Capcom odstranil kontroverzní Denuvo DRM Tech z Resident Evil Village na Steam | VGC, Denuvo byla odstraněna z vesnice Resident Evil – OC3D

Denuvo byl odstraněn z vesnice Resident Evil

I když jsem naštěstí neměl žádné problémy s vesnicí – kromě toho, že celá sekvence Lady D byla příliš krátká, ale já odbočuji – doufejme, že to znamená, že budoucí hráči budou mít plynulejší zážitek, než někteří měli při spuštění.

Capcom odstranil kontroverzní Denuvo DRM Tech z Resident Evil Village na Steam

Capcom odstranil kontroverzní technologii Denuvo Anti-Tamper z parní verze Resident Evil Village.

Jak uvádí Dark Side of Gaming, nová aktualizace pro hru vydaná dnes odstraní DRM.

Tato zpráva je ověřena sledovačem SPACE SPACE SPACEDB, který dnes přidal položku, která zní: „Odstraněno DRM 3. strany-Denuvo Antilamper, 5 různých PC v rámci aktivačního limitu pro denní stroje.“

Tento krok budou vítáni hráči, kteří se vyhnuli verzi Steam kvůli zprávám, že Denuvo ovlivnilo výkon hry.

Když byla hra původně vydána v květnu 2021, hráči si stěžovali, že verze PC občas trpěla vážnými problémy.

Tento návrh byl poskytnut větší důvěryhodnost, když byla vydána „prasklá“ verze hry v červenci 2021, která odstranila ochranu proti kopii a v důsledku toho bylo znatelně lepší než oficiální vydání.

Hackeři, kteří tvrdili, že odstranili ochranu obsahu ze hry, uvedli, že zahrnovala jak Denuvo, tak vlastní ochranu proti kopii, přičemž anti-pirátská opatření vydavatele byla zabudována do Denuvo, „je to ještě méně optimální“.

Editor technologie digitální slévárny Richard Leadbetter, který porovnával dvě různé verze hry běžící na stejném počítači, dospěl ke stejnému závěru a poznamenal „strašné časy rámu a kolaps k snímkové frekvenci v oficiální verzi a gigantické zlepšení s nainstalována crack ”.

CAPCOM pokračoval v uvolnění opravy později v tomto měsíci určeném ke zlepšení výkonu a konkrétně uvedl: „Byly provedeny úpravy pro optimalizaci technologie proti pirátství.“

Denuvo byl odstraněn z vesnice Resident Evil

Denuvo byl odstraněn z vesnice Resident Evil

Capcom vydal novou aktualizaci pro Resident Evil Village, která ze hry odstranila technologii Anti-Tamper Denuvo, téměř dva roky po spuštění hry.

Denuvo je kontroverzní technologie anti-Tamper, která je navržena tak, aby zabránila pirátství PC her, ale bylo také zjištěno, že negativně ovlivňuje výkon některých titulů a narušuje modding her. Většina konverzací o Denuvo online zahrnuje hráče PC, kteří vyjadřují svou nechuť k technologii anti-okamperu, a často žádá vývojáře, aby tuto technologii odstranili ze svých her.

Vzhledem k tomu, že Capcom také odstraní zmínky o Denuvo ze strany Steam’s Past Resident Evil Village, je jasné, že tato změna hry je záměrná, ale neočekávejte, že Capcom tuto změnu oficiálně odhalí online. Nakonec pravděpodobně uvidíme, že Denuvo z remake Resident Evil 4 Resident Evil 4, protože je běžné, že Capcom odstraní Demovo z jejich her po spuštění. Stalo se to rezidentní rezistenci 2/3, Devil May Cry 5 a Monster Hunter World.

Denuvo byl odstraněn z vesnice Resident Evil

Vývojáři přidávají ze svých her Denuvo, aby zabránili jejich titulům, aby se přiblížili k uvedení na trh a motivovali piráti s videohrou k nákupu svých her. U ne pirátů je Denuvo považováno za nežádoucí doplněk, který může způsobit problémy pro legitimní zákazníky. Někteří hráči bojkotují hry, které dodávají s Denuvo, protože mají pocit, že by neměli být potrestáni za chování budoucích softwarových pirátů. Proto je Denuvo takovým kontroverzním tématem pro hráče PC.

Capcom odstraní Denuvo z vesnice Resident Evil, Miranda je chválena

V překvapivém obratu událostí Capcom odstranil anti-cheat systém denuvo.

Capcom odstraní Denuvo z vesnice Resident Evil, Miranda je chválena: upírská dívka s krví na tváři a žluté blonďaté vlasy uší černé kapucí s obrovským náhrdelníkem obklopeným létajícími chybami v zničeném sídle před oknem jako hráč jako hráč postava na ni ukazuje zbraň

Publikováno: 10. dubna 2023

Capcom od nynějška odstranil kontroverzní anti-cheat denuvo.

Podle SteamDB byl Denuvo odstraněn z Resident Evil Village v časných ranních hodinách 10. dubna. Změna zní: „odstraněno DRM třetí strany-Denuvo Anti-Tamper, pět různých PC v den aktivace stroje.“

I když to vypadá, jako by to vyšlo z ničeho, Square Enix také odstranil Denuvo z Hit RPG Game Disco Elysium a také strategii trojúhelníku ve čtvrtek 6. dubna. Neexistuje žádné potvrzení, že tyto dva jsou spojeny, ale může to vysvětlit rozhodnutí Capcom.

Thumbnail YouTube

Denuvo v průběhu let si jistě získal docela pověst, často je obviňován za údajné snížení herního výkonu a následně rovnou zničení zážitku hráče. Mnoho her odstranilo systém po propuštění, když humbuk zmizel, takže vzhledem k věku vesnice, disco elysia a strategie trojúhelníku (které bolí do psaní), lze se jednoduše vyhnout problémům s výkonem.

I když jsem naštěstí neměl žádné problémy s vesnicí – kromě toho, že celá sekvence Lady D byla příliš krátká, ale já odbočuji – doufejme, že to znamená, že budoucí hráči budou mít plynulejší zážitek, než někteří měli při spuštění.

PCGamesn oslovil CAPCOM pro další informace a podle toho tento článek aktualizuje.

Zatímco Resident Evil Village nemusí být musí hrát už naše recenze Resident Evil 4 Review Raves o nejnovějším přírůstku do staré série, takže doporučuji to zkontrolovat. Máme také přehled nového režimu remake žoldáků z rezidentů Resident Evil 4, který je nyní živý, a také shrnutí požadavků systému Resident Evil 4 Remake, abyste se mohli ponořit přímo v.

Lauren Bergin kovaná v srdci Sanctuary, Lauren má zcela zdravou posedlost Diablo 4 Villainess, Lilith. Dříve představuje editorka v Dexerto, ona plula tolik peněz do League of Legends, jako má dva univerzitní tituly. Ouch.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.