CITIES: Skylines Traffic Mods | Městská paprsky stahování provozu, мастерская Steam: TM: PE 11.8.0.0 Stable (Správce provozu: Edice prezidenta)

Подпишитесь, чтобы загрузитьtm: PE 11.8.0.0 Stable (Správce provozu: Edice prezidenta)

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ [Discord.GG] [GitHub.com]

Doprava – města: Skylines mody

Pokud jste nadšeni nejnovějšími městy: Skylines Edition, Dopravní města: Skylines mody by měl být také váš zájem. Dokonce i hra byla nedávno vydána, mnoho různých Městské skrytí dopravní mody byly propuštěny, aby pomohly hráčům splnit touhu po ještě více akci. Pokud jste jedním z těch, kteří si nemohou nechat ujít nejnovější upgrady, je to určitě něco, co byste měli zkusit. S Městské skrytí dopravní mody Uspějete rychleji a zažijete více zábavy. Podívejte se na to, co v budoucnu čeká na lidstvo a kterým výzvou by lidé mohli čelit ve městských panorazech! Co by mohlo být více vzrušující, než si představit život po několika desetiletích? Nejlepší je, že na to můžete ovlivnit také – s Města: Skylines Traffic Mods Stáhněte si zdarma soubory Hru můžete formovat tak, jak preferujete.

(52 hlasy, průměr: 4.88 z 5)

Подпишитесь, чтобы загрузить
TM: PE 11.8.0.0 Stable (Správce provozu: Edice prezidenta)

Этот предмет добавлен в. Некоторые игры придётся п п к как предмет б zatímcoден.

Zlepšete použití jízdního pruhu a parkování. a přizpůsobit křižovatky, silnice a kolejnice! Toto je stabilní uvolnění s testovanými funkcemi.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Uživatelská příručka [GitHub.com] ⠀⠀⠀⠀ Report Bugs [GitHub.com] ⠀⠀⠀⠀ Discord Chat [Discord.GG]

Po změně silnic nebo kolejnic se vozidla odkloněna nebo přestala se pohybovat? K nalezení a opravě některých běžných herních chyb použijte detektor rozbitých uzlů!

Ujistěte se, že máte pouze jednu verzi TM: PE najednou (deaktivace jiných verzí = způsobuje chybu, musíte zcela odhlásit všechny ostatní verze).

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ [svár.GG] [GitHub.com]

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ [GitHub.com]
Podporované jazyky: Arabština, Číňané zjednodušené, čínské tradiční, Čech, Holanďané, USA a britská angličtina, Francouzština, Němec, Maďarština, Indonéština, Ital, Japonec, Korejština, Occitan, Polish, Rumunština, Russian, Sloven, Španělská, Thajská, Thai, Turečtina, ukrajina.

Obrovský DĚKUJI! do našeho týmu 80+ překladatelů a každého, kdo přispěl od první verze v březnu 2015 [GitHub.com]

Nefunguje od poslední aktualizace DLC? Ujistěte se, že Steam stahuje nejnovější verzi správně (podívejte se do postranního panelu možností MO). Pokud ne, odhlásit se, pak znovu odeslávejte. Pokud Steam stále nestává správnou verzi, zkuste změnit „Stáhnout oblast“ do nastavení Steam, pak se znovu odhlásí a znovu odečte.

Pokud potřebujete podporu, nahrajte soubory protokolu [GitHub.com], aby nám pomohl vystopovat chybu.

Klíčová slova pro vyhledávání dílny: Správce provozu: President Edition, PathFind, AI,
Популярные обсуждения просмотреть все (265)

1

Chyba simulace: Index pole je mimo rozsah.

3

Omezení křižovatky nefungují na ulicích P&P pro chodce?

5