Call of Duty®: Next Comms: Call of Duty®: Warzone ™ 2.0-Nová éra pro Call of Duty® pokračuje 16. listopadu vydáním zcela nového Call of Duty: Warzone, Warzone 2 Mapa-každý bod zájmu o Al Mazrah | PCGamesn

Mapa Warzone 2 – každý bod zájmu o Al Mazrah

Počínaje touto severní hranicí jsou to hlavní body zájmu Al Mazrah:

Call of Duty ®: Další: Nová mapa pro novou éru – představení Al Mazrah v Call of Duty ®: Warzone ™ 2.0

Toto je metropolitní oblast Al Mazrah a venkovské okraje v republice Adal, nová Call of Duty: Warzone 2.0 Battleground In The Call of Duty ®: Modern Warfare ® II Universe, spuštění po celém světě 16. listopadu. .

  • Oznámení

Call of Duty ®: Další: Nová mapa pro novou éru – představení Al Mazrah v Call of Duty ®: Warzone ™ 2.0

.0 Battleground In The Call of Duty ®: Modern Warfare ® II Universe, spuštění po celém světě 16. listopadu. Seznamte se s jeho 18 hlavními body zájmu o tento počáteční přehled.

  • Zprávy
  • Oznámení

15. září 2022

podle James Mattone

Jak je ukázáno na Call of Duty: Další, Call of Duty: Warzone 2.0, Pokračování se klíčové bitvy Royale Experience přes 125 milionů hráčů, které se dostalo do hry, bude připraveno dorazit letos 16. listopadu v rámci součástí součásti v rámci Moderní válčení® II Sezóna jedna.

Tato masivní nabídka zdarma pro hraní využívá novou technologii sdílenou Modern Warfare II, představuje řadu nových inovací a pokračuje v nové éře Volání povinnosti přichází letos na podzim, počínaje Modern Warfare II Spuštění 28. října.

Poznámka: Úplné podrobnosti o odhalení Volání povinnosti: Warzone 2.0, Než budete pokračovat, ujistěte se, že jste si přečetli blog o oznámení.

Identifikované nové DZ – připravte se na to!

V rámci tohoto oznámení jsme nadšeni, že můžeme představit Al Mazrah, zcela novou mapu pro Call of Duty: Warzone 2.0.

Tato masivní metropolitní oblast hraje stejně obrovskou roli v rámci Modern Warfare II vesmír, uvedený v kampani a klíčová část událostí po ní.

Stejně jako v Volání povinnosti: Moderní válčení.

Navíc, pokud jste hráli Volání povinnosti Na chvíli může být tento nový domov známější, než si myslíte.

.

Žádné jiné místo na světě nemá hojnost přírodních zdrojů přímo na pobřeží, které vidí neuvěřitelné množství mezinárodního obchodu. .

Hlavním městem republiky Adal je Al Mazrah, fontána strategických a luxusních zdrojů, které podporovaly život tisíce let před společnou érou. .

.

Počínaje touto severní hranicí jsou to hlavní body zájmu Al Mazrah:

. .

. Těsné omezení těchto oblastí způsobuje, že vedou k malému boji s týmem, zejména série.

Rohanská rafinérie Rohan, jeden z největších zaměstnavatelů v regionu. Všimněte si obytných čtvrtí na sever a na jih od této jinak rozlehlé továrny.

Quarry (Al Safwa Quarry)

Masivní vklady vápence dělají z lomu jednu ze tří největších průmyslových oblastí v Al Mazrah, s téměř tuctem skladů a stovkami individuálně sekáčených kamenných bloků.

Město Al Mazrah

. .

Hydroelektrická (Zarqwa Hydroelectric)

Kolébka civilizace nyní přichází do moderní éry s příchodem obnovitelné energie v plném kruhu. .

Marshlands (Mawizeh Marshlands)

Marshlands byl kdysi domovem ambiciózního řeky Diamond Luxury Resort ve 20. století. .

Jeskyně (jeskyně Sattiq)

. Jinde se vysoká komunikační věž a malá sbírka domů rozšiřují zpět k lomu.

Na vrcholu nejvyšší hory v Al Mazrah, několik klenutých struktur, včetně zničeného, ​​pomáhají regionu grafit hvězd. Všimněte si výzkumných zařízení mezi každou z pozorovacích budov.

Tento starý klášter a mauzoleum přehlíží moderní vesnici a zoo. Nejvyšší kopec obsahuje několik modernizovaných budov ve zbytku oblasti, částečně zničené kvůli prvkům a válce.

Ahkdar Village

. Místo světového dědictví se skládá z centrálního nádvoří a tržní oblasti definují západní polovinu, zatímco modernější byty tvoří východ.

Rozsáhlé moderní nákupní středisko je postaveno na staré byty, v nichž byly umístěny generace pracovníků přístavu. Tato oblast také obsahuje středověký motivovaný karneval a fotbalový stadion menší ligy.

Port (port Hafid)

Přístav je hospodářský drahokam Al Mazrah, který ukončí rohový ropník Rohan do větších moří. Několik velkých skladových struktur lze nalézt do vnitrozemí, zatímco samotný přístav má kvůli mezinárodním ekonomickým omezením pro region malé kontejnery.

Vesnice Sawah

Rostoucí hladiny moře způsobily, že tato kdysi vzbudila pobřežní vesnice ponořená pod vodou, přičemž havarovaná nákladní loď byla spíše příznakem než příčinou evakuované populace.

