Civilizace 6: Datum vydání, systémové požadavky, boj, výzkum – vše, co víme | PCGamesn, Civilization 6: Vedoucí návrhář Ed Beach ve hře

Civilizace 6: Vedoucí návrhář Ed Beach na dlouhověkosti hry

Vůdce projde pro Civilizace 6 bude k dispozici pro PC verze hry prostřednictvím Steam a Epic Game Store. Vůdci budou propuštěni v šesti balíčcích počínaje listopadem 2022 a budou pokračovat do března 2023.

Civilizace 6: Datum vydání, systémové požadavky, boj, výzkum – vše, co víme

Civilizace 6

Civilizace VI přichází, ohlašuje novou vlnu válek, diplomacie a příležitostné neočekávané jaderné stávky z Gándhího. Ale co se změnilo? Přečtěte si dále a zjistěte, jak bitvy, budování měst, diplomacie a výzkum pracují v 6. splátce ctihodné série. A nezapomeňte se podívat na to, co jsme udělali z našich 150 zatáček s civilizací VI.

Civilization V se dostala do našeho seznamu nejlepších strategických her na PC.

Pokračujte v kontrole, protože to budeme aktualizovat s novými informacemi, když se učíme (a hrajeme) více.

Datum vydání civilizace VI je překvapivě blízko. 21. října 2016 na to budete moci získat své grubby rukavice. Nyní je k dispozici na Steam, spolu s několika svazky a vydáními. Digital Deluxe Edition, cena za 79 $.99/69 £.99 (díky Brexit), zabalí vám kopii hry, speciální soundtrack 25. výročí a přístup ke čtyřem balíčkům DLC, které přidá mapy, scénáře, civilizace a vůdce za „Sbalenou slevu“. Mezitím existuje normální vydání, které platí za 49 liber.99/59 $.99.

K dispozici je také svazek parního ovladače za 89 $.98, a parní ovladač + balíček Deluxe Edition za 109.98.

Systémové požadavky civilizace

Minimální

 • OS: Windows 7 64bit / 8.1 64bit / 10 64bit
 • CPU: Intel Core i3 2.5 GHz nebo AMD jev II 2.6 GHz nebo větší
 • Paměť: 4 GB RAM
 • HDD: 12 GB nebo více
 • DVD-ROM: Požadováno pro instalaci založenou na disku
 • GPU: 1 GB DirectX 11 Grafie Card (AMD 5570 nebo NVIDIA 450)

Doporučeno

 • OS: Windows 7 64bit / 8.1 64bit / 10 64bit
 • CPU: čtvrté generace Intel Core i5 2.5 GHz nebo AMD FX8350 4.0 GHz nebo větší
 • Paměť: 8 GB RAM
 • HDD: 12 GB nebo více
 • DVD-ROM: Požadováno pro instalaci založenou na disku
 • GPU: 2 GB DirectX 11 Grafie Card (AMD 7970 nebo NVIDIA 770 nebo VÍCE)

Frakce civilizace VI

Pro každou zemi zastoupenou v CIV 6 byl přívěs, nyní celkem více než tucet. Spíše než je všechny zde dáme, máme vyhrazený příspěvek na civilizacích CIV 6, který má každý přívěs, plus hlavní s sebou každé frakce. Aktualizuje se každý týden.

Průvodce strategií civilizace VI

Pokud hledáte rychlé trasy k nadvládě, jsme tu, abychom pomohli. Vytváříme co nejvíce průvodců, zaměříme se na začátek, jednotlivé frakce nebo jakoukoli jinou oblast hry, se kterou vám můžeme pomoci. Níže můžete vidět úplný seznam.

 • Průvodce strategií CIV 6 Startovní strategie – Jak dostat svou říši do moci a nechat si užít střední a pozdní hru bez decimované ekonomiky z časných chyb.
 • Průvodce strategií CIV 6 America – Všechny informace o správě Teddy Roosevelt, jeho filmových studií a drsných jezdců, navíc, na které se diví, že se zaměří a vítězství.
 • Civ 6 Rome Strategy Guide – Co potřebujete vědět o vedení Legionů Říma k vítězství a nadvládě světa.

Vyděláme z nich více, protože se vydání přístupy a hra konečně vyjde, takže často se kontrolujte zpět.

Civilizace již dlouho měla silnou scénu modingu a Civ 6 má v úmyslu pokračovat. Má plnou podporu Steam Workshopu, jako je jeho předchůdce, takže očekávejte vše od Game of Thrones přes Star Wars, abyste si mohli nakonec hrát vlastní způsob, jak hrát. Jakmile je hra venku, zjistíte, že vyhrazená kus civilizace 6 modů naplněných tím nejlepším, ale prozatím máme seznam přání toho, co bychom chtěli vidět.

