Cape – Minecraft Wiki, Cloaks Minecraft Stáhnout Tlauncher

Minecraft Capes / Cloaks ke stažení

Skvělé pláště osloví lidi i dívky, protože mají širokou škálu návrhů. Udělejte si výběr ve prospěch toho nejlepšího, podle vašeho názoru, prvku. Nezastavujte však na jedné variantě. Shromážděte výběr plášťů pro všechny příležitosti herního života.

Minecraft Wiki

Sledujte minecraft wiki na Discord nebo na našich stránkách sociálních médií!

Nemáte účet?

Minecraft Wiki

Pelerína

Pro Capes in Minecraft Dungeons, Viz McD: Cape. Pro Cape Velikonoční vejce viz velikonoční vejce § Capes.

CAPES jsou pamětní předměty, které lze nosit kromě kůže hráče. Na rozdíl od kůže však hráči nemohou vytvářet vlastní čepice ani převádět žádné vlastněné capes na jiný účet. Když jsou vybaveni, změní také vzhled opotřebování Elytra. Čepice jsou čistě dekorativní a nijak nemění schopnosti nositelů.

Existují různé mody, jako je Optifine, které umožňují hráčům získat kapitány, některé dokonce umožňují použití jakéhokoli vlastního designu. Tyto čepice jsou však ne oficiální a viditelný pouze pro hráče pomocí mod (nebo v některých případech jiných uživatelů tohoto mod). V tomto článku jsou uvedeny pouze oficiální čepice, které mohou vidět všichni.

Obsah

 • 1 získání
  • 1.1 Java Edition
  • 1.2 Edice Bedrock
  • 2.1 Mojang Capis
  • 2.2 Minecon Capes
  • 2.3 Minecraft Festival Capes
  • 2.4 Osobní čepice
  • 2.5 dalších čepic
  • 2.6 dočasných čepic
  • 2.7. dubna bláznivé caeps
  • 3.1 Character Creator Capes
  • 3.2 další čepice
  • 3.3 čepice kožních balení
  • 3.4 Minecon Skin Pack Capes
  • 3.5 dočasných čepic
  • 6.1 Java Edition
  • 6.2 Edice Bedrock

  Získání

  Profil MinecraftCapes

  Java Edition

  Jediné čepice, které lze získat dosud na vlastní Java Edition jsou Migrator Cape, který pochází z migrace a Mojang účet na a Microsoft účet a Vanilla Cape, který pochází z vlastnictví obou Java Edition a Edice Bedrock ve stejné Microsoft Účet před 6. červnem 2022. Zbytek nelze získat hráči prostřednictvím žádných herních prostředků, a proto jsou značně vzácnější.

  Minecon Capes před Minecon Earth 2017 byl získán účastí nebo koupením lístku na roční Minecon. Události Minecraft od roku 2017 a dále se provádějí prostřednictvím živého proudu, který je k dispozici všem a žádné capes již nejsou rozdávány. Dne 12. května 2020 Mojang deaktivoval všechny nepoužité odkazy Minecon Cape používané k získání čepic let 2012, 2013, 2015 a 2016. Pouze několik tisíc hráčů po celém světě má minecon mys.

  Mojang ručně rozdával další méně běžné typy čepic, aby v průběhu let vybral několik členů komunity. Někteří z lidí, kteří mají tyto čepice, patří samotný personál Mojang, dobrovolníci v různých programech i jednotlivci, jejichž dopad byl uznán Mojangem. Jen několik set hráčů po celém světě má takový mys, přičemž některé čepice jsou ve vlastnictví jediného jednotlivce.

  Hráči Java Edition může vybavit nebo uneste určité čepice pro jejich pokožku prostřednictvím Spouštěč Minecraftu nebo jejich profil Minecraft.

  Edice Bedrock

  Na rozdíl od Java Edition, v Edice Bedrock, CAPES jsou mnohem běžnější předměty s kůží z různých kožních balíčků, které do nich integrovaly Capes. Jeden balíček kůže, který je k dispozici každému hráči Java Edition Až do roku 2016. Cape oslavující Minecon Live 2019 byl k dispozici v Edice Bedrock Pro propagaci tvůrce postav, i když to bylo možné získat každý bez ohledu na to, zda sledovali událost nebo ne. Další mys zpřístupněn každému hráči je Pan Cape. Hráči, kteří vlastnili oba Java Edition a Edice Bedrock Na stejném účtu Microsoft před 6. červnem 2022 bylo také dáno Vanilla Cape. Někteří zaměstnanci mají také speciální čepice Edice Bedrock, podobně jako Java Edition.

