Daedalus Key (s? ): Bradavice Legacy Obecné diskuse, všechny Bradavické dané lokality Daedalian Keys | PCGamesn

Všechny Bradavice Legacy Daedalian Keys Locations

Zde je všech 16 Bradavic Legacy Daedalian Key Locations:

Bradavice Legacy Slap Key

27. února @ 8:11

Tato otázka je velký spoiler!

Našel jsem vedlejší úkol jít na létající klíč a našel jsem ho. A pak.. Musel jsem strávit téměř hodinu snahou odemknout kabinet, je to jen hraniční nemožné s normální rychlostí lidské reakce (~ 200 ms), zipy přes prsten jako blesk – a moje reakční rychlost je také pomalejší než obvykle obvykle.

Netřeba dodávat, že to byla bolest na bolest, ale nakonec jsem se rozhodl jít na „Lucky Shots“ a jak jsem řekl, po téměř hodině jsem to udělal. Nyní, k otázce – šel jsem do Nellie a pak do hrudi místnosti.. jen abych zjistil, že potřebuji ještě 16 mincí, abych to odemkl!

Znamená to, že budu muset projít touto bolestí ještě 16krát? Raději bych neztrácel 16 hodin na takovém bolestivém cvičení, takže jsem chtěl vědět předem, jestli bych měl tento nápad prostě zrušit, než do toho investuji.

Původně odeslal Lordlovesasinner:
Počkejte, až se naučíte dynamiku zatčení a můžete je zpomalit na hlemýžď.
Zobrazení 16 – 29 z 29 komentářů

27. února @ 9:19

Původně odeslal Hatoraa:
Máte reflexy mrtvého koně. Jednoduché

Někteří mají fyzické limity odlišné od vašich, není třeba o tom být drsný.

27. února @ 15:09

Původně odeslal ᑎ I ᖇ ᐯ ᗩ ᑎ o ᗩ:
Původně odeslal Hatoraa:
Máte reflexy mrtvého koně. Jednoduché

Někteří mají fyzické limity odlišné od vašich, není třeba o tom být drsný. Tolik to, díky. Ačkoli eh – žádný pot, znám své limity.

Jsem rád, že to bylo pro tolik lidí snadné. Dobře na tebe. Také vím, že to není perfektní pixel, jinak by moje strategie „pokusu o štěstí“ bylo téměř nemožné vytáhnout. Ale i tak nedokonalý, jak bych možná potřeboval, zmínil jsem se o tom výše – nikdy se mi to nepodařilo přistát i do vnitřního prstenu, když jsem se pokusil reagovat, vždy to už byla buď úplná opačná strana, nebo další prsten k ní.

Také díky těm, kteří zmínili myšlenku kouzla zpomalení.

27. února @ 16:15

Ravenclaw Daedalian Key Robe

Naposledy editoval Tinker; 27. února @ 16:15

27. února @ 16:16

Pokud snížíte obtížnost, klíče se budou pohybovat pomaleji. Nastavení obtížnosti ovlivňuje také tyto výzvy, nejen bojovat.

27. února @ 16:30

Ya je celkem 16, které je třeba sbírat a vaše odměna je plášť pro váš dům, který upřímně vypadá docela podobně jako plášť, který jsem již měl v možnostech transmogů, předtím, než jsem někdy odemkl tuto hruď. Takže pokud to nemůžete udělat, ignorujte to, nechybí vám imo. Pokud nechcete 100% úspěch nebo chcete zasáhnout 40. Pokud jste nasáhli maximální úroveň, musíte udělat všechno.

27. února @ 16:31

Sledují vzor – pohybují se dvakrát a pak projdou klíčovou dírkou na 3. pohybu.

Chybějící resetuje vzorec, někdy přidává další pohyb, možná udržuje to, co bylo předtím, než jste se pokazili. Takže pokud se pokazíte, nechte to projít klíčovou dírkou, pak se vraťte k 2 pohybu, plácněte na třetí.

Naposledy editoval Valium; 27. února @ 16:33

27. února @ 18:15

Když provedete klíče, můžete resetovat obtížnost hry v Nastavení příběhu. Zdá se, že hit zóna o příběhu je polovina desky, zatímco v tvrdém režimu máte malou hit zónu.