Civilizace VI DLC

V podobném duchu je nevyhnutelná DLC a expanze na cestě pro CIV 6. Každá předchozí hra CIV, s výjimkou Beyond Earth, měla dvě hlavní expanze a přílivovou vlnu menších doplňkových balíčků. Kolik z tohoto Civ 6 dostane a co se zabývá, záleží zcela na prodeji a kvalitě hry, ale máme seznam přání 6 expanzí CIV 6 z našich raných dojmů, dokud nebudou provedena oznámení.

Civilization VI přívěsy

Za prvé, pokud hledáte celou řadu přívěsů odhalujících vůdců a jejich jedinečných jednotek a vlastností, dostaneme vás v této průvodci Civilization 6 Leaders.

Kanál YouTube hry byl od oznámení CIV 6. .

Kanál Civilization YouTube je také plný her, návody, mini-vid a další. .

Civilization VI Packshot

Phwoar. Mohl by nás držet atd.

Civilization VI Empire Building

Největší změnou v civilizaci 6 je „unstacking“ měst. To znamená, že okresy, budovy, zázraky a další vylepšení jsou ve skutečnosti na mapě a umístění je stále důležitější než dříve. Některé zázraky a okresy mohou být postaveny pouze na určitých místech a budete to chtít maximalizovat co nejdříve. Pro adeptní hráče to znamená plánování dopředu a pro nás ostatní rozmanitější města s více charakteru.

Civilizace VI zázraky

Když úspěšně dokončíte zázrak před kýmkoli jiným, jste ošetřeni pěkně proslyzajícím řezem jeho konstrukce. Tyto řezané scény jsou na míru na míru pro každý zázrak.

Zázraky nebudou postaveny v hlavním městě a místo toho musí být umístěny do jeho zóny vlivu. Mají také předpoklady. Například pyramidy mohou být konstruovány pouze na pouštním hexu. Ve skutečnosti vezmou místo, takže byste mohli nakonec muset zničit zlepšení, abyste pro ně vytvořili prostor. Naštěstí obstojí ve zkoušce času a nemohou být zničeny nepřátelskými armádami.

Civilization VI Warfare

Při přípravě na válku v Civ VI je třeba zvážit novou diplomacii. Vůdci mohou buď vyhlásit formální válku na sebe, která nese lehčí trest teple a podléhá určitým pravidlům, nebo vstoupit do překvapivé války, na kterou se ostatní Civs zamračily, ale udělí prvek – dobře, víte, víte. Jednotky se také mění a podpěry jsou schopny hromadit na vrcholu normálních armádních jednotek, aby poskytovaly bonusy.

Se změnami ve městech se obléhání také masivně změnilo. Můžete zničit jednotlivé okresy, abyste se pokusili vytáhnout síly z dobře zaobleného centra města. Mezitím mohou být vaše jednotky kombinovány do výkonnějších verzí pomocí technologií pozdních her.

Podmínky vítězství civilizace VI

Civilizace 6

Zde je návod, jak můžete vyhrát na CIV 6:

 • Dominance – Vlastní všechna původní hlavní města vašich soupeřů.
 • Kulturní – vytvářet dostatek cestovního ruchu, že efektivně ovládáte svět.
 • Věda – Získejte sattelitu, přistávejte na Měsíci a nakonec kolonizujte Mars.
 • Náboženství – Buďte dominantním náboženstvím ve většině civilizací.
 • Skóre – Pokud všechno ostatní selže, vyhrajete s nejvyšším skóre v konečném tahu.

Civilizace VI Aktivní výzkum

Výzkum v Civ 6 je mírně odlišný. Zatímco stále nastavíte Wisemen, vědci a vše mezi tím, že odemknete novou techniku, je to pomalejší než dříve. Při provádění určitých akcí ve hře jsou však k dispozici také podporu-například založení města na pobřeží vám poskytne trochu znalostí o plachtění. .

Civilization VI Diplomacie a Agendas

Diplomacie ovlivňuje agenda v civilizaci 6. Přicházejí ve dvou formách.

 • Historické programy jsou určovány vůdcem. . Nepořádáte to na jeho zemi, nebude na vás pohrávat.
 • Skryté agendy jsou náhodně přiřazený fond. Roosevelt může být například například ekologem a naštvat se na vás za sekání džunglí. Můžete je objevit prostřednictvím obchodu nebo špionáže.

. K dispozici jsou také nové akce, jak byste očekávali, včetně pozvání vůdců, aby navštívili vaše města.

Civilization VI Multiplayer

. Prostřednictvím stránky Steam bude řada režimů, které nejsou týdenní záležitosti, které vám umožní „spolupracovat a konkurovat svým přátelům v celé řadě situací, které jsou navrženy tak, aby byly snadno dokončeny v jedné relaci.„Ještě o tom však nebyli zvlášť specifičtí a my musíme při spuštění vidět, jak efektivní byli.

