Crossplay and Cross-Progrese in Call of Duty: Modern Warfare II, je Modern Warfare 2 Cross-platform? Crossplay for Xbox, PlayStation, PC & Switch Vysvětleno – Dexerto

Je moderní Warfare 2 Cross-platform? Crossplay for Xbox, PlayStation, PC & Switch vysvětleno

To není překvapení, protože další nedávné tituly Call of Duty, jako jsou Warzone, Vanguard a Black Ops Cold War, všechny představovaly také crossplay. Warzone 2 má také schopnosti napříč platformami.

Skvělý! Máte prioritní přístup

Zašlete lístek do možností podpory a naši odborníci na podporu budou váš případ upřednostňovat.

Ve frontě máte otevřenou chatskou relaci

Zjistili jsme, že jste v současné době na chatovací relaci. Pokud si přejete pokračovat, musíte před otevřít nový případ zavřít relaci chatu. Poznámka: Pokud uzavřete chat, počkejte prosím nejméně pět minut, než se naše systémy aktualizují, a umožní vám otevřít nový případ. Zavřít

Máte probíhající relaci chatu

Zjistili jsme, že jste v současné době na chatovací relaci. Pokud si přejete pokračovat, budete muset zavřít svou aktuální chatovací relaci a poté jít do mých případů a zavřít svůj případ před zahájením nové chatské relace. Poznámka: Pokud uzavřete chat, počkejte prosím nejméně pět minut, než se naše systémy aktualizují, a umožní vám otevřít nový případ.

Máte otevřený případ.

V současné době máte s námi otevřený případ a můžete mít otevřený pouze jeden případ podpory. Pokud otevřete nový případ, váš otevřený případ bude uzavřen a budete umístěni na konci fronty. Doporučujeme čekat na vyřešení vašeho aktuálního případu Pokračujte v mých případech

Jste si jisti, že chcete uzavřít svůj případ?

Zahájení nové relace uzavře vaše otevřené pouzdro a umístěte vás do zadní části fronty. Vždy můžete čekat, až bude vyřešena aktuální lístek. Začněte novou relaci moje případy

Vaše lístek byl uzavřen.

Níže zadejte své telefonní číslo a agent se vám brzy vrátí prostřednictvím textové zprávy.

Mám to!

Získáte od nás text krátce nastíní další kroky.

Jejda

Naše špatné. Na našem konci jsme narazili na problém. Prosím zkuste to znovu později.
Sdělte nám níže uvedený problém a my se k vám vrátíme e -mailem co nejdříve.

Dostali jsme váš e -mail!

Jeden z našich agentů zkontroluje vaši zprávu a vrátí se k vám prostřednictvím e -mailu.

Váš případ # je

Jejda

Naše špatné. Na našem konci jsme narazili na problém. Prosím zkuste to znovu později.

Článek užitečný?

Článek užitečný?

Vyberte prosím důvod, proč

DĚKUJEME ZA VAŠI ODEZVU

Crossplay and Cross-Progrese in Call of Duty: Modern Warfare II

Hrajte a získejte pokrok napříč všemi propojenými účty a vedle vašich přátel na všech platformách

21. července 2023 do 21. července 2023

Crossplay pokračuje spuštěním Volání povinnosti®: Moderní válčení® Ii, umožňující hráčům na všech platformách hrát společně. Spolu s tímto sjednoceným zážitkem z hraní umožňuje crossplay křížový pokrok, což znamená váš postup v Modern Warfare II se přenese napříč všemi platformami spojenými se stejným účtem Activision, bez ohledu na generování konzoly.
Kromě toho hraje hra Modern Warfare IIMultiplayer a speciální ops – stejně jako v Volání povinnosti®: Warzone™ – bude se počítat do vašeho celkového progrese hráče a progresi bitevních průchodů.
V podstatě, kdykoli hrajete multiplayer nebo speciální ops Modern Warfare II nebo Warzone, Odemknete něco nového nebo alespoň k němu postupujete. A to nezahrnuje ani odměny dostupné během sezónního systému Battle Pass, další způsob, jak získat obsah od sezóny 01.

Postup při spuštění

Získejte hlavu před sezónou 01 hraním zápasů pro více hráčů a mise speciálních ops, aby vydělal XP a úroveň se zvýšil přes 55 vojenských řad. Když dosáhnete nových vojenských řad, trvale odemknete výchozí a přizpůsobitelné sloty načítání, všechny Multiplayer a Special Ops Load položky, Platformy zbraní, a tři jádro Speciální sady OPS při cestě. Vaše možnosti postupu při spuštění zahrnují také sortiment Výzvy. Multiplayer a speciální položky načítání ops Aplikované na vaše načítání používané v zápasech pro více hráčů, položky zahrnují polní upgrady, výhody a zabijáky, stejně jako taktické a smrtelné vybavení používané v multiplayerech i speciálních ops načítání.
Platformy zbraní Každá platforma zbraní obsahuje základní výzvy Camo a Mastery Camo. Většina platforem zbraní má progresivní stromy, které vám umožňují odemknout přílohy, které můžete použít k přizpůsobení zbraní. Další informace o platformách zbraní a zbraněmi se dozvíte.

