DEAD DEAD LODE LIGHT ALIEN Čas vydání: Kapitola 29 Killer Perks, Survivor, Map, více | Ginx Esports TV, Dead by Daylight’s New Killer je v podstatě jen mimozemšťan | PCGamesn

DEAD DEAD DEADLIGHT NOVÝM KILLER je v podstatě jen mimozemšťan

Stejně jako Wesker (Mastermind) má speciální animace Mori pro Chrisa Redfielda, jeho nemesis, Xenomorph dostane speciální animaci Mori pro Ellen Ripley, nový přeživší kapitola. Je skvělé vidět mrtvé Devs Daylight, které ctí zdroje licencovaných kapitol, a ponořit se do jejich interakcí s tradicí a charakterem.

Mrtvý do denního světla Alien Čas vydání: KAPITOLA 29 KILLER PERKS, přeživší, mapa, více

Cole Podany

EA FC24 Průvodce

Dead by Daylight’s Chapter 29 je licencovaná mimozemská kapitola s novým zabijákem, pozůstalým a potenciálně mapou.

Mrtvý do denního světla Alien Čas vydání: KAPITOLA 29 KILLER PERKS, přeživší, mapa, více

Konečně víme, že mrtvá podle denního světla Kapitola 29 představí mimozemšťan z mimozemské franšízy jako vrah. DEAD DEAD LITH LIGHT ROK 8. Roadmap zahrnuje některé docela zajímavé a slibné informace o příštím roce, včetně některých podrobností o vrahu, Survivor a potenciální mapě, které uvidíme v kapitole 29. Kapitola 28: Konec přenosu představil Rogue AI singularitu jako zabijáka a Gabriel Soma jako Survivor, který se do hry dostal do nového otočení zavedením nějaké sci-fi horor.

S vydáním koncového přenosu v knihách má kapitola 29 hodně co žít; Nevíme, jestli to bude tak dobře přijato jako předchozí kapitola, ale je pravděpodobné, že fanoušci budou nadšeni, když se Alien připojí k mlze. S ohledem na to konečně víme Kapitola 29 představí mimozemšťan z mimozemské franšízy jako vrah. Zde je vše, co zatím víme.

29. srpna 2023 - Stránka aktualizována o nejnovější zprávy a informace.

DBD mimozemšťana doba uvolnění kapitoly

Obsah

 • Poslední zprávy
 • Mrtvý podle denního světla Kapitola 29: Alien – Killer, Power and Perks
  • DBD Alien Killer Power
  • DBD Xenomorph Killer Perks
  • DBD Ellen Ripley Perks

  Poslední zprávy

  Níže vám přineseme všechny nejnovější zprávy a úniky související s Mrtvý podle denního světla Kapitola 29: Alien, Žijte nyní na PTB. Pokračujte ve čtení a podívejte se na výhody zabijáků, přeživší, mapu a další informace o datu vydání kapitoly.

  25. srpna 2023 – mimozemská kapitola se blíží

  Mimozemská kapitola bude vydána na živých serverech příští týden. Dávejte pozor na jakékoli změny v sestavení PTB a potenciálně další změny ve hře před spuštěním.

  15. srpna 2023 – Nejlepší stavění mimozemšťanů?

  Xenomorph Killer může být prozatím na PTB, ale už máme několik nápadů pro některé z nejlepších mimozemšťanů v mrtvých za denním světle právě teď.

  Sledujte výše uvedený odkaz, kde najdete několik návrhů, abyste mohli začít.

  8. srpna 2023 – Alien PTB je tady!

  Alien PTB je konečně tady a hráči mohou převzít roli Alienův děsivý xenomorf jako zabijáka nebo Ellen Ripley jako Survivor. Oba mají své vlastní jedinečné výhody s mimozemšťanem, který se může pochlubit užitečnou silou, proto si nezapomeňte zkontrolovat všechny níže uvedené podrobnosti!

  1. srpna 2023 – Alien přichází mrtvý za denního světla

  Mimozemšťan bude mrtvý další kapitolou denního světla! Zde je oficiální kapitola 29 DBD:

  27. června 2023 – mohl by Springtrap za denního světla mrtvý

  Schmuckles nám dává plné přehled všech dosud pověstí Springtrap DBD.

