Chivalry 2 třídy: Nejlepší seznam tříd, rytíř 2 třídy: Nejlepší třída a podtřída | Shotkul skalního papíru

Třídy rytířství 2: což je nejlepší třída a podtřída v rytířství 2

Nevýhodou hraní jako rytíře je to, že jsou poměrně pomalí, dokonce i za plné nabití – ačkoli si užívají schopnosti po celé třídě řešit soupeře na zem, pokud jste dosáhli své maximální rychlosti a přitom se blížíte k cíli.

Chivalry 2 třídy: Nejlepší seznam úrovně třídy

V této příručce Best Class Chivally 2 vám ukážeme, co pro vás má každá třída ve hře, pokud jde o zbraně a dovednosti.

Chivalry 2 Nejlepší třídy

Redakční tým 2023-06-07 2023-06-07 Sdílet

Tento článek zahrnuje všechny podrobnosti o každé třídě, jejich zbraně a podtřídy. Čtyři třídy v Chivalry 2 jsou rytíř, Vanguard, Footman a Archer. Každá z těchto čtyř tříd je dále rozdělena do tří podtříd. V této příručce nejlepších tříd pro rytíř 2 budeme diskutovat o všech třídách z hlediska jejich schopností, zbraní a útoků. Archer je nejvíce agilnější a nejméně obrněná třída, zatímco Knight je nejpříjemnější a nejméně agilní třída.

Chivalry 2 Nejlepší třída

Než skočíme do seznamu úrovně pro rytíř 2 a obecně diskutujeme o všech třídách a jejich podtřídách, zde je náš výběr pro nejlepší třídu ve hře a proč byste si ji měli vybrat při zahájení své cesty Chival 2.

Pokud si musíme vybrat jednu z různých možností třídy ve hře, určitě si vybereme devastator z Vanguardu. Také jsme ji uvedli v kategorii S v našem seznamu tříd Chivalry 2.

Devastator, Hands Down, má jednu z nejlepších sad zbraní melee než kterákoli jiná třída ve hře a bude naším prvním výběrem bez váhání. Poskytuje vám těžkou obouruční zbraň, která nemá dopad na vaši mobilitu, když je vybavena. Absolutní sen!

Navíc máte také bojovou sekeru, která je optimální volba a pomůže vám zabít nepřátele v mnohem obrovském okruhu. Tato zbraň je ideální, když si chcete udržovat vzdálenost od mocných soupeřů, zatímco na ně důsledně zaútočíte na to, aby jejich zdravotní fond nízký.

Zbraně hrají klíčovou roli, zejména když budete čelit nepřátelům každou další minutu při hraní hry a s mocnou sadou zbraní nemůže nikdo zastavit nebo váš postup ve hře.

Doporučená videa pro vás.

Kromě některých dobrých zbraní na blízko má třída devastátorů také házené paličky a olejový hrnec, který, když je použit, zapálí některé části země kolem vás. Je skvělé mít je po ruce, když se k vám blíží davy a potřebujete nějakou další pomoc, abyste se postarali o hrozbu.

Seznam tříd

Náš seznam úrovní rozdělíme na 5 úrovní, od S do D, je to nejlepší a d je horší ve srovnání s ostatními. Kromě toho také vysvětlíme, proč si každá z těchto tříd zaslouží své místo na seznamu úrovní, takže máte představu o tom, proč byste si měli při potápění do této středověké války s multiplayerem vybrat tuto určitou třídu.

S úroveň – Longbowman, devastator

Úroveň – Crusader, Poleman, strážce

B Tier – Raider, důstojník, muž v náručí

C – Crossbowman, Skirmisher

D úroveň – Field Engineer, Ambusher

Třídy

 • Třída Archer
 • Vanguardská třída
 • Třída Footman
 • Knight třída

Třída Archer

První třídou hry je Archer. Tato třída je nejvíce polarizační ze všech čtyř tříd. Longbowman má přístup k luku, Crossbowman má přístup k kuše a potyčka má přístup k házení oštěpů nebo házejících os.

Longbowman
Nejlepší zbraň, která je zde k použití. Mějte na paměti, že vaše přesnost a výdrž budou zničeny, pokud držíte šipku příliš dlouho, takže ji rychle uvolněte. Brazier vám umožňuje založit šípy do palby a zasáhnout nepřátele, čímž způsobuje větší poškození.