27. února @ 20:02

pravděpodobně vysoký af tak pomalý xD je to snadné.. Když to překročí klíčovou dírku, stačí plácnout..Je to také odpouštějící..

28. února @ 1:26

Moje kočka mě sledovala, jak hraje, a jeden z klíčů jsem proletěl, a to jí upoutalo! Byla to velmi do toho a sledovala mě, jak zabouchl klíč do klíčové dírky! To je její druh hry! Nyní neustále kontroluje, zda je moje parní balíček zapnutý, doufá, že najde další klíč! ��

28. února @ 1:45

Dobře, tady je můj trik, jak získat klíč Easly 🙂

Vždy se bude pohybovat třikrát po boku a poté se přesune na druhou stranu. Tak to tak jednou to udělejte. Když klíč odletěl na druhou stranu, spočítejte tři tah, pak ho plácněte, žádná mater, kde to je. To je, když musíte být rychlí, v okamžiku, kdy to vstane, bude letět na druhou stranu, takže to plácne zpět v okamžiku, kdy to vstane, bude to okamžitý úspěch.

Je to prostě stejná patern pro každý klíč. Užijte si své lovecké spoluobčany a čarodějky.

1 březen @ 15:27

Původně odeslal Lordlovesasinner:
Počkejte, až se naučíte dynamiku zatčení a můžete je zpomalit na hlemýžď.

Tři půllitry dobrého čerstvého máslového piva pro tento druh pána. Naučil se kouzlo, procházel kolem všech skříní (v tom okamžiku jsem už našel všechny klíče a já jsem potřeboval pouze otevřít skříňky). Mám roucho a vypadá to úžasně! Velmi stylové a přitom stále považováno za roucho – tak, dobře, nositelné ve škole, aniž byste „porušili pravidla“ (jo, vím, že se o ně nikdo nestará – ale dobře, já).

Naposledy editoval ID795078477; 1 březen @ 15:27

1 březen @ 15:35

Chvíli mi trvalo, než jsem si uvědomil, že jsem to měl v určitém okamžiku dokonce fackovat, měl jsem příliš mnoho legrace, aby místo toho plácl do zdi do zdi. Ha ha ha.

Ale jo, odměna není tak vzrušující, a přestože jsem nenašel mini-hru tak obtížný, to, co * je otravné, běží po celém Bra Bradartovi, který se snaží najít/spouštět všechny klíče, zatímco si pamatuji, jaké oblasti už jste už vypadal atd. Většina z nich najdete jako jiné věci, ale poslední z nich mi trvalo docela dlouho.

1 březen @ 15:42

Přehrada a tady jsem já v tvrdém režimu 1 střílení většiny z nich.
Spočítejte vzor, ​​který klíč dělá, a poté odpočítává na facku.

1 březen @ 15:43

Původně odeslal Catperson:

Chvíli mi trvalo, než jsem si uvědomil, že jsem to měl v určitém okamžiku dokonce fackovat, měl jsem příliš mnoho legrace, aby místo toho plácl do zdi do zdi. Ha ha ha.

Ale jo, odměna není tak vzrušující, a přestože jsem nenašel mini-hru tak obtížný, to, co * je otravné, běží po celém Bra Bradartovi, který se snaží najít/spouštět všechny klíče, zatímco si pamatuji, jaké oblasti už jste už vypadal atd. Většina z nich najdete jako jiné věci, ale poslední z nich mi trvalo docela dlouho.

Jen jsem si vzpomněl, kolik jich bylo přibližně. Také poslední byl v zamčené zóně stejně, takže je nemožné se dostat před odblokování kouzla . Stále tu a tam ještě nějaký ztracený čas – hlavně proto, že je mnohem snazší je najít, když se klíče ještě nespustí, protože se tyto klíče rozdávají s rozpoznatelným hlukem. Je to opravdu škoda, že zpomalení kouzlo je dáno tak pozdě do hry (byl jsem 22 a 20+ hodin do hry, myslím, když jsem to dostal) – stejně jako odemknutí kouzla (ještě později).

