Cod: Modern Warfare 2 – Jak porazit atomgrad Raid – Gamespot, Jak získat ponorkový kód dveří v MW2 Atomgrad Raid

Jak získat podmořský kód dveří v MW2 Atomgrad Raid

Jakmile je do stroje správně zařazen první sadu čísel, bomba zaútočí na červenou místnost a modrá místnost se zaplní smrtícím plynem a nepřáteli AI. Vyjměte nepřátele a bombardované drony a vyhýbejte se plynu. Poté přepněte role, protože stejně jako naposledy musíte vybrat novou osobu pro kódové pole ve druhém kole. Opakujte kroky kódu a získejte tři čísla. Opakujte to znovu pro třetí sadu.

Cod: Modern Warfare 2 – Jak porazit atomgrad Raid

První nájezd Call of Duty dorazil na Modern Warfare 2 14. prosince a zde je náš úplný průvodce jeho dokončením.

Od s.E. Doster 15. prosince 2022 v 11:38 PST

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Aktualizace sezóny 1 Reloaded for Modern Warfare 2 je nyní naživo a velká aktualizace přidala první nájezd Call of Duty. Jedná se o kooperativní misi, která zahrnuje řešení pro řešení hádanek, úzce spletenou týmovou práci a komunikaci. Náš plný průvodce vám ukáže, jak dokončit nájezd a sklízet jeho odměny.

Jaké jsou nájezdy v moderní válce 2?

Nájezdy pokračují v příběhu kampaně Modern Warfare 2, a to je režim trio se směsí tajných, akčních a cílů pro řešení hádanek, které se společně cítí velmi podobně jako zkušenosti s velikonočními vejci Call of Duty. Epizoda jedna: Atomgrad byl spuštěn 14. prosince se sezónou 1 Reloaded. Toto je první z pěti sezónních epizod, s novou epizodou RAID, která má dorazit pro každou sezónu Modern Warfare 2.

Jak dokončit Atomgrad Raid

Chcete -li získat přístup k náletu, musíte nejprve dokončit výzvu, abyste získali přiřazení nájezdu. Zde je náš úplný průvodce, jak přistupovat k nájezdu atomgradu.

Za předpokladu, že jste všichni ve frontě a připraveni jít, zde je úplné rozpady kroků k dokončení nájezdu atomgradu.

Krok 1: Vyřešte hádanku pro otevření ponorkových dveří

Vyčistěte nepřátele od začátku náletu a budete chtít sledovat vodu a pokračovat na zadní stranu zařízení, kde uvidíte místnost s červeným světlem nad vchodem. Hlava do místnosti. Místnost má stůl ve středu se čtyřmi monitory. Pokud stisknete červené tlačítko na zdi vpravo od monitorů, budete mít další místnost se stejným nastavením čtyř TV. První místnost je hlavní místnost, ale k vyřešení této šifry budete muset použít obě pokoje.

Hlavní místnost s kódovým boxem a vstupním strojem

Abyste to dokončili, budete muset rozdělit své trio. Nechte se rozdělit dva hráče a přidělit jednoho hráče na monitory každé místnosti. Třetí osoba bude odpovědná za čtení kódů.

Hráč odpovědný za čtení kódů bude v hlavní místnosti a stojí v kódovém boxu, který sedí v rohu vlevo od těchto monitorů. Na kódovém poli jsou zobrazeny tři znaky. Tento kód bude kombinací amerických a ruských dopisů a čísel.

Symboly pohledu z monitoru

Osoba kódu by měla volat nebo popsat první písmeno a další dva hráči budou muset procházet kamerami na bezpečnostních monitorech, dokud nenajdou kameru, která odhaluje velkou obrazovku se sadou čísel a písmen. Jakmile hráč najde první písmeno, které odpovídá původnímu kódu v poli, bude muset zavolat číslo uvedené přímo pod odpovídajícím písmenem. Opakujte tento krok pro další dva písmena v kódovém poli. Skončíte se tříciferným kódem.