Civilizace VI Espionageand Religion

.

. Například na začátku se špionáž nazývá drby, přičemž informace jsou získány prostřednictvím obchodu a posílají vyslance zahraničním obvorům. Později se to vyvine do bomby kufru a Walther PPK-ovládající moderní špionážní sítě.

Civs bude moci vytvořit pantheon velmi brzy, jakmile bude prozkoumán. Vytvoření pantheonu je stejně jednoduché jako výběr své první vlastnosti. První dávka je rozmanitá parta vytvořená tak, aby vyhovovala všem druhů civilizací a počátečních pozic. Náboženství bude upravena jako jejich základní civilizační pokrok a také se rozšířit do jiných civinek jako v Civ V.

Nový občanka znamená nový umělecký styl a pro Civ VI se Firaxis rozhodl vyměnit ultra detailový styl svého předchůdce pro jednodušší a jasnější estetiku. Bylo to dělící, ale existuje dobrý důvod – s mnoha hráči zažívajícími hru oddále. Čistě na věrnosti, vypadá to lépe než jeho předchůdce a my jsme se zahřáli ke stylu, protože jsme s tím měli více času.

! Prozatím je spuštění hned za rohem, s mnoha tajemstvími, které je nalezeno.

PCGamesn Vaše oblíbená globální autorita pro PC Gaming, Hardware a Half-Life 3.

Civilizace 6: Vedoucí návrhář Ed Beach na dlouhověkosti hry

Civilizace 6 stále získává nový obsah, o šest let později. Návrhář Ed Beach s námi hovoří o setrvačné síle hry.

Image: Firaxis Games / 2K hry

. , , je samo o sobě pozoruhodné, v tom, že je to nyní titul, který zaznamenal nejdelší pokračující podporu v historii série.

Poprvé vydáno v roce 2016, Civilizace 6 viděl řadu expanzních balíčků a aktualizací během sedmi dlouhých let s novou řadou obsahu, Leader Pass, Oznámení v listopadu 2022. .

To je důkaz designu základní hry, vedený Ed Beach, Civilizace 5, Bohové a králové . . Živé hry nyní dominují populárnímu vědomí.

Leader Pack obsahuje ikonické historické postavy, které se dříve objevily v minulosti Civilizace Hry, jako je Abraham Lincoln, Elizabeth I a Ramses, ale také zahrnují kulturně významné postavy, které debutují série, jako je Yongle of China a Sundiata Keita z Mali.

Civilizace 6, a o celkové dlouhověkosti Civilizace 6.

Gameshub: Představuji si, že hodně pečlivé zvážení se vyskytlo počátečního seznamu vůdců, když základní vydání Civilizace 6 byl navržen. ? Je to osvobození? Nebo představuje nový druh výzvy?

Ed Beach, vedoucí návrhář Civilizace 6: Civilizace VI, ale není to možné Civilizace v) mít více vůdců pro civilizaci, abyste mohli prozkoumat různé styly her. Byli jsme však tak zaneprázdněni diverzifikací našich kultur/civilizací, že jsme je zřídka dokázali používat, dokud . Je skvělé být schopen plně využít tuto funkci.

Byli tam někteří vůdci, kteří stále chyběli řez, který se nyní konečně dostal s novým průchodem vůdce?

Anglická královna Elizabeth je nyní zpět v našem seznamu. Je to jedna z mála vůdců, která byla v každém primárním Název datování zpět k originálu Civilizace hra. !

Můžete mluvit o tom, jak by někteří z nadcházejících vůdců mohli dramaticky změnit způsob, jakým bychom obvykle mohli hrát Civilizace 6?

Skvělým příkladem je Queen Mbande Nzinga z Kongo. Nemá stejné omezení, že nezaloží náboženství, jaké Kongoův předchozí vůdce (Mvemba a nzinga) udělal. Nyní můžete hrát jako Kongo a pokusit se vyhrát náboženské vítězství. Vzhledem k tomu Síla s velkými pracemi se může stát velmi silnou s důrazem na získání náboženských relikvií.

Někteří z vůdců, které uvolníme později v průsmyku, také dramaticky změní hru (Ludwig II z Německa je jeden), ale zatím o nich neuvádíme přesné podrobnosti.

Jaký je jeden malý detail o nových vůdcích, které osobně milujete, ale možná si toho nevšimneme?

Skutečnost, že města Abrahama Lincolna ztratí loajalitu pro každou přítomnost plantáže. Je to jemný detail, ale ve skutečnosti je to úžasný způsob, jak simulovat některé tlaky, které vedly Spojené státy do americké občanské války.

