Datum vydání Diablo 2 vzkříšené – kdy je otevřená beta | PCGamesn, Diablo 2: Vzkříšená beta: Early Access Aug. 13, Open Beta Aug. 20 – Polygon

Diablo 2: Vzkříšená beta začíná tento víkend

Na začátku března 2021 bude otevřená beta ve struktuře podobná struktury jako uzavřená. Třídy Druid a Paladin budou kromě Amazonu, barbarů a čarodějnice hratelné. Neexistuje žádná úroveň limitů a režimů multiplayerů, včetně kooperací a PVP.

Datum vydání Diablo 2 vzkříšené – kdy je otevřená beta beta

Remasterovaná kresba původní kosti s kapucí pro Diablo 2 vzkříšená

Kdy je datum vydání Diablo 2 vzkříšené? Nyní známe datum vydání pro remasterovanou verzi jedné z nejoblíbenějších her z přelomu tisíciletí a zhruba, když je další beta beta. Získává nový život, ale cílem Blizzardova démona zasahujícího ARPG je zachovat spoustu toho, co učinila původní hra tak populární. Nová verze je hratelná s více metodami ovládání, byly provedeny malé a inteligentní vylepšení uživatelského rozhraní a nebudete muset přepínat zobrazení mapy, protože se dostane do cesty akce.

Je to také získávání grafické generální opravy, přechází z surových 2D Sprites na 3D modely. A co víc, můžete mezi nimi kdykoli vyměnit, takže můžete vidět, jak se liší. Nejedná se o dokonalou rekreaci starého 2D stylu, některé systémy byly modernizovány v retro i současných režimech, ale je dost náznaku ilustrovat, kolik se změnilo.

Stále je to trochu cesty k datu vydání Diablo 4, přičemž beta beta Diablo 4 začíná dříve, ale tento návrat se formuje jako něco spíše zvláštního. Zde je vše, co víme, od data Diablo 2 vzkříšeného vydání až po klíčové rozdíly mezi originálem.

Activision Blizzard čelí soudnímu řízení podané v červenci stát Kalifornie, která se týká let diskriminace a obtěžování. Od té doby generální ředitel Bobby Kotick nazval počáteční reakci společnosti „Tone Neslyší“, zaměstnanci uspořádali stávku, odešel prezident Blizzard J Allen Brack a Aliance ABK Workers požadovala ve společnosti změnu změny. Probíhá žaloba; Sledujte zde nejnovější vývoj.

Datum vydání Diablo 2 vzkříšené

Datum vydání Diablo 2 je 23. září 2021.

Thumbnail YouTube

Diablo 2 vzkříšená otevřená beta beta

Diablo 2 vzkříšený veřejný otevřený beta víkend začíná 20. srpna 2021 v 17:00 UTC. Je k dispozici všem z bitvy.Síť na PC a nyní si můžete předem načíst. Běží do 23. srpna v 17:00 UTC.

Blizzardův Rob Gallerani a Chris Amaral v našem posledním rozhovoru Diablo 2 uvedli, že budoucí testy budou doufat, že zvýší počet hráčů, kteří k němu mají přístup, „zejména proto, že beta je multiplayer“.

Na začátku března 2021 bude otevřená beta ve struktuře podobná struktury jako uzavřená. Třídy Druid a Paladin budou kromě Amazonu, barbarů a čarodějnice hratelné. Neexistuje žádná úroveň limitů a režimů multiplayerů, včetně kooperací a PVP.

Během uzavřené alfa byli hráči schopni hrát jako Amazon, Barbarian a Sorceress, i když byli také schopni získat přístup k uzamčeným třídám a odkryli závadu s nižž založení položky.

Všechny vzkříšené třídy Diablo 2 stojící u ohně. Barbarian křičí

Rozdíly Diablo 2

Stejně jako u mnoha jiných remasterovaných verzí klasických her je Diablo 2 čerstvý kabát barvy. Je založen na expanzi Lord of Destruction, takže pokud jste zvyklí na základní hru, existují nové položky, jako jsou runy a kouzla, které vám nebudou známy. Neexistují však žádné rozdíly v herního hry mezi rozšířením Lorda of Destruction a Diablo 2 vzkříšeny. Každý rozdíl je zde buď kosmetický, nebo zlepšení kvality života. Do Diablo 2 nejsou vzkříšeni žádní noví nepřátelé a oblasti.