Nejste si jisti, proč je odměna „špatná“ – opravdu se mi líbí roucho, které jsem dostal – The Gryffindor One.

Původně odeslal Splitcoregaming:

Přehrada a tady jsem já v tvrdém režimu 1 střílení většiny z nich.
Spočítejte vzor, ​​který klíč dělá, a poté odpočítává na facku.

Všechny Bradavice Legacy Daedalian Keys Locations

Všechna místa Bradavice Legacy Daedalian Keys, na které najdete rozptýlené po celé škole, jak je odemknout a získat odměnu za hrudní hru.

Bradavice Legacy Daedalian Keys - Nellie Oggfield je studentka Nebelvír, který má na sobě uniformu Bradavic s červenou podšívkou

Publikováno: 2. května 2023

Chtějí vědět, kde jsou všechny Bradavice Legacy Daedalian Keys? Poměrně brzy ve hře Harry Potter najdete nějaké vedlejší úkoly, které vás naučí trochu více o každém z sběratelských předmětů. Jedním z těchto úkolů je „The Daedalian Keys“, které můžete začít mluvit se studentem Nellie Oggspire. Stojí na transfiguračním nádvoří a žádá vás, abyste prozkoumali létající klíče rozptýlené kolem Bradavic.

To jsou Bradavice Legacy Daedalian Keys a k vyřešení hádanky se musíte přiblížit, abyste získali jejich důvěru. Jakmile to uděláte, sledujte je do nedalekého uzamčeného kabinetu, abyste si nárokovali token domu uvnitř. Jak se ukázalo, je jich více skryto v celém dědictví Bradavic, ale s tolika sběratelskými předměty ve hře s otevřeným světem, včetně demiguise soch a přistávacích platforem, budete rádi, když slyšíte, že nemusíte nastavit noha mimo školu pro tuto. To znamená, že se nakonec musíte naučit několik kouzel Bradavic pro přístup k těžko přístupným oblastem. Tady je místo, kde najít všech 16 daedaliánských klíčů a odměnu, kterou dostanete za nalezení všech žetonů domu a otevření hrudníku.

Kde najít všechny Bradavice Legacy Daedalian Keys

Nejrychlejším způsobem, jak získat tyto Daedalian Keys, je prozkoumat všechny Bradavice a poté použít Legacy Floo Floo Floo Flames k deformaci do odpovídajících regionů. Nikde kromě Bradavické školy neexistují žádné daedaliánské klíče, takže to vás ozývá spravedlivé vyhledávání; Nicméně, vůle potřebujete odemknout kouzlo Alomora, než je všechny můžete nabít.

Zde je všech 16 Bradavic Legacy Daedalian Key Locations:

Bradavice Legacy Daedalian Keys Místa: Astronomie Tower

Astronomická věž

Sledujte trasový bod na vrchol astronomické věže v bočním úkolu „Daedalian Keys“ a najděte klíč. Zamíří dolů z vrcholu věže do učebny.

Bradavice Legacy Daedalian Keys Místa: Centrální hala

Central Hall

V centrální hale se tento daedaliánský klíč vznáší v severním rohu. Zamířte kolem sochy uprostřed a najdete ji vlevo, než dveře do skleníků.

Bradavice Legacy Daedalian Keys Místa: Hodinová věž nižší

Hodinová věž nižší

Nemůžete přistupovat k tomuto a dalšímu Daedalian Key, dokud nemáte kouzlo Alohomora, abyste odemkli dveře a truhly, které také potřebujete otevřít věž fakulty. Vstupte do věže s hodinou přes bránu poblíž místa, kde se konají hůlky, vyšplhejte po schodech a pak zamířte doleva. Klíč je na konci a bude létat na výše uvedenou úroveň zamčené skříňky.

Bradavice Legacy Daedalian Keys Místa: Hodinová věž svršek

Horní věž s hodinami

Vyšplhejte se přímo na vrchol věže s hodinami – můžete překročit chodbu z křídla Fakulty Tower/Hospital, pokud nešroubujete zdola. Ať tak či onak, tento klíč je přímo pod, kde koridor věže fakulty opouští a letí do nemocničního křídla.

