COD: Warzone 2 Mapa ostrova Ashika plně odhalená, zahrnuje ikonický hrad – Gamespot, Modern Warfare 2 hráči potěšené jako sezóna 2 nebudou obsahovat hradskou mapu – Charlie Intel

Modern Warfare 2 hráči potěšené jako sezóna 2 nebudou obsahovat mapu Castle

Bohužel, hráči již zůstali zklamáni množstvím změn Warzone 2 a obsahu, který byl oznámen ve srovnání s moderním válkou 2, pocit, jako by to bylo znamení, že multiplayer nedostane mnoho obsahu.

COD: Warzone 2 Ashika Island mapa plně odhalená, zahrnuje ikonický hrad

Zde je nová mapa oživení přicházející na Warzone 2 v sezóně 2.

Od s.E. Doster 31. ledna 2023 v 11:50 PST

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Nový obsah přichází na Call of Duty: Warzone 2 v sezóně 2 a velká aktualizace bude zahrnovat zbrusu novou mapu Ashika Island. Úplná mapa byla odhalena 31. ledna, s detailními body několika zájmových bodů, které byly sdíleny v řadě tweetů.

Ostrov Ashika je menší, sekundární mapa určená pro režimy respawn respawn Warzone 2 a DMZ. Ostrov Ashika obsahuje sedm hlavních bodů zájmu, a přestože je těžké určit jen z rozvržení režijních nákladů, velikost mapy by měla být srovnatelná s minulými oživeními map na ostrově Rebirth a Fortune’s Keep.

Jeden pozoruhodný bod zájmu zahrnuje Treyarch’s Castle Map, která byla původně uvedena ve společnosti Call of Duty: World at War a byl resmastered pro návrat ve Vanguardu. Rebranded jako hrad Tsuki, hráči najdou klasickou polohu v centru ostrova Ashika.

Navíc umístění města je na trhu spoustu krytu s klastry obchodů na trhu, zatímco pro The Beach Club Point zájmu jsou nějaké pískové a otevřené památky. Hráči by měli být schopni využívat plavecké mechaniky Modern Warfare 2, protože existuje spousta oblastí s vodou, jako jsou zatopené jeskyně podzemní vodní cesty.

Sezóna 2 uvádí na trh 15. února pro Modern Warfare 2 a Warzone 2. Kromě ostrova Ashika mohou hráči očekávat, že se režim DMZ otře, na nový začátek, tradiční gulag 1v1 pro mapu Al Mazrah, spousta zlepšení kvality života a další.

Na straně multiplayeru, režim Call of Duty’s Hardcore Multiplayer Režim konečně dorazí do moderní války 2. Hlavní hra je také přidána pro ty, kteří hledají konkurenční režim.

Modern Warfare 2 hráči potěšené jako sezóna 2 nebudou obsahovat mapu Castle

Hrad na Warzone 2

S Modern Warfare 2 Season 2 na horizontu jsou fanoušci režimu pro více hráčů naděje, že aktualizace poskytne nějaký tolik potřebný obsah poté, co se sezóna 1 znovu načtěná nedokázala zapůsobit.

Bohužel, hráči již zůstali zklamáni množstvím změn Warzone 2 a obsahu, který byl oznámen ve srovnání s moderním válkou 2, pocit, jako by to bylo znamení, že multiplayer nedostane mnoho obsahu.

Článek pokračuje po reklamě

Existuje však jedno oznámení, které překvapivě opustilo hráče potěšeno, jak se ukázalo Hrad z Call of Duty: World at War neobdrží moderní remake multiplayerů Modern Warfare 2. Místo toho se hrad objeví v nové mapě oživení Warzone 2, na ostrově Ashika.