.

Jaké jsou některé z nových návrhových nápadů, které jste byli vděční, že tým dostal šanci prozkoumat skrz CIV VI Obsah rozšíření?

Civilization VI – New Frontier Pass, . Nechtěli bychom, aby hráči vždy měli aktivovanou apokalypsu nebo zombie režim, ale je určitě vzrušující prozkoumat, co to může udělat pro otřást standardní civilizační zážitek.

Civ . Civ ?

Dokázali jsme opravdu rozšířit náš geografický a historický dosah , s více kulturami (a nyní vůdci!) zastoupeno než kdy předtím. Existuje tolik obsahu prozkoumat, že to opravdu pomohlo udržet naši komunitu neustále aktivní.

Firaxis nedávno uvedla, že není připravena mluvit o budoucnosti . Po 6 letech si myslíš CIV 6 již ukázal, jak to lze udělat? Nebo máte nějaké výzvy na cestě, možná odhalily některé skvělé příležitosti pro budoucí nápady?

Vždy hledáme nové nápady, které chceme prozkoumat s naší franšízou. . Zůstaňte naladěni na další budoucí plány pro franšízu.

Civilizace 6 . Vůdci budou propuštěni v šesti balíčcích počínaje listopadem 2022 a budou pokračovat do března 2023.

Edmond Tran

. Dříve byl na Gamespotu 13 let, kde byl australským editorem a oceněným producentem videa.

Civilizace VI

WW: 21. října 2016

Linux


WW: 21. prosince 2017

WW: 16. listopadu 2018
Xbox One a PlayStation 4
WW: 22. listopadu 2019
[1]

WW: 13. srpna 2020

Žánr (s)

Režimy

Hodnocení

Civilizace Sid Meiera VI Civilizace VI nebo Civ6 zkrátka) je tahová strategie a 4x hra v Civilizace franšíza, která byla vydána v roce 2016. Hlavním producentem hry je Dennis Shirk a hlavním designérem je Ed Beach.

První expanzní balíček hry, Vzestup a pád, byl propuštěn 8. února 2018. Jeho druhý expanzní balíček, , . Nový hraniční průsmyk byly propuštěny od května 2020 do března 2021. Leader Pass byl propuštěn v listopadu 2022, s novými balíčky vydány každý měsíc poté do března 2023.

 • 2 civilizace a vůdci
  • .
  • 7.
  • 7.
  • 7.
  • .1 Pantheony
  • .1 expanzní balíčky
  • .
  • 10.3
  • 10.4

  Rozdíly od []

  11. února 2019

  24. října 2016

  Civilizace a vůdci []

  V současné době je v základní hře zahrnuto devatenáct civilizací. To zahrnuje aztéckou civilizaci, která byla oficiálně přidána devadesát dní po spuštění. Verze Nintendo Switch obsahuje těchto devatenáct a také všechny civilizace z počátečních čtyř balíčků DLC.

  Každá civilizace má tři jedinečné komponenty: jednotku, kus infrastruktury (ať už jde o budovu, okres nebo zlepšení dlaždic) a schopnost. Kromě toho má každý vůdce vlastní schopnost vlastní a také jedinečnou agendu, která formuje jeho styl hry a diplomatickou osobnost, když je ovládán AI. Schopnosti mohou být mnohostranné a některé vůdčí schopnosti zahrnují další jedinečnou jednotku nebo jinou kus jedinečné infrastruktury, což civilizaci dává celkem dva nebo dokonce jedinečný projekt.

  Vládní dědictví bonusy se hromadí v polovině obvyklého počtu zatáček.
  Všechny sloty pro diplomatické politiky v současné vládě jsou přeměněny na zástupné sloty.
  . +1 Diplomatická laskavost na zatáčku pro každý zástupný slot v současné vládě.

  Automaticky obdrží konečný velký prorok, když je nárokován nejprodávanější (pokud jeden již nebyl získán jinými prostředky). +1 věda na cizí město po Arábii náboženství.

  +3 bydlení v pobřežních městech. Budování pastvin spustí kultivační bombu a nárokuje okolní dlaždice. .

  .

  . -50% věda na tah.

  Dlaždice deštného pralesa poskytují bonus +1 pro akademické půdy, komerční centrum, svaté místo a divadelní okresy. Vlastní deštné pralesy poskytují +1 přitažlivost k sousedním dlaždicím, namísto obvyklého -1.

  +3 Bojová a náboženská síla pro všechny jednotky pro každé Svaté město převedené na Byzantiovo náboženství (včetně vlastního svatého města Byzantia). Náboženství Byzantia se šíří do okolních měst, když je poražena jednotka z nepřátelské civilizace nebo městského státu. +.