Bradavice Legacy Daedalian Keys Místa: Obrana proti The Dark Arts Tower

Obrana proti věži temné umění

Najděte kostru nosorožců po schodech z hlavní haly směrem k obraně proti třídě Dark Arts. Tento artefakt budete muset najít jako součást mezipaměti v The Castle Quest. Klíč bude zamířit nahoru k nedalekému kabinetu.

Bradavice Legacy Daedalian Keys Místa: Dungeons #1

Dungeons #1

Po dokončení odpočinku Quest Jackdaw ukončíte v Dungeons. Vezměte doleva dolů po schodech a vydejte se dolů chodbou – zjistíte, že se tam vznáší tento Daedaliánský klíč. Otočte se a pak jděte doleva místo zálohování po schodech a uzamčená skříň s tokenem domu bude v rohu místnosti kolem zamčené brány.

Bradavice Legacy Daedalian Keys Místa: Dungeons #2

Dungeons #2

Z místa, kde byl první klíč Dungeons Daedalian, pokračujte v této chodbě a na konci se otočte doleva. Je tu socha spícího draka, které je nemožné nechat ujít – další klíč je před ní létat. Bude létat po schodech po levé straně do zamčené skříně nahoře.

Bradavice Legacy Daedalian Keys Místa: vstupní hala

Vstupní hala

V horní části schodů ve vstupní hale se klíčové šipky odešly ke kabinetu dolů po schodech a směrem k východní zdi, vedle sochy kanec.

Bradavice Legacy Daedalian Keys Místa: Fakulta Tower

Fakultní věž

Nebudete mít přístup k tomuto, dokud nezačnete quest „The Caretaker’s Lunar Lament“, když vás Gladwin Moon učí alohomora. Když se proplížíte přes fakultní věž, abyste získali dvě sochy demiguise, vyšplháte se na několik pochodů prefektem směrem k opačnému směru a podíváte se na číselnou hádanku. Proplížte se dopředu a aktivujte Daedaliánský klíč a bude létat zpět dolů po schodech, které jste přišli od uzamčené skříně přímo dole.

Bradavice Legacy Daedalian Keys Místa: Grand Schodiště

Velké schodiště

Vydejte se po velkém schodišti z vstupní haly (ten, kde se kroky postupně odhalují), dokud se nedostanete asi dvě třetiny cesty nahoru. Je to poblíž obrazu starého čaroděje s bílým vousem. Klíč zrychluje dolů po schodech do kabinetu poblíž plamenů Floo poblíž The Bradavics Legacy Number, který poblíž dna velkého schodiště.

Bradavice Legacy Daedalian Keys Místa: Skvělá hala

Dobrá hala

Rychlé cestování do Velké haly a podívejte se na opačnou stranu místnosti. Před krbem létá daedaliánský klíč. Vrátí vás zpět k Floo Flames a nahoru po schodech vpravo, abyste našli uzamčenou skříňku.

Bradavice Legacy Daedalian Keys Místa: knihovna

Knihovna

Vstupte do knihovny přes levé dveře z centrální haly a poté vezměte doleva. Tento klíč je snadno spatřen mezi dvěma regály napravo od krbu. Token domu, který vás zavede, je v opačném rohu knihovny vpravo.

Bradavice Legacy Daedalian Keys Místa: North Hall

North Hall

Vstup z transfiguračního nádvoří je blízko schodiště poblíž světa před vámi. Bude to létat po schodech, kolem mezipaměti v místě pokladu hradu, na vrchol portrétu ženě bubnování.

Bradavice Legacy Daedalian Keys Místa: Lektvary učebny

Učebna lektvarů

Rychlé cestování do lektvarů Floo Flames Location a zamířte dveřmi do třídy – kolem vchodu do třídy letí klíč. Vedle to jděte dolů po točité schodišti a uzamčená skříň je na konci chodby.

Bradavice Legacy Daedalian Keys Místa: Quad Courtyard

Quad Courtyard

Z umístění Floo Floo Floo Floo Floo Floo Floo. Daedaliánský klíč je nahoře.

