Dead by Daylight Slipknot Collection oznámil | Ginx Esports TV, je tu nová koláž na denní světlo, která je ještě chladnější než Nic Cage | PCGamesn

Je tu nová mrtvá koláž s denním světlem, která je ještě chladnější než Nic Cage

Prozatím to je vše, co víme o mrtvých podle denního světla x Slipknot Collab. Je to několik docela vzrušujících zpráv pro fanoušky, kteří chtěli vidět více svých oblíbených kapel a umělců ve hře, i když je to trochu neočekávané oznámení. Behavior Interactive má v poslední době mnoho náhlých překvapení – od Nic Cage se připojí ke hře po nová herní oznámení – takže jsme nadšeni, co přijde z této právě ohlášené koláže.

Ohlášena kolekce Slipknot Dead by Daylight Slipknot

Cole Podany

EA FC24 Průvodce

Podle oznámení během živého proudu hry je mrtvý podle denního světla nový způsob, jak ukázat svou lásku ke svým oblíbeným kapelům v mlze s nadcházející sbírkou Slipknot, podle oznámení během 7. výročí. Hráči budou moci nosit kosmetiku založenou na ikonické kapele Heavy Metal, jakmile zasáhnou obchod ve hře.

Podle chování bude tato sbírka představovat 9 ikonických zabijáků, které vzdávají hold členům Slipknota, kteří jsou samozřejmě známí svým vlastním podivným a nádherným Maskswhichem tendenci se měnit s každým novým vydáním alba.

Kdy vychází kolekce mrtvých podle denního světla?

Vzhledem k tomu, že během živého proudu 7. výročí byla oznámena spolupráce mrtvých podle denního světla X Slipknot Collaboration.

Prozatím neznáme přesné datum vydání kosmetické sbírky Slipknot a v oficiálním plánu 8 nebylo nic zmíněno, ale tento článek budeme aktualizovat, jakmile bude oznámeno.

Slipknot Cover Artwork

Kolik bude mrtvé za denní kosmetiky Slipknot Cosmetics?

Protože kosmetická kolekce Slipknot je licencovaná koláž, je pravděpodobné, že si budete moci tyto oblečení zakoupit pouze pro aurické buňky místo s duhovými střepy. Pokud přijdou ve formě legendární kosmetiky – a určitě hádáme, že budou – pravděpodobně budou stát 1080 aurických buněk.

Prozatím to je vše, co víme o mrtvých podle denního světla x Slipknot Collab. Je to několik docela vzrušujících zpráv pro fanoušky, kteří chtěli vidět více svých oblíbených kapel a umělců ve hře, i když je to trochu neočekávané oznámení. Behavior Interactive má v poslední době mnoho náhlých překvapení – od Nic Cage se připojí ke hře po nová herní oznámení – takže jsme nadšeni, co přijde z této právě ohlášené koláže.

Pro více mrtvých novinek za denního světla si ujistěte, že se podívejte na naši vyhrazenou sekci nebo některé z našich průvodců a tutoriálů, těsně pod:

Cole Podany

Napsal Cole Podany

Cole je spisovatel štábu v Ginx Esports TV se sídlem ve Spojených státech. Je milencem všech věcí hrůzy a zejména miluje staré hororové hry jako Silent Hill a Resident Evil. Můžete ho také najít psaní o mrtvých za denního světla a spoustu dalších her. Mimo psaní pro Ginx, Cole miluje vaření a jeho dvě kočky. Můžete kontaktovat hřiště Cole na [chráněné e -mailem].

Je tu nová mrtvá koláž s denním světlem, která je ještě chladnější než Nic Cage

Kovová těžká váha Slipknot a Iron Maiden přicházejí mrtvé za denního světla ve dvou nových kosmetických crossoverech v hororové hře, jak pro DBD zabijáky, tak pro přeživší.

Publikováno: 19. května 2023

V oficiálním oficiálním licencovaném přechodu jsme očekávali mrtvý za denního světla, Slipknot a Iron MaidenKultovní maskot Eddieho se má objevit v asymetrické hororové hře ve dvou nadcházejících spolupráci.

Oznámení bylo učiněno jako součást výročí výročí chování, spolu s odhalením nového mrtvého zabijáka denního světla, Survivor a Map, některé tolik potřebné změny kvality života, včetně pozůstalých Bot. Sleduje to zprávy dříve v týdnu, že Nicolas Cage také přichází do hry 4v1 jako postava Survivor. Tato neuvěřitelná oznámení se doufá, že vdechují nějaký život zpět do komunity, po negativním přijetí posledních několika původních postav.

Iron Maiden Dead by Daylight Collaboration: Iron Maiden Logo a logo DBD na tmavém pozadí

Kosmetika je již dlouho dalším předmětem sporu v komunitě DBD, protože některé postavy dostávají více možností přizpůsobení než jiné, s fanoušky oblíbeným Haddie Kaurem. I když bychom rádi viděli Eddie Iron Maiden jako zabijáckou postavu ve hře, tyto dva kovové crossovery jsou v současné době omezeny na dvě nové sady kosmetiky.

Chování odhalilo spolupráci prostřednictvím čirého vzrušení, ale všimněte si, že jsou stále v raném vývoji, takže zatím neexistuje žádné koncepční umění. Víme, že předměty Avatar Iron Maiden budou představovat legendární Eddie, pravděpodobně na košilích pro postavy Survivor. Doufejme, že zabijáci se také podívají, a my vidíme, že GUNSLINGER zejména vytáhne Eddieho vzhled. Ve spolupráci Slipknot bude pro zabijáky devět masek, představující členy kapely a ikonické masky, které každý nosí.

PCGamesn se zeptal režiséra herny Mathieu Cote, zda existuje potenciál, aby se tato hudební spolupráce vyvíjela mimo kosmetiku, a řekl nám: „Není to nemožné.„V krásné a nadějné odpovědi Cote popsal DBD jako„ muzeum hrůzy “a že Crossovers Iron Maiden a Slipknot„ otevře zbrusu nové křídlo “tohoto hororového emporia koncem tohoto roku.

Pokračoval: „Svět kovu a světa hrůzy má hodně crossoveru, pokud jde o kosmetiku, ikonografii a téma, a opravdu se hodí dobře.„Rozšíření myšlenky na podporu těchto konkrétních hudebních projektů, Cote dodal:„ Je to na nás, ale je to také na hráčích. Pokud to lidé chtějí, absolutně. Nyní jsme v kontaktu s těmito lidmi a všichni zúčastnění chtějí, aby to byla nejlepší možná spolupráce.„Zní to docela naděje, správně?

Slipknot Dead by Daylight Collaboration: Logo Slipknot a logo DBD na tmavém pozadí

V letošním roce přijde mnohem více licencovaných spolupráce. Pokud jde o kosmetiku, umělci z kolekce mlhy slaví čtyři talentované vítěze z komunity fanoušků spolu s Ikumi Nakamurou. Nakamura, která pracovala na jako The Evil Uvnitř a Ghostwire: Tokio, navrhla kůži pro legii, Oni a Yui Kimura, oslavující japonskou kulturu.

Zatímco se připravujete na soupravu svých zabijáků (nebo pozůstalých) v tomto kovovém oděvu, podívejte se na to, které jsou na vrcholu našeho seznamu úrovní DBD, nebo si vyzkoušejte některé z našich dalších oblíbených her pro přežití, pokud běží za svůj život je něco, do čeho. Jo, a nenechte si ujít náš aktualizovaný seznam nových kódů DBD.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. .