CITIES: Skylines konečná expanze je v květnu a brzy přichází spousta věcí | GamingonLinux, Cities: Skylines DLC – Průvodce po každé hlavní expanzi | PCGamesn

CITIES: Skylines DLC – Průvodce pro každou hlavní expanzi

Chcete-li to všechno propojit, můžete dokonce postavit tranzitní rozbočovače, které tyto služby integrují, od malého terminálu autobusu k obrovskému železničnímu centru, který spojuje vlaky a metry a jednokora. Kromě toho musí být dojíždění do blimp *úžasné *.

CITIES: Skylines konečná expanze je v květnu a brzy přijde spousta věcí

Města: Skylines 2 je na cestě, ale paradox a kolosální pořadí ještě není provedeno s městy: Skylines. Právě bylo oznámeno několik nových doplňků obsahu. Řekli, že plánují pokračovat v podpoře hry po zbytek roku, ale zdá se, že to může být.

Oznámili, že 22. března vydá tři nové obsahové balíčky:

 • Afrika v miniaturu: Nový svět možností nastavených na africkém kontinentu. První balíček tvůrce obsahu z dlouhodobých fanoušků měst, 3D umělec Setonji “Prince Set” Hotonu vám umožňuje prozkoumat výjimečně rozmanitou architekturu Afriky, živé barvy a jedinečný městský mix.
  • Afrika v miniaturu Zahrnuje celkem 28 nových budov inspirovaných stávajícími městskými mistrovskými díly a jedinečnými architektonickými koncepty.
  • Sledujte, jak si vaši občané užívají svůj oblíbený zápas! Všechny velké stadiony mají realistický fotbal, baseball a americkou fotbalovou animaci – plus několik nových skvělých statistik, na které se můžete podívat. Některé z nich mají také vestavěné možnosti veřejné dopravy. Dáváte přednost menším davům? Zkuste komunitní sportovní parky: Jsou menší a lze je umístit všude.
  • Tento balíček Creator Content Creator nabízí více než 60 aktiv, včetně obchodních domů, nákupních náměstí a restaurací rychlého občerstvení, které naplní vaše nákupní oblasti.

  Navíc tyto rozhlasové stanice také:

  • Rozhlasová stanice Jadia: Africký kontinent je obrovský a jeho hudba je rozmanitá. Jadia rozhlasová stanice (jen další den v Africe) je sbírka 16 skladeb od hudebníka Wan Sheyho, který vzdává hold hudebním tradicím své země a přidává novým vibracím městům: Skyliny.
  • Filmy 80. let: Tentokrát vás vezmeme do kina! „Filmy 80. let“ je rozhlasová stanice inspirovaná klasikou 80. let. Pojďme se ponořit do minulosti s více než 15 skladbami a asi 70 minut hudby.
  • Pop-punkové rádio: Vytvořili jsme tuto rozhlasovou stanici pro všechny stavitele města Pop-Punk. Pokud si užijete pop-punkovou hudbu, pak je tato rozhlasová stanice pro vás! Se 16 stopami a více než 75 minutami výkonných, vysoce rytmů.

  To bude navíc k bezplatné aktualizaci pro všechny hráče ve stejný den s názvem „Hubs and Transport“, která zlepšuje dopravní systém pro města: základní hra Skylines, stejně jako po temné, sněžení, přírodní katastrofy a expanze hromadného tranzitu a expanze hromadného tranzitu.

  V květnu přichází více, s konečným mini-rozdělením a dalším obsahovým balíčkem, který dorazí v květnu.

  Skrylí měst si můžete koupit v pokorném obchodě a páře.

  CITIES: Skylines DLC – Průvodce pro každou hlavní expanzi

  Pojďme mluvit o městech: Skylines DLC. Toto je hra Paradox do jádra a opravdu slušná hra budování města. Samotný balíček vanilky je dokonale hratelný, ale většina kreativních svobod a smysluplných možností je za expanze uzamčena; Pokud chcete umístit autobusové linky, postavit univerzitu nebo postavit jeden park s několika stromy, je název vanilky dokonale schopný. Ale pokud chcete navrhnout svůj vlastní centrální park nebo postavit plné přepravní uzel s taxíky, metry, vlaky a dokonce i brimpy a lanovky, budete muset vykreslit peníze.