Během mého zasedání s Diablo 2 vzkříšeným uzavřeným Alphou existovala spousta dalších rozdílů, na které na nás poukázal Rob Gallerani:

  • Ve výchozím nastavení je mapa v pravém horním rohu obrazovky. Můžete jej přesunout a změnit neprůhlednost v nabídce Možnosti.
  • Zlato bude nyní vyzvednuto automaticky, pokud projdete jeho vrchol.
    Nyní můžete porovnávat položky ve svém inventáři, skrýš a obchodech s položkami, které jste v současné době vybavili.
  • Vaše skrýš má nyní sdílenou kartu Stosh, kde můžete přenášet položky mezi znaky.
  • Celková položka Spash Space na kartu je 10 × 10 mezer velkých, což je mnohem větší než originál. Toto je založeno na obrazovkách dodavatele z originálu.
  • Nyní je zde vyhrazená podpora řadiče, kompatibilní s řadiči Xbox. Můžete kdykoli přepínat mezi ovladači a standardními ovládacími prvky klávesnice a myší.

A to je vše, co víme o Diablo 2 vzkříšeno. Budeme sledovat každou příležitost k přístupu k Diablo 2 vzkříšeným beta testům a jaké změny přijde do hry. Nezapomeňte, že je k dispozici Diablo 3 a sezóna 23 v současné době probíhá a vy si můžete prohlédnout nejlepší sestavy Diablo 3 Season 23, které vám pomohou získat nejlepší kořist.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Diablo 2: Vzkříšená beta začíná tento víkend

Skupina hráčů bojuje s Andariel v Diablo 2: Vzkříšené

Owen s. Dobrý je dlouholetým veteránem psaní videoher, známý pro jeho pokrytí sportovních a závodních her.

Diablo 2: VzkříšenéBETA BETA MULTOWARYER BETALS TETO TENTO OKOLENÍ, Blizzard oznámil v úterý. Hráči, kteří si předobjednali remaster z roku 2000 Dungeon Crawler, se dostanou na víkend předčasného přístupu od pátek odpoledne, s veřejnou otevřenou beta verzí po příštím víkendu.

Období předčasného přístupu začíná v pátek, srpna. 13 na 1 str.m. EDT/10 a.m. PDT a je k dispozici těm, kteří mají předobjednávku Diablo 2: Vzkříšené nebo Diablo Prime Evil Collection (Zvláštní vydání s některými dalšími věcmi ve hře za 20 $ více).

Otevřená beta beta začíná v pátek, srpna. 20 na 1 str.m. EDT/10 a.m. Pdt. Tato beta a beta beta beta beta zahrnují všechny platformy s výjimkou Nintendo Switch. Hráči si mohou vyzkoušet podporu křížového pokroku na PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One a Xbox Series X verze.

Blizzard říká, že obě betas umožní hráčům vyzkoušet pět tříd: Paladin, Druid, Barbarian, Amazon a Sorceress. Komponenta multiplayeru bude podporovat až osm hráčů ve hře PVP nebo PVE.

Obě období beta bude omezena na zákon I: The Beandless Eye and Act II: tajemství Vizjerei. Ale nebude existovat žádná úroveň čepice, takže hráči mohou vyzkoušet různé sestavy tak dlouho, dokud chtějí postupovat v těchto dvou aktech.

Oficiální blogový příspěvek Blizzard má více podrobností. Diablo 2: vzkříšené spustí září. 23.

Blizzard poprvé oznámil Diablo 2: vzkříšené na BlizzConline začátkem tohoto roku. V té době to výkonný producent Rod Ferguson zdůraznil Vzkříšené je remaster, ne remake.

V technickém alfa konaném v dubnu jsme našli Diablo 2 byl stejně věrný opětovné vydání, jak slíbil Blizzard, a že jeho podpora ovladače změnila pro novější hráče veškerý rozdíl.