Co nám může videohry říci o válce a konfliktu? | Imperial War Museums, 20 nejoblíbenějších válečných her právě teď, zařazeno

Nejoblíbenější válečné videohry právě teď

Call of Duty: Modern Warfare, a ARMA 3.

Co nám může videohry říci o válce a konfliktu?

? Od střelců první osoby po strategické kampaně v reálném čase moderní hry často zobrazují důkladně prozkoumané historické události. ?

Otevření v IWM London, Válečné hry: Skutečné konflikty | Virtuální světy | Extrémní zábava (30. září 2022 – 28. května 2023) prozkoumá vztah mezi videohrami a konfliktem. Představení pohlcujících instalací, nikdy předtím, než se vyskytují předměty a perspektivy odborníků v oboru, bude tato bezplatná výstava prvním britským muzeem, která se zeptá, jak je válečná realita zastoupena ve virtuálním světě videoher. V tomto článku, za kurátor Ian Kikuchi zdůrazňuje některá klíčová témata zkoumaná na výstavě.

Stále z britského filmu

Válka vždy vytvořila přesvědčivé příběhy. Násilí války vyvolává lidské drama, ať už pro vojáky v předních liniích nebo civilistech doma, a naše chuť k válečným příběhům byla krmena generacemi válečného vyprávění, často přijímají nejnovější technologii.

. První světová válka blikala na obrazovkách kina. .

. Koncem sedmdesátých let, když se videohry začaly oslovovat diváky, vývojáři her věděli, že pro hry o válce existuje velký trh.

Night Raiders desková hra

© IWM (Ef 4080) Night Raiders desková hra

Samozřejmě jsme hráli ve válce. Deskové hry jako Chess abstrakční středověký stát se svými armádami, duchovními a králi do hry strategie.

Gameplay nám nabízí způsoby, jak přemýšlet o válce, a zatímco hry mohou sdílet soubor pravidel, jejich prezentace jim může poskytnout velmi odlišné významy.

, Hráči závodí, aby posílili svou vojenskou kariéru. v Noční lupiči, Hráči pilotní bombardéry na misi zaútočit na německé továrny v rané druhé světové válce.

Oba Lupiči a Z řad .

. . . Válečné hry .

Střelci první osoby

. Vyvinuto společností ID Software LLC. . .

Mezi válečnými videohry by první, kdo by napadl, by mohl být střelci z první osoby (FPS); Hry, které vám ukážou světu her protagonisty a které zakládají jejich hraní na pohlcujících střelcích.

v , .

Call of Duty: Modern Warfare, a ARMA 3.

Virtuální světy

Stále z Sniper Elite 5 ukazuje siluetu solider z druhé světové války na ziplinii

.

. Například pracovní hodiny jde při fotografování a nahrávání historických střelných zbraní, než jsou pečlivě znovu vytvořeny ve světě her.

v Válečné hry, Návštěvníci uvidí, jak skutečné podrobnosti z historie informovaly hry jako Sniper Elite 5, .

Za střelci

Stále z „této války“. Poskytovalo 11bitové studia.

Ale Válečné hry . Hry se stále více blíží válce a konfliktům inovativním a empatickým způsobem.

Tato válka moje, Od polských vývojářů 11 bitových studií ovládají hráči skupinu civilních přeživších ve městě pod obklíčením.

. Vývojář her Przemek Marszał řekl kurátorům IWM, že vývojový tým hledal smysluplný příběh, který by vyprávěl, a myšlenka hry o bojích civilistů ve válce byla jako „hit v srdci“.

Videohry jsou také schopny evokovat silné emoce. Přesunuto novinovými pokrytí syrských uprchlíků, kteří dělají nebezpečné cesty v naději, že najde bezpečnost v Evropě, francouzský vývojář Florent Maurin navrhl „Bury Me, My Love“. .