  Hráči Edice Bedrock může vybavit nebo UNESIP určité čepice pro jejich pokožku prostřednictvím tvůrce postav.

  Java Edition CAPES

  Mojang Capes

  Minecon Capes

  název Pelerína Elytra Textura Poznámky Název API
  Minecon 2011 Cape Tento mys byl poskytnut účastníkům Minecon 2011 prostřednictvím svého registrovaného uživatelského jména. [3] MineCon2011
  Minecon 2012 Cape Tento mys byl věnován hráčům, kteří uplatnil odkaz e -mailem registrovaným účastníkům Minecon 2012. [3] MineCon2012
  MINECON 2013 Cape Tento mys byl poskytnut hráčům, kteří vykoupili odkaz e -mailem registrovaným účastníkům Minecon 2013, podobně jako metoda Minecon 2012. [3] MineCon2013
  Minecon 2015 Cape Tento mys byl věnován hráčům, kteří vykoupili odkaz e -mailem registrovaným účastníkům Minecon 2015, za předpokladu, že naskenovali svou lístek na vstup do místa 4. července 2015. [3] MineCon2015
  Minecon 2016 Cape Tento mys byl věnován hráčům, kteří uplatnil odkaz e -mailem registrovaným účastníkům Minecon 2016, za předpokladu, že naskenovali svou lístek na vchodu do místa konání 24. září 2016, podobně jako metoda Minecon 2015. [3] MineCon2016

  Tato část je o Capes Edition Java Edition. Pro edici Bedrock Mys zakladatele, Viz § Tvůrce znaků Capes. Pro bedrock edition’s Minecon Skin Pack Capes, viz § Minecon Skin Pack Capes.

  Minecraft Festival Capes

  název Pelerína Textura Poznámky Název API
  Minecraft Festival Cape TBD TBD Tento minecraft festival bude rozdán účastníkům kongresu konané v Orlandu. [4] Mys bude k dispozici pro oba Jáva a Podloží Edice všem účastníkům. [5] Další informace má přijít. TBD

  Osobní čepice

  název Pelerína Elytra Textura Poznámky Název API
  Bacon Cape Tento mys byl dán Miclee Notch, [6] kvůli jeho myšlence na prasátko. [7] Mys byl však později odstraněn [8] poté, co ostatní uživatelé požádali Notch o osobní čepice.

  Textura mysu byla vyrobena společností Miclee a nahrána do Imguru. [9]

  Cape byl vyroben od @kinten. [13]

  Tento mys sdílí podobný styl designu s překladačem Cape.

  Jiné čepice

  název Pelerína Elytra Textura Poznámky Název API
  Překladatel Cape Tento mys byl dán některým korektorům [26] (zkušení překladatelé s oprávnění k jejich jazyku) Minecraft Projekt překladu v Crowdinu.

  Původně byly tyto čepice rozdány 16. května 2012 s použitím spravedlivého kostního role 29 přispěvatelům, [27] [28] s plány na čas od času dávat více čepiček. [29] JEB později uvedl, že tyto plány zrušil poté, co viděl urážlivé chování některých překladatelů, jako je použití automatického translace a legitimní překlady s hlasováním. [30]

  Mys byl znovu použit o několik let později k odměně některých korektorů za důležitý příspěvek k projektu.

  Návrh textury Elytra Cape je založen na vose nepřípunku Kobalt. [36]

  Cape byl také dán zaměstnancům Mojangu Michael Andersson a El_Hefe_ pro testování koncových bodů Cape. Z nich však bylo později odstraněno. [ Citace je zapotřebí ]

  Oficiální design mysu byl vydán společností Ided na Twitteru 30. června 2021. [42]

  Před vydáním Cape byl text nalezen v jazykových souborech, které čtou „a. Speciální veteránská mys pro každý rok jste hráli Java Edition!„Později byly na stránce podpory nalezeny obrázky s podobným textem. Není známo, proč tento text existoval, protože Mojang k němu nekomentoval. [43] [44]

  Dočasné čepice

  Vánoce 2010 Cape

  April Blázni se Caeps

  Tyto CAEP byly propuštěny jako součást aktualizace 23W13A-OR-B April Fools 1. dubna 2023 a lze je získat hlasováním.

  Tyto čepice jsou exkluzivní pro aktualizaci 23W13A-OR-B a nejsou přiřazeny k účtu žádného hráče.

  Slovo „mys“ je záměrně chybně napsáno na „caep“ v herních souborech a v hlasování.

