Celková válka: Napoleon | Nejlepší mody 2023 – Gaming Kingpin, nejlepší Napoleon: Total War Mods | PCGamesn

Nejlepší Napoleon: Total War Mods

Pokud víme, tento mod nesouvisí s říší: Total War Mod, který také pokrývá WW1, ale vzhledem k podobnosti v prostředí základny má smysl, že by někdo také udělal velkou válku pro Napoleon také.

Celková válka: Napoleon | Nejlepší mody 2023

Total War: Napoleon je teď docela stará hra. Od roku 2023 je to nyní 13letá hra, takže existují její části, které by mohly dělat s některými aktualizacemi. S úrovní detailů a hloubky ve třech královstvích se některé z těchto starších totálních válečných titulů mohou zdát trochu datované – i když základní kvalita her stále existuje. Ale z hlediska historické přesnosti se zdá, že staré totální válečné hry to upřednostňují více než některé z novějších titulů, které přijímají fantasy styl hraní „hrdiny“, což znamená, že fanoušci nenechávají některé z těchto titulů jít jít.

Napoleon Total War Mods jsou stále v plném proudu a jsou aktualizovány a zlepšovány neustále – přinášejí některé vážně působivé výsledky. Takže s několika texturami, grafickými a obsahovými mody a počítačem s dobrým výkonem může hra vypadat stejně dobře jako nová.

Zde je náš výběr nejlepších modů Napoleon, které v roce 2023 stále fungují dobře. Vybrali jsme je z Mod DB, protože nabízejí nejlepší a nejaktuálnější mody pro Napoleon Total War.

1. Napoleonc Total War Mod 3

Tento mod je ideální, pokud si nejste jisti, který mod si vybrat, ale hledáte obecnou upgrade na hru. Je to téměř jako pokračování samotné hry, upgradování historické přesnosti, jakož i mechaniku a jednotky hry.

Jednou z hlavních změn, které tento mod provádí, je upgrade velikosti mapy, takže mapy jsou obrovské. Mapy Vanilla Napoleon se mohou cítit trochu malé a s dosahem některých děl mohou být frustrující frustrující frustrující. To také přidává mlhu války, přidává do hry úroveň strategie a také kouřovou grafiku pro zlepšení skutečného vzhledu bojiště.

Pike and Shot Mod for Napoleon Total War

Přidává zcela nové sekce na mapu i nové kampaně. Je to základní mod, pokud se chcete ponořit zpět do Napoleonu, ale získat nový zážitek.

Nejlepší Napoleon: Total War Mods

Pojďme se podívat na nějaký Napoleon: Total War Mods. Zatímco Empire: Total War je pamatována docela laskavě, Napoleon: Total War je obecně považována za vynikající verzi: to, co ztratilo z hlediska měřítka-zbavení globální mapy se místo toho zaměřilo na napoleonské války zaměřené na euro-to se vyrovnalo s vylepšené uživatelské rozhraní, lepší technické nadace a obecně opravené většinu toho, co bylo v říši zlomeno.

Relativní popularita Napoleona oproti svému staršímu sourozenci znamená, že MOD scéna je trochu robustnější a aktivnější, se spoustou generálních modů a menších modů k smrku vaší hry. Jedna věc, kterou si můžete poznamenat, je to, že nastavení a základní mechanika Napoleona a Empire jsou docela podobné, mnoho z dostupných modů je také k dispozici pro Empire: Total War, můžete dokonce vidět několik opakování od naší říše: Total War Mods Guide.

Snažili jsme se tomu co nejvíce vyhnout, předvádět duplicitní položky, když je mod příliš důležitý nebo příliš velký na to, aby vynechalo, jako je Darthmod’s Napoleon verze. Jinak si užijte tento kurátorský seznam uživatelských úprav pro tuto populární kapitolu v historii Total War History.