Bradavice Legacy Daedalian Keys Místa: vstup do viaduktu

Vstup do viaduktu

Přejděte na plameny Floo Floo Floo Courtyard, přejděte na most a vstupte do vchodu do viaduktu. Vezměte doleva a pod schody najdete daedaliánský klíč, který vás vezme do uzamčené skříňky po první sadě schodů uprostřed místnosti.

Bradavice Legacy Daedalian Keys - Klíč s křídly Dragonfly se vlají vedle zámku klíče

Jak otevřít Bradavice Legacy Daedalian klíčové skříňky

Chcete -li otevřít klíčové skříňky Daedalian. Sledujte jej do skříně a poté ji plácněte do zámku. Kdykoli najdete oblast s masivním uzamčenou skříňkou, je pravděpodobné, že je poblíž Daedalian Key. Poslouchejte pro malé křídla, jako byste očekávali, že bude zvuk znít. Můžete také zapnout zvukový vizuální vizuátor v části Dostupnost v nabídce Možnosti – hledáte symbol zvonu označujícího skrytý objekt poblíž.

Klíč se zpočátku nezačne létat do uzamčené skříně. Dávejte pozor na to, kam letí, když se obvykle propojují mezi schodištěmi. Nakonec to přistane na kabinetu, kde s ním můžete komunikovat. Stisknutím tlačítka ve správný čas plácněte klávesu do klíčové dírky a otevřete skříňku. Pro každý Daedalian Key Cabinet, který otevřete, dostanete token domu, který vám Nellie řekne, že patří do vašeho domu hrudníku.

Bradavice Legacy Daedalian Keys Místa odměna: relic House Uniform

Bradavice Legacy House Tokens Reward

Každý z Bradavických dědických společných místností přichází s domácí hrudi. Interagujte s ním a umístíte token domu do hrudi. Když jste umístili všech 16 žetonů do hrudníku, vaší odměnou za dokončení úkolu Daedalian Keys je relic House uniforma pro váš dům výběru. Obrázek nahoře ukazuje uniformu Ravenclaw Relic House v Royal Blue, se zlatým havranem na zádech a uniforma reliálního domu Hufflepuff používá stejné barevné schéma, místo toho má pouze znak jezevce. Token House Token TOKEN TOKEN TOKELNÉHO HODINY obsahují také pláště s podobnými vzory. Tato část úkolu je snadná, ale také snadno zapomenutá mezi ostatními sběratelskými úkoly ve hře RPG, jako je poražení všech nechvalně známých nepřátel a nalezení všech šesti míst Gobstone.

Jakmile dokončíte shromažďování Daedalian Keys, podívejte se na některé z našich dalších průvodců Bradavic. Máme tipy, jak shromažďovat létající stránky a odhalit prázdné obrazy, které se přidají do vaší sbírky stránek pro stránky Bradavic Legacy, nebo řešení pro datové tajemství Bradavic, a také obecnější průvodce o tom, jak mapa Bradavic nebo místnost požadavku nebo místnost požadavku funguje. Pro alternativní dobrodružství, ať už je to magické nebo více uzemněné, máme seznam nejlepších PC her, které doporučujeme komukoli, nebo pokud jste s touto hrou nedokončili, existuje spousta dědických modů v Bradavicích již tam venku.

Tvůrce série Harryho Pottera, JK Rowling, v posledních letech učinil řadu transfobobních poznámek o sociálních médiích. Warner Bros. Má licenci na výrobu her na základě Harryho Pottera. Zatímco podrobnosti o této dohodě nejsou veřejně známy a hry WB říká: „J.K. Rowling není přímo zapojen do tvorby hry “, je pravděpodobné, že jako tvůrce a majitelka Harry Potter IP vydělá z prodeje licenční poplatky. Pokud byste se chtěli dozvědět více o rovnosti transgenderu nebo půjčit svou podporu, zde jsou dvě důležité charitativní organizace, které vám doporučujeme vyzkoušet: Národní středisko pro transgender rovnost v USA a mořské panny ve Velké Británii.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.