  Awesom Caep

  Bedrock Edition Capes

  Tvůrce postav Capes

  POZNÁMKA: Jeden vanilkový mys je uveden pod capes caps

  29. prosince 2021 byla cena mysu změněna na 10 milionů minecoinů (zhruba ekvivalentní na více než 55 000 USD.00 USD).

  Může být vybaven obrazovkou Cape Select. Když se Elytra nosí s mysem, je vidět palačinka s javorovým sirupem a máslem.

  Tento mys byl přidán do hry 10. prosince 2021.

  29. prosince 2021 v přibližně 2:00 CET se ikona, název a textura mysu změnila tak, aby vypadala jako Pan Cape. Je to vzácnost byla změněna na společné a ceny stanovené na 10 milionů minecoinů, aby bojovaly s hráči pomocí exploit, aby přidali tento mys na jejich účty. [ Citace je zapotřebí ]

  Byl vrácen zpět do hry jako nový tvůrce postav Cape 18. ledna 2022. Stará verze tohoto mysu (změněné pohledy na Pan Cape) může být stále vybaveno, pokud ho má hráč.

  Na této textuře mys byly provedeny 3 revize. Tento mys je k dispozici pouze v některých regionech světa.

  • Počáteční textura vytvořená 13. března 2023
  • 2. revize 14. července 2023
  • 3. revize (nejnovější) 1. srpna 2023

  Revize 3 Textura byla propuštěna v 18:30 CET 1. srpna 2023.

  Jiné čepice

  název Pelerína Elytra Textura Poznámky
  Microsoft Xbox Cape Tento mys byl dán zaměstnancům společnosti Microsoft na Minecraft: Xbox 360 Edition se schopností přepínat viditelnost Cape [45]
  Poznámka: Textura mysu je rekreace a používá se v obrázku náhledu.

  Skin Pack CAPES

  Některé čepice chybí, včetně všeho z LittleBigPlanet ™ Mash-Up Pack, Marvel Avengers Skin Pack a jiných z edice Legacy Console Edition nebo jiných vydání.

  Skin Pack CAPES

  název Pelerína Textura Poznámky
  Ender Dragon Wings Cape Tento mys byl vyroben pro Ender Dragon Skin součástí 1. narozeninový balíček kůže a bylo možné se ukázat pouze s vybavenou kůží.
  Ďábelský mys Tento mys byl vyroben pro ďábelskou kůži součástí Halloween mash-up a bylo možné se ukázat pouze s vybavenou kůží.
  Dracula’s Cape Tento mys byl vyroben pro pokožku Dracula zahrnutou v Halloween mash-up a bylo možné se ukázat pouze s vybavenou kůží.
  Mys Evil Wizard’s Cape Tento mys byl vyroben pro zlou kouzelnickou kůži zahrnutou v Halloween mash-up a bylo možné se ukázat pouze s vybavenou kůží.
  Nevěsta Frankensteinova mysu Tato mys byla vyrobena pro nevěstu frankensteinovy ​​kůže Halloween mash-up a bylo možné se ukázat pouze s vybavenou kůží.
  Cape The Grim Reaper Tento mys byl vyroben pro ponurou kůži reaper zahrnutou v Halloween mash-up a bylo možné se ukázat pouze s vybavenou kůží.
  Mys Wicked Witch’s Cape Tento mys byl vyroben pro zlí čarodějnickou kůži zahrnutou do Halloween mash-up a bylo možné se ukázat pouze s vybavenou kůží.
  Cape Maman Brigitte Tento mys byl vyroben pro kůži Maman Brigitte v Halloween mash-up a bylo možné se ukázat pouze s vybavenou kůží.
  Mužský spartánský mys Tento mys byl vyroben pro mužskou spartánskou kůži Battles & Beasts Skin Pack a lze ji zobrazit pouze s vybavenou kůží.
  Samice Spartanů Tento mys byl vyroben pro ženskou spartánskou kůži Battles & Beasts Skin Pack a lze ji zobrazit pouze s vybavenou kůží.
  Padmé Amidala’s Cape Tento mys byl vyroben pro senátora Padmé Amidala Hvězdné války prequel Skin Pack a lze ji zobrazit pouze s vybavenou kůží.
  Palpatine’s Cape Tento mys byl vyroben pro senátora Palpatine Skin v zahrnutí v Hvězdné války prequel Skin Pack a lze ji zobrazit pouze s vybavenou kůží.
  Hraběte dooku mys Tento mys byl vyroben pro kůži hraběte Dooku Hvězdné války prequel Skin Pack a lze ji zobrazit pouze s vybavenou kůží.
  Mys General Grievious Tento mys byl vyroben pro obecnou těžkou pokožku Hvězdné války prequel Skin Pack a lze ji zobrazit pouze s vybavenou kůží.
  Cape šéfa Nassa Tento mys byl vyroben pro šéf Nass Skin IN Hvězdné války prequel Skin Pack a lze ji zobrazit pouze s vybavenou kůží.
  Mas Amedda’s Cape Tento mys byl vyroben pro Mas Amedda Skin Inclum in in Hvězdné války prequel Skin Pack a lze ji zobrazit pouze s vybavenou kůží.
  Poggle The Lesser’s Cape Tento mys byl vyroben pro poggle, která je zahrnuta do menší kůže Hvězdné války prequel Skin Pack a lze ji zobrazit pouze s vybavenou kůží.
  Lando Calrissian’s Cape Tento mys byl vyroben pro kůži Lando Calrissian Hvězdné války klasické kůže a lze ji zobrazit pouze s vybavenou kůží.
  Mys Skyrima Nazira Tento mys byl vyroben pro kůži Skyrim Nazir Skyrim Mash-up a bylo možné se ukázat pouze s vybavenou kůží.
  Mys Skyrim Vampire Lord Tento mys byl vyroben pro Skyrim Vampire Lord Skin zahrnutý do Skyrim Mash-up a bylo možné se ukázat pouze s vybavenou kůží.
  Průvodce lovců Tento mys byl vyroben pro hladinu čarodějnice, která byla součástí Adventure Time Mash-up a bylo možné se ukázat pouze s vybavenou kůží.
  Maori’s Cape Tento mys byl vyroben pro maori kůži součástí Battle & Beasts 2 Skin Pack a bylo možné se ukázat pouze s vybavenou kůží.
  Arabian’s Cape Tento mys byl vyroben pro arabskou pokožku zahrnutou do Battle & Beasts 2 Skin Pack a bylo možné se ukázat pouze s vybavenou kůží.
  Halo Drone’s Cape Tento mys byl vyroben pro HALO DRONE SKINU V OBCHODU Halo Mash-up a bylo možné se ukázat pouze s vybavenou kůží.
  Jens’s Cape Tento mys byl vyroben pro Jens zahrnutý v 3. narozeninový balíček kůže a bylo možné se ukázat pouze s vybavenou kůží.

