající stranu, nebo procházet dostupné fondy.

Poznámky k opravně k dispozici před spuštěním

Kromě rozpadu nové mapy pro více hráčů přicházející se sezónou 04 Reloaded, Studia vydají poznámky o patch, které podrobně popisují všechny změny přicházející s touto aktualizací.

Z bojového přehledu

 • . První světové série Warzone Global Final, která se koná 16. září v Londýně. Předprodej lístků je živý 17. července; Obecný prodej je 19. července. . .
 • Připomínka: New York Subliners je nejlepší v lize. .
 • Aktualizace COD Shop – Call of Duty Shop X Primitive Skateboarding Collaboration. .

Globální finále World Series of Warzone se bude konat v legendární měděné box v Londýně 16. září.

Trios z celého světa vyšplhala na žebřík, aby se staly nejlepšími 50 triími, ale pouze jedna bude korunována globálním šampionem. Toto jednodenní živé finále se formuje jako neuvěřitelný závěr pro již nabitý akční rok.

. .

S zastoupenými zeměmi z celého světa je tato zpráva pro všechny Volání povinnosti

.

WSOW určený balíček ovladačů, který má být přidán v sezóně 04 Reloaded

Každá skupina potřebuje určeného řidiče, osobu, která se nebude plně vysmívat hatchback do řek Al Mazrah.

Zadejte , Bundle 1 500 tresových bodů s obsluhou „Speed ​​Demon“ pro oficiálního Call of Duty League (Muž) Operátor. Ano, je to havárie, protože silnice jsou trochu dicey venku , .

K dispozici je také plán zbraně „Take the Wheel“, postavený jako vysokokapacitní možnost středního vedení, která se vejde do tradičního načtení bitvy Royale. .

Gratulujeme mistrům Call of Duty League ™ 2023

.

.

To bylo největší Volání povinnosti .. CDLZatím nejvíce sledovaná sezóna, s 40 miliony+ hodin sledovaných po celou dobu.

A tým, který upevnil své místo v historii, byli newyorský subliners, jejichž kolektivní dovednosti a myšlení lze jednoduše shrnout pouze jedním slovem: „Odolný.

Ačkoli tato skupina byla vymezena z finále vítězů – a přestože sezónu na třetím místě – NYSL porazila skupinu č. 1 v pravidelné sezóně Atlanta Faze, pak upustila tým, který je poslal do tohoto eliminačního finálového zápasu – Toronto Ultra – Toronto Ultra – Toronto Ultra – s zametání série 5-0 před tisíci fanoušků.

Modern Warfare 2 a Warzone Season 4 znovu načtou nový obsah, datum vydání a další odhaleno

Modern Warfare 2 a Warzone Season 4 znovu načteno nový obsah

! Out 12. července, nová aktualizace titulu přinese také vlnu nových věcí pro obě hry a samozřejmě úpravy hraní hry. Přečtěte si dále pro MW2 a Warzone Season 4 znovu načtený nový obsah a informace.

 • Související čtení: Zpráva: Call of Duty 2023, který je předváděn Activision pro hráče NBA v letní lize

Datum vydání: 12. července

Přehled Warzone:

 • Vítejte v Battle Royale v Vondelu. .
 • Zadejte nový Gulag. .
 • Další funkce. .

Přehled moderní války II:

 • Je to poslední dole. . Vítejte ve velkém odhalení RAID: Atomgrad epizoda 04, Epický závěr zvláštních operací TF141 v moderní válce II.
 • Mohlo by se proměnit v ducha … protože ten konečný port může být skvělý na Vondel Waterfront, nové mapě pro více hráčů, kde se zaměřují na tajné manévry, spíše než plavat pod hausbóty jako v Vondelu. Být skutečným operátorem 141 a podle toho plánujte.
 • Je čas hrát hru. Hlavní hrací sezóna 04 je v plném proudu a máte spoustu času – ale ne příliš mnoho času – na dokončení bitevního průsmyku a dosažení maximálního prestižního hodnosti, dokud nezačne sezóna 05!

Napříč obou titulů:

 • Supes vs. . Dorazili Homelander, Starlight a Black Noir a do vesmíru Call of Duty přinesli několik překvapení.
 • MX Guardian: Potřebujete něco „zblízka a osobní?„Odemknutá prostřednictvím výzvy prostřednictvím bitevního průsmyku je tato vysoce všestranná brokovnice s plným autem omezena pouze jeho efektivním rozsahem… jinak je připravena doručit některé devastující údery knockoutů.
 • Více v obchodě. . Získejte také bezplatný hlavní herní balíček, než se otáčí 20. července.

Jakmile je oprava venku, určitě to informujeme.