Co dělat u fialových značek v synech lesa – Pro Game Guides, jaké jsou fialové značky v synech lesa – Gamepur

První fialová značka je blízko Snow Mountain. Pokud jste hru zahájili ve sněhové oblasti, musíte se tam nejprve vydat. Když se dostanete na místo, najdete člena týmu B visící z lana. Musíte jít nad útesem a nakrájet lano. . Poté vyberte nůž a použijte jej k řezání lana. .

Co dělat na fialových značkách v synech lesa

.

Screenshot od Pro Game Guides

. Tým se během havárie vrtulníku oddělil a po celé mapě se rozdělil na tři místa zastoupená na vašem GPS lokátoru fialovými značkami. . V této příručce vám ukážeme, jak je najít krok za krokem.

?

Jakmile získáte GPS Tracker v Syns of the Forest, obdržíte svou první misi: najít tým B označeného fialovými značkami na trackeru. Až dosáhnete jejich umístění, musíte vyzvednout sledovače, aby se cíl dokončil. Můžete to udělat v libovolném pořadí, které dáváte přednost, ale rozhodli jsme se, že je provedite od místa nejbližšího místa, jít ven.

První fialová značka v synech lesa – voják visící z provazů

První fialová značka je na mrtvole vojáka visícího z lana, který se zasekl na vrchol malého útesu. . Vraťte se dolů a vyzvedněte lokátor a další užitečné kořist, jako je poblíž baterky.

Druhá fialová značka v synech lesa – pohřbený voják

. . . Abyste se dostali k této značce.

Třetí fialová značka v synech lesa – voják uvízl na záchranném člunu

. . Začněte od bodu na pobřeží nejblíže k voru a najděte žebřík na boku, aby vyšplhal. Najdete vojáka s některými zásobami, včetně pistole, takže se ujistěte, že to také vezmete.

Pokud hledáte další zbraně v synech lesa, použijte tyto průvodce, abyste je našli:

? My v Pro Game Guides vás zakryli články, jako je to, jak zkrotit Virginii v synech lesa a jak získat rebreather v Synech lesa.

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

. . Hry jsou jeho velkou inspirací a často z toho dobře čerpá, aby vytvořil nové umění. . . Když nebude doma bouchnut na klávesnici počítače, s největší pravděpodobností ho najdete v místní hospodě nebo na kovovém koncertu uprostřed mosh pit.

Jaké jsou fialové značky v synech lesa

. I když to nevydává umístění všeho, je to stále docela užitečné. Když hrajete hru poprvé, všimnete si tří fialových značek na mapě daleko od sebe. V této příručce vám dáme vědět, co jsou fialové značky v synech lesa.

Synové lesních fialových značek

Tři fialové značky jsou součástí prvního příběhového mise Sons of the Forest. . Tyto fialové značky jsou umístění členů týmu B a musíte navštívit každý z nich, abyste získali své položky. Důvodem, proč jste schopni vidět jejich polohu, jsou všichni tři z nich nosí lokátor GPS.

První značka

První fialová značka je blízko Snow Mountain. Pokud jste hru zahájili ve sněhové oblasti, musíte se tam nejprve vydat. Když se dostanete na místo, najdete člena týmu B visící z lana. Musíte jít nad útesem a nakrájet lano. Chcete -li to provést, stiskněte klávesu „I“ a otevřete svůj inventář. Poté vyberte nůž a použijte jej k řezání lana. Když tělo klesne, jděte k němu a vyzvedněte lokátor GPS a baterku.

Druhá značka

Další fialová značka je na jihovýchodní části a musíte cestovat na dlouhou vzdálenost. Proto do svého inventáře přidejte některé základní položky, jako je vařené jídlo, než zamíříte. Doporučujeme také naplnit baňku vodou, takže nemusíte běžet dolů k řece, pokud se vaše postava během cesty dostane žízeň. Po dosažení místa najdete hrob. . Tento hrob můžete vykopat pomocí lopaty k nalezení mrtvého těla druhého člena týmu B. Z tohoto těla si můžete vyzvednout další lokátor GPS i brokovnici.

Třetí značka

. Pro tento, budete muset plavat, protože to směřuje k malému oranžovému plovoucímu voru. . Nezapomeňte vyzvednout lokátor GPS z mrtvoly a pistole z voru. .

O autorovi

Abdul Haddi

Jen člověk, který miluje hraní videoher a psaní o nich.