  Minecon Skin Pack Capes

  Skin Pack MineCon 2015

  název Pelerína Textura Poznámky
  CAPE 2011 Tyto čepice z předchozích let Minecon byly zahrnuty do Skin Pack MineCon 2015. Skin Pack byl zpřístupněn každému Edice Bedrock Hráč v roce 2015 bez ohledu na to, zda se zúčastnili některé z akcí. Tyto čepice jsou ne být zaměňován s těmi, kteří byli poskytováni účastníkům minecon Java Edition V předchozích letech.
  CAPE 2012
  CAPE 2013
  CAPE 2015
  Minecon 2016 Skin Pack

  název Pelerína Textura Poznámky
  CAPE 2011 Tyto čepice z předchozích let Minecon byly zahrnuty do Minecon 2016 Skin Pack. Skin Pack byl zpřístupněn každému Edice Bedrock Hráč v roce 2016 bez ohledu na to, zda se zúčastnili některé z akcí. Tyto čepice jsou ne být zaměňován s těmi, kteří byli poskytováni účastníkům minecon Java Edition V předchozích letech.
  CAPE 2012
  CAPE 2013
  CAPE 2015
  CAPE 2016

  Dočasné čepice

  název Pelerína Textura Poznámky
  1. narozeniny mys Od 9. do 13. května 2013 byli všichni hráči vydání Xbox 360 zobrazeni s tímto mypem (s výjimkou hráčů, kteří používali kůže, kteří mají vlastní mys) k oslavě 1. narozenin vydání Xbox 360 Minecraft. [46] [47] Verze mysu neexistuje v žádném jiném vydání Minecraft. Tento mys nebyl přidán na jejich účty.

  Cross-platform capes

  Zde uvedené capes jsou k dispozici pro oba Java Edition a Edice Bedrock hry.

  Jeden vanilkový mys ‌ [ Pouze edice Bedrock ]

  ‌ [ Pouze Java Edition ]
  ‌ [ Pouze edice Bedrock ] ‌ [ Pouze Java Edition ]
  ‌ [ Pouze edice Bedrock ] Tento mys je rozdáván hráčům, kteří oba koupili Java Edition a Edice Bedrock pro Windows před 6. červnem 2022 a může být vybaven v obou vydáních. [48] ​​Existence tohoto mysu byla propuštěna na obrázku pro článek o Minecraft.Stránka čisté zprávy 12. srpna 2022, kolem 10:00 GMT. [49] Stránka článku poskytla kód chyby 404. Článek byl poté vydán 15. srpna 2022 kolem 15:00 GMT a ve stejný den smazán kolem 16:00 GMT. Zpráva byla také zveřejněna na oficiálním Minecraft Discord Server, oficiálně potvrzující mys. [50]

  Umělec dojde k chybě, kde jsou boční textury převráceny, takže se objevují nesprávně ve hře. Tato chyba může ovlivnit budoucnost/jiné capes aswell.