Příběh hry odráží obtíž a nebezpečí cesty a může skončit mnoha různými způsoby; Nour může dosáhnout bezpečnosti v evropském státě nebo se ocitnout v uvěznění v pustém uprchlickém táboře na syrské hranici. Mohla by dokonce zahynout, oběť násilí a nebezpečí, kterému čelí uprchlíci. .

Trénink na válku

Stále z „Virtual Battlesspace 4“

.

. Ale nejsou to jen zábava. . Battlezone Hit Arcades v roce 1980, přitahoval pozornost americké armády, která pověřila prototypové verze hry pro trénink amerických armádních tanků Gunners.

Prototypy nikdy nedosáhly plné produkce, ale poukázaly na budoucí rozšířené využití tzv. Syntetického prostředí, ve kterém počítačové simulace umožňují vojákům praktikovat taktiku nebo postupy, bez nákladů nebo bezpečnostních opatření pro přípravu živého ohně. Válečné hry Virtuální bitevní prostor 4, Battlezone.

Válečné hry . , a Na konzolách od Atari 2600 . Další rozšíření témat výstavy, řada veřejných akcí, oznámená později, zváží, jak mohou videohry utvářet naše chápání konfliktu.

je podporován vedoucím sponzorské vzpoury.

Pro ty, kteří si užívají výzvu boje, ale raději se nestavíme do smrtelného nebezpečí, v roce 2019 hodnotíme nejoblíbenější válečné hry v roce 2019. Tyto současné válečné hry jsou hodnoceny vašimi hlasy, takže se nestyďte ohledně vyjádření svého názoru na každou hru hlasováním nahoru nebo dolů. Jaké jsou vaše oblíbené válečné hry?

Válečné hry nejsou nikdy vynechány z vývoje dlouho vidět, protože je to jeden z nejlepších žánrů videoher v historii. Klasika jako Call of Duty získala upgrady a aktualizace s novějšími položkami, jako je Call of Duty:. Pokud máte větší zájem o moderní konflikt. nebo ten, který se koná v budoucnu, zvažte hraní Fallout 76 . .

Hlasujte nejlepší válečné hry, které by všichni měli hrát v roce 2019, a nezapomeňte zkontrolovat zpět aktualizace, protože jsou vydány nové válečné tituly.

Battlefield 1

Battlefield 1

  • Ea Dice

Battlefield 1 je videohra první osoby vyvinutá společností EA Dice a publikovaná společností Electronic Arts. . . Battlefield 1 obdržel pozitivní recenze kritiků a byl považován za zlepšení oproti předchozích splátek, Battlefield 4 a Battlefield Hardline. Většina chvály byla zaměřena na jeho téma z první světové války, kampaň pro jednoho hráče, režimy multiplayerů, vizuály a zvukový design.

Duch Tom Clancy Recon Wildlands

  • Ubisoft Paris
  • Taktický střelec

. Byl vydán po celém světě 7. března 2017, pro Microsoft Windows, PlayStation 4 a Xbox One, jako desátá splátka v franšíze Ghost Recon Tom Clancy a je první hrou v sérii Ghost Recon, která obsahuje prostředí Open World Environment. Ghost Recon Recon Wildlands Toma Clancyho je taktická střeleckou hru zasazenou do prostředí otevřeného světa a hraje z pohledu třetí osoby s volitelným zobrazením první osoby na zbraň. Hráči hrají jako členové společnosti Delta, First Battalion, 5. skupina speciálních sil, známá také jako „Ghosts“, fiktivní elitní speciální operační jednotka armády Spojených států pod společným velením zvláštních operací. Neobsahuje futuristické prostředí používané v Advanced Warfighter a Future Soldier, ale místo toho přijímá moderní prostředí, podobné původnímu reconci Ghost Tom Clancy’s. Výsledkem je, že vybavení uvedené ve hře je založeno na zbraních a zařízeních, které běžně používají vojenské síly po celém světě.