Call of Duty: Warzone vydán – Podívejte se na systémové požadavky, získejte řidič připravené hry a stáhněte si zdarma, Call of Duty: Warzone System požadavky | Mohu spustit Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Požadavky na systém Warzone

Zkontrolujte Call of Duty: Warzone System požadavky. Mohu to spustit? Vyzkoušejte své specifikace a ohodnoťte svůj herní počítač. Laboratoře systémových požadavků provozuje miliony testů požadavků na PC na více než 8 500 hrách měsíčně.

Požadavky systému Call of Duty Warzone

Představení Warzone, Nová, masivní bojová aréna uvnitř Call of Duty ⓡ: Modern Warfare ⓡ , To je pro hráče na všech platformách zcela zdarma. Je k dispozici ke stažení z bitvy.síť ⓡ Právě teď a my jsme vydali doprovod Call of Duty ⓡ: Warzone Ovladač připravený na hru, který doručí optimalizovaný výkon, aby dosáhl 144+ FPS pro konkurenční hru. Jakmile budete ve hře, zažijete největší Call of Duty ⓡ Battleground in History, s až 150 hráči, ve dvou režimech představovat Call of Duty Modern Warfare Hra podpis.

V Battle Royale můžete vy a skupina přátel klesnout do masivního hasičského zástupce, abyste byli posledním stáním. Vhodit, brnění, kořist pro odměny a bojte se na vrchol. dodatečně, Warzone Představuje lup, kde se hráči se svými spoluhráči dostanou do toho, aby získali nejvíce peněz na vítězství. Hráči vydělávají hotovost ve hře odstraněním soupeřů, dokončením smluv a kontrolou klíčových míst vkladu v hotovosti.

Se spoustou nových funkcí a mechaniky, Call of Duty: Warzone přináší novou a jedinečnou hratelnost do stále populární bitvy Royale Arena. Chcete-li to zažít co nejlépe, hrajte na PC, kde grafické karty GeForce RTX dodávají 144+ FPS, což vám dává větší šanci zasáhnout svůj cíl a poskytnout vám rychlejší a jasnější zážitek, když je spárován s vysokým obnovovacím gynném monitoru. Jak jsme nedávno demonstrovali, běh na vysokých snímcích vám může dát výhodu v konkurenčních střelcích pro více hráčů, což znamená rozdíl mezi vítězstvím kuřecí večeře nebo návratem domů s psí taškou.

Na aktivisu, systémové požadavky na Call of Duty: Warzone jsou následující:

Call of Duty: Požadavky na systém Warzone

Pokud zadáte Warzone Na PC pomocí grafické karty GeForce RTX nebo GeForce GTX můžete automaticky zaznamenat své nejlepší zabití a okamžiky pomocí zvýraznění NVIDIA. Chcete -li povolit nejdůležitější, načtěte před bootovacím zážitkem Geforce Warzone, Zadejte nastavení a ujistěte se, že je „překrytí ve hře“. Pak načíst Warzone, a budete povýšeni na aktivaci hlavních událostí.

Na konci zápasů a vaší relace si můžete prohlédnout hlavní body, oříznout a upravit a nahrávat na YouTube a sociální média. Případně přistupujte k galerii Geforce Experience stisknutím ALT+Z kdykoli.

Další informace o výhodách konkurenčních her s vysokým obsahem FPS naleznete na Frameswingames.

Call of Duty: Požadavky na systém Warzone

Call of Duty: Požadavky na systém Warzone

Zkontrolujte Call of Duty: Warzone System požadavky. Mohu to spustit? Vyzkoušejte své specifikace a ohodnoťte svůj herní počítač. Laboratoře systémových požadavků provozuje miliony testů požadavků na PC na více než 8 500 hrách měsíčně.

Call of Duty: Warzone podrobnosti o hře

Aktualizováno 3/12/20 od Cliff Henjum

Extra specifikace pro Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone nejen obsahuje dva zbrusu nové herní režimy s vysokým oktanem (drancování a klasický Battle Royale), ale má také dvě další sady podrobných systémových požadavků. Většina her uvádí pouze minimální a doporučené požadavky, ale Warzone má také specifické specifikace pro konkurenční nastavení a ultra nastavení.

I když doporučené požadavky vám umožní hrát Warzone s nastavením střední grafiky, konkurenceschopné poskytne vašemu počítači možnost spustit s vysokým a stabilním FPS s grafikou, která se objevila na vysokém obnovovacím monitoru. K dosažení této úrovně bude váš počítač potřebovat něco, co je přinejmenším tak silné jako Super Geforce RTX 2070. Ve slotu CPU budete potřebovat alespoň Intel Core i7-8700K nebo AMD Ryzen 1800X. Nezapomeňte také zahrnout 16 GB RAM. Netřeba dodávat, že specifikace potřebné k tlačení Warzone na vysokou grafiku jsou vyšší než všichni ostatní konkurenti Battle Royale, včetně Fortnite.