Sekundární zbraně jako nože a cudgels vám umožňují rychleji zasáhnout nepřátele. Další sekundární zbraně, jako jsou krátké meče a Hatchet Man, vám mohou pomoci zlepšit vaši obranu proti nepřátelům.

Crossbowman
Zde kuše pomáhá způsobit více poškození nepřátelům ve srovnání s lukem. Crossbowman může také použít štít k zastavení útoků přicházejících z nepřátel, zatímco on útočí. Jeden může také využít banner, který umožňuje jeho spojencům uzdravit se, zatímco se drží dál od nepřátel.

Potyčka
Zde mohou být oštěpy užitečné; Jak pomáhají vašim spojencům dokončit soupeře, zatímco je rozptylujete útoky oštěpu. Javeliny nabízejí dobrý rozsah a způsobují také hodně škod.

Na druhou stranu, házení os jsou rychlejší a zasáhnou nepřátele také efektivněji. Knivy a Falchiony mohou také poškodit některé rychlé útoky na nepřítele.

Vanguardská třída

Vanguard má nejvyšší výdrž než jiné třídy, takže nabízí energičtější boje.

Devastator
První podtřída je devastator. Cílem této podtřídy je způsobit největší bolest s největšími zbraněmi ve hře. Battleaxe je nejlepší volbou, protože vám umožňuje zabíjet nepřátele nad větším poloměrem a zasáhne nepřátele rychleji kvůli jeho větší velikosti.

Maul může být také škodlivé, protože může zabít nepřátele v jednom výstřelu. Házené paličky mohou být užitečné, protože je můžete hodit k nepříteli z dálky, a tak vás udržet v bezpečí při útoku na nepřítele. Oil Pot je také jednou z důležitých zbraní v Devastatoru, protože vám umožňuje nastavit část bojiště k palbě.

Nájezdník
Druhá podtřída Raider vám nabízí k využití dvou primárních zbraní, což vám umožní sundat prchající nepřátele. Zbraně dostupné pro raider jsou Messer, Dane Ax, Glaive a Two-Autham Hammer. Dane Ax nabízí menší poškození, ale umožňuje vám zabíjet nepřátele v velkém dosahu.

Další zbraň, Messer je známá zbraň s větší a vysokou škodou proti všem typům soupeře.

Dvouruční kladivo může být užitečné proti jednotlivým cílům, zejména během týmových bojů. Díky své rychlosti Glaive obtěžuje nepřítele neustále a je efektivní.

Dobrou volbou jsou také nože sekundárních zbraní a trubka. Trubka je dobíjecí položka a je silným zdrojem léčení. Nabíjení trumpety obnovuje vaše zdraví.

Útočník za zálohy
Poslední podtřída je přepadená. Na rozdíl od svých bratří, kteří dávají přednost tomu, aby v bitvě nosili obouruční zbraně, nese dvě sady sekundárních zbraní. Hráči musí hrát inteligentní smícháním primárních a sekundárních zbraní, aby způsobili větší poškození. Také nezapomeňte zaútočit na nepřátele a zůstat za nimi.

Touživý je také dobrá zbraň, kterou lze nabití bez boxu munice. Dýka je účinná při bodnutí, zatímco krátký meč vám pomůže zabít nepřátele rychleji.

Třída Footman

První podtřída Footman je Poleman. Poleman také nabízí různé zbraně různých typů.

Poleman
První zbraň, kterou lze použít, je Halberd. Tato zbraň nabízí vše, co potřebujete, dobrý rozsah, rychlost, rovnováhu a způsobuje slušné poškození.

Další zbraň je Polehammer. Polehammer je tupá zbraň a má směšné poškození ve větším rozsahu.

Spear je také dobrá volba, protože ji můžete houpat v různých úhlech. Tato zbraň vám umožňuje zaútočit na nepřátele z dálky, čímž se zlepšuje vaši obranu proti nepřátelům. Souprava Bandage je dobíjecí sekundární zbraň, kterou mohou hráči spustit vůči nepřátelům několikrát.

Muž ve zbrani
Druhou podtřídou je muž v náručí. Během bitvy většinou nese jednoruční zbraně. Tato třída také nabízí štít, který vás chrání. Meč, ranní hvězda, Falchion a jednoruční oštěp jsou zbraně, které lze použít. Sword je dobře zaoblená zbraň, která tvrdě zasáhne nepřítele.

