Dědictví Bradavic Vyřešeno umístěním a řešením Bell | PCGamesn, Bradavice Legacy: „Vyřešeno Bell“ Side Quest Walkhhthrough – Polygon

Bradavice Legacy „Vyřešeno průchodem Side Quest Bell“

Vyzkoušejte své dovednosti čtení mapy v některých z Bradavice dědictví.“

Dědictví Bradavic vyřešeno lokalizací a řešením zvonu

.

Bradavice Legacy vyřešené Bellem - hudební mapa ukazující umístění, některé zvony a některé hudební poznámky

Publikováno: 16. února 2023

Chcete vědět, jak dokončit Bradavické dědictví vyřešené zvonem vedlejší úkol? Mnoho tajemství najdete v prvním roce na slavné škole čarodějnictví a čarodějnictví, ale možná nejzajímavější je Henrietta cesta, jeden z mnoha dungeonů rozptýlených kolem pozdních oblastí skotské vysočiny. Navzdory prvním vystoupeních se tyto katakomby dostávají jeden z více ďábelských hádanek pro mladého čaroděje nebo čarodějnice.

Toto je velmi podobný styl výzvy jako Bradavice Legacy Cursed Tomb Treasure Side Quest, jen více muzikálu. Po vstupu do cesty Henrietty, jedné z mnoha tajných oblastí hry s otevřeným světem, uvidíte kostky na podstavci a prázdný podstavec po jeho levici. Otočte se doleva a podívejte se na neosvědčený brazier. Zapálit to s jakýmkoli z vašich kouzel Bradavic založených na požáru, abyste aktivovali mechanismus uvnitř, a otočte sloup, aby odhalil skryté kostky. Obsazení Wingardium leviosa a přesuňte krychli k prázdnému podstavce. Nakonec musíte aktivovat kostky obsazením inendio na kostky, které jste přinesli, a Glacius na ten po jeho pravici. Vstupte do další komory a porazte Ashwinders uvnitř. Zamířte nahoru a zahněte doleva a najděte měnící se podlahovou past, kterou můžete deaktivovat obsazením hybnosti zatčení. Porazte Ashwinders ve vedlejší místnosti před obsazením Revelio, abyste našli skrytou komoru a získali si svou hudební mapu, která zahájí vyřešenou Bell Quest.

Dědictví Bradavic Vyřešeno Bellem - mapa s oranžovým kolíkem ukazujícím umístění zvonů pro vyřešené hádankou Bell

Mapa, kterou najdete v této místnosti. První část tajemství je lokalizace zvonů. Otevřete svou mapu Bradavic a cestujte do budovy uprostřed pobřeží Clagmar pomocí Floo Flames, pokud jste již odemkli nedaleké místo rychlého cestování. Nejprve zde budete chtít vyhladit všechny nepřátele, včetně jednoho z nechvalně známých nepřátel v Bradavicích.

Na jižním konci základny najdete devět zvonků na zadní stěně. Vyšplhejte se na dřevěné schody a římsa, abyste se k nim přiblížili. Pokud můžete číst hudbu, měli byste nyní být schopni hrát poznámky a získat poklad, který se objeví. Aby to bylo pro vás co nejjednodušší, označili jsme každý zvonek s číslem, takže je můžete zazvonit v sekvenci:

Bradavice dědictví vyřešené zvonem - všechny zvonky s čísly v oranžových kolících ukazující každý zvonek

8, 5, 3, 4, 5, 1, 2, 4

Ano, to není vaše představivosti hraní triků na vás. Odpověď na dědictví Bradavic vyřešené mapou Bell Music je úvodní poznámky k tématu Harryho Pottera. Nyní byste měli vidět hrudník po vaší levici, která obsahuje kosmetickou položku hledače pokladu. Toto není jediný postranní úkol ve hře RPG, kde najdete nějaký skrytý poklad, také dostanete honosné kabáty jako odměnu za dokončení mezipaměti na hradu i v Agwarts Legacy Daedalian Keys Side Quests. Máme také seznam dostupných Bradavic Legacy Mods, pokud chcete věci trochu změnit nebo nejlepší seznam PC Games pro ty, kteří jsou připraveni jít dál.

