Cherry – Minecraft Wiki, Minecraft Cherry Blossom Tree – kde je najít a jak je pěstovat | PCGamesn

Tree Cherry Blossom Minecraft – kde je najít a jak je pěstovat

Třešňový strom přirozeně generuje v Cherry Grove.

Minecraft Wiki

Sledujte minecraft wiki na Discord nebo na našich stránkách sociálních médií!

Nemáte účet?

Minecraft Wiki

Třešeň

Třešeň

Strom

Stromeček

Biomy

Roste dál

Může generovat ve stávajících kouscích?

Skládá se z

Třešňový květ Stromy se nacházejí v třešňových hájích. Cherry květy mají zřetelné růžové listy a zakřivené větve. Mají také jedinečný účinek částic padajícího okvětního lístku.

Obsah

Bloky a předměty []

Tyto položky lze získat z Cherry:

 • Cherry listy (sklizené nůžkami)
 • Cherry Log (sklizený jakýmkoli nástrojem včetně rukou)
 • Cherry Planks (vytvořené z protokolu v řemeslné mřížce zásob)
 • Třešňový stromek (šance k pádu při lámání listů)
 • Hůl (šance klesnout při lámání listů)
 • SITNOVANÉ TERHERRY LOG (vytvořené pomocí sekery na protokolu)
 • Včelí hnízdo

Výsadba []

Třešňové sazenice lze zasadit na:

Třešňový strom vyžaduje plochu 5 × 5 nerušeného prostoru 8 bloků nad jeho stromkem k růstu (9 bloků včetně samotného stromek). Na základně stromu není zapotřebí žádná vodorovná vůle (stromek vysazený v díře 1 Blok hluboko může stále růst). Jejich růst nebrání logů, listům nebo sazebám.

Generace []

Třešňový strom přirozeně generuje v Cherry Grove.

Problémy []

Problémy týkající se „třešně“ jsou udržovány na sledování chyb. Nahlásit problémy tam.

Dějiny [ ]

29. července 2013 Patrick Geuder zmínil svou touhu přidat do hry třešňové stromy.
Java Edition
1.20
(Experimentální)
23w07a Přidány třešňové květy.
1.19.4 před vydáním 4 Aktualizoval texturu listů třešňových listů.
1.20 23w12a Třešňové stromy jsou nyní mimo experimentální datový balíček.
Aktualizovala texturu částic padající pod.
Edice Bedrock
Další hlavní aktualizace
(Experimentální)
Beta 1.19.80.20 Přidány třešňové květy.
Beta 1.19.80.21 Aktualizoval texturu listů třešňových listů.
Beta 1.19.80.22 Aktualizovala texturu částic padající pod.
1.20.0 Beta 1.20.0.21 Třešňové stromy jsou nyní mimo experimentální přepínač „Next Major Update“.

Trivia []

 • Během časného vývoje Biome Cherry Grove vývojáři použili texturu prasat jako zástupný symbol pro listy. [1]

Reference [ ]

 1. ↑ “Minecraft 1.20: Sniffer Secrets & Cherry Groves ” – Minecraft na YouTube, 14. května 2023

Tree Cherry Blossom Minecraft – kde je najít a jak je pěstovat

Cherry Blossom Minecraft je nejhezčí strom v nadsvětí a můžete se dokonce obklopit okvětními lístky Sakura z Biome Cherry Grove Biome.

MINECRAFT Cherry Grove Biomes: Minecraft avatar s růžovými vlasy stojí mezi listy ve stromu třešňového květu

Publikováno: 25. července 2023

Kde najdete stromy Cherry Blossom Minecraft? Pokud jste někdy chtěli ozdobit svůj dům v nádherné sadě růžového dřeva, Biome Cherry Grove má vše, co byste mohli potřebovat pro dokonale pastelovou základnu.

Tyto stromy s růžově-petalované jsou už dávno fanouškem hráčů Minecraft, které se objevily v mnoha nejpopulárnějších MODS Minecraft, ale strom třešňového květu byl oficiálně přidán do Minecraft v roce 2023 Trails and Tales Update. Tento hezký minecraft biome je však poměrně vzácný, takže tady je to, o čem potřebujete vědět Stromy třešňových květů Minecraft, Cherry Grove Biome a všechno ostatní růžové!