Falchion je zbraň se slušným dosahem a pomůže vám snadněji omezit nepřátele.

Jednoruční oštěp není rychle se rozvíjející zbraní, ale způsobuje nepřátelům velké škody.

Sekundárními zbraněmi jsou nůž, sekera, palcáta atd. Sekera je škodlivá zbraň s vysokým rozsahem. Na druhé straně je krátký meč mnohem rychlejší než sekera, což způsobuje větší poškození. Mace je agresivnější a nabízí „těžší“ alternativu.

Polní inženýr
Polní inženýr má lopatu, pickaxe a kladivo. Sledgehammer nabízí menší dosah, ale je to těžší zbraň, takže může nepřítele způsobit větší poškození nepřítele. Shovel však nabízí vše s dobrým rozsahem a dalším poškozením.

A konečně, pickaxe nabízí velké množství poškození, ale může být méně přesný než lopata. Mezi sekundární zbraně patří past na medvěda a past na špičku. Hráči by měli preferovat past na medvěda, protože jim to může pomoci přinést štíty pro tým.

Knight třída

Knight má tři podtřídy; Kancelář, opatrovník a křižák.

Důstojník
První podtřída je důstojník, který nese těžké zbraně, včetně dlouhého meče, válečné sekery, Poleaxe a těžkého palcátka do bitvy. Longsword je kratší verze velkého meče, takže nabízí velké poškození.

Válečná sekera s velkými výkyvy, bodnutí a režijními náklady z něj činí dobrou zbraň.

Těžký Mace je velká tupá zbraň, a tak způsobuje nepříteli těžké poškození nepřítele. Poleaxe s dobrým rozsahem a bodnutím je také dobrá volba.

Mezi sekundární zbraně patří nůž, sekera a Mace. Působí jako záložní zbraně pro hráče. Důstojník má také trumpetu, aby udržel své spojence v rámečku. Mohou také použít Sprint k řešení nepřátel.

Guardian
Guardian je opravdu speciální třída, která otočí hru kolem. Warhammer je první volbou se zbraněmi. Je to mocné a zasáhne silné údery k nepřátelům. Hráči si mohou vybrat své cíle a rychle je zasáhnout.

AX je dobře zaoblená zbraň, ale je účinnější proti lehčích třídám.

Jednoruční kopí vám umožní obtěžovat vaše cíle na dosah a přerušit jejich útoky, takže se důrazně doporučuje. Guardian udržuje své obranné téma, nabízí prapor pro štít proti nepřátelům, zatímco se hráči uzdravují.

Křižák
Tato podtřída je mocným nepřítelem. Zbraně k použití jsou obouruční kladivo, Battle-Ax a popravčí sekera. Osy nabízejí vysoké škodlivé útoky; Zatímco Messer vám také pomůže rychle zasáhnout nepřátele.

Tato podtřída má také olejový hrnec, který můžete upustit a založit bojiště k vystřelení.

Třídy rytířství 2: což je nejlepší třída a podtřída v rytířství 2?

Propagační rytíř 2 obrazovky bitvy mezi Agatha Knights a Mason Order v trůnní místnosti

Chivalry 2 je na nás, a proto je čas na vedu válku ve jménu Mason Order nebo Agatha Knights. Ale mnohem důležitější než strana, kterou si vyberete, je třída a podtřída, které společně určují statistiky, vybavení a schopnosti vaší postavy.

Zjistěte Nejlepší třída v rytířství 2 Níže, kde vás projdeme různými statistikami tříd a silnými a slabými stránkami každé třídy a podtřídy ve hře.

Propagační rytíř 2 obrazovky bojiště s planoucími šipkami propadly z oblohy směrem k bojovníkům dole

 • Nejlepší třída v rytířství 2
 • Statistiky třídy Chivalry 2
 • Třída a podtřídy Archer
 • Vanguardská třída a podtřídy
 • Třída a podtřídy nohou
 • Třída a podtřídy rytíře

Lukostřelec

Archer je jedinou specializovanou třídou v oblasti rytířství 2 a v každém týmu může být pouze určitý počet lukostřelců, aby se zabránilo spamu šípu. Síla lukostřelce zjevně spočívá v jejich schopnosti způsobit poškození z dálky, aniž by se vystavila.