Napoleon: Total War Mods

Zde je seznam vynikajících modů pro Total War: Napoleon:

  • Darthmod Napoleon
  • Velká válka
  • Napoleonská celková válka 3
  • North & South: ACW Americká občanská válka
  • Další jednotky MOD (Napoleon)

Napoleonská francouzská pěchota v čtvercové formaci v Napoleon Total War Mod Darthmod

Darthmod Napoleon

Zatímco Radious je jednou z pozoruhodnějších osobností v celkové válce v těchto dnech, během Napoleona: Total War’s Day Den, Darthmod byl název, který si dává dávat pozor, a stejně jako u Empire: Total War vydal také masivní revizi modu pro Napoleon také.

Darthmod Napoleon zlepšuje vše, co může: 200+ dalších jednotek, lepší vizuální efekty, lepší AI, nové kampaně.. Současná iterace se nazývá vydání „Epic“, protože je to zjevně tak dobré. O tom nevíme, ale má dobrou pověst a rozhodně stojí za to se odhlásit jako první volání.

Tank z druhé světové války postupuje v Napoleon Total War Mod Velká válka

Velká válka

Pokud víme, tento mod nesouvisí s říší: Total War Mod, který také pokrývá WW1, ale vzhledem k podobnosti v prostředí základny má smysl, že by někdo také udělal velkou válku pro Napoleon také.

Velká válka byla aktualizována teprve v roce 2019 a vývojáři také letos zveřejňovali hluboké potápěčské články do některých méně populárních frakcí. Velká pozornost k detailu se dostala do výroby tohoto a představuje jednotky, jako jsou tanky a letadla.

Kavalérie účtuje linii pěchoty v Napoleon Total War 3 mod

Napoleonská celková válka 3

Nejsme si zcela jisti, odkud pochází „3“, ale toto je multiplayerový mod, který vypadá, že dosáhne „nejpřesnější a nejpřesnější a dechberoucí multiplayerové zážitky.“

Verze 9.0 byl vydán v srpnu 2021, takže se jedná o aktivní mod, který se stále zlepšuje a má také komponentu kampaní, takže to není jen o multiplayeru. Například rozšíření poloostrovní kampaně bylo přepracováno tak, aby bylo kompatibilní se zlepšeními základního mod, i když si nejsme jisti, jak dobře se AI pro jednoho hráče vyrovnává se všemi změnami.

Řada odborové pěchoty z Napoleon Total War Mod North a South ACW

North & South: ACW Americká občanská válka

Zatímco jsme představujeme americkou občanskou válku na říši: Průvodce Total War Mods, tento je vyroben jiným týmem. To se nesmí zaměňovat s jiným mod jednoduše nazývaným North & South.

Jako vítěz ModDB MOD 2019 můžete nastavit vysoká očekávání, pokud hledáte celkovou konverzi ACW. Aktuální verze – 2.6 – obsahuje 65 bitevních map, 38 historických scénářů a více než 4 000 jedinečných historických pluků, které v konfliktu bojovaly. Jedinou skutečnou nevýhodou je, že neexistuje žádná hraní kampaně.

Další jednotky MOD (Napoleon)

Napoleonská verze stejného mod, na kterou odkazujeme v průvodci Empire Mods, tato varianta představuje 48 nových vlastních pozemkových jednotek a dokonce tři vlastní lodě do hry pro použití v taktických bitvách a kampaních pro jednoho hráče.

Příbuzný: Nejlepší velké strategické hry na PC

Je také plně ukládat kompatibilní s hrami a priority náboru AI byly upraveny tak, aby odpovídaly za nové jednotky.

Doufáme, že se vám tento seznam líbil, zůstaňte naladěni na další!

Joe Robinson Strategy Games Aricionado Joe byl dříve editorem Wargamer a napsal pro RPS. Užívá si všechny hry Paradox, zejména Hearts of Iron 4, Total War: Warhammer, Halo a dlouhé procházky na pláži.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.