  Protože celý balíček může snadno překonat sto dolarů mimo prodej páry, nevyhnutelná otázka „jaké expanze bych měl dostat?„Zvyšuje svou ošklivou hlavu. S různým stupněm kvality a vlastním osobním zájmem v každém samostatném balíčku může být obtížné zjistit, na které expanzi utratí vaše těžce vydělané peníze.

  To je místo, kde přicházíme. Podívali jsme se na všechna jednotlivá města: Skylines dlc tam venku, takže byste nemuseli. Začali jsme tuto příručku pouze pokrytím hlavních expanzí, které přidávají novou mechaniku. Existuje mnohem více DLC, které jsou v podstatě jen kosmetikou.

  Města: Skylines DLC

  Toto jsou nejlepší města: Skylines DLC Packs:

  • Po setmění
  • Sněžení
  • Přírodní katastrofy
  • Hromadný tranzit
  • Zelená města
  • Parklife
  • Průmyslová odvětví
  • Kampus
  • Sunset Harbor
  • Koncerty
  • Letiště

  PO SETMĚNÍ

  Nejdůležitější body:

  • Noční aktivity a specializace na pobřeží/pláž přidávají odrůdu územního plánování
  • Taxíky, kola, autobusové pruhy/terminály a mezinárodní letiště pomáhají vyvinout dopravní infrastrukturu vašeho města

  Stojí to za to?

  Žádné velké město není úplné bez vzkvétajícího nočního života a cestovního ruchu a města: Skylines se zabývá těmito velmi dva koncepty čelní. Přidání dvou komerčních okresních specializací do základní hry vám umožní nastavit oblasti na pobřeží jako pláže a nastavit zóny kdekoli jako odvětví volného času, které fungují normálně během dne, ale jsou v noci velmi aktivní (trochu podivná vyhlídka na městech : Skylines den/noc nezáleží, protože je to spíše ploché a neodráží ani hodiny špičky).

  V typickém vzorci pro města: Skylines DLC se každá DLC neomezuje pouze na své hlavní téma a po setmění také přidává přístavy nákladního náboje, které se připojují přímo k vlakovým linkám, mezinárodní letiště s připojenou stanici metra, autobusové terminály, které Umožňuje cestujícím snadno přepínat linky a zavedení taxislužby -, stejně jako kola, jízdní pruhy, jízdní pruhy a vězení, aby se zločinci dostali, když jsou vězení policejní stanice příliš zaneprázdněny. Všechny tyto jsou nesmírně důležitější než skutečné tematické doplňky DLC, zejména pokud jdete do většího města místo malého města.

  SNĚŽENÍ

  Nejdůležitější body:

  • Kolísání teploty vyžaduje konstrukci a udržování infrastruktury vytápění
  • Tramvaje jsou hezké mít (mám rád Sanfran)
  • Depoty sněžných pluhů vám umožňují odstranit sníh ze silnic během zimy

  Stojí to za to?

  Nový teplotní mechanik na každé mapě je doprovázen mapou s tématem zimy pokrytou sněhem, což nutí hráče, aby buď viděli jejich spotřebu elektřiny během studených front nebo upgradovali celou svou infrastrukturu-topné potrubí, centralizované kotle, díla-práce-, aby zajistily zahřívání-aby zajistily zahřívání-aby zajistily zahřívání jejich občané.

  Současně se tramvaje-které nejsou ovlivněny sněhem-a sněhové pluty, které pomáhají udržovat ulice bez bílých srážek, se přidávají, aby zvládli sněžení způsobené sněžením, ale ty se vztahuje pouze na zasněžené mapy, jak hra může ‘ t je dynamicky generujte. Osobně mám pocit, že je to trochu smíšená příležitost – bylo by mnohem zajímavější, kdyby sníh v průběhu času spadl, když se roční období změnilo, místo toho, aby se na mapě neustále pokryly sněhem, nebo ne, ale hej.

  PŘÍRODNÍ KATASTROFY

  Nejdůležitější body:

  • SimCity podobné katastrofy jsou tady, od jímků a tornáda, po tsunamis a meteors.
  • Bunkry, rozhlasové stožáry a evakuační mechanika vám umožňují vytvořit si vlastní systémy včasného varování a směrnice proti protiopatření v případě katastrofy
  • Jednotky reakce na katastrofy vám umožňují umístit auta a vrtulníky na cestu k záchraně občanů a budova vypadá skvěle jako sakra

  Stojí to za to?