Ale lukostřelci musí být jak rychlí a přesní, aby zůstali naživu a efektivní, a také se musí naučit, jak bojovat s lepšími zbraněmi sekundárních melee, pokud se nepřítel dostane příliš blízko, nebo jednoduše nakrmíte druhou tým. Archers mají nejnižší zdraví a výdrž všech tříd a rychlost pohybu na stejné úrovni.

Archers jsou v týmu naprosto nezbytní, protože mohou snadno otočit příliv bitvy bezpečným přerušením individuálních bojů 1v1 a pomoci vašemu týmu získat dynamiku. Jsou to třída stropu vysokých dovedností; Špatný lukostřelec je opravdu docela překážka, ale velký lukostřelec se může zdát porážku na posouzení blízko.

Archer podtřídy:

Propagační rytíř 2 obrazovka hráče zednáře v místnosti plné těl a položí meč proti jejich ramenům

 • Longbowman: lukostřelec, který používá dlouhý a může umístit pasti a braziers pro zapálení šípů. Longbow je relativně rychlá rukomokovou zbraň, ale vypouští vytrvalost a ztrácí přesnost, tím déle s ní zamíříte.
 • Crossbowman (Můj oblíbený): Archer, který používá kuše a může umístit imobilní pavise Shields pro krytí a bannery, které v průběhu času uzdravují blízké spojence. Křička způsobuje silné tupé poškození (skvělé proti rytířům a nohou), ale pomalu se znovu načtěte a při opětovném načtení musíte stát, takže vás necháte zranitelní.
 • Potyčka: Hybridní podtřídy lukostřelby/melee, které využívají oštěp nebo házení os, z nich. Jejich schopnost chvění jim umožňuje doplnit všechny oštěpy/osy. Ne tak silné v dosahu jako ostatní podtřídy, ale nahradí to s větší všestranností a obranou.

Předvoj

Vanguard se může pochlubit nejvyšší rychlostí pohybu a výdrží jakékoli třídy a může také ovládat nejsilnější obouruční zbraně. To je vyváženo bazénem Vanguard’s Low Health, což z nich dělá hlavním cílem pro nepřátelské lukostřelce a, v podstatě všechny ostatní.

Vanguardův podpisový tah je skokový úder, což je útok na náboj, který způsobuje masivní poškození tomu, kdo zasáhne; Ale je to složitý krok k správnému přistání a často vás nechává spíše zranitelným, takže je to nejužitečnější v situacích 1v1, kdy je nepravděpodobné, že budete příliš rychle ohromeni.

Vanguard je velmi silná třída, protože čiré dovednosti může kompenzovat svou primární nevýhodu (fond s nízkým zdraví). Dobrý předvoj je stejně těžké zabít jako kdokoli jiný a jejich schopnost ovládat devastující jednorázové zbraně, jako je Maul.

Vanguard podtřídy:

Propagační rytíř 2 obrazovka obrazovky Agatha Knights hráče Pole-Vault a kopání hrudníku hráče zednáře

 • Devastator (Můj oblíbený): Nevýhoda sekundární zbraně pod par umožňuje výhodu ovládání nejsilnějších obouručních zbraní ve hře jako devastator. Tato podtřída je také vybavena házenými paličkami a olejovým hrncem, který zakrývá skvrnu v plamenech.
 • Nájezdník: Jediná podtřída ve hře, která může vybavit primární zbraň v primárních i sekundárních slotech. Využijte tuto výhodu co nejlépe vybavením zbraní různými typy poškození, abyste se mohli snadno vypořádat s různými třídami. Raider’s War Horn zvyšuje zdraví spojenců na krátkou dobu.
 • Útočník za zálohy: Fastusher má při útoku zezadu bonus za 35% poškození. Používají nízko-poškození, ale rychle působící zbraně melee, spolu s házením nožů, které lze doplnit pomocí schopnosti toulec. Skvělé pro hráče, kteří mohou využít mobilitu Vanguarda pro útoky na zásah.

Lokaj

Footman má střední statistiky napříč deskou a je skvělým výchozím bodem, pokud si nejste jisti, kterou třídu si vybrat. Jsou silněji obrněné než předvolníci a lukostřelci a mohou pomocí svých obvazových sad k uzdravení jakékoli poškození, což je činí překvapivě přežívajícími.