Osoba kódu by měla vzít tři čísla a zadat je do stroje napravo od televizních monitorů první místnosti. Dokončení tohoto kroku bude vyžadovat všechny přepínací role, protože stejní hráči nemohou pokaždé použít kódové pole.

Znovu opakujte stejný proces. Nechte novou osobu kódové volat dopisy jeden po druhém divákům monitoru. Porovnejte tři čísla a zadejte je do stroje vpravo.

Nyní budete muset provést stejný proces potřetí, přičemž kódová osoba je kdokoli, kdo dosud nezadal kódy. Zadejte konečný kód, abyste se otevřeli dveře ve vodní oblasti, ze které jste původně pocházeli.

Během druhého a třetího dekódování dostanete čtvrtý nebo pátý symbol na kódovém boxu. Existují falešné symboly, které vás zaměňují. Pokud ani jedna osoba na monitorech nepopsaná symbol, přeskočte jej a neustále volají dopisy, dokud nedostanete tři čísla, abyste vložili kódový stroj na pravé straně.

Krok 2: Spousta plavání

V nově otevřeném průchodu zamíříte vodou, ale nejprve budete chtít chytit vzduchovou nádrž ze stolu na levé straně oblasti. Pokračování zde vám dává kontrolní bod.

Poznámka: Existuje pouze jeden vzduchový nádrž. Při plavání budete muset předat nádrž k sobě, abyste si udrželi dostatek vzduchu, abyste se dostali přes tunel s vodou. Cesta začíná lineární, ale nakonec se dostanete k bráně a červenému tlačítku.

Jedna osoba bude muset dýchat vzduch z nádrže a zůstat s tlačítkem, přidržet tlačítko, aby otevřela bránu a propustila ostatní skrz. Pak někdo bude muset stisknout červené tlačítko těsně uvnitř brány, aby držel dveře otevřené pro třetí. Hned za touto bránou je sada schodů, kde můžete vyjít z vody a získat kontrolní bod.

Chcete -li pokračovat, ponořte se zpět do vody na schodech, abyste šli dále dolů do zatopené chodby. Budou existovat tripwires, Snažte se tedy navigovat kolem nich. Plavejte po chodbě a uvidíte zelené žhavé tyčinky označující dveře vpravo. Plavejte uvnitř místnosti a přes otvor na opačné straně.

Vyhněte se těmto výletům a plavat přímo do dveří

Pokračujte po této chodbě, vezměte první doleva, na kterou jste přišli, a plavat přes trosky. Sledujte tuto chodbu celou cestu, dokud neuvidíte bílé šipky na zdi, abyste vám řekli, abyste odbočili doprava. Nejprve chcete jít doleva a použít vzduchovou kapsu uvnitř výtahové hřídele. Dejte si pozor na dráty výletů zde. To vám také poskytne nový kontrolní bod pro případ, že by někdo zemřel, budou zde bezpečně respawn.

Kontrolní bod výtahu

Pak se vraťte zpět tak, jak jste přišli následovat bílé šipky na zdi, která směřovala ke dveřím. Otevřete dveře a sledujte bílé šipky k díře v zemi. Je plná výletů, takže zde buďte opatrní. Buď pošlete někoho skrz, kdo nemá vzduchovou nádrž, aby je spustil, protože kdokoli, kdo zde umírá.

Budete se ponořit do dlouhého úzkého tunelu a budete muset stále sdílet vzduchovou nádrž, abyste zde přežili. Držte rovnou a sledujte světlo, abyste dosáhli místa, kde si můžete plavat a vylézt ven, a dát vás do oblasti, která vypadá jako mishaft.

Sledujte pasáž a dosáhněte další oblasti, kde musíte upustit a plavat přes zaplavené tunely. Bude zde oplocení drátu, sledujte levou stranu plotu. Budou existovat žluté znaky se šipkami, které vás provedou zatáčkami, jen sdílejte vzduch, abyste se vyhnuli tomu, aby někdo umíral.