MINECRAFT Cherry Grove Biomes: Růžové stromy Sakura pokrývají horizont a jejich růžové lístky zakrývají zelenou trávu

Biome Minecraft Cherry Grove

Biome Cherry Grove je plný ohromujících stromů třešňových květů, které mají tmavé dřevo a krásné růžové listy. Tyto stromy navíc nechávají své okvětní lístky ležet na zemi, takže tyto speciální oblasti jsou ještě hezčí. Rozbijte tyto stromy nebo je nechte rozložit a určitě budete sbírat nějaké sazenice, které můžete zasadit kdekoli a přidat pop barev.

Samozřejmě, se stromem třešňového květu získáte plnou sadu dřeva – a nepochybně jeden z nejlepších. Tato měkká růžová prkna zcela přepracovávají možnosti při zvažování velkolepých sestav minecraft nebo jakékoli jednoduché myšlenky Minecraft. Růžová sada je dodávána se všemi obvyklými kusy, včetně plotových sloupků, kapky, schodů a visícího značky.

Jen „včela“ velmi opatrná při blížícím se třešňovém stromu, protože najdete z něj visící úl. Vzhledem k tomu, jak jsou křehké, je obvykle nejlepší manipulace s manipulací s maximální péčí a máme průvodce Minecraft Bees, jak to udělat jen.

Najděte třešňové květy stromy v Minecraft

Pokud se snažíte najít třešňové květy v Minecraft, může to být jednoduše proto, že se vynoří ve vzácném biome. Neexistuje žádný skutečný trik k nalezení třešňových hájů snadnější a většinou jde o štěstí, ale můžete zvýšit své šance při pohledu na hory, protože třešňové háje se obvykle vynořují ve spodní vrstvě hornaté krajiny. Proto vás může těžit pod biomem Cherry Grove také odměnit smaragdovou rudou.

Jak pěstovat stromy třešňové květy

Jak jsme stručně zmínili výše, třešňové květy mohou být pěstovány stejným způsobem jako ostatní stromy Minecraft. Rozbijte listy (s něčím jiným než nůžky) nebo zničte celý kufr a počkejte, až se listy přirozeně rozkládají, a – s štěstí – byste měli být schopni shromáždit několik třešňových květů. Zasadit je kdekoli se vám líbí a počkejte, až se dostanou do slavných třešňových květů.

Jak získat růžové okvětní lístky a třešňové listy

Zmínili jsme se výše, že tyto stromy třešňové květy opouštějí okvětní lístky Sakura ležící na zemi. To je vlastně samotná položka! Růžové okvětní lístky Minecraft jsou přirozeným předmětem, který lze umístit na bloky trávy, aby vaše zahrada, cesta nebo jiné zelené plochy vypadaly ještě krásněji! Chcete -li je získat, stačí je sklízet. Chcete-li produkovat více-v jakémkoli biome-použijte kostní jídlo na umístěných růžových okvětních lístcích, protože pracují stejným způsobem jako dvě vysoké květiny. Jako takový můžete dokonce vytvořit jednoduchou růžovou farmu okvětního lístku a rozptýlit je na zemi kolem vašeho domu Minecraft.

Stejně jako u jiných stromů Minecraft můžete také sklízet listové bloky přímo od stromu nůžky. Ty mohou také přidat do vašeho růžového ráje umístěním do vnější strany vaší základny přirozeně rozptýleným způsobem nebo je umístit do řad nebo sloupců, aby se keře vytvořily.

Kolem stromů Cherry Blossom Minecraft visí kráva a dva pavouci

Cherry Grove Mobs

Neexistují žádné třešňové grove specifické davy minecraft, které by krmily trávu rozptýlenou lístku. Zde jsou všechny potvrzené davy, které visí kolem biomů Cherry Grove:

 • Včely
 • Prase
 • Kuře
 • Králičí
 • Ovce
 • Kráva
 • Žhavá chobotnice
 • Liána
 • Sliz
 • Pavouk
 • Kostra
 • Zombie
 • Enderman
 • Čarodějnice
 • Zombie Villager

To je vše, co potřebujete vědět o Minecraft Cherry Grove. Myslíme si, že je to jeden z nejkrásnějších biomů, takže si to jen představte s minecraftovými shadery. Minecraft je samozřejmě jednou z nejlepších PC her vůbec, ale pokud potřebujete přestávku od blokované krajiny, zkuste místo toho jednu z dalších her na karanténě na našem seznamu místo toho.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.