  Tenhle překročí hranici mezi zábavou a otravnou. Zábava, protože události vypadají skvěle a způsobují okamžik paniky, když míří oblast, a nikdy si nejste jisti dopadem, který budou generovat. Otravné, protože některé katastrofy, jako jsou jímky a zemětřesení, zašroubují terén do té míry, že na mapě způsobují chyby – měl jsem více než jednu geologickou katastrofu roztrhl otvor v geometrii úrovně a odhalil modrou nicotu modulu hry pod ní – a Bylo to * hezké * zatraceně obtížné opravit i s zahrnutými nástroji pro úpravu terénu.

  Příbuzný: Nejlepší hry Apokalypsy na PC

  Přesto je celá infrastruktura katastrofy docela zábavná. Z úžasně vypadajícího ústředí reakce na katastrofy, které odesílá vrtulníky k záchraně přeživších do mnoha systémů včasného varování, jako jsou bóje tsunami a hluboké kosmické radarové pokrmy, budování vašeho týmu katastrof – stavíte to, co se cítí jako federální agentura, která se věnuje ochraně svých občanů s opatřeními, protiopatřeními a koordinovanými odpověďmi – je to úžasné.

  Přidejte k tomu nový mechanik rádiového stožáru, který je ovlivněn terénem, ​​jehož signál říká občanům, aby evakuovali a schopnost konstruovat velké a malé nouzové úkryty doplněné evakuačními autobusy, a dostali jste jeden z nejzajímavějších DLC v balení.

  Hromadný tranzit

  Nejdůležitější body:

  • Ještě více transportní infrastruktury, včetně brimpy, lanovků, jednokolek, trajektů a tranzitních uzlů, které spojují všechny dopravní režimy dohromady.
  • Nové typy silnic, včetně mostů a kanálů, vám umožní naplánovat vozovky a vodní cesty vašeho města tak, jak chcete

  Stojí to za to?

  Pro každého logistického milovníka je tento nutností. Nové silnice a kanály vám umožňují pečlivě navrhnout cesty vašeho města, zatímco přidání trajektů, blimps, jednokolejkách a dokonce i lanovků, protože metody dopravy pomáhají, aby město vypadalo super naživu.

  Chcete-li to všechno propojit, můžete dokonce postavit tranzitní rozbočovače, které tyto služby integrují, od malého terminálu autobusu k obrovskému železničnímu centru, který spojuje vlaky a metry a jednokora. Kromě toho musí být dojíždění do blimp *úžasné *.

  Zelená města

  Nejdůležitější body:

  • 350 nových objektů, budov a alternativních služeb, které dávají vašemu městu ten ekologický vzhled
  • Environmentální specializace, včetně prvních možností vyrovnání přidaných do hry

  Stojí to za to?

  Jedná se většinou o kosmetické DLC, ale ne v klasickém smyslu-s několika novými aktivy věnovanými environmentálně znějícím strukturám, Zelená města Pomáhá učinit vaše město hezčí tím, že generuje menší znečištění.

  Každý, kdo hrál hru alespoň hodinu, je obeznámen s potřebou stavět kanalizace, protože lidé generují * šílené * množství hovno. Obvykle se to překládá jako buď jako čistírna v zemi, která promění zelenou, travnatým, sexy půdu na matnou, ošklivou písečnou béžovou nebo kanalizační výpadek v řece, která promění všechno po proudu na nejasně odpornou hnědou tekutinu. Kromě toho, že vaše město vypadá zeleně se stromy a přirozenou architekturou, vám tento DLC pomůže zastavit veškerou ošklivost znečištění.

  Jako někdo, kdo měl Tsunami a špatně postavené přehrady, zaplavují celé čtvrti v hnědé hovno vodě, miluji skutečnost, že tento DLC vám umožní stavět odpadní rostliny, které odstraňují 100% znečištění, které vychází z vašeho města. Je pravda, že stojí ohromná a vyžadují velký progresivní milník, ale hra vám dává volbu a jsem za to rád. Navíc získáte spoustu pěkných zelených věcí od normálních parků po výškově budovy s doslovnými stromy zabudovanými a vizuální odrůda je vždy skvělá věc.