Podpisová schopnost Footmana je náboj sprintu, který jim umožňuje způsobit vysoké poškození a zároveň sprintovat vpřed k nepříteli. Účinek je podobný skokovému stávce Vanguardu, ale o něco méně riskantní, protože je snazší přistát a poté vás nenechává tak zranitelným

Podtřídy Footman berou třídu velmi odlišnými směry, což ztěžuje posouzení síly třídy jako celku; ale jsou to silní a všestranní válečníci a neměli by být podceňováni jen proto, že jim chybí zaměření ostatních tříd.

Podtřídy Footman:

Snímek o propagační rytířství 2 ze dvou rytířů Agathy směřujících proti Masonovi válečníkovi s obouručními Polearm

 • Poleman: Poleman využívá velmi dlouhé obouruční zbraně s vynikajícím dosahem a schopnost řešit nepřátele na zem. Mohou také umístit pasti špičky podobně jako Longbowman, a užívají si bonus za poškození +25% s útoky Footman Sprint Charge.
 • Muž ve zbrani (Můj oblíbený): Muž postavený pro agilitu, muž v náručí téměř dosáhne rychlosti pohybu Vanguardu při používání jednoručních zbraní a jejich doba pomlčky je poloviční, což jim umožňuje tančit kolem nepřátel s mečem (nebo Mace) a Shield Combo.
 • Polní inženýr: Polní inženýr způsobuje dvojí poškození rozbitatelných objektů a může také umístit zdi a pasti na špice. Používají slušný kladivo, je primární zbraň, ale toto je jejich jediná zbraň, takže se na co upadne.

Rytíř

Rytíř je nejvyšší a nejvíce obrněná třída v rytířství 2 a jsou staví pro blokování a absorpci poškození – i když mohou také zasáhnout stejně tvrdě jako kdokoli jiný.

Rytíř účtuje jejich zvláštní schopnost blokováním a poškozením, takže při hraní jako rytíř nemůžete být opatrní a Cagey. Rytíři jsou postaveni tak, aby byli uprostřed bojiště, namáhali poškození a doufejme, že přežijí proti více soupeřům najednou.

Nevýhodou hraní jako rytíře je to, že jsou poměrně pomalí, dokonce i za plné nabití – ačkoli si užívají schopnosti po celé třídě řešit soupeře na zem, pokud jste dosáhli své maximální rychlosti a přitom se blížíte k cíli.

Knight podtřídy:

 • Důstojník: Důstojník se může pochlubit silnou škálou všestranných zbraní a házení nožů pro omezenou účinnost na dálku. Mohou použít svou trumpetu k posílení Ally Health Regen na krátkou dobu, ale také trpí 50% zvýšenou pomlčkou, což z nich činí nejméně mobilní podtřídy ve hře.
 • Guardian: The Guardian používá jednoruční zbraně vedle masivního štítku věže, který jim pomáhá blokovat útoky a rychle nabíjí jejich speciální schopnost: rostoucí prapor, který v průběhu času uzdravuje blízké spojence. Jsou zdaleka nejzajímavější podtřídou ve hře.
 • Křižák (Můj oblíbený): Krusader trpí stejným 50% zvýšeným pomlčkou jako důstojník, ale jejich nebezpečná kombinace obouručních, jednoručních a rukových zbraní je činí v jakékoli situaci hrůzostrašné. Mohou také hodit olejový hrnec, který praskne do plamenů na zemi, kde přistává.

To jsou všechny 4 třídy a všech 12 podtříd v rytířství vysvětleno velmi podrobně, takže doufejme, že nyní máte dobrou představu o tom, který typ válečníka Best Compliments Your Play Style. Když jste tady, nezapomeňte si také prohlédnout naši stránku o tom, zda si vybrat Agatha nebo Mason.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Chivalry 2 následujte
 • Bojování následovat
 • Studios roztrhaných bannerů
 • Tripwire Interactive Follow

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Ollie je šerifem Guidestown na RPS a od doby, kdy se připojil k týmu v roce 2018, napsal pro web přes 1 000 průvodců. Miluje hraní nebezpečně konkurenceschopných her a továrních simusů, zraní se hraní badmintonu a pohřbící tvář v teplé kožešině svých dvou koček.