  DEAD DEADLIGHT KAPITOLA 29: Alien – Killer, Power a Perks

  Mrtvý podle denního světla Kapitola 29: Alien Killer je Mimozemšťan z mimozemské franšízy, také známé jako Xenomorf. Xenomorf má svou vlastní sílu, skryté pronásledování a tři jedinečné výhody. Podívejte se na ně níže:

  DBD Alien Killer Power

  Skryté pronásledování

  Na mapě je k dispozici řada tunelů, když je ve hře Xenomorph. Přístupem k ovládací stanici může vstoupit do těchto tunelů, aby se rychle pohyboval po mapě, detekoval přítomnost nedalekých přeživší. Ukončení značek kontrolní stanice poblíž přeživších s instinktem zabijáka.

  Zvláštní schopnost: Režim běžce

  Xenomorph vstupuje do režimu běžce automaticky, když není na Cooldown. V Runnerově režimu prochází xenomorf po čtyřech nohách a stává se tajnějším, čímž se snižuje jeho poloměr teroru. Zatímco v režimu Runner má xenomorf také přístup k brutálnímu ocasnímu útoku.

  Funkce mapy: Řídicí stanice

  Po celé mapě je rozptýleno sedm ovládacích stanic. Pozůstalí mohou s těmito stanicemi interagovat, aby získali vzdálenou věžičku plamene, zatímco xenomorf může vstoupit a vystoupit tunely pod kontrolními stanicemi.

  Speciální položka: Vzdálená věžička

  Věžičky mohou být umístěny na mapě, aby se potlačily xenomorf. Když xenomorf vstoupí do poloměru a dohledu věže, věže útočí; Tento útok staggeruje xenomorf a způsobí, že režim běžce skončí. Pokud věžička úspěšně srazí xenomorf z režimu běžeckého režimu nebo příliš dlouho, přehřívá se a musí být opravena přeživším. Xenomorf může zaútočit na věže, aby je zničil.

  DBD Xenomorph Killer Perks

  • Ultimate zbraň
   • Když otevřete skříňku, toto ponožky se aktivuje po dobu 30 sekund. Pozůstalí vstupující do vašeho teroristického poloměru a odhalují jejich postavení a získají slepotu po dobu 30 sekund. Tento výhoda pak pokračuje v cooldownu po dobu 40/35/30 sekund.
   • Už nemůžete získat krvežíž. Zasážení přeživšího se základním útokem vám dá 5% spěchů po dobu 8/9/10 sekundy.
   • Toto výhody se aktivuje, když zavěsíte přeživší. Vidíte auru nejvzdálenějšího zraněného přeživšího po dobu 5 sekund a že přeživší je nevšímavý 16/18/20 sekund.

   DBD Xenomorph Alien Killer Mori

   Xenomorf také přichází s vlastní děsivou animací Mori, kterou si můžete prohlédnout níže:

   Stejně jako Wesker (Mastermind) má speciální animace Mori pro Chrisa Redfielda, jeho nemesis, Xenomorph dostane speciální animaci Mori pro Ellen Ripley, nový přeživší kapitola. Je skvělé vidět mrtvé Devs Daylight, které ctí zdroje licencovaných kapitol, a ponořit se do jejich interakcí s tradicí a charakterem.

   DBD Kapitola 29: Alien – Ellen Ripley Survivor and Perks

   Ellen Ripley Alien

   Ellen Ripley se připojuje k mrtvé mlze Daylight v kapitole 29 jako nejnovější licencovaný přeživší ve hře. Připojí se k mlze se třemi vlastními výhodami, uvedenými níže:

   DBD Ellen Ripley Perks

   • Šťastná hvězda
    • Když se schováváte v skříňce, aktivuje se tato síť. Nenecháváte žádné bazény krve a nečiníte žádné zavrčení bolesti po dobu 10 sekund. Když opustíte skříňku, vidíte další přeživší a auru nejbližšího generátoru ve žluté po dobu 10 sekund. Tento výhoda pak pokračuje v cooldownu po dobu 40/35/30 sekund.
    • Chemická past
     • Po dokončení pokroku 70%/60%/50%v jakémkoli generátoru se tato Perk aktivuje. Během stojícího vedle spuštěné palety stisknutím tlačítka Aktivní schopnost nainstalujte past, která zůstává aktivní po dobu 100/110/120 sekund. Aura pasti palet je odhalena žlutě pro všechny přeživší. Když vrah provede akci přestávky na zachycené paletě, past exploduje a je zpomalena o 50% po dobu 4 sekund.
     • Když jste zdraví, aktivuje se toto potomky. Vaše běžecké stopy mlčí. Po provedení spěchané akce se tento výhoda vychladne na 28/24/20 sekund.