  Nelze prohlásit překvapivé války nebo válku za městské státy. Překvapivé války nelze vyhlásit v Kanadě. . +100% diplomatická laskavost získaná z úspěšného dokončení mimořádných událostí nebo skórových soutěží.

  Eurekas a inspirace poskytují dalších 10% nákladů na vědu a kulturu pro výzkum technologií a občanské občanství. Dokončení zázraku uděluje Eureku a inspiraci z doby toho zázraku.

  Zisky +1 kapacita obchodní trasy a volný obchodník s keramikou. Netaimované dlaždice do tří dlaždic od Cree City se dostanou pod kontrolu Cree, když se do nich poprvé přesune obchodník.

  Řeky poskytují bonus +2 sousedství pro okresy kampusu, divadla a průmyslové zóny. .

  Řeky poskytují bonus +2 sousedství pro okresy kampusu, divadla a průmyslové zóny. Budování přístavu spouští kulturní bombu a nárokuje obklopující dlaždice. +50% výroba směrem k okresu a povodňové bariéře.

  +. Záplavy nebrání umístění okresů a zázraků.

  +15% výroba směrem k okresům a zázrakům postaveným vedle řeky. Okresy, vylepšení a jednotky jsou imunní vůči poškození povodněmi.

  Vylepšené zdrojové dlaždice dostávají +1 víru za každou kopii zdroje, který město vlastní. Grant mezinárodní obchodní cesty +0.5 víra pro každý zdroj ve městě původu. Může koupit archeology a archeologická muzea s vírou .

  +. Dvojitý cestovní ruch z zázraků jakékoli éry.

  Doly získají kulturu +1, poskytněte +0.5 Bonus za sousedství pro všechny okresy a při stavbě spusťte kultivační bombu. Speciální okresy neobdrží bonus za sousedství z jiných okresů a nelze je postavit vedle centra města.

  Odhodlání zvolené na začátku zlatého věku nebo hrdinského věku také udělují své normální věkové bonusy ke zlepšení skóre ERA, kromě jejich pravidelných bonusů. +50% produkce směrem k stěnám.

  Každé město může stavět ještě jednu speciální čtvrť, než by to limit obyvatel obvykle dovolil.

  +1 Pohyb pro všechny jednotky. Propagace jednotky nekončí na řadě této jednotky.

  Získá další slot pro politiku zástupné znaky ve všech vládách.

  +50% výroba pro okresy a budovy postavené přes řeku z centra města.

  Občané mohou pracovat s horskými dlaždicemi. Horské dlaždice poskytují výrobu +2 a +1 jídlo pro každou sousední farmu v terase. Horské dlaždice poskytují další výrobu +1, když Inků dosáhne průmyslové éry.

  Indická města dostávají následné víry všech náboženství s alespoň jedním následovníkem v nich, nejen náboženství většiny.

  Indická města dostávají následné víry všech náboženství s alespoň jedním následovníkem v nich, nejen většinovým náboženstvím, a získají +1 vybavení pro každé náboženství s alespoň jedním následovníkem v nich. +2 Šíření náboženství pro misionáře. +100% náboženský tlak z indických obchodních tras.

  Pobřežní a jezerní dlaždice poskytují +0.5 Bonus za sousedství za svaté místo, kampus, průmyslové zóny a divadelní okresy. Zábavní komplexy postavené sousedící s pobřeží nebo jezerní dlaždicí poskytují +1 vybavení.

  Okres obdrží bonus +1 sousedství za každý sousední okres, místo +0.5.

  Města s akvaduktem přijímají +1 vybavení a +1 víra pro každou populaci. .

  Relikvie, artefakty a sochy udělují +2 potravin, výroba +2, +1 víra a +4 zlata . Palác má čtyři další sloty pro skvělé díla. +50% skvělý umělec, skvělý hudebník a skvělé obchodní body získané ze všech zdrojů.

  Farmy dostávají +1 jídlo a doly dostávají +1 vědy za každý sousední Seowon.

  Dobytování města uděluje bezplatnou Eureka pro každý tábor a okres kampusu v dobyvaném městě a bezplatnou inspiraci pro každý svatý a divadelní okres Square Distriment.

  . Doly dostávají produkci -1 a +4 zlata . Může koupit komerční budovy s vírou . -30% výroba na budovy a jednotky.

  Začíná odemknutím plachtění a stavby lodí a schopností vstoupit do oceánských dlaždic. +5 Bojová síla a pohyb +2 pro puncované jednotky. . +. Budování rybářské lodi spustí kulturní bombu a nárokuje obklopující dlaždice. Zdroje nelze sklízet. Skvělí spisovatelé nelze získat.

