Call of Duty: Modern Warfare Story Recap – Co to vědět před MW2 – GameSpot, Call of Duty: Modern Warfare 2 Campion Ending and Post -Credit vysvětleno – Dot eSports

Call of Duty: Modern Warfare 2 kampaň končící a post-úvěr vysvětlil

Ukázalo se, že generál Shepard, který zapnul pracovní skupinu 141 dříve v kampani, zmizel a je zcela mimo mřížku, podle Laswell, dělníka CIA, který pomáhal pracovní skupině během kampaně. Laswell pak předá obraz Makarova kapitánovi Priceovi, který okamžitě rozpozná tvář. Je hledán pro ruské zapojení do obchodní dohody raket, které Spojené státy chtějí skončit za každou cenu.

Call of Duty: Modern Warfare Story Recap – co vědět před MW2

Získejte opakovač toho, co se stalo v Call of Duty: Modern Warfare, než skočíte do moderní války 2.

Autor: Adam Mason a Gabe Gurwin 20. října 2022 ve 12:11 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Kampaně Call of Duty byly dodány s téměř každou hrou v seriálu a 2019 moderní válečný restart představoval nový, odvážný-nebo odvážný-vzad na žánru střelce první osoby. Jeho příběh představoval akční směs akce, intriky a kníry, a pokud se připravujete na hraní kampaně Modern Warfare 2, dopadneme vás. Zde je rekapitulace všeho, co se stalo v Call of Duty: Modern Warfare. A pokud chcete video verzi této rekapitulace, je vložena níže.

Mlha

Hra začíná ve smyšlené oblasti Verdanska, kde dělník CIA známý jednoduše jako Alex zaútočí na zařízení s týmem mariňáků, aby hledal zásilku chemického plynu. Jakmile je plyn umístěn, věci pro Američany jdou do strany velmi rychle. Plyn je ukraden týmem nepřátelských povstalců, kteří zabíjejí všechny kromě Alexe.

Kliknutím k nimž je nevolán

  • Začátek v:
  • Končí na:
  • Automatické přehrávání
  • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Call of Duty: Modern Warfare (2019) Vysvětlení celého příběhu

Poté skočíme do fiktivní země Urzikstán, kde se koná velká část akce. Zde jsme se seznámili s náčelníkem stanice Laswell-Alex’s CIA Handler-, který volá v legendárním kapitánovi John Price, aby pomohl při misi pro chemické plyny.

Picadilly

O 24 hodin později se vydáme do Londýna, kde seržant Kyle Garrick vyšetřuje teroristickou skupinu přidruženou k organizaci s názvem Al-Qatala. Po zachycení dodávky plné teroristů jsou Garrick a jeho tým vrženi do těžkého boje, přičemž kapitán Price dorazí k odvrácení větší krize.

Vestavěná/proxy válka

Příběh se zkrátí na Alexa v Urzikstanu, který je poslán na Rendevous s Farah Karim, místním vůdcem odporu a kontaktem kapitána Price. Dosažení vzájemně prospěšné dohody se oba souhlasí s tím, že si navzájem pomáhají. Karim pomůže Alexovi hledání chemického plynu výměnou za pomoc při obraně urzikstánu před ruskými okupanty-vedený generálem Romanem Barkovem. Alex pomáhá Farahovi a jejímu bratrovi Hadiru a sundal dva vrtulníky.

Čistý dům

Zpět v Londýně se Garrick podařilo vystopovat bezpečný dům teroristů. Informace vede k náletu Garricka a Price, kde se učí jméno vůdce Al-Qataly: Omar Sulaman, lépe známý jednoduše jako Wolf.

Huntingová párty/velvyslanectví

Odtud je Alex přiveden na misi zachytit vlka v nedaleké nemocnici v Urzikstanu. Uspěje ve své misi, ale poté, co přivedl vlka na americké velvyslanectví, jeho pravák-řezník-spustí útok na zachrážení ho. Vlk je osvobozen navzdory nejlepšímu úsilí kapitána Price a Garricka na pomoc Alexovi a Farahovi.

Dálnice smrti

Kontroverzní mise kvůli svému názvu (dálnice smrti byla skutečná poloha během války v Perském zálivu), dálnice smrti vidí Farah, její bratr Hadir a Alex na ostřelovacím sloupku, když čekají na přepadení konvoje al-Qatala. Chaos však brzy vybuchne, když Barkovovi muži začnou střílet bez rozdílu a Hadir je odhalen jako osoba, která ukradla chemický plyn. Spuštění bomby, Hadirův plyn zabíjí všechny v dosahu, i když Farah a Alex oba útěk útěku.

Rodné město

Před 20 lety dříve, rodné město vidí nejranější dny Farahova odporu. Během Barkovovy počáteční invaze do Urzikstánu je její otec zavražděn a plyn ničí velkou část jejího sousedství. Farah a Hadir přežijí, jak byste očekávali vzhledem k tomu, co přišlo později, ale je chycen Barkovem a jeho muži.

Zajatý

O 10 let později je Farah držen v zajetí Barkov. Je to kapitánská cena, která konečně přijde na záchranu, osvobozuje ji a mnoho jejích bojovníků s odporem-stanoví jeviště, aby přišla brutální válka.

Staří soudruzi/ztmavnutí

Vrátí se do současnosti, příběh míří do ST. Petersburg, Rusko, kde Price a Garrick věří, že Hadir plánuje útok. Oba interagují bojovníky Al-Qatala a lokalizují řezníka, který odhaluje Hadirovy plány až poté, co cena ohrožuje jeho rodinu. Hadir míří do Barkovova panství v Moldavsku a dva skočí v policejním autě, aby se tam dostali, než bude příliš pozdě.