  Parklife

  Nejdůležitější body:

  • Vytvářejte parky umístěním několika nových možností parku nebo si vytvořte vlastní navrhováním silnic, plotů a územního plánování celé části města do obřího centrálního parku
  • Součástí balení jsou památky, přírodní rezervy, zábavní parky a zoologické zoo, stejně jako nový památník „hrad lorda Chirpwicka“
  • Aktiva parku vám umožňují zaplnit mezery mezi územními čtverci, takže vaše město vypadá plněji a realističtější

  Stojí to za to?

  Horké z paty zelených měst, další DLC věnované přiblížení vašich měst k přírodě je zde. Parklife je hlavně o navrhování a údržbě parků – nejen o malém druhu předvolby, které někde vyrazíte, ale aktivně zónujte obrovské oblasti a složitě navrhují rozvržení, od silnic a pěší cesty po ploty.

  Parklife přináší nový nástroj pro malování v oblasti velmi podobný okrese One v základní hře, ale který se integruje do objektů, které mohou být umístěny uvnitř a v průběhu času a použití úrovně nahoru. Tento nástroj (který by se perfektně hodil do Stellaris od toho, že ztuhnou sektory, BTW), vám umožní kreslit parky různých typů, včetně přírodních rezerv, zábavních parků a dokonce i zoo, spolu se všemi budovami infrastruktury a zachování, které potřebujete.

  Budovy mohou být umístěny kromě pěší silnic, zatímco rekvizity mohou být umístěny kdekoli v parkovací čtvrti, zatímco nová památka pro autobusy na památku hradu (hrad lorda Chirpwicka) dává turistům i občanům způsob, jak něco vidět, tak něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, a něco vidět, tak něco vidět, tak něco vidět, tak něco vidět, tak něco vidět, tak něco vidět, tak něco vidět, tak něco vidět, tak něco vidět, tak něco vidět, tak něco vidět, tak něco vidět, tak něco vidět, tak něco vidět, tak něco vidět, tak něco vidět, tak něco vidět, tak něco vidět, a něco. Můžete dokonce přizpůsobit trasy a nastavit ceny vstupenek pro vozidlo i procházky a nechat vám doladit způsob, jakým všichni komunikují s vašimi městskými parky.

  Průmyslová odvětví

  Nejdůležitější body:

  • Zemědělství, les, ruda a ropa jsou nyní přírodní zdroje, které můžete použít, a nové silnice a sklady vám umožňují vykreslit celé specializované průmyslové oblasti
  • Plně funkční průmyslový řetězec vám umožňuje navrhovat procesy od sklizně po exportaci
  • Pošta je nyní věc a lidé opravdu rádi dostávají poštu

  Stojí to za to?

  Tenhle je o něco méně můj styl, ale měl by zasáhnout fanoušky Faktorio/uspokojivé/Terraria přímo na sladkém místě. Pokud jste si mysleli, že „lidé“ a „občané“ byli příliš nudný koncepce pro hru s budováním města, Industries vám umožní soustředit se na … no, průmyslová odvětví.

  Od sklizně oleje, lesů a minerálů po výsadbu vlastních farem a zpracování všech těchto věcí do „rafinovaného“ produktu, DLC vám umožní postavit celé průmyslové čtvrti a spravovat výrobní řetězec od zdroje do exportu. Vytváří také nástroj pro mapování mapy DLC Parks, který nastaví průmyslovou oblast se speciálními průmyslovými budovami, a dokonce přidává průmyslové sklad a nákladní letiště, aby dále řídila logistický bod domů.

  Tato DLC zcela nesouvisející také zavádí poštovní služby s poštovními kancelářemi a zařízeními pro třídění podávaných dodávkami a kamiony, které doručují hodně pošty po městě. Dokonce to sleduje, kolik pošty je a kolik se děje každý týden, což je docela sladké.

  Kampus

  Nejdůležitější

  • College Campus (uni, pro vás, lidi společenství) je nyní věc
  • Navrhněte vše stejným způsobem jako park, označením oblastí a kreslení cest a plotů a vše mezi tím
  • Přidejte fotbalové, basketbalové a baseballové stadiony, stejně jako běh a plavecké arény – a spravujte týmy najímáním trenérů, prodejem vstupenek a navrhováním zboží

  Stojí to za to?

  Ještě další DLC těžila mechanik nástroje mapy obrazu, Kampus je hlavně o tom, jak se chová z oblasti vašeho města a přeměňování ho na hotspot bonafide University. Administrativní budovy, koleje, knižní kluby, dokonce i pozemky – máte vše, co potřebujete k vytvoření vlastní obchodní školy, svobodných umění a univerzitních kampusů.