  Města se zavedeným guvernérem získávají +5% kultura, +5% produkce a +10% bojové zkušenosti vůči všem jednotek vyškoleným ve městě. Tato čísla jsou ztrojnásobena ve městech, která nezaložila Mapuche. Všechna města do 9 dlaždic od města s vaším guvernérem získají věrnost +4 za tah směrem k vaší civilizaci.

  Města nedostávají další bydlení od sousedství na sladkou vodu nebo pobřeží. Města získají +1 vybavení pro každý luxusní zdroj sousedící s centrem města. Grant F .

  Odeslání obchodní trasy okamžitě vytvoří obchodní místo v cílovém městě, místo toho, kdy je obchodní trasa dokončena. . +.

  Norské jednotky získávají schopnost vstoupit do oceánských dlaždic s stavbou lodí, namísto kartografie a nezaplatí žádné další náklady na pohyb, aby se pustili nebo vystoupili. Jednotky námořní melee se mohou uzdravit na neutrálním území.

  +. Jednotky na dálku získávají +50% bojové zkušenosti. +1 Produkce pro doly nad strategickými zdroji a +2 zlata pro doly nad bonusem a luxusními zdroji.

  +30% výroba směrem k obléhání. . . +1 Vybavení a loajalita +4 za kolo pro města, která nebyla založena Ottomany.

  . Domácí obchodní cesty poskytují +2 zlaté a +1 kultury . Silnice postavené na perském území jsou o jednu úroveň pokročilejší než obvykle.

  Začíná Eureka pro psaní. Pobřežní města založená Phenicia a na stejném kontinentu jako jejich kapitál mají vždy plnou loajalitu. Osadníci dostávají +2 pohyb a zrak, zatímco se pustí, a platí žádné pohybové náklady na vydání nebo vystoupení.

  Budování tábora nebo pevnosti spustí kulturní bombu a nárokuje okolní dlaždice. Jeden slot vojenské politiky ve všech vládách je přeměněn na politický slot pro zástupné znaky.

  Mezinárodní obchodní cesty mohou být zaslány pouze do měst na pobřeží nebo s přístavem, ale na všechny výnosy získají +50% zvýšení. .

  Založená nebo dobyvaná města začínají obchodníkem a pokud je v rámci obchodního rozsahu kapitálu, cesta k němu. .

  Založená města začínají pěti dalšími dlaždicemi. .

  Založená města začínají pěti dalšími dlaždicemi. Tundra dlaždice poskytují +1 víru a výrobu +1, kromě jejich obvyklých výnosů. Jednotky jsou imunní vůči poškození blizzards. +.

  . .

  Budování lehké kavalérie nebo Saka Horse Archer poskytuje bezplatnou druhou kopii této jednotky.

  Může tvořit flotily a armady s merkantilismem, místo nacionalismu a mobilizace. Obchodní trasy dostávají 3 zlaté, 2 víry a 1 produkci . Obchodní trasy mezi městy na různých kontinentech získají trojnásobné výnosy. Města, která není na kontinentu původního hlavního města, obdrží 25% navíc produkci vůči okresům a stavitele, když je založena.

  Zachycení barbarské základny také uděluje odměnu za kmenovou vesnici. Vybírání jednotek z městského státu stojí o 50% méně zlata .

  Získá 50 diplomatické laskavosti, kdykoli se vydělá skvělý člověk. +. Švédská přítomnost ve hře přidává tři jedinečné soutěže Světového kongresu v průmyslové éře.

  . Budovy na těchto funkcích dostávají další výnosy: +1 kultura v lesech, +1 věda v deštném pralese a +1 produkce v Marsh. Může rostliny lesů se středověkými vírami, místo zachování.

  Zachycení města upgraduje zachycovací jednotku, pokud bude odemčena potřebná občanská výskyt: z normální jednotky do sboru nebo flotily a z sboru nebo flotily do armády nebo armády. .