Oba se vyhýbají strážcům a lokalizovali Hadir ve třetím patře, extrahovali ho a šetřili jeho život výměnou za informace o Barkovově plynujícím zařízení. Laswell však přemění Hadir na Rusy, než se Price a Garrick setkají s Farahem a Alexem-čtyři hlava do Gruzie, aby čelila Barkovu.

Do pece

Poslední mise vidí Price a Garrick, který vede útok na Barkovovy muže a pracuje na zasazení výbušných poplatků, když se Farah a Alex přestěhovali, aby zachytili Barkov sám. Alex však drží Detonator za obvinění a to poruchy, které vyžaduje, aby je aktivoval ručně za cenu svého života. Farah zajišťuje, že jeho smrt není marná, odloží na Barkovovu osobní vrtulník a bodne ho k smrti, než ji uniká podél ceny a Garricka. Zpátky na základně dostaneme škádlení toho, co má přijít později, s pracovní skupinou 141 debutujte. Garrick je odhalen jako „Gaz“ a tým bude také sestávat z mýdla Mackavish a Simon Ghost “Riley.

Spec ops

Po režimu kampaně nás kooperativní spec Ops, který se koná do Verdanska. Al-Qatala má nového vůdce jménem Khaled al-Asad, na kterého si možná pamatujete jako počáteční antagonista v roce 2007 Call of Duty 4. Obchoduje s Victorem Zakhaevem, synem Imran Zakhaeva, který skončil jako konečný antagonista v Call of Duty 4.

Warzone

Není jasné, kolik obsahu Warzone bude kanonický v restartu moderní časové ose války, ale režim obsahuje několik známých postav. Gaz a cena se přesunou do Verdanska, když pracují na snižování Zakhaeva, s PMC známým jako Shadow Company také. Farah a Ally Nikolai se také připojí k boji, s cenou zastavení extrémně silné rakety ve spuštění, když je Zakhaev zabit.

Call of Duty: Modern Warfare 2 kampaň končící a post-úvěr vysvětlil

The Call of Duty: Modern Warfare 2 Kampaň byla vydána včera a po 17 vyčerpávajících misích je zde všechno, co vedlo k tomuto útesu.

Kampaň sleduje ikonické postavy z původní franšízy a několik členů se vrací Moderní válčení, který byl propuštěn v roce 2019. Antagonistou tentokrát byl Hassan Zyani, terorista pracující se skupinou Al-Qatala.

Modern Warfare 2 Kampaň končí a post-úvěr, vysvětlil

Na konci hry se John „Soap“ Mactavish podaří odzbrojit raketu, která míří do Washingtonu D.C před napadením Zyani v mrakodrapu v Chicagu. Než však Zyani může vyhodit mýdlo z okna, je zastřelen do hlavy a zabit Simonem „Ghostem“ Rileyem, který byl posazen na samostatném balkoně s odstřelovačem v ruce.

Ukázalo se, že generál Shepard, který zapnul pracovní skupinu 141 dříve v kampani, zmizel a je zcela mimo mřížku, podle Laswell, dělníka CIA, který pomáhal pracovní skupině během kampaně. Laswell pak předá obraz Makarova kapitánovi Priceovi, který okamžitě rozpozná tvář. Je hledán pro ruské zapojení do obchodní dohody raket, které Spojené státy chtějí skončit za každou cenu.

Scéna po úvěru

Poté, co každý člen pracovní skupiny 141 uvírá oči na obrázek Makarova, se kredity začnou válet.

Po kreditech je zde krátká scéna po úvěru, kde se kamera uvnitř toho, co vypadá jako komerční let.

Jeden z cestujících požádá o salát, na který pak muž vytvoří zbraň z materiálů ukrytých v kapsách a muniční klip připevněný ke střeše servírovací mísy. Muž pak otevře telefon, aby viděl text od někoho se jménem začínajícím s „M“, pravděpodobně Makarovem.

Poté, co potvrdí, že je připraven, „M“ kontakt řekne cestujícímu „žádný Rus“, což signalizuje všechny tři ozbrojené cestující s kapucí, aby se dostali ze svých křesel a posunuli se vpřed v letadle.

Co to znamená?

Konec a scéna po úvěru to téměř potvrzují Call of Duty: Modern Warfare 3 Pravděpodobně bude na obzoru, s nastavením pro přední antagonisty původní trilogie Makarov a generál Shepard se pravděpodobně vrátí.

Letadlo, které cestující byli na palubě na konci scény po úvěru, pravděpodobně létalo po Evropě, jak je vidět na některých rozmazaných obrazovkách ukazující cestu letu, potenciálně k Moskvě v Rusku, kde došlo k neslavné misi „bez ruského“ letiště během originálu Modern Warfare 2 titul.

Útok byl představen Makarovem, aby rámoval Spojené státy k útoku tím, že vyloučil tajného amerického pracovníka CIA, který zůstal po vraždě civilistů na letišti. To přiměje Rusko, aby obviňovalo státy a označuje začátek další světové války.

Další splátka ve franšíze pravděpodobně vezme hráče zpět do Ruska, kde jsme mohli vidět opakování teroristického incidentu, který Makarov provedl na letišti. Pracovní skupina 141 se pravděpodobně pokusí zastavit a sledovat Makarov, aby ho sundal.

Pobyt pobytu generála Sheparda zůstává neznámý, ale kapitán Price a zbytek posádky se pomstím.

George je vyšetřovací novinář ze Spojeného království.