Castle House Minecraft, 8 návrhů nebo nápady Minecraft Castle, které byste měli vyzkoušet

8 návrhů nebo nápady Minecraft Castle, které byste měli vyzkoušet

Existuje poměrně několik různých převzetí výroby hradu Disney World v Minecraftu. Vybrali jsme vynikající design Bubbaglubby. Tento hrad vypadá jako skutečný obchod, ale chytře pracuje na vytvoření dojmu obrovského hradu Disney, aniž by byl tak velký, jak vypadá. Je ironií, že přesně tak je navržen hrad Disney World v reálném životě.

Mapy hradu Minecraft

Prozkoumejte epické pevnosti postavené v minecraft! Jsou tu také Středověký tematické mapy.

Hrad horského jezera

Castle.0.1

Hrad horského jezera. Středně velký hrad na ostrově v horském jezeře upravený, realistický a hratelný.

Palác starověků

Obrovský fantasy palác v horách, s obrovskými knihovnami plnými tajemství. Prozkoumejte každý roh plně zařízené budovy a prohlédněte si palác, postavený za více než 72 hodin!

Palác zpovědníka

Přední

Prozkoumejte palác zpovědníků, Aydindril a okolí z fantastického světa série Terry Goodkind’s Sword of Truth série.

Hrad Agnaru

Toto je středověká mapa hradu, která staví 16 a více hodin.

Červený hrad

Toto je velký hrad.

Strašidelný hrad Blackstone

Tento středověký hrad stojí na izolované náhorní plošině na opuštěném ostrově.

Nebeský hrad

Casteloso

Volný přístup. Pokud jej chcete použít na serveru, nebudete moci odstranit autorův kredit.

Redstone Mountain Village

2020-06-27_14.54.56

Útulná horská vesnice s mnoha redstoneovými kontrakcemi, metry a jedinečnými budovami.

Elementární hrad

2021-05-19_21.50.22

Elementární hrad- hrad věnovaný čtyřem prvkům (voda, země, oheň, vzduch).

Obrovský hrad přežití

Frontal0

Tento obrovský hrad jsem vyrobil s frontálním designem založeným na starém videu a interiéru s různými farmami a pokoji a chci se s vámi podělit (trvalo to déle než 1 rok, než se připravíme). Doufám, že se vám to bude líbit.

Hrad včas

2020-10-01_01.52.51

Hrad byl zamrzlý včas, když se kouzelník pokusil zastavit draka. Vypadá docela v pohodě.

Spawn přežití hradu

2021-04-14_16.09.35

Toto je středověká mapa, která může být světovým třením nebo rozbočovačem pro server Minecraft (možná tření přežití, protože má PVP arénu).

Hrad

Na této mapě můžete vidět dva hlavní hrady a spoustu malých budov.

Xenoův hrad

XCMC

Rekreace americké základny (kukuřičné město) z manga Dr. KÁMEN, poprvé vidět v kapitole 151.

Hrad Bradavic

Prozkoumejte tento kouzelný hrad se 400+ pokoji a nespočet tajemství čekající na nalezení. Proč se nezkusit dokončit svůj lov vychytávačů, přidat své jméno jako skutečného studenta Bradavic!

8 návrhů nebo nápady Minecraft Castle, které byste měli vyzkoušet

Říká se, že domov člověka je jejich hrad, ale v Mojangově Minecraftu můžete postavit hrad, aby byl váš domov. Ať už to stavíte na Nether nebo na hoře, ty husté stěny jsou ideální pro udržení davů.

Zde je osm z nejpůsobivějších sestav Minecraft pro hrady, které jsme viděli od YouTubers se stejně působivými čísly předplatitelů.

1. Easy Survival Castle (od Gorillo)

Některé zde zdůrazněné hrady jsou trochu skličující, i když sledujete plány do dopisu. Tak proč nezačínat jednoduchým hradem?

Na webu je řada jednoduchých návrhů hradů, ale skvělý, na kterém začít je Easy Starter Castle Gorillo pro přežití. Tento hrad byl navržen tak, abyste jej mohli skutečně postavit spíše v režimu přežití než v kreativním režimu. Gorillo si vybral materiály, které jsou relativně snadné získat brzy v režimu přežití, takže není to jen příjemné místo k pobytu přes noc, je to základna přežití, která udržuje ty davy po lizvu z vaší postele.