Nakonec najdete dveře bunkru, kde můžete plavat a povrch. Toto je bezpečná oblast/kontrolní bod.

Krok 3: Napájte generátor a otevřete dveře

Uvnitř bunkru je generátor. Jeden hráč musí zůstat u generátoru a aktivovat jej. Pošlete hráče se vzduchovou nádrží dolů do podvodních dveří. K dispozici je místnost nalevo od dveří s červeným tlačítkem a třetí hráč musí jít dovnitř a držet tlačítko. Stejně jako poslední dveře, se kterými jste se setkali s červeným tlačítkem, musí být drženi a hráč v generátoru se musí připojit k hráči u dveří, aby plaval skrz.

Modrý generátor pro přístup dveří

Osoba zanechaná bude muset počkat, zatímco jeden z ostatních hráčů drží červené tlačítko v nedaleké místnosti. Jakmile jste znovu všichni spolu, vydejte se po schodech nahoru.

Krok 4: Vyčistěte zbrojnici

Na po schodech najdete místnost plnou zbraní a vybavení. Bude tu několik nepřátel, tak je vyčistí, a pak se připraví na větší boj dopředu. Máte pověřeni odstranění zbrojnice.

Zpočátku budete omezeni pouze na chodbu s nepřáteli a juggernautem. Vyjměte je ven a pak hledejte červené tlačítko uvnitř poslední místnosti vpravo. Stiskněte to a můžete pokračovat přes nové dveře.

To vede k zeleně osvětlené místnosti s dírou v podlaze. Spadněte a sledujte rovnou cestu tunelu. To vás vede k upuštění do jiného tunelu s červenými světly. Dejte si pozor na bombové drony. Skončíte v kruhové místnosti s více sekcemi.

Vezměte si všimněte si dvou kódových strojů, které jsou hned tam, kde jste poprvé vstoupili. Kromě této oblasti najdete červenou místnost a namodralý rozsvícený pokoj. Vyčistěte všechny nepřátele a seznávejte se svým okolím. Tohle bude poslední místnost a hádanka.

Krok 5: Konečná logická místnost

Jakmile je zbrojnice vyčištěna, musí jeden člověk stát u ovládacího panelu v červené místnosti, další na ovládacím panelu v modré místnosti. Tyto panely lze interagovat, aby viděli kódy podobné předchozí místnosti šifry, kterou jste vyřešili, ale nejste zaseknutí při pohledu na monitory. Kódy jsou v místnostech a chcete se rychle nahlédnout a pohybovat se. Tyto pokoje jsou docela smrtící.

Modrý ovládací panel

Třetí osoba musí být připravena na kódových strojích. Spoluhráči z červené a modré místnosti musí současně zasáhnout tlačítka ovládacího panelu, aby aktivovaly kódové pole pro hráče tři. Pak může přehrávač kódu interagovat s kódovým boxem pro zahájení procesu šifry.

Kódový stroj napravo od náplně munice

To je velmi podobně jako první šifra, kterou jste vyřešili, ale tento bude načasován a s nepřáteli. Osoba kódu vyvolá dopisy a spoluhráči z červené a modré místnosti musí toto číslo volat co nejrychle.

Jakmile je do stroje správně zařazen první sadu čísel, bomba zaútočí na červenou místnost a modrá místnost se zaplní smrtícím plynem a nepřáteli AI. Vyjměte nepřátele a bombardované drony a vyhýbejte se plynu. Poté přepněte role, protože stejně jako naposledy musíte vybrat novou osobu pro kódové pole ve druhém kole. Opakujte kroky kódu a získejte tři čísla. Opakujte to znovu pro třetí sadu.

Modrá místnost je nejobtížnější místnost a je stále těžší s druhou a třetí sadou kódů, jak se časovač snižuje. Navrhuji dát osobě s nejlepší pamětí v modré místnosti pro pozdější kola, protože plyn a nepřátelé ztěžují získat více než nahlédnout do kódu.