Hřbitov (hřbitov El Samman)

Památník padlých, významný hřbitov je nyní většinou opuštěný a neuspokojený, zejména se zhroucenou vodní věží, která zaplavuje desítky hrobů. Oblast je zcela otevřená prvkům, s rozbitým kamenným zdi definuje její hranice.

Domov pro cenné rybolov země, tato zátoka udržuje historii Al Mazrah, stejně jako Adal. Obsahuje pulzující sekci v centru města s předměstí, moderní resort a několik malých ostrovů.

Al Bagra Fortress

. Všimněte si továrny na velké kraby na východním konci, přelévání ze sousedního Sariffova zálivu.

. Pozorovací věž poblíž moře je nesmírně přístupná.

Budeme mít více podrobností o každém z těchto hlavních zájmových bodů a také na předměstí, která jej obklopují, blíže k spuštění Call of Duty: Warzone 2.0. Call of Duty: Warzone pokračuje dál a budeme mít více informací, které bychom měli sdílet v následujících týdnech.

Call of Duty®: Další: Call of Duty®: Modern Warfare® II Multiplayer přináší dosud nejhlubší a nejinovativnější zážitek MP

S novou érou Call of Duty® počínaje letos 28. října a masivní otevřenou beta beta od zítra, 16. září, Infinity Ward odhaluje autentickou, akční, jemně vyladěnou a zábavnou moderní válečnou II multiplayer: Intel On On On Gunsmith, mapy, režimy, plavání, pohyb, vozidla, nové vybavení, platformy zbraní a mnoho dalšího.

Call of Duty®: Další: Call of Duty®: Warzone ™ 2.0-Zcela nový Call of Duty: Warzone pro novou éru Call of Duty® pokračuje 16. listopadu

První oficiální Intel ohledně vysoce očekávaného pokračování jednoho z největších bitevních Royals všech dob upustil! Call of Duty®: Warzone ™ 2.0 bude spuštěno – zdarma pro všechny – letos 16. listopadu jako součást Call of Duty®: Modern Warfare® II Season One. Čtěte dále pro Intel na masivní nové mapě, více inovací, nový gulag, DMZ a mnoho dalšího.

Call of Duty®: Další: Oznámení Call of Duty®: Warzone ™ Mobile, Redefining Battle Royale pro hráče na cestách

.0 a Call of Duty®: Modern Warfare® II. Předběžné registrace nyní!

Mapa Warzone 2 – každý bod zájmu o Al Mazrah

Nejnovější mapa Warzone 2, Al Mazrah, je zasazena do smyšlené země Adal republiky a máme vše, co o DZ potřebujete vědět zde.

Mapa Warzone 2: Město Al Mazrah s velkou oválnou strukturou a tekoucí vodou

Publikováno: 16. června 2023

? Jeden DZ pro hru Battle Royale je Al Mazrah. Metropolitní oblast Al Mazrah, která se staví ve smyšlené zemi Adalovy republiky.

Vývojáři chtějí sjednotit zkušenosti Call of Duty v Al Mazrah. To znamená, že jakýkoli příběh BEATS a Upgrady motoru v Modern Warfare 2 platí také pro hru Battle Royale. Byly provedeny obrovské vylepšení vozidel, AI a vody ve Warzone 2, přičemž všechny tyto ovlivňují, jak hraje bezplatná hra PC.

Velikost mapy Warzone 2

Stephanie Snowden, ředitelka komunikace v Infinity Ward, řekla na Call of Duty: Next Event: „Je to [Al Mazrah] vlastně největší mapa BR, jakou jsme kdy vytvořili“. Pro využití prostoru navíc byl mechanik kolapsu kruhu vylepšen a namísto jednoho velkého kruhu rozdělil bezpečné zóny do tří oblastí. . Tato změna podporuje dřívější potyčky, přičemž jednotky nemají na výběr, než se se svými odpůrci přiblížit a osobně se dostat zblízka a osobní.

AL MAZRAH Nové funkce

Hráči nyní musí dávat pozor na potenciální nepřátele číhající ve vodě díky novému modernizaci motoru. Na rozdíl od Caldera a Verdansk má Al Mazrah četné řeky na podporu lodí a podvodní bojové mechaniky. . Pokud jste na přijímacím konci a zabijte, má Warzone 2 Gulag také nějaké fantastické nové změny.

AI bojovníci převzali několik oblastí na mapě, podobně jako událost Warzone Pacific, která zahrnuje laboratoře chemického výzkumu. Tyto oblasti se nazývají pevnosti a jsou plné nepřátel připravených k obraně svého území. . Pokud se rozhodnete převzít pevnost, buďte připraveni čelit vlnám soupeřů AI. Tato uzamčená místa obsahují výkonnou kořist a nabízejí načtení skupiny, která se jim podaří porazit.

Body zájmu Al Mazrah

Mapa Warzone 2 obsahuje mapy ze současných a předchozích her Call of Duty. Vracející se hráči mohou rozpoznat oblasti, jako je lom a letiště, které byly vypůjčeny od starších her, a všichni hráči, kteří to bojovali v moderním multiplayeru Warfare 2, již budou znát tyto specifické pododdíly Al Mazrah:

Tady je každý bod zájmu o Al Mazrah:

To je vše, co potřebujete vědět o mapě Warzone 2. Pokud hledáte nejlepší načítání Warzone 2, máme záda s nejlepšími zbraněmi Warzone 2 dostupné ve hře pro více hráčů. S těmito meta zbraněmi, které máte k dispozici, si určitě přinesete domů vítězství.

. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.