  1. ↑ https: // ir.Take2games.COM/NOVINKY/Zpráva o detailech/Sid-Meiers-Civilizationr-VI-Coming-Xbox-One-and-Playstation-4?field_nir_news_date_value%5bmin%5d = 2019
  2. ↑ https: // www..com/články/civilizace-vi-android/
  3. ↑ Není k dispozici při hraní s Pack Teddy Roosevelt Persona Pack.
  4. ↑ 4.04..
  5. ↑ 5.05.15.25.3 Přidáno v balíčku Great Vyjednavače (21. listopadu 2022). Julius Caesar navíc není součástí balení, ale pro hráče, kteří zaregistrovali účet 2K.
  6. ↑ 6..1 Přidáno v Austrálii Civilization & Scénáři (23. února 2017).
  7. .07.1 Předběr dlc. Se stal k dispozici pro všechny hráče zdarma 90 dní po vydání hry.
  8. ↑ 8.08.1 Přidáno v Babylon Pack (19. listopadu 2020).
  9. ↑ 9…29..
  10. ↑ 10…2 Přidáno v balíčku Great Builders.
  11. .011.111.2 Přidáno do vládců Číny Pack.
  12. ↑ 12.012.1 Kublai Khan je čínský i mongolský vůdce.
  13. ↑ 13.013.113.213.3 Přidáno ve Vietnamu a Kublai Khan Pack (28. ledna 2021).
  14. ↑ 14.014.114.2 Přidáno do vládců saharského balíčku.
  15. Vzestup a pád Expanze má britské muzeum zvláštní schopnosti, zatímco je v expanzi Shromažďování bouře Mají schopnost workshopu světa.
  16. ↑ 16.016.116.2 Přidáno do vládců Anglie Pack.
  17. .017.1 Eleanor of Aquitaine je anglický i francouzský vůdce.
  18. .018.1 Přidáno v Etiopii Pack (23. července 2020).
  19. ↑ Přidán do balíčku Catherine de Medici Persona (23. července 2020).
  20. ↑ 20.020.120.220.3 Přidáno v Maya & Gran Colombia Pack (21. května 2020).
  21. ↑ 21..121.221.3 Přidáno v Khmer a Indonésii Civilization & Scénář Pack (19. října 2017).
  22. .022..2 Přidáno do balíčku Velkých velitelů (15. prosince 2022).
  23. ↑ 23.023.123.223.3 Přidáno v Persii a Makedonské civilizaci a scénáři (28. března 2017).
  24. ↑ 24.024.1 Přidáno v Nubia Civilization & Scénáři (27. července 2017).
  25. ↑ 25.025..

  Vzestup a pád Expanzní balíček.
  Přidán do Shromažďování bouře Expanzní balíček.

  Okresy []

  .

  . Například okres kampusu může obsahovat budovy, jako je knihovna, univerzita a výzkumná laboratoř.

  Zázraky []

  Jako u předchozích Civilizace Hry, zázraky jsou mega-budovy, které jsou na světě jedinečné a poskytují silné bonusy civilizaci. Všechny zázraky jsou inspirovány a pojmenovány po slavných budovách v reálném světě nebo památky, které obstály ve zkoušce času a navždy změnily svět. . Stejně jako u okresů nejsou postaveny v centru města, ale na vlastních dlaždicích. Když jsou postaveny, jsou odstraněny všechny výnosy dlaždic z této dlaždice a zázrak nahrazuje cokoli jiného, ​​co tam bylo původně.

  Civilizace VI přidává funkci známou jako „Wonder Movies“, která vám umožní sledovat zázrak, který je konstruován od nuly za méně než 30 sekund (poněkud podobný filmům Wonder z Civilizace IV. To nahrazuje obrazovku oznámení, kterou vidíte Když dokončíte zázrak.

  Přírodní divy [ ]

  Přírodní zázraky jsou jedinečné rysy terénu, které mohou být nalezeny rozptýlené po celém světě. . Ačkoli hráči nemohou stavět okresy nebo vylepšení na dlaždicích Wonder, bonusy, které poskytují svému okolí.

  . Aby ovlivnily městské státy, mohou civilizace posílat vyslance a přijímat větší bonusy (na základě typu městského státu) pro vyšší počet vyslance. Civilizace s největším vlivem na jakýkoli jednotlivý městský stát se stává Suzerain, pokud má tato civilizace tři nebo více vyslance. Pokud jsou dvě nebo více civilizací vázány na vliv (stejný počet vyslaných), neexistuje žádný suzerain. Suzerain obdrží bonus jedinečný pro dotyčný městský stát. Suzerains může platit zlato za převzetí kontroly nad vojenskými jednotkami svého městského státu za 30 zatáček.

  Vyslanci []

  Vyslanci jsou zástupci vaší civilizace, které lze poslat do městských států, které jste se setkali. Ve výchozím nastavení je jeden vyslanec získán za každých 100 bodů vlivu, které se akumulujete, a lze jej vylepšit pomocí politických karet. . . Prohlašování války přímo na městském státě odstraní všechny vyslance, které jste tam měli. Jinak by vyslanci trvale zůstali ve městském státě.

  . Dokončení úkolu vám automaticky uděluje 1 další vyslanec v tomto městském státě.

  Sociální politiky byly odstraněny a nahrazeny občankou, které jsou odemčeny kulturou prostřednictvím stromu Civics ve stylu výzkumu. Občanské grantové bonusy, odemknutí budov a zázraků, poskytujte vám karty politik a otevírají vládní typy. .