     Mrtvý podle denního světla Kapitola 29: Alien – Nostromo trosky mapy

     Miletá kapitola denního světla obsahuje novou mapu, mapa trosky Nostromo. Hráči mohou prozkoumat lodi Nostromo, včetně tajné místnosti, setkání s děsivým mimozemským zabijákem nebo snad jedním z mnoha dalších zabijáků v mrtvém světle.

     Mrtvý podle denního světla Kapitola 29: Alien – datum vydání

     AKTUALIZACE - The Dead by Daylight Alien Chapter se vydá v úterý 29. srpna 2023. Po aktualizaci bude na živých serverech k dispozici nový mimozemský vrah a přeživší Ellen Ripley.

     Mrtvý podle denního světla Kapitola 29 se má uvolnit Srpen 2023 Podle mrtvých do denního světla 8 let. Toto sleduje vydání Nicolase Cageho jako samostatného přeživšího v červenci 2023.

     Fanoušci mají přístup k mimozemskému PTB z 8. srpna 2023 do 15. srpna 2023. Úplné vydání pravděpodobně přijde na všechny platformy v Koncem srpna.

     Kapitola 29 Předpovědi

     Poznámka -Všechny informace pod tímto bodem nebyly aktualizovány pro mimozemskou kapitolu.

     S příštím mrtvou kapitolou denního světla je licencovaná, existuje mnoho možností, co by to mohlo být. Jednou z těchto možností je, že by to mohlo být Pět nocí s Freddym Kapitola, představovat postavy jako SpringTrap nebo Freddy Fazbear. Zdá se to obzvláště věrohodné od doby, kdy se mrtvý podle nadcházejícího filmu Daylight vytvoří Blumhouse, studio za pět nocí ve filmu Freddy’s Movie. Interaktivní chování a Blumhouse by proto určitě mohli jednat o přechodu mezi těmito dvěma franšízy. Možná bychom dokonce mohli získat mapu pizzerie Freddyho Fazbeara, doplněnou jevištěm.

     Je také možné, že příští mrtvá kapitola by mohla být až do svítání kapitola. Supermassive Games, studio za do úsvitu, vyvíjí mrtvou hru denního světla; S ohledem na to je velmi možné, že interaktivní a supermassivní hry chování by mohly být také v rozhovorech o přidání některých obsahu až do úsvitu do asymetrického názvu 4v1. Do úsvitu je řada hratelných postav, což vývojářům dává spoustu práce; Vrahem by samozřejmě byl Wendigo, jeden z děsivých Wendigos ze hry, který terorizuje hráče.

     Prozatím to je vše, co víme o mrtvých podle denního světla Kapitola 29 Na základě toho, co jsme slyšeli z chování interaktivních a úniků datových horníků. Jakmile je odhaleno více informací a jak se blíží datum vydání kapitoly, tento článek aktualizujeme podle toho.

     Pro více mrtvých novinek za denního světla si ujistěte, že se podívejte na naši vyhrazenou sekci nebo některé z našich průvodců a tutoriálů, těsně pod:

     Cole Podany

     Napsal Cole Podany

     Cole je spisovatel štábu v Ginx Esports TV se sídlem ve Spojených státech. Je milencem všech věcí hrůzy a zejména miluje staré hororové hry jako Silent Hill a Resident Evil. Můžete ho také najít psaní o mrtvých za denního světla a spoustu dalších her. Mimo psaní pro Ginx, Cole miluje vaření a jeho dvě kočky. Můžete kontaktovat hřiště Cole na [chráněné e -mailem].

     DEAD DEAD DEADLIGHT NOVÝM KILLER je v podstatě jen mimozemšťan

     DBD Kapitola 28, End Transmission, se zdá být ovlivněn mimozemšťanem, s novým mrtvým zabijákem denního světla, přeživší a mapa, která nás vezme do říše sci-fi horor.

     Zblízka nového mimozemšťana inspirovala mrtvého zabijáka denního světla Singularity, biomech ai stvoření vyrobené z kovu a masa

     Publikováno: 19. května 2023

     DEAD DEADLIGHT KAPITOLA 28 byla potvrzena jako další původní příběh a nelicencovaný nový vrah, Survivor a Map jistě rozruší některé fanoušky hororové hry. Historicky kapitola výročí, padající každý rok v červnu, vidí vydání licencované spolupráce, jako je Pyramid Head Silent Hill nebo legendární Nemesis Resident Evil, kteří se dobře hodí v našem seznamu zabijáků DBD a fanoušci doufali v něco podobného v něco podobného jít do osmého roku. Jeden únik naznačil, že Nový mrtvý za zabijáka denního světla by byl mimozemský a abych byl upřímný, není to daleko.