Nejlepší třídy Chivalry 2

Čtyři třídy Chivalry 2, Archer, Vanguard, Footman a Knight

Kdybyste někdy přemýšleli, jaké by to bylo bojovat po boku s partou středověkých rytířů, nyní je vaše šance. Chivalry 2 vás přepravuje do temného věku, kde můžete střet meče do obsahu vašeho srdce. Role, kterou hrajete v bitvě, je na vás: Můžete si vybrat, že budete rytířem v těžkém brnění, kvalifikovaného lukostřelce, svižného předvoje nebo užitečného nohou.

Třídy rytířství 2 mají jednu společnou věc: nikdo z nich neví bolest. Kromě toho jsou jejich zbraně, útoky a speciální schopnosti nesmírně odlišné. Každá ze čtyř hlavních tříd – Knight, Footman, Vanguard a Archer – má svůj vlastní jedinečný styl hry. Rytíř je tanky a dobrý s obouručními zbraněmi, zatímco Vanguard je zranitelnější, ale rychlejší. Každá třída Chivalry 2 má tři podtřídy, což vám umožňuje dále přizpůsobit váš styl Play.

Je možné vyzkoušet každou třídu pro sebe, ale odemknutí nových zbraní a podtříd trvá docela dlouho. Než se rozhodnete zavázat se k jednomu, podívejte se na náš průvodce třídou Chivalry 2.

Třídy rytířství 2 jsou:

Rytíř rytířů 2, jedna z tříd Chivalry 2

Chivalry 2 Knight

Rytíř je skvělá volba, pokud dáváte přednost silné třídě melee s vysokým zdravím. Tento bojovník Badass dokáže zvládnout nejtěžší zbraně, řešit své nepřátele a blokovat nejvíce poškození. Kvůli této robustnosti je rytíř skvělou startovní třídou, pokud jste novým rytířstvím.

Mějte na paměti, že rytíři jsou nejpomalejší třídou, takže musíte mít dobrý pocit načasování. Trpí také 50% zvýšenou pomlčkou cooldown. To však není opravdu problém, pokud se zaměříte na blokování. Ve skutečnosti je blokování útoků vždy užitečné, protože nabíjí speciální schopnost rytíře, která se mění v závislosti na vaší podtřídě.

Chivalry 2 Knight podtřídy:

 • Důstojník. Toto je dobrá standardní třída s trochou všeho: mocné zbraně na blízko, házení nožů a schopnost podpory (trumpeta), která zvyšuje regeneraci zdraví spojenců.
 • Guardian. Tato podtřída tanky používá štít, takže je ještě snazší blokovat příchozí útoky. Pokud tak učiníte, může rychle účtovat speciální podporu opatrovníka: Banner, který uzdravuje blízké spojence.
 • Křižák. Toto je nejvíce urážlivá třída rytíře. Krusader používá silné obouruční zbraně a házející osy. Jeho zvláštní položkou je házetelný olejový hrnec, který se používá k zapálení bojiště.

The Chivalry 2 Footman, jedna z tříd Chivalry 2

Chivalry 2 Footman

Footman má střední rychlost a docela slušné zdraví. Není tak rychlý jako Vanguard a nemůže odpovídat vysokému zdraví rytíře. Má však nejlepší podpůrné schopnosti všech tříd rytířů 2.

Každá podtřída Footman je vybavena obvazovou soupravou jako zvláštní schopnost. Special je účtován uzdravením a oživením jiných hráčů. Kromě toho mohou všichni nohou provést poplatek za sprint za další poškození.

Chivalry 2 Footman podtřídy:

 • Poleman. Tato podtřída má nejlepší rozsah melee, díky jeho zbraním s polštáři. S jeho útokem sprintu způsobí další bonusové poškození a je jedinou podtřídou Footman, která dokáže řešit nepřátele. Poleman může také stavět pasti špičky, aby zranil jejich netušícího nepřítele.
 • Muž ve zbrani. Tato podtřída Footman je poněkud podobná Guardian, ale s menší štít a slabší zbraní. Je však mnohem rychlejší a má sníženou pomlčku. Dobrá volba pro ty, kteří dávají přednost agilitě.
 • Polní inženýr. Tato podtřída je nejlepší volbou, pokud si užijete umístění pastí a barikád. Navíc se při uzdravení spojence uzdraví za 25% HP. Má však jen několik možností primárních zbraní a žádný z nich není velmi mocný. Polní inženýr je pravděpodobně Nejlepší třída podpory ve hře, Ale neočekávejte vysoký počet zabití.