  Tento mys byl přidán do Edice Bedrock 22. srpna 2022 v 17:26 GMT.

  Tento mys byl rozdán způsobilým hráčům od středu 31. srpna 2022. [51]

  Migrace účtu, ke které došlo po 6. června 2022 nebyl pro mys způsobilý. [51]

  Xbox 360 Avatar Capes

  Tyto čepice jsou k dispozici pro avatary Xbox 360 jako další kosmetická položka.

  Lze jej také zakoupit na trhu Xbox 360.

  Lze jej také zakoupit na trhu Xbox 360.

  Minecraft Capes / Cloaks ke stažení

  Pokud uživatel chce poskytnout svou postavu Minecraft s osobními vlastnostmi, může nainstalovat mys. Můžete vyjádřit své preference fanoušků nebo jen ozdobit své ve hře Alter Ego tímto způsobem. Je to skvělý způsob, jak prohlásit ty, kteří patří do jednoho z týmů serveru, pokud je zde implementována rozdělení uživatelů do skupin podle zájmů a přátelské sympatie.

  • CAPES od přezdívky
  • Kanby pro Minecraft
  • HD skiny pro Minecraft

  Nemůžete si stáhnout animovaný mys.

  Příklad Cloak - Creeper

  Pláště pro Minecraft je originální a víceúčelový příslušenství. Široká škála tohoto typu oblečení prezentovaného na tomto webu lépe odhalí charakter hráče prostřednictvím jeho herního obrazu. Nemusíte se vzdát své oblíbené kůže, abyste se oblékli na dovolenou nebo jiný významný den. Stačí si vybrat vhodný krásný plášť.

  Změna různých návrhů tohoto prvku přidáte originalitu do své kůže, i když ten druhý není na serveru jedinečný. Jen si představte: i když je vaše postava oblečená jako Batman, s pomocí neobvyklého pláště, ostatní hráči ho vždy odlišují od ostatních Batmen v této hře, a to i bez pohledu na přezdívku.

  Stahování plášťů Minecraft z tohoto webu je tak jednoduché, že budete překvapeni, že jste to předtím neudělali. Tento kus oblečení je obrázek včetně aktualizovaného zadního a předního pohledu na vaši postavu. Je těžké si představit lepší způsob, jak přidat původní funkce do kůže.

  Skvělé pláště osloví lidi i dívky, protože mají širokou škálu návrhů. Udělejte si výběr ve prospěch toho nejlepšího, podle vašeho názoru, prvku. Nezastavujte však na jedné variantě. Shromážděte výběr plášťů pro všechny příležitosti herního života.

  Příklad HD Cloak - Dirt Block

  Instalace módních plášťů pro postavu otevřete úžasnou rozmanitost takového příslušenství. I když uživatel byl zvyklý na standardní pokožku, ale chce přinést něco nového do vzhledu postavy, tento oděv tento problém vyřeší. Zachovejte obvyklé postavy, díky čemuž jsou jedinečné s různými plášťy.

  Pokud jste přívržencem přidávání grafického realismu do hry, vyberte si HD Minecraft Cloaks. Vyrobeny v dobrém rozlišení, jdou dobře s vysoce kvalitními kůže a vypadají skvěle na pozadí realistických textur. Harmony ve vizuálním vzhledu hry osloví každého hráče.

  Když je záda vaší postavy zdobena krásným a originálním prvkem, budou ostatní hráči schopni lépe porozumět vašemu stylu. Ukážete všem, že se nejen připojil k zabíjení času, ale vážně znepokojen tím, jak vypadá vaše osobní postava Minecraft. Nezáleží na tom, zda dáváte přednost obvyklému plášti nebo vyrobeným ve vysokém rozlišení, bude obraz hry smysluplnější. Uživatelé budou rádi, že rozpozná vaši pokožku v davu podobných textur pro postavy. Pokud si hráč a jeho přítel vybrali stejný design postavy, ale chtějí se lišit ve vzhledu, plášť bude skvělým řešením. Krása a jedinečnost vaší postavy v Minecraft závisí na vás, takže neváhejte a stahujte a nainstalujte různé pláště.