Hrad má krátkou věž a stěny, které jsou vysoké tři bloky. Existuje jen několik základních místností, takže je to spíš jako dům Minecraft ve stylu hradu, ale vypadá to tak, jak se shlučněji než základní chaty, které většina z nás staví brzy v režimu přežití Minecraft. Ve srovnání s tím je to kolo luxusu.

2. Plovoucí hrad (od Twin Saw)

Budování hradu je v pohodě, ale stále jej musíte postavit na stejné nečistotě, jakou rolníci používají k plácnutí jejich rozlití. Pokud se opravdu chcete dívat dolů na Plebians, proč ne postavit hrad, který se vznáší na obloze?

Teď to není stav pro slabé srdce. Twin Saw rozbila svůj tutoriál na několik částí, kde se nejprve naučíte, jak postavit čtyři plovoucí věže (stejný design opakovaný čtyřikrát) a poté skutečný centrální hrad. Je to pětidílná série krok za krokem, takže byste se neměli cítit ztraceni. Důrazně však doporučujeme sledovat všech pět částí, než začnete stavět, protože přidávají některé opravy v pozdějších videích, o kterých budete chtít vědět.

V části E tutoriálu můžete vidět, že interiér hradu je opravdu jen velký otevřený prostor, ale mělo by být snadné jej přizpůsobit jakýmkoli místnostím, které budete potřebovat. Toto je hlavně exteriér, estetická sestavení, ale vždy si můžete udělat pěkný velký trůnní místnost pro sebe.

3. Japonský hrad (Lioncheater)

Většinu času, kdy používáte slovo „hrad“, si okamžitě pomysli na evropský hrad nebo na fantasy hrad odvozený od evropských hradů. Kultury po celém světě samozřejmě stavěly funkční ekvivalent hradů a Japonsko je pro tyto krásné struktury docela známé.

Bohužel, na rozdíl od základních středověkých hradů, není zřejmé, jak získat japonský hrad vpravo. Lioncheater přišel s malým, relativně snadným designem, který zachycuje podstatu toho, co dělá tyto hrady tak výrazným.

Interiér není moc psát domů, zejména proto, že se jedná o takový malý příklad této architektury. Ale pokud můžete vytvořit tuto menší verzi, není to velký skok, který by ji rozšířil pro své vlastní větší vzory.

4. Malý hrad (mýticalsausage)

Tento rozkošný malý hrad absolutně milujeme. Připomíná to ty super-zjednodušené modely budovy LEGO. Takže tato malá stavba hradu lo-fi není o nic víc než rozrušený dům, ale jen se na to podívejte!

Také je to vynikající projekt, pokud máte krátký čas a chcete jen udělat něco skvělého. Je dost malý na to, aby mohl být proveditelný v přežití, pokud se chcete vyzvat. Seznam materiálů je opravdu skromný podle standardů hradu Minecraft. Celá věc se hodí do 17 × 25 bloků. Můžete dokonce přidat malý příkop a dlážděnou cestu k dokončení iluze.

5. Hrad Mountaintop (od BigTonymc)

Minecraft se může zdát jako hra, která neomezuje to, co mohou jeho hráči dělat, ale až do aktualizace 1.18, byl významný limit, jak vysoko může být hory ve generovaném světě. S tímto limitem se nyní zvýšil, můžete se natáhnout po obloze a podívat se dolů na hory, kterýkoli krásný biom s pohoří správného velikosti, které se rozhodnete použít.

Rozložení společnosti Bigtonymc je poměrně jednoduché, s hlavní místností, věží, skladovací místností a schody do dalšího patra, která má vchod do věže. Toto je jeden z nejlepších tutoriálů, které jsme viděli, a je docela snadné sledovat. Nejlepší ze všeho je, že pokud to přesně sledujete, skončíte s hradem, který je krásně texturovaný a má zcela zdobený interiér.

6. Bradavice od Harryho Pottera (od Planet Dragonod)

Potřebuje klasický školní hrad z ultra přímnosti franšízy kouzelníků jakýkoli úvod? Pokud nevíte, co je Bradavice nebo Harry Potter, pak tento hrad nemusí být pro vás tak zvláštní. Ale i v izolaci je to jen neuvěřitelný projekt.

Planet Dragonod opravdu jde do velké míry, aby znovu vytvořil magickou filmovou školu se všemi jejími budovami. Obzvláště se nám líbí, že se to děje v klasickém stylu Minecraft, bez všech nových modů Minecraft The Kids jako v těchto dnech.

