Co je Vulkan ve Valheimu – Vulkan API, vysvětlil, jak hrát Valheim pomocí VULKAN API – Prima Games

Jak hrát Valheim pomocí VULKAN API

Problémy s výkonem? Vizuální závady? Uvidíme, jestli Vulkan pomůže.

Co je Vulkan ve Valheimu – Vulkan API, vysvětlil

Valheim: Jak porazit soubor kořene

Při spuštění Valheim, Možná si všimnete, že vám bude představena možnost spustit hru s Vulkanem. Toto rozhraní API nebo aplikační programovací rozhraní funguje téměř stejně jako přímé x a podobné produkty. VULKAN IN Valheim Pomáhá PC, bez ohledu na jejich sílu, spusťte hru co nejhorší. Vulkan je přímým nástupcem otevření GL, již multiplatform a úspěšné API.

Jak se vulkan Valheim práce?

Vulkan je skvělý kousek softwaru. Má úžasný úspěch při poskytování vysokých FPS a hraní bez chyb. Vulkan pro Valheim využívá jak CPU, tak GPU vašeho stroje, aby se ujistil, že většina je vyrobena z obou. Tam, kde jeden spadne, Vulkan zajistí, že druhý zvedne uvolnění. To je obzvláště užitečné, když se snažíte získat ty stanovené přesné výstřely. Nikdo nechce koktat.

Vulkan je schopen pracovat na více platformách, na rozdíl od svého konkurenta, Direct X. Z tohoto důvodu to znamená, že má mnohem vyšší kompatibilitu, což umožňuje snadno vytvořit hry, aby byly napříč platformami. Vullkan je vyroben pro masy a je mnohem vhodnější pro systémy s nižším výkonem. Chytře rozdělí pracovní zátěž mezi GPU a CPU a může negovat úlohy kolem vícejádrového procesoru. To ponechává GPU volné pro těžké zvedání.

Co je Vulkan ve Valheimu?

Snímek obrazovky podle PC invaze

Jak hrát Valheim S API VULKAN API

Nyní známe obrovské výhody tohoto špičkového API, je čas se naučit, jak skutečně používat Vulkan Valheim. Jakmile jste otevřeli páru, přejděte Valheim ve vaší knihovně.

 • Klikněte na Přehrát dál Valheim
 • Budete vyzváni ke hře Valheim nebo hrát Valheim Používání Vulkanu
 • Nakonec vyberte druhou možnost a stiskněte přehrát

V důsledku toho by to mělo spustit hru s Vulkanem, pokud jste dříve vybrali, abyste v minulosti vždy použili druhou možnost. Pokud tomu tak je, můžete vynutit Valheim Běh v Vulkanu.

Co je Vulkan ve Valheimu?

Snímek obrazovky podle PC invaze

 • Klepněte pravým tlačítkem myši na hru a otevřete vlastnosti
 • V nabídce Možnosti spuštění zadejte -force -Vulkan
 • Nakonec zavřete nabídku a spusťte hru

A konečně, mělo by vám to umožnit využít Vulkana v Valheim, což je ideální pro notebooky a nízkopodnikové počítače.

Podívejte se na naše průvodce a obsahuje rozbočovač pro vše, o čem potřebujete vědět Valheim.

Jak hrát Valheim pomocí VULKAN API

Problémy s výkonem? Vizuální závady? Uvidíme, jestli Vulkan pomůže.

22. srpna 2022 2022-08-23T13: 08: 33-04: 00

API VALHEIM VULKAN API

Valheim je hra pro přežití, kterou můžete hrát sólo nebo ve skupině. Ať už chcete vyzkoušet svět pro jednoho hráče a přežít co nejdéle, nebo tým s přáteli, abyste porazili monstra, je pro vás k dispozici spousta obsahu, který můžete prozkoumat. Pokud však hrajete hru na starším počítači, můžete zažít nějaké problémy s výkonem.

Neztrácejte naději! Během aktualizace v únoru 2021 vydala společnost Iron Game AB API známé jako Vulkan, aby pomohla zlepšit celkový výkon. Pokud máte zájem dozvědět se více, pokračujte ve čtení a zjistěte, jak hrát Valheim pomocí Vulkan API.

Jak hrát Valheim pomocí VULKAN API

Pokud jste na počítači se systémem Windows, který hraje Valheim pomocí Steam, máte štěstí. Vulkan je relativně jednoduché rozhraní API, které můžete přidat do hry, které vám pomohou opravit havárie a chyby související s GPU. Při hraní můžete také zažít pozitivní vedlejší účinek zvýšeného výkonu FPS a CPU.

Chcete -li povolit API Vulkan do Valheimu, podnikněte následující kroky:

Valheim Steam Properties Vulkan

 1. Najděte Valheim ve své parní knihovně a vyberte hru.
 2. Klepněte pravým tlačítkem myši na jméno hry a navigujte Vlastnosti.
 3. Pod vlastnostmi jděte na Všeobecné a najít “Spuštění možností“.
 4. Zadejte „-Force-Vulkan“Do pole Možnosti spuštění. Vynechat apostrofy, ale ujistěte se, že přidejte oba spojovníky.
 5. Zavřete nabídku vlastností, spusťte hru a vyberte „Hrajte Valheim pomocí Vulkana“.

Zatímco Vulkan nemusí opravit každý problém, se kterým se ve hře setkáte, je to spolehlivý způsob, jak zlepšit svůj výkon a eliminovat některé z chyb, které byste mohli najít. Zejména, pokud zažijete při hraní nízkých snímků nebo koktání, umožnění Vulkanu vám může poskytnout dostatek podpory, abyste si hru užili, aniž byste se museli s těmito problémy vypořádat. Bije to přinejmenším nutné si koupit nový počítač!

Valheim je k dispozici pro hraní na PC, Xbox One a Xbox Series X/S. Pokud chcete najít více informací o hře, podívejte se na naše průvodce, jak opravit zbraně a předměty, jak vařit syrové maso a kde najít Flint.

o autorovi

Madison Benson

Madison je spisovatelem štábu v Prima Games, který hrál videohry více než dvacet let a psal o nich více než dva roky. Její láska k videohrám začala s tahovými strategickými hrami, jako jsou Heroes of Might and Magic a od té doby se rozšířila na příležitostné zemědělské simy, MMORPG a Action-Adventure RPGS.