Co dělat s Honeycomb v Minecraft – Vyzkoušejte tvrdé průvodce, jak získat Honeycomb Minecraft a co s tím vypracovat | Gamesradar

Jak získat voštinu Minecraft a co s tím vypracovat

. To lze provést se třemi voštinovými a šesti různých dřevěných prkno jakéhokoli typu! .

Co dělat s pláštivou v Minecraft

Předvádějící Minecraft Co dělat s pláštinou

Minecraft vám dává celý svět pro prozkoumání a vytváření, a s tím přichází řada věcí, které můžete ve hře udělat. Zatímco některé z těchto věcí lze snadno zjistit, jiné jsou trochu podrobnější a jemnější. ! .

Voštinový průvodce

Honeycomb lze použít k vytvoření řady různých předmětů v Minecraft, včetně úlu, svíčky, voštinového bloku a různých voskovaných měděných bloků, desek, schodů!

. . Pokud se chcete vyhnout napadení včel!

Nyní, když máte voštinu, je čas s tím vypracovat. Zde je způsob, jak můžete vytvořit a využívat materiál v různých různých receptech.

Pokud chcete hospodařit s voštinou, budete muset vytvořit nějaké úly. To lze provést se třemi voštinovými a šesti různých dřevěných prkno jakéhokoli typu! Ujistěte se, kam umístíte, že má květiny kolem, aby včely mohly chytit pyl a přivést je zpět do úlu, aby vytvořili med a voštinu.

Recept úlu v Minecraft

Recept na voštinové blokové recept

Pokud chcete oživit svůj domov nebo další projekt Crafting, můžete vytvořit voštinové bloky, které do jakéhokoli designu přidají rozstřik barvy! K vytvoření bloku budete potřebovat čtyři voštiny naskládané na čtverci. To je většinou pro dekoraci, ale může být také umístěno pod poznámkový blok, aby se vytvořil zvuk flétny!

Recept na voštinové blokové recept v Minecraft

Noc můžete rozsvítit několika dobře umístěnými svíčkami. I když nevyhazují tolik světla jako pochodeň, mají pěkný vzhled designu a mohou se věci cítit trochu příjemnější. Svíčky lze také použít k tomu, aby věci byly také strašidelnější, takže podle toho navrhujte! .

Voskovaný recept měď

Pokud si chcete nechat své měděné bloky, schody nebo desky v konkrétním stavu oxidace, budete je muset voskovat! Měď mění barvu postupně, ale můžete ji zastavit použitím jednoho kusu voštiny na ni a vytvořit voskovanou verzi bloku.

Voskovaný recept měď v minecraft

To je vše, co je třeba vědět o tom, co můžete dělat s Honeycomb v Minecraft! V naší části Minecraft na našem webu máme mnohem více pokrytí hry, takže si ji nezapomeňte zkontrolovat.

Příbuzný:

Shaun Savage

Shaun Savage je zakladatelem a šéfredaktorem Try Hard Guides. Už více než 9 let pokrývá a píše o videohrách. Je absolventem Akademie Art University z roku 2013 s a.A. ve webovém designu a nových médiích. Ve své době si ráda hraje videohry, sleduje špatné filmy a tráví čas se svou rodinou.

Jak získat voštinu Minecraft a co s tím vypracovat

Minecraft Honeycomb

Honeycomb Minecraft je užitečný malý zdroj, který můžete získat od úlů. Není divu, že to znamená, že jsou zapojeny včely, takže budete muset být opatrní při získávání plástev, pokud se nechcete zamknout a otrávit! . Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak získat voštinu Minecraft a na co jej lze použít.

Jak získat Honeycomb Minecraft

Jakmile dosáhne medu 5, můžete získat honeycomb Minecraft z včelího hnízda nebo úlu. To upustí tři voštiny, ale také se rozzlobí všechny včely a zaútočí na to – aby tomu zabránilo, začněte oheň pod včelí hnízdem nebo úlem, protože kouř uklidňuje včely a nebudou vůči nepřátelskému vy.

S trochou vynalézavosti existuje další způsob, jak sklízet Honeycomb Minecraft, aniž by to vznikly hněvu včely. Pokud nastavíte dávkovač a použijete jej k zahájení dvojice nůžky v Bee Nest, pak se voština objeví jako upuštěná položka, ale včely se nebudou nepřátelské.

Recepty na výrobu voštin Minecraft

Existuje řada receptů na výrobu voštin Minecraft, které můžete vyrobit, přičemž jedním z hlavních je pro úl, jak je ukázáno výše – protože to zahrnuje sendvičové tři voštiny mezi šesti prkny, budete muset získat nějakou voštinu již od a včelí hnízda nebo jinak to našel. Můžete také kombinovat čtyři voštiny a vytvořit blok voštiny, což je dekorativní položka.

Dalším receptem na výrobu voštin Minecraft je kombinovat voštinu s řetězcem nad ní a vytvořit svíčku, která pak může být osvětlena pazourkem a ocelí a použito jako světelný zdroj. Nakonec můžete zkombinovat jednu voštinu s jednou měděnou položkou (blok, deska nebo schody) a vytvořit voskovanou verzi původní měděné položky, která vypadá stejně.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.