Checker Store Checker Valorant je měnič her pro sběratele kůže., Jak používat kontrolu obchodu Valorant – dot eSports

Jak používat kontrolu obchodu Valorant Store

Pokud je premiérová kontrola, ValorantStore.Net, se někdy vrátí, když se ji pokusíte použít, musíte se před přihlášením s účtem zapnout dvoufaktorovou autentizaci (2FA). Dvoufaktorová ověřování je něco, co byste pravděpodobně měli na vašem účtu povolit pro účely bezpečnosti.

Checker Store Checker Valorant je měnič her pro sběratele kůže

Sběratelé kůže Valorantu nechtějí nechat ujít rotaci jednoho trhu, ale zůstat na obrazovce celý den je nepraktický. Naštěstí existuje kontrola obchodu s valorantem!

Valorantový trh není přesně nejlepší v hraní her. Pro více než 60 svazků přidal Riot pouhé čtyři sloty, které se mění každý den. Hráči musí čekat měsíce, než nakupují své oblíbené kůže, takže když se objeví, musí být ve hře, aby je rychle koupili. Je však nemožné přeskočit veškerou práci a zůstat přilepeni do obchodu Valorant.

Místo toho, aby se přihlásili do hry desetkrát denně, mohou hráči sledovat denní rotaci přes kontrolu obchodu Valorant Store Checker.

Co je kontrola obchodu s valorantem?

Checker Store Checker pomáhá sběratelům kůže sledovat denní rotace bez přihlášení do hry. Je to skvělý způsob, jak se ujistit, že vám neunikne nákup vzácných kůží, i když nemáte přístup k počítači.

Valorantové kůže jsou drahé a atraktivní, ale všechny jsou vzácné. Proč? Je to proto, že Riot vytvořil obchod na základě umělého nedostatku. Přestože mají neomezený dodání virtuálních položek kůže, jsou pro ně pouze čtyři sloty. V důsledku toho mohou hráči nakupovat pouze čtyři kůže z více než 60 svazků (přes 300 kůží). Šance, že se jejich požadovaná kůže objeví v obchodě, jsou vzácné, a proto sběratelé rádi udržují oči každý den loupané.

Valorantový trh

Naštěstí kontrola obchodu Valorant pomáhá kontrolovat rotaci bez přístupu k počítači. Stále se budete muset přihlásit ke svému účtu, abyste si mohli koupit kůže, ale můžete obchod zkontrolovat pomocí kontroly valorantu. Web usnadňuje sběr pokožky a snadný. Zde je návod, jak jej používat:

 • Přejděte do kontroly obchodu s valorantem
 • Klikněte na přihlášení s ikonou Discord vpravo nahoře
 • Připojte své neshody
 • Jdi do nastavení
 • Dále přidejte údaje o nepokojových účtech a propojte oba účty
 • Poté klikněte na Odeslat
 • Po propojení se můžete vrátit na web a kliknout na obchod
 • Zde uvidíte oficiální obchod Valorant v ten konkrétní den

Pro bezpečnostní opatření se vraťte zpět k přihlášení a před uzavřením webu odpojte svůj účet. Pokud vlastníte účet s vysokou hodnotou, můžete také zapnout 2FA (dvoufaktorová ověřování) a chcete si zajistit své zboží!

Je Elderflame nejdražší balíček Valorant?

Spectrum a oba svazky šampionů jsou nejdražšími liniemi kožních linek ve Valorantu.

Zatímco Elderflame a Champions stojí paži a nohu, jsou plné pěti kůží. Naopak, svazky šampionů přicházejí s pouze dvěma kůžemi na +6 000 valorantových bodů, což z nich činí ty nejdražší.

Jak používat kontrolu obchodu Valorant Store

Nenechte si ujít tu kůži, kterou jste chtěli koupit.

Valorantova logo V v červené barvě na tmavém pozadí

Obrázek přes nepokojové hry

Valoranta Poskytuje fanouškům veškerou kosmetiku, o které by mohli snít prostřednictvím obchodu ve hře, ale co se stane, když nejste blízko vašeho počítače a chcete vidět, co je k dispozici ke koupi? Naštěstí existovaly webové stránky, které vám pomohou zkontrolovat obchod ve hře na cestách. Riot Games je však jeden po druhém sundal.