Článek pokračuje po reklamě

Nedostatek obsahu by obvykle narušil hráče, ale oznámení, že hrad nepřijde na Multiplayer Modern Warfare 2, má ve skutečnosti potěšené hráče. Je to hlavně proto, že hráči v sezóně 1 obdrželi dva mapy a nyní hledají něco nového.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Hrad není mapa MP pro moderní válku II. Jen Poi na nové mapě ostrovního ostrova Ashika pro Warzone 2.0.

– Charlieintel (@charlieintel) 31. ledna 2023

Podle komentářů o oznámení Charlieintelů o tom, že hrad není v multiplayeru Modern Warfare 2, hráči sdíleli své potěšení s komentáři, které říkají „umožňují goooo“ a „W.“

Je zřejmé, že hráči věří, že se jedná o vítězství pro hru, ale pouze pokud aktualizace poskytuje „některé lepší mapy.“

Stále neexistují žádné informace o nových mapách, které přicházejí do Modern Warfare 2 Season 2, ale nyní můžeme potvrdit, že hrad nebude jedním z nich. Nezapomeňte zůstat naladěni na Charlieintel, pokud máte zájem o nové mapy pro více hráčů, které přicházejí v Modern Warfare 2 Season 2.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Pro více informací o moderní Warfare 2 se ujistěte, že se také podíváte na nejlepší načítání CDL Moshpit a vše, co potřebujete vědět o návratu Hardcore.

Kredity obrázků: Activision

hrad

Waw

Tato stará pevnost na nejjasnější japonské prefektuře je pozadí podzimní mise pro vyhledávání speciálních sil podzimu, která je na nejvyšší japonské prefektuře. Tato lokalita ve velké velikosti je reimaginingem Treyarch’s Classic Call of Duty®: World at War Map.” – Přehled Vanguard Map [1]

hrad je mapa multiplayeru uvedená v Call of Duty: World at War. Remaster verze hradu je také k dispozici v Call of Duty: Vanguard.

Obsah

 • 1 Přehled
 • 2 struktury
 • 3 Galerie
  • 3.1 Call of Duty: Vanguard
  • 4.1 Call of Duty: World at War
  • 4.2 Call of Duty: Vanguard

  Přehled []

  Mapa obsahuje budovu, která je poněkud svatyně, protože je umístěna vedle oblasti obsahující sochy lvů. Má oblast balkonu, kterou hráči obvykle využívají pro svou výhodu. Má také věž, která se často používá pro ostřelování, i když mnoho hráčů hodí granáty do uzavřené věže, která často zabije odstřelovače nebo hráče. Je vybaven mnoha vstupy, které hráč může využít ve svůj prospěch, a stane se velkou pevností, pokud to nepřátelský tým zachytí. Sekundární budova (dojo) je největší, která obsahuje zjevně částečně zničenou věž, která často hráči přepadnou další hráči, kteří se snaží dostat do oblasti, stejně jako ostřelovače. Existuje vysoký „útes“ jako oblast, kde je mnoho zdí na tření námořních lupičů, které poskytují velkou výhodu pro odstřelovače a vynikající krytí pro vystřelení na hráče. Cherry Blossoms také vrhá pole, kde je námořní start. Dojo je často ústředním bodem bitvy, protože většina hráčů bude hledat svou věž pro výhodu výšky. Byl k dispozici během Call of Duty: World at War Beta a přenesl se do plné hry. Většina bojů je zde na blízkém dosahu, s dílčími kulomety se obvykle dobře daří dobře. Pokud hráč zůstane uvnitř, brokovnice se může ukázat jako velmi smrtící. Je možné ostřelování, se dvěma odlišnými ostřelovacími místy, dojo a svatyně, oba znamenají ostřelování oknem z horního příběhu budovy. Avšak bitevní cykly kolem mapy neustále, takže se nedoporučuje zůstat příliš dlouho na jednom odstřelovacím místě.

  Hrad může poskytnout intenzivní boj v týmu Deathmatch a je také dobrou mapou pro variantu válečné hry.

  Recenze expertů GameSpot