Být varován, jedná se o obrovský projekt a tutoriál zahrnuje několik videí. Můžete jen zjistit, že se podíváte na rozvržení nadace v prvním videu, že se jedná o dlouhodobou sestavení. Přesto je to jeden z nejlepších nápadů na hrad Minecraft, které jsme viděli, a je to tak dobře popraveno.

Skutečnou krásou toho je, že se můžete zbláznit pomocí texturních balíčků a modifikací biomu, abyste změnili tyto bašty v Bradavicích na jakoukoli lesklou vizi, kterou chcete vidět. Návrh hradu je stejně nadčasový jako filmy.

7. Hrad Disney Cinderelly (od Bubbaflubba)

Děti všech věkových skupin (to zahrnuje vaše rodiče a vaše prarodiče) mohou okamžitě rozpoznat siluetu hradu Disney. Říkáme „hrad“, ale ve skutečnosti je to spíše palác. To je jen nitpicking, protože tato fantastická struktura je fantastická nápada na stavbu, zejména pokud máte rádi hrady Tower.

Existuje poměrně několik různých převzetí výroby hradu Disney World v Minecraftu. Vybrali jsme vynikající design Bubbaglubby. Tento hrad vypadá jako skutečný obchod, ale chytře pracuje na vytvoření dojmu obrovského hradu Disney, aniž by byl tak velký, jak vypadá. Je ironií, že přesně tak je navržen hrad Disney World v reálném životě.

Tento specifický plán hradu je založen na hradu Popelky, který je pravděpodobně nejznámější z hradů Disney. Hráči Minecraft, kteří se chtějí pokusit o vlastní stavbu, by se měli připravit na design hradu divokého Minecraft, který je vysoký 60 bloků a velikosti 44 × 41 bloků. Tento krásný hrad je uvítací přestávka od vykopávání dalšího středověkého dungeonu.

8. Klasický středověký hrad (Stevler)

Pokud hledáte něco přímo z příběhů krále Arthura, pak tento středověký hrad Stevler nemohl být dokonalejší. Má všechno, co začínající Lord potřebuje, s hlavní budovou, čarodějnicí věží, střední věží, malou věží a praktickými prostory jako stáj pro koně, kasárny a sklad k použití jako skladovací místnosti.

Stevler použil balíček BSL Shaders k získání tohoto přesného vzhledu, ale samozřejmě můžete použít jakýkoli balíček, který chcete, nebo jen držet se výchozího vzhledu Minecraftu. Nezapomeňte, že můžete také použít trasování paprsků, pokud máte k němu GPU.

Seznam materiálů v tomto výuce hradu v něm nemá moc, který by mohl být považován za exotický. Je to hlavně kámen, kamenné cihly, smrkové dřevo a několik dalších malých doteků. Stevler hodně dělá s poměrně úzkou rozmanitostí materiálů.

Nemůže dostat dost světa Minecraft?

Minecraft se opravdu jeví jako nekonečné hřiště a ve hře je vždy něco nového. Máme pro vás tunu skvělých tutoriálů, abyste rozšířili své dovednosti:

  • Naučte se, jak vyrobit táborák.
  • Vytvořte úžasné ohňostroje.
  • Vytvořte si vlastní mapy.

To je jen špička ledovce. Jednoduše hledejte na webu „Minecraft“ a najdete návody a úžasné průvodce řešením problémů, které vám pomohou co nejlépe využít oblíbenou hru na světě.

Sydney Butler je sociální vědec a technologický fanatik, který se snaží pochopit, jak lidé a technologie koexistují. Má dvě desetiletí zkušeností jako počítačový technik na volné noze a více než deset let jako výzkumný pracovník a instruktor Technologies. Sydney je profesionálním technologickým spisovatelem více než pět let a zahrnuje témata, jako jsou VR, Gaming, Cyber ​​Security a Transhumanism. Přečtěte si plnou biologii Sydney

Přihlaste se k odběru na YouTube!

Líbilo se vám tento tip? Pokud ano, podívejte se na náš vlastní kanál YouTube, kde pokrýváme Windows, Mac, software a aplikace, a máme spoustu tipů na řešení problémů a videa na to, jak na to videa. Kliknutím na tlačítko níže se přihlásíte k odběru!