Call of Duty Vanguard Nejlepší načítání MP40 a nastavení třídy | Rock Paper Shotgun, Call of Duty: Vanguard MP40 Třída – nejlepší sestavení | VG247

Call of Duty: Vanguard MP40 třída – nejlepší sestavení a načítání pro MP40

U granátů a taktického vybavení to není nesmírně důležité a může se do značné míry spolehnout na to, co osobně preferujete. Při nabíjení do místnosti s nepřáteli, kteří uvnitř čekají uvnitř, však mohou být neocenitelné omračující granáty neocenitelné. Pokud se mohou otočit, aby vás viděli, nemohou vás vyjmout. Alternativně je Stim fantastická díky své schopnosti obnovit váš taktický sprint, který vás bude udržovat v pohybu tempem každou chvíli.

Nejlepší načtení MP40 a nastavení třídy v Call of Duty Vanguard

Náhled zbraně MP40 proti černému pozadí v Call of Duty: Vanguard

Chcete nejlepší načítání MP40 ve Vanguardu? MP40 je jednou z nejlepších zbraní ve Vanguard Season 1 Multiplayer a neočekáváme, že se to změní, protože se sezóna 2 blíží. S vysokým poškozením, minimálním zpětným rázem a překvapivě rychlými rychlostmi manipulace se MP40 svítí nad většinou ostatních zbraní. Pokud však chcete odemknout jeho plný potenciál, musíte najít nejlepší načítání. Naštěstí máme tu nejlepší třídu MP40.

Tuto příručku pravidelně aktualizujeme s novými informacemi o aktuální meta, abyste věděli, že je to nejlepší načtení MP40 ve Vanguardu právě teď. Pokud dojde ke změnám v MP40 v Call of Duty: Vanguard Season 1 Reloaded nebo Season 2, dáme vám vědět.

Vykreslování MP40 v Call of Duty: Vanguard, jak je vidět z obrazovky animace náhledu Gunsmith

Toto načítání MP40 funguje nejlépe v situacích krátkého dosahu, protože vám umožňuje rychle se pohybovat po mapě a zabíjet nepřátele, než mohou reagovat. S ohledem na to doporučujeme zaměřit se na vaši rychlost manipulace a rychlost ohně, abyste zvýšili rychlost reakce a čas na to. The Posilovač zpětného rázu zrychluje oheň MP40, zatímco Mark VI kosterní, Krausnick 221mm o1b, Tkaninová přilnavost a Krausnick 33m skládání Zlepšete rychlost sprintu a reklamy. The Hybnost Znalost vás ještě zrychluje zvýšením rychlosti pohybu, kdykoli porazíte nepřítele, což vám pomůže získat rychlost s rostoucími pruhy.

S výše uvedenými přílohy MP40 zničí vaše nepřátele pozoruhodnou rychlostí. Vzhledem k tomu, že rychlost požáru je vyšší, možná zjistíte, že hoříte municí rychleji než obvykle. Chcete -li tomu čelit, vybavte 9mm 64 kulatých bubnů Chcete -li zdvojnásobit kapacitu munice v každém klipu. Plně nabitý dává vám maximální munici pro MP40, takže pokud se potřebujete znovu načíst uprostřed boje, budete mít vždy spoustu kuliček. Naštěstí byste měli snadno projít většinou nepřátel, pokud používáte Dutý bod munice, která výrazně zvyšuje poškození končetin.

Optics má malý dopad na váš výkon ve Vanguardově multiplayeru, takže neváhejte a používejte, co osobně preferujete. Pokud si však nejste jisti, které rozsah nejlépe s tímto načtením MP40 doporučujeme vzít Reflektor břidlice. Jedná se o vynikající pohled na krátkou vzdálenost, díky kterému je MP40 optimální v blízkém dosahu.

Sekundární zbraň

Jak je uvedeno výše, toto načítání MP40 je v krátkém dosahu brilantní. Má však nízký rozsah poškození, díky kterému je do značné míry neefektivní na velké vzdálenosti. Naštěstí existuje spousta středně dlouhých zbraní, které můžete použít, když je boj o něco dále.