Chivalry 2 Vanguard, jedna z tříd Chivalry 2

Chivalry 2 Vanguard

Třída Vanguard Chivalry je skvělá, pokud dáváte přednost vysoké rychlosti a výdrži před zdravím. Tato třída může také provést skokovou stávku, způsobit vysoké poškození a ohromující soupeře. Celkově se jedná o vysoce mobilní ofenzivní třídu.

I když je snadné získat rychlé zabíjení při skákání dovnitř a ven z boje, předvoje jsou mnohem zranitelnější než rytíři nebo nohou. Určitě to posílí vaše celkové skóre, pokud jste dobří v uhýbání a blokování. Vanguard účtuje jeho zvláštní schopnost zabitím útoku sprintu – to může být trochu složité stáhnout se, protože jednoduše přistání zásahu nestačí.

Chivalry 2 Vanguard podtřídy:

 • Devastator. Tato třída Vanguard zvládne těžké obouruční zbraně bez trestu rychlosti pohybu. Má jen nůž jako sekundární. Jeho zvláštní položkou je olejový hrnec, s nímž může hodit a zapálit část bojiště. Devastator je rozhodně jedním z nejvíce škodlivé podtřídy, ale dejte si pozor na jeho zranitelnost kvůli jeho nižším zdraví.
 • Nájezdník. Tato podtřída má jedinečnou schopnost vybavit dvě primární zbraně, místo primárního a odlišného sekundárního. To je skvělá zpráva, pokud se dobře hodíte. Pokud jde o jeho položku, Raider může použít trumpetu ke zvýšení regenerace zdraví spojenců.
 • Útočník za zálohy. Toto je v podstatě třída vražda vrahů v rytířství 2. Přestože je přepadeč s nízkým poškozením a dosahem, má velmi rychlé zbraně a při útoku zezadu způsobuje další bonusové poškození. Může využít své speciální schopnosti (toulec) k naplnění jeho munice.

Chivalry 2 Archer, jedna z tříd Chivalry 2

Chivalry 2 Archer

Archer je jedinou třídou v rytířství 2. Takže pokud jste skvělí s lukem a nevadí vám zůstat na vedlejší koleji, třída Archer je pro vás perfektní. Budete se muset starat o to, abyste se nezachytili ve špatné pozici, protože vaše zdraví a výdrž jsou mnohem nižší ve srovnání s jinými třídami.

Zvláštní dovednost Archer je účtována přistávacími hlavami, takže dobrý cíl je životně důležitý – také nechcete zastřelit své spojence náhodou. Archers nemají zvláštní útok, s výjimkou potyčkového skákacího stávky, ale místo toho se mohou přiblížit k přesnějším zásahům.

Chivalry 2 Archer podtřídy:

 • Longbowman. Jako jediná podtřída se standardním lukem nabízí Longbowman úžasnou řadu. Zaměření na příliš dlouho vyčerpá vaši výdrž. Longbowman může umístit pasti a braziery, aby zapálili jeho šípy.
 • Crossbowman. Jak jste možná uhodli, tato podtřída může střílet silné šrouby kuše. Je obzvláště účinný proti nohou a rytířům. Crossbowman může umístit ochranný štít a banner, který se uzdravuje poblíž spojenců.
 • Potyčka. Tato podtřída Archer je trochu zvláštní, protože potyčka nemá luk. Jako primární zbraň si můžete vybrat oštěpy nebo házet osy a lze je také použít v dosahu melee. Zvláštní schopnost toulec doplňuje vaše munice. Nakonec si potyčka může vybrat mezi malým štítem nebo pastí jako jeho položkou.

To jsou všechny třídy a podtřídy Chivalry 2 – čas na výběr svého oblíbeného a vydejte se na bojiště. Pokud máte chuť na středověké potyčka, můžete si užít náš seznam nejlepších rytířských her na PC.

Marloes Valentina Stella Jeden z našich odborných průvodců, Marloes vás zakryl, pokud potřebujete vést hry jako Minecraft, Baldur’s Gate III, Genshin Impact nebo mezi námi. Možná už jste viděli Marloesova slova na Gamesradar+ a Game Rant.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.