. Warner Bros. Má licenci na výrobu her na základě Harryho Pottera. .. . Pokud byste se chtěli dozvědět více o rovnosti transgenderu nebo půjčit svou podporu, zde jsou dvě důležité charitativní organizace, které vám doporučujeme vyzkoušet: Národní středisko pro transgender rovnost v USA a mořské panny ve Velké Británii.

.

Bradavice Legacy „Vyřešeno průchodem Side Quest Bell“

Bell Puzzle v bočním úkolu vyřešena zvonem v Bradavickém dědictví. Spolu s studentem v Long Johns jako vždy

Johnny Yu (on/ho) je spisovatel průvodců v Polygonu. The Legend of Zelda: Slzy království, Diablo 4, a Emblem Fire Emblem.

Pokud se ocitnete v úkrytu Henrietty Bradavice Legacy, Můžete narazit na hudební mapu, která ukazuje skrytý poklad někde na Vysočině. . . Sledujte náš krok za krokem průchodu pro vedlejší úkol „Vyřešený zvonem“, abyste snadno našli hudební mapu a vyřešili zvonkový hádanka hraním známé melodie.

Nalezení hudební mapy v dědictví Bradavic

 • . Hry
 • Grafika: Johnny Yu/Polygon | Zdrojové obrázky: Avalanche software/Warner Bros. Hry
 • Grafika: Johnny Yu/Polygon | Zdrojové obrázky: Avalanche software/Warner Bros. Hry
 • Grafika: Johnny Yu/Polygon | Zdrojové obrázky: Avalanche software/Warner Bros. Hry
 1. Henrietta’s Hideaway v jižní části Manor Cape. .
 2. Pokračujte dolů po cestě uvnitř Henrietty’s Hideaway a postavte Brazier před sochu vlevo v ohni buď pomocí kouzlaConfringo Intendio.
 3. Použití Accio nebo Wingardium Leviosa Na krychli a položte ji na levou plošinu na zemi, když směřujete k velkým dřevěným dvojitým dveřím.
 4. Obsazení Intendio na krychli vlevo a Glacius Na krychli vpravo.
 5. Vydejte se dolů po schodech a porazte nepřátele uvnitř místnosti.
 6. Pokračujte po otočném schodišti a pokračujte vpřed, abyste viděli, jak se nepřítel zametá po podlaze.
 7. Dynamika zatčení na podlahu Aby se zabránilo tomu, aby vás zametl.
 8. Přesuňte se do další místnosti a porazte všechny temné kouzelníky uvnitř.
 9. Když čelíte velké soše v místnosti, zahněte doprava a přesuňte se směrem k zlomené kamenné zdi, která se otevře a odhalí za ní tajnou místnost.
 10. Sbírejte Hudební mapa na stole vedle zdi zahájit úkol “Vyřešeno zvonem.“
 11. Vraťte se na začátek ukončit Henrietta’s Hideaway.

Umístění logiky Bell v „Vyřešeno Bell“

Místo hradu Clagmar v Bradavicích Legacy pro vedlejší úkol vyřešený zvonem

 1. Hrad Clagmar, který se nachází na pobřeží Clagmar.
 2. .
 3. Vraťte se do zvonů, které najdete v jihozápadním rohu hradu.

Hraje na melodii „Harry Potter“ na zvonky

Vyřešeno Bell Side Quest ve správném pořadí Bell Bell Legacy znázorněné mapou pokladu a anotovaným obrázkem

 1. Pomocí základního obsazení zasáhněte zvony ve správném pořadí, který je zobrazen na obrázku výše. .
 2. .“

Vyzkoušejte své dovednosti čtení mapy v některých z Bradavice dědictvíS dalšími úkoly lovu pokladů, jako je „Duch naší lásky“, „No, no, no,“ a „Cache in the Castle.“

Při mnoha příležitostech v posledních letech tvůrce miliardáře a Harryho Pottera J j.. Rowling zaujal veřejné postoje proti inkluzivním transgenderovým zákonům a trans-právům a napsal fikci, kterou organizace LGBTQ+ odsoudily za použití škodlivých anti-trans-tropů. Zločiny z nenávisti, stejně jako právní předpisy, které popírají práva trans -lidí, se v U u rozšířily.. .

Podle FAQ od Bradavice Legacy . Bradavice Legacy. . Bradavice LegacyVydání, přečtěte si rozklad Polygonu.