  Jak vaše uni získají nové studenty a dosahují akademických cílů, reputace kampusu roste a odemkne nové budovy, což vám umožní dále specializovat vysokou školu a město, které ji obklopuje (nebo v jeho blízkosti). Muzea, sportovní stadiony a dokonce i promoce mohou být uspořádány a můžete si rovnou přizpůsobit dresy, vozidla a další s penězi, které generujete z prodeje vstupenek na jejich akce.

  Města: Skylines chvíli trvalo, než po prvních dvou expanzích zasáhla krok, ale kampus je rozhodně jedním z jeho silnějších uchazečů.

  Sunset Harbor

  Nejdůležitější body:

  • Aviation Club umožňuje občanům vzít malá letadla na projížďku, zatímco meziměstské autobusy spojují města k sobě
  • Nový komerční prvek rybářského průmyslu a úpravy vody zpracovávají vodu pro další použití

  Stojí to za to?

  Po areálu se zdá, že Paradox zasáhl trochu propadu. Tato DLC trvala rok, než vyšel po akademické půdě, a je mimořádně plochý a nesouvislý, podobně jako města: Skylines první „expanze“. To je jeden z nich, přináší 1. Terminál meziměstského autobusu pro přijímání a posílání autobusů z města 2, 2. Soukromý letecký klub, takže občané mohou vzít malé cesnas za rekreační létání a 3. Rybářský průmysl.

  Pokud si myslíte, že jsou absolutně nespojené, máte naprosto pravdu. Nevím, jaké téma na tomto DLC mělo být, ale vím, že 1. Malá letadla jsou pěkná, protože letectví je úžasné a 2. Rybářský průmysl se chová méně, ale podobně jako průmyslová odvětví v průmyslu DLC, a umožňuje vám řídit rybářské lodě na moři a rybářské farmy a vytvořit město zaměřené na rybolov.

  Kromě letadel přidávajících více vizuální rozmanitosti a flyby ve městě jsem považoval tento DLC trochu zbytečný – ale možná jste jeden z těch lidí, kteří nemohou dostat dost autobusů nebo prostě opravdu chtějí postavit vlastní rybářskou zónu, v tom případě se vám to bude líbit více.

  Koncerty

  Nejdůležitější body:

  • Postavte si vlastní hudební místa a naplánujte si vlastní hudební koncerty
  • Od prodeje vstupenek po hudební čísla po reklamní kampaně a zabezpečení můžete spravovat všechny aspekty házení pořadu dohromady

  Stojí to za to?

  Tato mini-rozbalení je docela zajímavé, protože se vztahuje na aspekt dosud ignorovaný městy: Skylines-hudba. Tento DLC vám umožňuje spravovat reklamu, prodej vstupenek a sestavu pořadů, které hodíte dohromady, a to s malou scénou a neustále se vyrovnává, aby hostil větší a větší koncerty s více a více davy, umožňuje spravovat reklamu, prodej vstupenek a sestavu pořadů, které hodíte.

  Spolu s novým obchodem s hudebním klubem a oblastí fanoušků pro zboží festivalu a máte si těsný malý balíček, který vám umožní uspokojit potřeby vašich občanů zábavy.

  Budova letiště v nových městech Skylines DLC letiště

  Letiště (25. ledna 2022)

  První hlavní expanze za několik let vás může překvapit, abyste se dozvěděli, že nová města: Skylines DLC Pack do hry představí vyhrazené letištní oblasti. Mezi klíčové funkce patří modulární budova na letišti, kterou lze přizpůsobit v závislosti na tom, co chcete stavět.

  Možnosti expanze jsou odemčeny získáním souhlasu s návštěvou turistů a obchodních cestujících a nyní můžete vytvořit vyhrazené dopravní linky, které spojují vaše letiště se zbytkem města. Konečně je tu nový nákladní terminál, který vám umožní manipulovat se se zbožím a materiály, aniž byste museli skrýt stávající budovy Termianl a okraje mapy. Tady je přívěs:

  Thumbnail YouTube

  Udržujeme tuto aktualizaci příručky, jakmile bude více DLC oznámeno a vydáno.

  Marcello Perricone Tento dobře cestovaný odborník italské strategie má nezdravou posedlost se všemi věcmi XCOM. Také se těší totální válce, Stellaris a DePred Psaní.

  Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.