Pokud konkurenční specifikace neposlali váš počítač spuštěný na kryt, pak možná budou ultra specifikace. Pouze nejlepší z nejlepšího hardwaru bude spuštěn Warzone v rozlišení 4K s vysokým a stabilním FPS. V podstatě budete potřebovat nejnovější a nejmocnější grafickou kartu, jako je Geforce RTX 2080 Super nebo jeho AMD ekvivalent. Ve slotu CPU budete chtít něco v linii Intel Core i9-9700K nebo AMD Ryzen 2700X. Požadavek RAM pro Ultra je stejný jako pro konkurenceschopnost, takže budete stále potřebovat 16 GB. Nvidia také chce hráčům připomenout, aby aktualizovali své řidiče, aby z této masivní bitvy Royale vytěžili maximum.

Tady jsou Call of Duty: Warzone Systémové požadavky (minimum)

 • procesor: Intel Core i3-4340 nebo AMD FX-6300
 • Rychlost CPU: Info
 • RAM: 8 GB
 • Grafická karta: Nvidia Geforce GTX 670 / Nvidia Geforce GTX 1650 nebo AMD Radeon HD 7950
 • Vyhrazený video RAM: 2048 MB
 • Pixel Shader: 5.0
 • Vertex Shader: 5.0
 • OS: Windows 7 64bitový (SP1) nebo Windows 10 64-bit (1709 nebo novější)
 • Space na disku zdarma: 175 GB
 • ZVUKOVÁ KARTA: Ano

Call of Duty: Warzone Doporučené požadavky

 • procesor: Intel Core i5-2500K nebo AMD Ryzen R5 1600x procesor
 • Rychlost CPU: Info
 • RAM: 12 GB
 • Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 970 4GB / GTX 1660 6GB nebo AMD Radeon R9 390 / AMD RX 580
 • Vyhrazený video RAM: 4096 MB
 • Pixel Shader: 5.1
 • Vertex Shader: 5.1
 • OS: Windows 10 64 bit (nejnovější servisní balíček)
 • Space na disku zdarma: 175 GB
 • ZVUKOVÁ KARTA: Ano

Požadavky systému Warzone - mohu spustit požadavky systému Warzone
Graf požadavků na Warzone - bude můj počítač spuštěn Call of Duty Warzone

Aktualizováno 13. listopadu 2020 Cliff Henjum
Dnes označuje zahájení Call of Duty: Black Ops Cold War, která vyvolává otázku – co se stane s podporou Call of Duty: Warzone? Podle oficiálních webových stránek Call of Duty mohou hráči na kterékoli z pěti podporovaných platforem hladce přecházet mezi třemi současnými tituly, vzhledem k tomu, že zaplatili za moderní válku a studenou válku Black Ops. Od nynějška všechny tři tituly stále vyžadují stejné specifikace hardwaru a nabízejí mnohem vítáni vlastní instalační možnost boje proti velikosti masivní instalace souborů. Cod Warzone bude i nadále existovat jako svůj vlastní samostatný název, který stále váže na MW i BOCW. Odměny získané z obou titulů budou i nadále k dispozici ve Warzone a existují plány na pokračování v zavádění nových funkcí. V současné době bude jeden z nejúspěšnějších Battle Royals i nadále základem herního světa.

Požadavky systému Warzone - mohu spustit požadavky systému Warzone

Může můj počítač provozovat Call of Duty: Warzone?

Aktualizováno: 25. března 2020 od JT Hussey

Fortnite konečně našel svého vraha v Call of Duty: Warzone. Od svého uvedení na trh byl Warzone ohromujícím úspěchem s miliony hráčů, kteří se navzájem v této epické nové bitvě Royale. Warzone ještě není hotovo, vydavatelé plánovali přidat do hry nové mapy, zbraně a režimy. Přidání nového obsahu proto může otestovat váš počítač, aby splňovaly minimální a doporučené grafické požadavky nyní více než kdy jindy.

Autor: Cliff Henjum 9. března 2020

Call of Duty opět skočil zpět do světa Battle Royale se svou zcela novou (polo) samostatnou hrou Warzone. Warzone je Battle Royale, která podporuje Cross Play a až 150 hráčů na mapě, která obsahuje mnoho částí minulých map Call of Duty. Z žánru BR je také nový zvrat na starším mechaniku. Všichni nenávidí umírání brzy v Battle Royals, zatímco vaši spoluhráči hrají dál, takže hry jako Apex Legends představily oživový mechanik, aby se oddělil od žánrových gigantů, jako je PUBG. Ve Warzone budou hráči, kteří byli zabiti, kteří mají spoluhráče stále naživu. S cenovou značkou zdarma a schopnost hrát si s přáteli na konzoli, Call of Duty: Warzone se spustí s obrovským přílivem PC hráčů a přemýšlel, zda je jejich počítač může spustit. Pokud jste již hráli moderní válčení na PC, budete dobré jít s dalšími 20-25 GB prostoru pevného disku. Pokud poprvé zkontrolujete moderní válku/warzone, budete potřebovat počítač, který prochází alespoň test minimálních systémových požadavků.