Pokud jste na mapě, která má otevřené sekce, jako je Numa Numa a Oasis, doporučujeme vybavit odstřelovací pušku, jako je Kar98K nebo 3-line puška. Pokud chcete něco trochu chrlovanějšího, můžete vyzkoušet pušku Marksman, i když tyto nabízejí mírně nižší poškození. Pokud jste však na mapě, která není ideální pro odstřelování, zkuste použít útočnou pušku, jako je STG44 nebo Automaton. Jedná se o brilantní zbraně středního doletu, které vám pomohou nashromáždit zabití, když vaši nepřátelé nejsou poblíž. Můžete také vyzkoušet bar, pokud chcete středně dlouhou směs rozsahu.

Nejlepší výhody a vybavení MP40

Zde jsou nejlepší výhody a vybavení k použití s ​​načítáním MP40:

Duch je klasický Call of Duty Perk, takže není překvapením, že je to jeden z nejlepších výhod ve společnosti Call of Duty: Vanguard. Protože se toto načítání zaměřuje na to, že je vysoce mobilní a roaming mapa, je nezbytné používat duch.

Samozřejmě chcete zůstat skrytí před nepřítelem minimapy, ale také chcete sledovat nepřátele co nejvíce. S Radar Perk, nepřátelé se objeví na vašem minimapu, když vystřelí nezdobenou zbraň, což usnadňuje lokalizaci a pronásledování nepřátel.

Přezbrojení je nezbytným pohledem v tomto načtení, protože vám umožňuje vybavit jednu z výše uvedených sekundárních, jako je KAR98K. I když existují i ​​jiné výhody, které byste mohli vzít, pokud se rozhodnete použít standardní sekundární, jako je demolice a vychytávač, Overkill zajišťuje, že zůstanete konkurenceschopní při setkáních s dlouhým doletem.

Pro vaše vybavení, Termite je užitečný, když se snaží vyvíjet tlak na nepřátele, protože exploduje v ohnivém výbuchu, který v průběhu času způsobuje poškození. Mezitím Stim Pomůže vám vyhnout se dostat do takových situací sami tím, že poskytnete rychlý výbuch uzdravení a osvěžuje taktický sprint, abyste mohli rychle uniknout nebezpečným scénářům.

To je vše, co potřebujete vědět, abyste vytvořili nejlepší třídu MP40 ve Vanguardu. Pokud chcete vidět další sestavy, podívejte se na náš seznam nejlepších načítání v Call of Duty: Vanguard. Pokud chcete vidět, jak se MP40 ve srovnání s jinými zbraněmi, podívejte se na naše rozdělení statistik zbraní ve Vanguardu. Měli byste se také podívat na to, jak rychle vyrovnat ve Vanguardu, abyste mohli co nejdříve získat toto nastavení třídy MP40.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Aktivision následovat
 • Call of Duty: Vanguard následovat
 • Střelec následovat
 • Sledgehammer hry následují

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Hayden je spisovatelem průvodců pro RPS, který se připojil k týmu v září 2021 po několika měsících na volné noze pro Thegamer. Jsou velkým fanouškem her přežití, zejména těch, které se zaměřují na nemrtvé. Zombie. Chodci. Shamblers. Ať už jim říkáte cokoli, Hayden je určitě fanoušek.

Call of Duty: Vanguard MP40 třída – nejlepší sestavení a načítání pro MP40

Kromě jedné nebo dvou útočných pušek, které právě teď způsobují potíže Call of Duty: Vanguard než MP40. Nejen, že je tento SMG k dispozici na první úrovni, je to powerhouse v těsné čtvrti bojová téměř okamžitě. S připoutáním se této úžasné primární zbrani nějak podaří být ještě smrtelnější ve schopných rukou.

Tato příručka vás provede našim soustředěným run-and-gun Sestavení MP40. Začneme pokrytím, jak přistupovat pomocí SMG, a rozložit přílohy, které budete chtít vybavit. Poté se rozšíříme na celkovou třídu a podrobně popisujeme výhody, sekundární zbraň a granáty, které dále zvýší MP40 v zápasech pro více hráčů.

Call of Duty: Vanguard nejlepší přílohy MP40

Pro uživatele MP40 není lepší místo než přímo vedle jiného hráče, který na ně zaměřuje. S vysokou mírou ohně a poškození je SMG skličující věc, která se musí potýkat s. Tato sestava povede tento aspekt zbraně na další úroveň a zlepší jeho schopnosti v těchto hektických bojích.