     Nová originální kapitola místo toho se za denního světla dostává do říše, která nikdy předtím prozkoumala, když přistáváme na mimozemské planetě a poprvé zažíváme sci-fi horor v DBD. Některé z dřívějších úniků a návrhů, že by toto výročí představovalo Alien, nebyly úplně špatné, protože nový vrah je jakýmsi bio-mechovým stvořením s vynikající inteligencí, která se obrátila na lidskou rasu. Tento nový vrah, který se nazývá singularita, má schopnost spustit masité lusky, které se mohou držet jakéhokoli povrchu – dokonce i přeživší. Singularita může promítat své vědomí do těchto bio-poddů, aby prozkoumala mapu a špehování na přeživších, což jí poskytlo cenné informace. Pro lepší kontext si představujeme tento mechanik, který se má hrát podobně jako Charlotte a Victor.

     Thumbnail YouTube

     Nový přeživší se nazývá Gabriel Soma a byl na této planetě posledním zbývajícím člověkem (dokud ho samozřejmě entita nalákala do mlhy). Jako první přeživší s hlasovými liniemi ve svém přívěsu, Gabriel naznačuje ještě více potenciálních změn přicházejících do hry, protože pouze licencované postavy až do tohoto bodu probíhaly dialog. Už víme, že sám Nicolas Cage zaznamenal hlasové linie – stejně jako všechny jeho vlastní zavrčení a sténání – před jeho neuvěřitelným a překvapivým debutem jako DBD Survivor.

     Gabriel je odborný technik a jeho výhody to odrážejí a přizpůsobují to, aby generátory opravovaly generátory. Má také auru čtení a výhodu, která pomáhá chránit před vrahem, takže je docela dobrý všestran.

     Jako součást kapitoly End Transmission – EMP je také představena nová položka Survivor. EMP se objeví pouze na jakékoli mapě, pouze když jdete proti singularity. Pozůstalí mohou EMP použít k nalezení a deaktivaci biopodů vraha a také odstranit efekt „Slipstream“ exkluzivního „Singularity“. K tomuto účinku SlipStream dochází, když je přeživší zasažen přímo bio-pod a umožňuje vraha teleportovat na postižené poloze Survivora. Na rozdíl od většiny ostatních mapových položek exkluzivních zabijáků EMP nejen deaktivuje váš vlastní účinek SlipStream, ale to na jakémkoli jiném přeživším, také.

     Velká žlutá kosmická loď sedí mezi barevnou mimozemskou flórou v Toba Landing, novou mapu DBD

     A konečně, jedná se o úplnou kapitolu, takže samozřejmě existuje zcela nová mapa jako součást nové entity. Toba Landing je na rozdíl od všeho, co jste viděli v mrtvém za denního světla, s barevnou mimozemskou flórou posetou kolem ponuré, mlhavé povrch této podivné planety. Hlavní budova přichází ve formě kosmické lodi, zatímco háčky jsou pokryty stejnou gloopovou organickou hmotou, kterou singularita spotřebovala.

     Přestože jsme původní kapitolou, myslíme si, že koncový přenos ohlašuje novou éru mrtvých za denního světla a jeden z nich se může nadchnout. I když to může být trochu blízko této kapitoly výročí, se dvěma licencovanými zabijáky také na cestě v osmém roce, možná ještě nemůžeme odepsat mimozemské pozorování. Tento sci-fi záznam jistě otevírá dveře do mnohem více obsahu, jak licencovaných, tak originálních, v budoucích mrtvých kapitolách denního světla.

     Nový mrtvý zabiják a přeživší z denního světla je k dispozici v PTB 23. května a kapitola 28, koncový přenos je nastaven na vydání 13. června 2023. Nová kapitola byla jen špičkou ledovce v výročí vysílání, ve kterém byla pro hru pro více hráčů vyhlášena spolupráce DBD Iron Maiden a Slipknot spolupráce, spolu s tolik potřebnými boty pro přeživší, což vedlo zabití nových změn kvality života. Jo, a nenechte si ujít náš aktualizovaný seznam nových kódů DBD.

     Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.