Zábavný fakt: Minimální systémové požadavky na Warzone jsou stejné jako minimální systémové požadavky na Call of Duty: Modern Warfare! Abychom mohli spadnout do válečné zóny s grafickým nastavením nastaveným na nízké, budou hráči potřebovat hardware, který je alespoň stejně silný jako následující. Ve slotu pro grafickou kartu by váš počítač měl mít alespoň GeForce GTX 670 nebo Radeon HD 7950. Kromě vašeho GPU musí být váš CPU na nebo nad Intel Core i3-4340 nebo AMD FX-6300. Budete také potřebovat 8 GB systému RAM, abyste mohli počítač spustit Warzone s průchodným FPS. Pokud chcete spadnout do bitvy s maximálním způsobem.

Vzhledem k tomu, že pouze mírně více než 40% lidí, kteří testovali své PC pro moderní válku, absolvovali test minimálních požadavků, očekáváme, že bohužel bohužel předáme doporučené požadavky na Warzone. Mezera mezi minimálním a doporučeným požadavkem bude zabránit velkému množství hráčů v provozování hry na Max Nastavení. Aby bylo možné maximalizovat Warzone, měl by váš počítač mít alespoň Geforce GTX 970 nebo Radeon R9 390 pro jeho GPU. Ve svém slotu CPU se díváte na to, že potřebujete něco podél linií Intel Core i5-2500K nebo AMD Ryzen R5 1600X. A konečně, budete potřebovat 12 GB systému RAM, abyste vstali a přes doporučené specifikace. Přinejmenším tyto požadavky nejsou zdaleka tak šílené jako spekulované specifikace pro doom věčné.

Co to bude spustit?

Níže jsou uvedeny některé herní počítače s obrázky, které ukazují, kolik her bude běžet. Každý počítač byl testován proti minimu a doporučené požadavky více než 8 500 nejnovějších PC her. Klikněte zde pro více možností.

Laboratoř systémových požadavků může získat přidružené provize z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates, eBay Affilites a dalších programů

 • Starfield
 • Baldurova brána 3
 • Cyberpunk 2077
 • Grand Theft Auto V
 • Red Dead Redemption 2
 • EA Sports FC 24
 • Valoranta
 • Výplata 3
 • FIFA 23
 • Elden Ring
 • Bradavice Legacy
 • Mortal Kombat 1
 • Fortnite
 • Lži p
 • Call of Duty: Warzone
 • Minecraft
 • Cyberpunk 2077 Phantom Liberty
 • Bůh války
 • Marvel’s Spider-Man Remastered
 • Poslední z nás část 1
 • Steam hry do pěti babek
 • Hry Call of Duty
 • Hry Battlefield
 • Battle Royale Games
 • Ceny hry 2018
 • Hry virtuální reality
 • Low End oblíbené
 • Assassin’s Creed Games
 • Původní přístupové hry
 • Jsem Batman
 • Hvězdné hry Star Wars
 • Seznam nejlepších her PCGamesn
 • Zaměřte domácí interaktivní hry
 • Frostbite 3 hry
 • Far Cry hry
 • Versus zlé hry
 • Hry Capcom
 • Obsidian zábavní hry
 • Sportovní hry
 • Top Steam Games 2017
 • Epické hry
 • The Steam Awards 2018
 • Hry Tom Clancy
 • 2K hry
 • Hry Google Stadia
 • Hry Xbox Game Pass
 • E3 2019 PC hry
 • Střelce třetí osoby
 • Střelci první osoby
 • Neuvěřitelné nezávislé hry
 • Ceny hry 2019
 • Nejlepší zdarma hrát PC hry
 • Hitmanovy hry
 • Hezká kolekce Jacku
 • AMD Fidelityfx Super Resolution Games
 • Nejoblíbenější hry

Nedávno přidané PC hry

 • Airlop: Kingdoms Adrift
 • Avatar: The Last Airbender – hledání rovnováhy
 • Touhou umělý sen v Arcadii
 • Homeworld 3
 • Paleo borovice
 • Noční trh Minekos
 • Resident Evil 4 samostatné způsoby
 • Hellsweeper VR
 • Zbytek osudu/Samurai
 • Ostrov Moonstone
 • Čarodějnice
 • Disney Speedstorm
 • První potomek
 • Jako drak: nekonečné bohatství
 • Zoo Planet: Oceania Pack
 • Střídání plodin
 • Age of Empires 4 Sultans Ascend
 • Mortal Kombat 1: Kombat Pack
 • Byli jsme tu expedice: přátelství
 • Stavitelé Řecka: Prolog

Poháněno laboratoří podle systémových požadavků, technologie od Husdawg, LLC

Copyright © 2023 Husdawg, LLC, všechna práva vyhrazena.