  Karty politiky, jakmile jsou odemčeny prostřednictvím stromu občanské výskytu. Odtud mohou být vybráni, aby přizpůsobili vaši vládu. Konfigurace karty vlády lze kdykoli změnit za náklady na zlato, nebo zdarma, kdykoli je dokončen nový občanský.

  Tyto karty přicházejí ve čtyřech typech:

  • Hospodářský
  • Diplomatický
  • Divoká karta

  Vlády []

  Všechny civilizace začínají s hlavní vládou při zkoumání kodexu zákonů; Další vládní typy jsou odemčeny prostřednictvím stromu občanského stromu. Anarchie není přítomna při změně vládních typů, pokud se nevrátí k vládě, která byla dříve vybrána.

  Každá vláda má jedinečný bonus, další dědický bonus získaný udržováním typu vlády po delší a nepřerušené období a jinou konfiguraci slotů pro politické karty.

  Některé zázraky a schopnosti udělují další sloty bezplatné politiky. Ty mohou být naplněny kartami příslušného typu, bez ohledu na současnou vládu civilizace.

  • Frederick Barbarossa’s schopnost
  • Alhambra
  • Skvělý obchodník s průmyslovou érou Adam Smith (pouze Vanilla)
  • Kublai Khan Gerege

  Náboženství []

  Civilizace VI, Jeho role byla však výrazně rozšířena jak v rozsahu, tak i na významu, stal se zaměřením nového vítězného stavu. Náboženství je systém duchovních přesvědčení (projeveno herními bonusy), založený velkým prorokem, na který získáte body budováním svatých míst a šíří se mezi obyvatelstvo měst po celém světě. Náboženství je primárně založeno na statu víry, které můžete získat různými prostředky, včetně budov, zázraků a dalších.

  Pantheony jsou prvními známkami duchovního vývoje v civilizaci a odrazovým kamenem k náboženství. Pantheony uctívají řadu menších bohů, obvykle souvisejících s přírodou a přírodními jevy, a poskytují drobné bonusy, obvykle založené na terénu. Při velkém odchodu z předchozí hry nebude pantheon civilizace přepsán cizími náboženstvími, která převádí vaše města.

  Podmínky vítězství []

  . . Kulturní vítězství se vrací ze svého debutu v Civilizace III a vypadá podobně jako inkarnaci Civilization V: Brave Nový svět. Náboženské vítězství je přidáno k podmínkám vítězství z ;; Vyžaduje to, aby se náboženství, které hráč přijal, stalo se převládajícím náboženstvím (následované> 50% měst) v každé civilizaci ve hře. .

  Civilizace VI Má dvě expanzní balíčky spolu s několika balíčky DLC.

  Expanzní balíčky []

  • Civilizace VI: Rise and Fall: Přidává věkový systém, loajalitu a guvernéry. Také vylepšuje aliance a přidává mimořádné události.
  • Civilizace VI: Shromažďování bouře. Přidává také novou budoucí éru a její technologie a občanství. Kanály, rockové kapely, diplomatické vítězství, světový kongres atd.

  DLC []

  Název balení Datum vydání Obsah Odkaz
  Aztécký civilizační balíček 1 19. listopadu 2016 Přidává aztéckou civilizaci. [1]
  Přidává polskou civilizaci a scénář Jadwigy Legacy. [2]
  Scénář Vikings Přidává Vikingy, obchodníky a lupiče! scénář, tři přírodní zázraky a šest nových městských států. [3]
  Balíček civilizace a scénářů v Austrálii Přidává australskou civilizaci, scénář Outback Tycoon a přírodní zázrak Uluru. [4]
  Persie a Makedon Civilization & Scénář Pack 28. března 2017 Přidává perské a makedonské civilizace, dobytí dobyků Alexandra a mauzoleum v Halicarnassus a Apadana Wonders. [5]
  Nubia Civilization & Scénář Pack 27. července 2017 Přidává nubijskou civilizaci, dary scénáře Nilu a The Jebel Barkal Wonder [6].
  Khmer a Indonésie Civilizace a scénář . [7]
  Rozšiřující svazek 2 21. listopadu 2019 Vzestup a pád a Shromažďování bouře Expanzní balíčky. [8]
  Pack Catherine de Medici Persona 23. července 2020 Přidává Catherine de Medici Personas.
  23. července 2020 Přidá personas Teddy Roosevelt. [10]
  Julius Caesar Leader Pack 3 21. listopadu 2022 Přidává Julius Caesar jako vůdce do Říma.

  1 balíček DLC zdarma, který byl k dispozici všem 3 měsíce po vydání hry. .
  . Khmer & Indonesia a Nubia jsou jediné další balíčky DLC, které nejsou zahrnuty do základní hry na konzoli.
  3 K dispozici zdarma pro propojení účtu Steam s účtem 2K.

  Nový hraniční průsmyk . .