Krok 6: bránit, dokud se dveře odemknou

Jakmile se dveře otevřou, musíte porazit soupeře AI a bombardovat drony zaplavující do místa, dokud nedojde čas. Znemožnit jakékoli bomby, které by mohli zasadit na kódovém boxu. Na konci bude juggernaut.

Můžete se zde šířit, ale ty jsou Opravdu obtížné vlny AI vojáků a bombů dronů. Můj tým zjistil, že je nejlepší pro všechny přikrývat a nahlédnout přes krabice kolem kódových strojů a držet se pohromadě, sledovat různé úhly. Jinak, pokud někdo klesl příliš daleko od skupiny, bylo těžké oživit.

Jakmile časovač vyprší a odemkne dveře, konečným krokem je nechat každý interagovat se dveřmi mezi kódovým boxem a vstupním strojem. Nyní jste porazili první epizodu Raid Modern Warfare 2 a můžete si užít cutscene.

Sezóna 1 Reloaded také přidala novou zbraň. Zde je náš plný průvodce pro odemknutí nové útočné pušky Chimera pro moderní Warfare 2 a Warzone 2. Pokud se chcete v Battle Royale hodit, nezapomeňte se podívat na našeho plného průvodce pro získání nuke ve Warzone 2.

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]

Jak získat podmořský kód dveří v MW2 Atomgrad Raid

Jak získat podmořský kód dveří v MW2 Atomgrad Raid

Napsal Tarran Stockton

Zveřejněno 17. března 2023 16:08

  • Nezapomeňte také zkontrolovat náš vysvětlující strop MW2 Season 2, který pokrývá zvýšenou čepici pro druhou sezónu.

Jak získat ponorkový kód dveří v MW2?

Jak získat ponorkový kód dveří v MW2?

Během první mise Atomgrad Raid MW2, Rychle přijdete do sekce po zabití spousty nepřátel, kde jste v malé kontrolní místnosti vedle některých ponorkových dveří. Uvnitř této místnosti jsou dvě konzole, spousta monitorů a dveře listu vpravo, které lze otevřít červeným tlačítkem.

Chcete -li zahájit tuto hádanku, přimějte jednoho z hráčů, aby šel do místnosti na pravé straně a komunikoval s monitory CCTV. Odtud mohou projít různými kamerami, dokud nepřistanou v temné místnosti s několika čísly a symboly, které se promítají na zeď.

Během toho nechte jiného hráče používat monitory CCTV v hlavní místnosti a procházejí, dokud také nenajdou místnost s čísly a symboly promítanými na zeď.

Zatímco oba hráči kontrolují kamery CCTV, druhý hráč by měl interagovat s konzolí na levé straně místnosti, s malým červeným monitorem nahoře. Tento hráč si musí přečíst symboly zobrazené na tomto červeném monitoru a nechat ostatní hráče najít odpovídající čísla, která se promítá na jejich monitorech CCTV.

Jak získat ponorkový kód dveří v MW2? řídicí panel

Jakmile hráči přijde na čísla, která odpovídají každému symbolu, může jeden z hráčů jít do stroje napravo od hlavní místnosti a zadat kód. Stojí za zmínku, že tento kód je randomizován, takže jej nemůžeme jen pro vás uvést.

Jakmile provedete výše uvedené kroky, první sekvence bude dokončena a můžete to udělat další dvakrát opakováním kroků. Stejný hráč však nemůže do kódu zadat více než jednou, takže každý hráč bude muset otočit role, dokud se dveře ponorek neotevře.

To je vše pro našeho vysvětlení, jak získat kód ponorky MW2, A teď víte, jak vyřešit tuto hádanku v misi Atomgrad Raid.

Rovněž rozkládáme cestu MW2 výzev Ronin Camo, které byly změněny při opětovném načtení sezóny 2.