Obchod ve hře se osvěží jednou denně s jinou sestavou kosmetiky pro každý hráč, který si může koupit, a Riot také přidává nové kůže k rotaci. Pokud jste šetřili na konkrétní kůži a čekají, až se vrátí do obchodu, budete muset držet krok s Valoranta obchod, protože nebudete chtít nechat ujít příležitost.

Je to bolest Valoranta Jen abyste zkontrolovali, co je v obchodě, takže tyto kontroly obchodů opravdu dělají trik, když nejste ve své herní židli nebo máte čas počkat, až se hra aktualizuje a spustí.

Jak zkontrolujete Valoranta Nakupujte položky s kontrolou obchodu?

Valoranta sám a prohlédněte si čtyři zbraňové kůže a čtyři příslušenství, které jsou v ten den k dispozici na vašem účtu. Pokud budete držet krok s oficiálním Valoranta .

Kontextové stopy můžete také použít k zjištění, co by mohlo být v obchodě. Pokud například probíhá hlavní turnaj, jako je mistry VCT, například balíček obchodu bude pravděpodobně balíček šampionů.

. Nejlepším webem pro kontrolu obchodu z telefonu nebo prohlížeče byl ValorantSt.síť. Stránka použila hráči všude, ale pokud se pokusíte navštívit nyní, bude vás uvítána chybovou stránkou.

?

Bohužel většina aplikací a webových stránek, které byly vytvořeny za účelem usnadnění kontroly Valoranta Stopace na dálku se stahují v důsledku nároků DMCA podané Riot, protože tato kontrola obchodů používá API vývojářů, aby vám ukázala, co je ve vašem obchodě kdykoli v daném okamžiku.

Valorantstore.Net použité API Riot API k zjištění, co je v současné době k dispozici v obchodě, a web by mohl dokonce předvést denní personalizované nabídky, když se hráči přihlásí ke svým účtům na webových stránkách.

Od Valorantstore.Net je nástroj třetí strany, je to ovlivněn těmito zákony DMCA jako produkt, který nepoužívá Riot licencován. I když je skvělé, že vývojáři našli snadné řešení kontroly Valoranta obchod, který nevyžaduje plné spuštění hry, nemohou to udělat bez použití API Riot’s API.

.

Pokud je premiérová kontrola, ValorantStore.Net, se někdy vrátí, když se ji pokusíte použít, musíte se před přihlášením s účtem zapnout dvoufaktorovou autentizaci (2FA). Dvoufaktorová ověřování je něco, co byste pravděpodobně měli na vašem účtu povolit pro účely bezpečnosti.

Jen pro případ, že se web Checker Shore vrátí, zde je to, jak můžete zapnout a vypnout dvoufaktorovou ověřování.

Jak zapnout/vypnout F2A zapnout Valoranta?

Otočit 2FA pro vaše Valoranta účet, budete muset:

 • Přihlaste se ke svému účtu na oficiálních webových stránkách Riot.
 • Přejděte na nastavení vašeho účtu a najděte kartu „Přihlášení a zabezpečení“
 • Vyberte dvoufaktorovou ověřování
 • Otevřete e-mail, který jste obdrželi od Riot, a klikněte na tlačítko „Povolit dvoufaktorové ověřování“
 • Dokončete postupy 2FA

Pokud se chcete vypnout, dokončete stejné kroky, dokud jste:

 • Vyhledejte dvoufaktorovou autentizaci
 • Poté klikněte na Zakázat
 • Objeví se výzva, která se vás zeptá, zda jste si jisti, takže klikněte na ano.

Jakmile zapnete 2FA, můžete začít kontrolovat denní obchod prostřednictvím ValorantStore.síť. I když samotný web bude dělat vše, co je v našich silách, aby chránil uživatelská data, stále se doporučuje podniknout nezbytné kroky k plné ochraně vašeho účtu před jakýmikoli škodlivými útoky.

Spisovatel strategického obsahu a vedení Fortnite pro dot eSports. . Jako přirozený hráč honil své dovednosti na profesionální úrovni v Dota 2. .