COD Modern Warfare 2 Seznam operátorů a kůže (2022), všechny postavy v kampani Call of Duty Modern Warfare 2 (2022)

Všechny postavy v kampani Call of Duty Modern Warfare 2 (2022)

Přemýšlel jsem, kdo jsou skutečné postavy hráče v nové COD MW2? Připojte se k nám, když vám vyprávíme příběh mýdla a Gaz.

Všichni operátoři v Modern Warfare 2 a Warzone 2 – Úplný seznam postav (2022)

COD Modern Warfare 2 Seznam operátorů

Na této stránce najdete Všechny hratelné operátory dostupné v Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022) a Warzone 2. Activision potvrdil, že všichni operátoři, kteří odemknete v Modern Warfare 2, budou také hratelné ve službě Call of Duty: Warzone 2 Když se spustí koncem tohoto roku.

Call of Duty Modern Warfare 2 obsahuje návrat ikonických operátorů pracovní skupiny 141 a více operátorů, kteří se vracejí z moderní války 2019.

Hlavní postavy pro COD Modern Warfare 2 jsou klíčoví členové pracovní skupiny 141, včetně vedoucího týmu kapitána John Price, Simona “Ghost” Riley, Gaz, “Soap” Mactavish a plukovník Alejandro Vargas mexických speciálních sil.

V COD Modern Warfare 2 jsou operátoři rozděleni do dvou frakcí: Kortac a Specgru. Tyto frakce představují názvy týmů ve všech herních režimech týmu pro více hráčů.

Podívejte se na úplný seznam seznamových znaků níže a klikněte na operátora a zobrazíte jejich seznam kůže, informace o tom, jak odemknout a další. A nezapomeňte: Ultimate zbraní je tým.

Kdo jsou operátoři COD Modern Warfare 2?

Modern Warfare 2 uvádí na trh s 25 jedinečnými hravými operátory, včetně 2 mil-SIM postav. Pojďme se podívat na všechny hratelné postavy operátora v Call of Duty Modern Warfare 2.

COD Modern Warfare 2 Seznam operátorů a kůže (2022):

Zde jsou všichni operátoři v COD Modern Warfare 2:

Všechny postavy v kampani Call of Duty Modern Warfare 2 (2022)

Obrázek ukazující kapitán Price z Call of Duty Modern Warfare

Přesuňte stranou Vanguard: Pozornost je plně na dalším vstupu do franšízy Call of Duty. Modern Warfare 2, pokračování nesmírně populární moderní války z roku 2019, je již žije s hráči, kteří skočí do jednoho hráče

Když se hráči sešli s pracovní skupinou 141, aby zabránili jiné globální katastrofě, existuje mnoho Modern Warfare 2 Characters Campaign poprvé se objeví ve franšíze.

Jinde se podívejte na datum vydání Modern Warfare 2, protože se konečně uzavíráme po správném spuštění hry. Také jsme se podívali na ty nejlepší zbraně Warzone a konkrétně na nejlepší Warzone ARS.

Call of Duty Modern Warfare 2022 Kampaň postavy

Po hraní kampaně existuje spousta postav, které se objevují po mnoha misích, které se odehrávají po celém světě.

 • Kapitán John Price
 • Simon “Ghost” Riley
 • “Mýdlo” mackavish
 • Kyle “Gaz” Garrick
 • Plukovník Alejandro Vargas
 • Rodolfo
 • Velitel Phillip Graves – majitel Shadow Company
 • Šéf stanice CIA Kate Laswell
 • Generál Shepherd
 • Nikolai
 • Farah Karim
 • Valeria Garza
 • Diego Salgado
 • Nunez

Opacováním své role kapitána Price bude Barry Sloane, který vyjádřil legendárního kapitána SAS v moderní válce 2019 a přidal další vrstvu osobnosti do postavy synonymum s franšízou.

Spolu s Price, stejně jako Ghost a Soap. Dává nám přítomnost Vargase stopy o potenciálním místě pro příběh pro jednoho hráče? Pouze čas ukáže.

To je vše, co víme o postavách, které se objevují v kampani Modern Warfare 2 (2022). Jakmile to víme více, aktualizujeme tento článek s nejnovějšími informacemi. Mezitím se podívejte na naše vyhrazené rozbočovač Modern Warfare 2 (2022) pro všechny nejnovější úniky, zvěsti a Intel.

Pro více podobných článků se podívejte na naši stránku Call of Duty: Modern Warfare 2 a Guides.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.

Kdo jsou hráčské postavy v Call of Duty Mw2?

Kdo jsou postavy hráčů v Call of Duty MW2? Obrázek krytí

Přemýšlel jsem, kdo jsou skutečné postavy hráče v nové COD MW2? Připojte se k nám, když vám vyprávíme příběh mýdla a Gaz.

Call of Duty Modern Warfare 2 je jedním z nejznámějších titulů franšízy. To je z velké části kvůli ikonickým postavám a misími v celé MW2 a jeho vícenásobné hry dlouhý příběh. Každá z her se zaměřuje na různé skupiny, vše v rámci příběhu Makarov.

V Remaster of Modern Warfare 2 strávíte většinu hry hraní jako Kyle “Gaz” Garrick nebo Johnny “Soap” Mactavish. Ano, slyšeli jste to správně. Existují 2 hlavní postavy, které budete hrát jako v kampani.

Kdo je hráčskou postavou MW2?

Hráč bude hrát jako Kyle “Gaz” Garrick nebo Johnny “Soap” MacCavish. Během 17 kampaně mise budete přepínat mezi dvěma znaky.

Jak se příběh točí kolem 2 různých skupin pracovní skupiny 141. Tato elitní pracovní skupina je tvořena pouze ze 4 členů, cena kapitána, ducha, gaz a mýdla.

Během misí je tým obvykle rozdělen do 2 skupin; Cena a Gaz a Ghost & Soap. Takže v závislosti na misi budete hrát buď jako Gaz nebo mýdlo, zatímco cena nebo duch je po vaší straně. Nakonec existují mise, kde se hraje celá pracovní skupina, ve které budete hrát jako mýdlo.

Kdo jsou důležité postavy?

Hlavní příběh remasteru MW2 se řídí příběhem Shadowforce a pracovní skupiny 141 Lov odcizených střel. Cestou se setkáte s docela obsazením postav, které jsou ve franšíze moderní války. Ačkoli obsazení je malé, všechny postavy hrají významnou roli v moderní sérii Warefare.

Nejprve jsou tu na starosti šéfové, Laswell a Shepard. Ačkoli Shepardova morálka je ke konci příběhu sporná, Laswell je solidní a spolehlivý. Další jsou vaši partneři v oblasti zločinu, duch a ceny. To jsou další 2 postavy, se kterými trávíte nejvíce času, a budete hrát jako partneři těchto dvou postav. Last Up je Alejandro, vůdce mexických speciálních sil. Bude také nedílnou součástí příběhu a také cenným spojencem.

Tyto postavy v remasterovaném MW2 jsou ikonické a slouží k obrovským rolím v moderním vyprávění o válce. Bohužel neexistují žádné plány na přepracování ostatních her MW, takže to bude poslední chuť těchto postav na chvíli. Ale na jasné straně jsou to dělníci v multiplayeru MW2.

Pro více obsahu Call of Duty, včetně průvodců pro více hráčů a průchodů misí, zůstaňte naladěni na eSports.GG!