Valve předveďte exkluzivní pouzdro na palubu pro 512 GB

Velikost úložiště v oblasti úložiště: 170 mm * 110 mm * 35 mm
Box: 347*159*92mm nebo tak

Případ exkluzivního přepravy parní paluby

Oxford Cloth, Eva, Jiaji látka, boční spandex látka, sametový

493g asi tak (s obalem 651 g)

Velikost úložiště v oblasti úložiště: 170 mm * 110 mm * 35 mm
Box: 347*159*92mm nebo tak

Před zadáním objednávky si prosím pečlivě přečtěte naše tipy

 • Všechny objednávky nad 25 $ jsou doprava zdarma.
 • Objednávky pod 24 $.99 bude účtováno 5 $.5 jako náklady na dopravu.
 • JSAUX poskytuje rychlé a efektivní doručovací služby pro globální zákazníky.(Ale nemohu dodávat produkty na vojenských adresách (APO/FPO) a na některých ostrovech.)
 • Aktuální doba zpracování pro všechny objednávky trvá 2-4 dny (objednávky nejsou o víkendech zpracovány).
 • Dodací lhůta objednávky bude v 7-12 pracovních dnech (předprodej předprodeje).
 • Mezinárodní povinnosti a daně se mohou vztahovat a nejsou vypočteny při pokladně.
 • Doba přepravy pro předprodejní produkty podléhá pokynům na stránce produktu.

Vzhledem k požadavkům poskytovatelů logistických služeb:

 • Chcete -li získat objednávku co nejdříve a vyhněte se problémům s přepravou, nezapomeňte zavést přesnou poštovní adresu včetně vašeho přesného čísla domu a jakékoli další informace, které mohou být nezbytné pro doručovací společnost.
 • Pro pevninskou Čínu: Pro zákazníky z pevninské Číny použijte prosím k zadání objednávky. . Z logistických důvodů není dočasně k dispozici ke koupi v tchajwanských regionech.
 • Z logistických důvodů dočasně neposkytujeme služby objednávkám následujícím zemím a regiony: Afghánistán, Albánie, Alžírsko, Andorra, Angola, Anguilla, Argentina, Arménie, Aruba, Ázerbájdžán, Bahrajn, Bangladéš, Barbados, Belmuda, Bhután, Bhután, Bhután, Bhután, Bhután, Bolivie, Bolivie, Bolivie, Bolivie, Bolivie, Bolivie, Bolivie, Bolivie, Bolivie, Bolivie, Bolivie , Kamerun, Kajmanské ostrovy, Středoafrická republika, Čína, vánoční ostrov, Kostarika, Džibutské, Egypt, Salvador, Ekvádor, Falklandské ostrovy, Faroe Islands, Gabon, Gambie, Georgia, Ghana, Gibraltar, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko. , Guinea, Island, Indonésie, Jamajka, Jordánsko, Kazachstán, Keňa, Kiribati, Kyrgyzstán, Libanon, Lesotho, Libérie, Lichtenstein, Maledivy, Martinika, Martinika, Martinika, Martinika, Martinika, Martinika, Martinika, Martinika, Martinika, Mardinia, Novinka, Novinka, novinka, novinka, novinka, novinka, novinka, novinka, novinka, novinka, novinka, novinka, novinka. , Niger, Nigérie, Norfolk Island, Severní Makedonie, Omán, Pákistán, Paraguay, Rwanda, San Marino, Senegal, Srbsko, Seychely, Šalamounovy ostrovy, Jižní Súdán, Srí Lanka,Súdán, Tádžikistán, Togo, Tonga, Tunisko, Turkmenistán, Tuvalu, Uganda, Ukrajina, Uruguay, Indie, Uzbekistán, Vanuatu, Vatikánské město, Spojené státy (včetně Portorika, Guam, americké Virgin Islands, Island Islands, American Samoa a Vojenské základny jako APO, FPO a DPO).

Naše politika návratnosti a výměny bude aktivní po dobu 15 dnů od stejného dne, kdy dostáváte své produkty doma. Pro více informací navštivte naši sekci zásady přepravy.

Valve předveďte exkluzivní pouzdro na palubu pro 512 GB

Zatímco všechny varianty parní paluby přicházejí s jejich vlastním případem, model 512 GB bude zahrnovat mírně odlišný design a ventil to nyní ukázal. Není to příliš vzrušující a vylepšení na to jsou docela minimální, ale stále vypadá docela stylově.

Valve říkat, že pouzdro je funkčně identické, je to jen kosmetický rozdíl, když logo parní paluby je jinou barvou, tahy zipu jsou odlišné, tkanina uvnitř je jiná a přidávání čisticího hadříku mikrovlákna plus samostatný stahovací pouzdro pro sílu šňůra.

Kliknutím na obrázky zvětšíte:

Co myslíš?

O autorovi – Liam Dawe

Jsem majitelem Gamingonlinux. Po objevení Linuxu zpět ve dnech Mandrake v roce 2003 jsem se neustále vrátil, abych zkontroloval pokrok v Linuxu, dokud se Ubuntu neobjevil na scéně a pomohlo mi to opravdu milovat ho. Můžete mě snadno oslovit e -mailem GamingOnLinux. Najděte mě na Mastodonu.
Podívejte se na více ode mě

 • Jednota zvažuje předběžné změny kontroverzních politik
 • Budování retro linux herního počítače Část 32: dva kroky vpřed, jeden krok zpět
 • PS1 inspirovaný přežití se bojí, že reflektor je nyní venku