Pokud obdržíte a Blueprint zbraně, Než budete moci vybavit Blueprint, budete muset odemknout základní verzi zbraně. Pokud obdržíte a Zbraňová platforma – například FJX Cinder z vydání Vault – základní verze je zahrnuta a nemusí být odemčena.

Speciální sady OPS
Podobně jako u polních upgradů, výhod a killstreaků, které aplikujete na své načítání multiplayerů, jsou speciální sady OPS k dispozici ve třech kategoriích: Assault, Medic a Engineer. Kompletní mise Special Ops nebo denní a týdenní speciální ops výzvy k vydělávání hvězd, které můžete použít k vyrovnání speciálních ops souprav na maximum pořadí 10. Další informace o speciálních ops.

  • Multiplayer: Každá každodenní výzva, kterou dokončíte oceněním XP. Dokončení všech tří denních výzev odemkne bonusovou výzvu, která nabízí cíl „rozdělený“ a dá vám XP po dosažení jednoho z těchto dvou cílů.
  • Speciální ops: Dokončení dvou cen denních výzev vám XP. Dokončení Třetí Daily Challenge Awards You XP a Special Ops Stars a také odemkne bonusovou výzvu sestávající ze dvou misijních výzev. Dokončete jednu ze dvou výzev mise, abyste získali další XP.

Kariérní výzvy

Lze dokončit různé kariérní výzvy pro více hráčů a speciálních OPS, které vám vydělají další XP a kosmetické odměny. Získáte nějaké kariérní výzvy, například vyhrát konkrétní počet zápasů, pouhým hraním hry. Další kariérní výzvy mohou být konkrétnější a vyžadují, abyste dosáhli konkrétního milníku v herním režimu nebo například s konkrétní třídou zbraní.

Kariérní výzvy mohou mít několik milníků, které udělují XP při dokončení každého z nich, a dokončení všech milníků udělí volací kartu.

Progrese camo

Zbraň Camos, k dispozici na kartě Přizpůsobení ve vašich nakládkách, je celkový systém výzvy, který vám umožňuje odemknout sortiment Camos přizpůsobit své zbraně. Základní výzvy Camo nejsou vázány na jednu zbraň. Místo toho jsou Camos odemčeni pro všechny zbraně po dokončení výzvy.

Camos je rozdělen do dvou celkových kategorií — Základna a Dokončení — které také zahrnují podkategorie. Získejte všechny základny Camos ve všech podkategoriích Camo CAMO, abyste odemkli dokončovací podkategorie Camo.

Výzvy mistrovství zbraní

Odemknutí dokončeného dokončení Camos také odemkne výzvy pro mistrovství zbraní, které jsou jedinečné pro každou zbraň a umožňují vám vydělat emblémy s tematikou a volajícími kartami. Vydělávat všechny výzvy pro mistrovství zbraní pro zbraň poskytuje jedinečný kouzlo mistrovské zbraně.

Když jsou do třídy zbraní přidány nové zbraně, jsou k dispozici také nové výzvy. To znamená, že i když jste odemkli mistrovství Camos ve třídě zbraní, budete muset dokončit nové výzvy, než budete moci použít Mastery Camos na nově přidanou zbraň.

Je moderní Warfare 2 Cross-platform? Crossplay for Xbox, PlayStation, PC & Switch vysvětleno

Moderní válečná 2 vojáci záhlaví

Aktivita

Modern Warfare 2 Flash granáty potřebují nerf.

Modern Warfare 2 si užila nejúspěšnější spuštění jakékoli hry ve franšíze Call of Duty, ale mnoho hráčů se ptá, jestli si hru mohou užít s přáteli na jiných platformách. Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, zda COD MW2 je křížovou platformou na PlayStation, Xbox, PC a další.

Infinity Ward udeřil zlato moderním Warfare 2 a po prvních třech dnech od jeho vydání doručil více než 800 milionů dolarů na celém světě. Navzdory solidním prodejním údajům, chybám pro zlomení her, odstraněné funkce a stížnosti uživatelského rozhraní brání fanouškům plně se na palubu nastoupit.

Článek pokračuje po reklamě

Mít schopnost hrát s přáteli usnadňuje přehlídku mírných problémů. Modern Warfare 2019 představila křížovou hru do franšízy COD, ale provedla se revoluční funkce návratu k vysoce modernímu válce 2?

Článek pokračuje po reklamě

Zde je vše, co potřebujete vědět o hraní s přáteli na jiných platformách v Modern Warfare 2.