Abychom tak učinili, zaměříme se na zvýšení přesnosti ohně kyčle, poškození, rychlosti sprintu-to-fire, abychom mohli hrát nejlépe při nabíjení plné rychlosti dopředu. Pokud jde o nevýhody, jsme ochotni překonat, rychlost reklam a přiměřené zvýšení zpětného rázu je hlavním zátěží.

Přílohy, které byste měli vybavit, jsou následující:

 • Čenich: posilovač zpětného rázu – uděluje obří zvýšení rychlosti střelby, zatímco snižuje přesnost.
 • UnderBarrel: Smile Pistol Grip – Sprint to Fire Speed ​​Plus přesnost ohně kyčle je masivní zlepšení, zatímco klesající kontrola zpětného rázu.
 • Hlaveň: Krausnick 221mm 01b-Vylepšení rychlosti cíle-down není důležitá, ale zvýšení přesnosti ohně kyčle a rychlost sprintu na palbu je nejlepší volbou.
 • Časopis: 9 mm 64 kulatých bubnů. Poskytuje spoustu kapacity munice pro postřik více nepřátel.
 • Typ munice: dutý bod – zvyšuje poškození končetin, takže lidi rychle vymažete bez ohledu na to, kde je zasáhnete.
 • Optický: Osobní preference – Nezáleží na tom, protože nebudete moc zaměřit památky, ale pokud si myslíte, že budete používat, vezměte si stránku s krátkým dosahem, jako je NYDAR Model 47.
 • Zadní rukojeť: Přilnavost borovicového dehtu. Kromě toho se zvyšuje kontrola zpětného rázu, kromě toho, že přesávka ohně kyčle stoupá, neocenitelná připevnění pro sestavení.
 • Skladem: Odstraněná zásoba – přesnost ohně kyčle a rychlost pohybu stoupá, kontrola zpětného rázu a přesnost. Dobrý obchod pro agresivní stavbu hip palby.
 • Znalost: Hybnost – zvýšení rychlosti pohybu po zabití. Udržuje vás v pohybu a těžko chytit po po sobě jdoucích zastavení.
 • Kit: Rychlé – zvyšuje rychlost sprintu. I když často není souprava příliš důležitá pro celkovou stavbu, zvýšená rychlost poskytovaná rychlým.

Call of Duty: Vanguard MP40 třída – Nejlepší sekundární zbraně a granáty

Při výběru sekundární zbraně, která půjde vedle MP40, hledáte něco, co může přijít ve spojce, pokud vás někdy chytí prázdný časopis. Pistole jako Ratt nebo strojová pistole zde může fungovat dobře, ale s výhodami jako Scavenger to není příliš pravděpodobné, že se objeví.

U granátů a taktického vybavení to není nesmírně důležité a může se do značné míry spolehnout na to, co osobně preferujete. Při nabíjení do místnosti s nepřáteli, kteří uvnitř čekají uvnitř, však mohou být neocenitelné omračující granáty neocenitelné. Pokud se mohou otočit, aby vás viděli, nemohou vás vyjmout. Alternativně je Stim fantastická díky své schopnosti obnovit váš taktický sprint, který vás bude udržovat v pohybu tempem každou chvíli.

Nejlepší Call of Duty: Vanguard MP40 Class Perks

Pro port 1, Ghost je nutností. Zůstat nezjištěn špionážními letadly a nepřítelem Intel vám umožní spěchat do tváří lidí, aniž by věděli, co přichází. Vezměte si toto požitky a zůstaňte před hraním.

Pokud jde o perk 2, radar je nejužitečnější. Když se vrhnete do budov, je neocenitelné vědět, zda se chystáte přistát. Radar by vás měl teoreticky zabránit v užívání 1v3s, pokud nejste na autopilotu.

Pro perk 3 to musí být vychytávač. Vzhledem k tomu, že se zaměřujete na blízké, Overkill ve skutečnosti nedává obrovský smysl, protože je nepravděpodobné. Scavenger vám umožňuje urychlit déle, aniž by došel pára.

To zabalí tuto rychlou sestavení MP40! Pokud dáváte přednost tomu, abyste o něco více předali tradičnější sestavení, naše načtení Vanguard STG44 vám pomůže vyniknout s touto fantastickou útočnou puškou. Pokud se chcete dozvědět více o tom, proč jsou kola dutých bodů tak důležitá, Dorrani vytvořil úžasné video zdůrazňující sílu připevnění MP40 zde.

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!