Chronovoidní kůže Valorant jsou doslova Halo Covenant zbraně | PCGamesn, Chronovoid Collection | Valorantní wiki | Fandom

Chronovoidní kolekce

Složka ke stažení obsahující všechny zvukové soubory na této stránce najdete zde.

Valorantové chronovoidní kůži jsou doslova halo smlouvy

Chronovoidní kůže Valorantu jsou doslova Halo Covenant zbraně: Sbírka zbraní včetně pušek a pistolí, jakož i kruhový nůž

Chronovoidní kůži Valorant přinášejí do vlajkové lodi FPS Riot Games nějakou chuť Destiny 2 a Halo, a naštěstí budou brzy k dispozici.

Přemýšlel jsem někdy, jak by vypadaly zbraně Halo Covenant, kdyby byly ve Valorantu? Linie chronovoidní kůže je právě to, že se spojuje starověkou estetiku s futuristickými ozdobami, aby se do rozlehlé knihovny valorantových kůží přidala skutečný pocit tajemství.

“Po celých věcích vyvolených jen málo z nich ovládlo sílu chronovoidu,” píše Riot. „Národy a civilizace byly postaveny, dobytí nebo dokonce otřeny z historie s jeho mocí.„Zlověstný, není to tak?

Pokud chcete přidat tuto sbírku starověkých artefaktů do svého arzenálu Valorant, zde je vše, co potřebujete vědět.

Chronovoidní kůže Valorantu jsou zbraně Halo Covenant: Phantom, šerif a soudce na pozadí mapy vázání v pouštním prostředí

Chronovoidní kůže Valorantu: Zbraně a náklady

Balíček chronovoidní kůže Valorant stojí 8 700 VP (95 $/84 £), a zahrnuje všechny kůže, jakož i kartu, sprej a kamarád. V tomto novém, mystickém warpaint budete moci vyloučit pět různých zbraní, přičemž naším osobním favoritem bude melee „Terminus a quo“.

Z mé velmi, velmi rezavé latinské střední školy se to překládá jako „termín, ze kterého“, což znamená, že tato relikvie může být kořenem, ze kterého valorantový vesmír vyklíčil.

Nerdilost stranou, svazek obsahuje kosmetiku pro:

Každá z nich má vlastní varianty, které lze získat pomocí RP.

Valorantová chronovoidní kůže: Datum vydání

The Datum vydání kůže chronovoidní kůže Valoranta je nastaveno na 21. září 2022. To znamená, že aktuální položka v obchodě (Skins Champions Champions Valorant) opustí obchod, takže pokud je chcete, ujistěte se, že je dostanete.

Jaké je použití při doslovné halo zbraně ve Valorant, pokud je nemůžete použít k pop hlavům, ale? Nezapomeňte se podívat na naše poruchy nejlepších křížových křídel a kódů Valorantu, abyste se dostali před konkurenci – konec konců to nestačí prostě mít chladnou pokožku. Můžete také získat smysl pro současnou meta s naším seznamem úrovní Valorant, abyste mohli využít svůj nástroj, pokud váš cíl není skvělý, ale stále máte nemocné načítání – nesuzuji, nebojte se, nebojte.

Lauren Bergin kovaná v srdci Sanctuary, Lauren má zcela zdravou posedlost Diablo 4 Villainess, Lilith. Dříve představuje editorka v Dexerto, ona plula tolik peněz do League of Legends, jako má dva univerzitní tituly. Ouch.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Chronovoidní kolekce

The Chronovoidní kolekce je sbírka kosmetiky v Valoranta. Jeho obsah byl původně k dispozici, aby byl získán, když byla sbírka poprvé vydána jako svazek v obchodě. Poté lze získat pouze jeho zbraně.

Obsah

Kosmetika []

Upgrady []

Složka ke stažení obsahující všechny zvukové soubory na této stránce najdete zde.

 • Nová střelba + úmuřka Flash VFX a SFX
 • Nová animace modelu
  • Sférické krytí zdroje energie se nyní neustále otáčí
  • Během animace se rozšiřují zdroje energie ven
  • Trills a otáčí se rychleji a otáčí se rychleji, přičemž přenos energie se vyskytuje z druhé ruky hráče ke zdroji energie
  • Zdroj energie zmizí novým, který se materializuje na druhé straně hráče a absorbuje sílu z ruky, než bude telekineticky umístěn do zbraně
  • Nový banner zabijte a zabijte SFX
   • Barvy zabijáka odpovídají variantní barvě použité.
   • Tělo oběti je zničeno a zanechává pouze obrys energie, který se pak stane obsaženým ve velké sféře připomínající zdroj energie zbraně, který stoupá ze země.
   • Barvy koule odpovídají variantní barvě použité.
   • Nový model VFX
    • Vnější části rukojeti jsou nyní připojeny spíše k čepeli než na centrální kouli
    • Vnější části úchytky oddělené od centrální koule za vzniku čepele
    • Čepel a vnější části zmizí a zanechává jen centrální koule, s nimiž agent provádí různé triky

    Úplatek blesk

    Zbraň vybavení

    Model LVL 3 zbraně

    Zkontrolujte zbraň

    Znovu načíst

    Finišer

    Zbývající finišer sféry

    Zbývající finišer sféry

    Melee Equip

    Zkontrolujte melee

    LVL 2 Primární lomítko

    LVL 2 Alt Slash

    Recenze expertů GameSpot