Obrázek siluety MW2

Modern Warfare 2 opětovné zavedení specifikací s partnerem.

Má COD Modern Warfare 2 křížově platforma?

Jednoduše řečeno, ano, Modern Warfare 2 podporuje hra mezi platformami. Franšíza Call of Duty prošla dlouhou cestu od své přísně stejné hry ve stejné generaci.

Článek pokračuje po reklamě

Naštěstí MW2 umožňuje hráčům s týmem na celé platformě kromě jedné platformy. Ať už hrajete na Xbox Series S | X, PC nebo PlayStation 5, je jednoduché dostat se do hry společně.

Jak zapnout MW2 Crossplay

Chcete -li získat potřebné podrobnosti, abyste mohli splnit přátele prostřednictvím užitečné služby Activision:

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

  1. Musíte se vydat do nabídky „Možnosti“.
  2. Přejít na ‘Účet.“
  3. Ujisti se že Crossplay je povoleno.
  4. Odtud si můžete prohlédnout své uživatelské jméno pro hashtagged, které mohou vaši přátelé zadat ve hře a naopak.

To se táhne napříč všemi platformami a usnadní vytváření večírků, kde si můžete povídat pomocí funkcí chatu ve hře.

Článek pokračuje po reklamě

Funguje crossplay MW2 pro přepínač Nintendo?

bohužel, Modern Warfare 2 není k dispozici na přepínači. To by se však mohlo v budoucnu změnit, protože byla oznámena nová dohoda mezi Microsoft a Nintendo.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Místopředseda a prezident společnosti Microsoft, Brad Smith, uvedl následující prohlášení: „Nyní jsme podepsali závaznou desetiletou smlouvu na přivedení her Xbox pro hráče Nintendo. To je jen součástí našeho závazku přinést hry Xbox a tituly Activision, jako je Call of Duty, na více hráčů na více platformách.“

I když bylo oznámeno žádné potvrzené datum vydání pro moderní válku 2 na Switch, tato zpráva je zjevně neuvěřitelně vzrušující.

Nyní, když víte, jak využít funkčnosti napříč platformami, si můžete prohlédnout naši stránku Call of Duty pro všechny nejnovější zprávy a aktualizace.

Je moderní Warfare 2 Cross-platform? PC, Xbox & PlayStation Crossplay Guide

Modern Warfare 2 Operátor při přepravě

Modern Warfare 2 je známá svým obsahem pro více hráčů, což hráčům umožňuje soutěžit online v různých režimech. To znamená, že si můžete hrát s těmi na jiných platformách? Zde je náš úplný průvodce mezi schopnostmi napříč platformami Modern Warfare 2.

Modern Warfare 2 nabízí hráčům spoustu obsahu, pokud jde o multiplayer, s masivním seznamem zbraní, které si můžete užít a odemknout, stejně jako Camos, tituly a další.

Je zde také řada režimů, přičemž většina z nich je týmová. Někdy může úspěch v multiplayeru moderního válečného války 2 založen na schopnosti týmu spolupracovat, což vyžaduje komunikaci a dovednosti.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

To je nejsnadněji provedeno při hraní s přáteli, z nichž některé mohou být na jiné platformě než vy. Pokud tomu tak je, možná budete chtít dozvědět se více o schopnostech napříč platformami Modern Warfare 2 a naštěstí máme odpovědi.

Je moderní Warfare 2 Cross-platform?

Ano, Modern Warfare 2 obsahuje plnou podporu křížových stránek na všech platformách, Takže si můžete hrát se svými přáteli na Xbox a Playstation Consoles i na PC. K tomu se budete muset přihlásit pouze ke svému účtu Activision.

Článek pokračuje po reklamě

To není překvapení, protože další nedávné tituly Call of Duty, jako jsou Warzone, Vanguard a Black Ops Cold War, všechny představovaly také crossplay. Warzone 2 má také schopnosti napříč platformami.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Modern Warfare 2 Gaz

Má Modern Warfare 2 křížové progresi?

Modern Warfare 2 také přichází s křížovým projektem Při hraní na různých platformách se tedy nemusíte starat o ztrátu pokroku. Kdykoli se přihlásíte se svým účtem Activision, bude váš postup XP přenesen.

To vám dává svobodu načíst hru na různých platformách a pokračovat v vyrovnávání z místa, kde jste předtím skončili. Nezáleží na tom, jestli hrajete ani na starých nebo nových konzolech.

Článek pokračuje po reklamě

Body COD však nebudou přenášet za systém, od kterého jste je zakoupili.

To pokrývá vše, co potřebujete vědět o stavu napříč platformami moderní války 2.

Článek pokračuje po reklamě

Pro moderní obsah a průvodce moderního válečného 2 podívejte se na všechny články níže:

Článek pokračuje po reklamě

Kredity obrázků: Activision