Defiant Battlegrounds – Destinypedia, Destiny Wiki, Destiny 2 Defiant Battlegrounds Laot stůl, odměny, jak začít, klíč | Načtení

Destiny 2 Defiant Battlegrounds Laot stůl, odměny, jak začít, klíč

Jakmile jste našli aktivitu na h.E.L.M mapa, jednoduše fronta pro tuto činnost a brzy budete naloženi do mise. Odtud budete bránit kabalu a síly svědka v Destiny 2, abyste bránili Zemi před invazí.

Vzdorné bojiště

Vzdorné bojiště jsou aktivity Battleground vyrobené tří hráčů, které byly propuštěny Období vzdoru, vedle Lightfall expanze.

Pro přístup k vzdornému bojišti musí hráči dokončit první misi Lightfall. Nimbus jim předá Ascendentant žezlo jako dárek od Mara Sov a nasměruje hráče k vybavení Vanguard, které se objevilo u Striderovy brány, což od ní ukáže zprávu a dá hráči úkol. Od h je k dispozici seznam skladeb vzdorných bojiště.E.L.M..

Obsah

Pozadí [Upravit]

Po útoku černé flotily na Zemi začala Stínová legie brát vězně mezi bojovníky i civilisty. Dark Cabal zřídil několik vězňů, aby ubytovali tyto zajatce, mezi nimi Amanda Holliday. Koalice, koordinovaná královnou Mara, Devrim Kay, Mithrax, Kell of Light a The Crow, sleduje pilotní signál do jednoho z těchto zařízení. Poté, co ji osvobodil, Guardian Fireteams pokračují v těchto vpádů do věznic.

Hraní [edit]

V hlavních oblastech Země a jeho oběžné dráze se odehrávají tři verze vzdorných bojiště. Hráči budou používat agresivní žezlo k otevření portálu do Ascendentant Letar, obejít pyramidové strážce a vrátit se do skutečného světa, aby infiltrovali věznice, bojovali proti stínové legii a vzali síly po cestě. Hráči budou moci zapálit balefire, než se vrátí do skutečného světa a konfrontovat vězeňský dozorce. Až hráči dosáhnou konečného šéfa, budou s ním bojovat, dokud nebude vyčerpána třetina jeho zdraví. V tu chvíli svolá imunitní štít a naplní oblast tmavým fetorem, který v průběhu času poškodí hráče mimo bezpečnou zónu. Hráči musí zapálit balefire poskytnutý agresivním žezlem, aby vytvořili bezpečnou zónu, a očistit esence mocných pořízených, aby svrhli šéf šéfa. To se bude opakovat dvakrát, než se fetotor rozptýlí a šéf zůstane zcela zranitelný.

Vzdorný bojiště Umístění Stínový velitel
Defiant Battleground: Edz Evropská mrtvá zóna, Země Warden Vincu’us, Shadow Legion
Defiant Battleground: Cosmodrome Cosmodrome, Země Zatocc, věnovaný svědkům
Defiant Battleground: Orbitální vězení Orbitální vězeňská loď, Termosféra Země BRACUS KRAVAUM, SHADOW LEGION

Loot [Edit]

 • Správce – solární adaptivní rámový meč
 • Perpetualis – Strand Adaptive Frame Auto puška
 • Prodigal Return – oblouk lehký rámový laundák
 • Raconteur – Stasis Precision Frame Combat Bow
 • Regnant – Void Adaptive Frame Grenade Launcher
 • Royal Executioner – solární adaptivní rámová fúzní puška

Destiny 2 Defiant Battlegrounds Laot stůl, odměny, jak začít, klíč

Máme Destiny 2 Defiant Battlegrounds Laot stůl, odměny, jak začít a jak používat vzdorné klíče, které vám pomohou během vaší sezóny 20 cesty.

Destiny 2 Defiant Battlegrounds Guide: Warlock, Titan a Hunter oblečený v nové sezóně Defiance Armor

Publikováno: 14. května 2023

Destiantní bojiště Destiny 2 jsou nová aktivita pro sezónu 20. S veškerým novým obsahem, který dorazí s Lightfall a sezónou vzdoru, je snadné se chytit. I když vzdorující bojiště jsou jádrem herní smyčky sezóny 20, budete muset vědět, jak fungují. Nebojte se, ale tady je vše, o čem potřebujete vědět Destiny 2 Defiant Battlegrounds, kořistní stůl, odměny, jak začít a vzdorovat klíče V tomto praktickém vzdorném průvodci bojiště.

Účast na aktivitě Destiny 2 Defiant Battleground je ten pravý čas vyzkoušet podtřídy Destiny 2 Strand a vydělat si několik osudu 2 pochvalu. Chcete -li zjistit, zda nová expanze stojí za vyzvednutí, podívejte se na naši recenzi Destiny 2 Lightfall Review.

Jaké jsou vzdorné bojiště v Destiny 2?

Defiant Battlegrounds jsou sezóna 20: sezóna aktivity Defiance Playlist Activity, tří-hráč dohazová aktivita odměňující jedinečnou sezónu 20 zbraní, z nichž některé patří mezi osvětlení Destiny 2 a sezóna 20 řemeslných zbraní.

Na rozdíl od předchozích ročních období nemá období Defiance žádné další aktivity, které by komplikovaly smyčku hry. Defiant Battlegrounds slouží jako hlavní opakovatelná aktivita v této sezoně a je skvělá pro kořist, aby pomohla dosáhnout osudu 2 sezóny 20 Power Cap.

Thumbnail YouTube

Jak začít vzdorovat bojiště v Destiny 2

Chcete -li zahájit vzdorná bojiště v Destiny 2, podívejte se na cílovou mapu pro H.E.L.M a najít vzdorný seznam skladeb na vrchol mapy. Tato aktivita je označena velkou modrou ikonou.

Jakmile jste našli aktivitu na h.E.L.M mapa, jednoduše fronta pro tuto činnost a brzy budete naloženi do mise. Odtud budete bránit kabalu a síly svědka v Destiny 2, abyste bránili Zemi před invazí.

Destiny 2 Defiant Battlegrounds Loot stůl a odměny: Nová sezóna zbraní Defiance

Destiny 2 Defiant Battlegrounds Laot stůl a odměny

The Destiny 2 Defiant Battlegrounds Laot stůl a odměny Zahrňte zbraně jedinečné sezóny 20:

 • Domovník – Solární meč
 • Perpetualis – Strand Auto puška
 • MarnotratnýVrátit se – ARC Special Grenade Launcher
 • Raconteur – Bow Stasis
 • Vládnoucí – Void Heavy Grenade Launcher
 • KrálovskýKat – Solární fúzní puška

Tyto vzdorné zbraně Battlegrounds jsou pro sezónu 20 jedinečné: sezóna vzdoru, i když je lze také vydělat z dekódování vzdorných engramů a jako odměny za zvýšení vaší pověsti válečného stolu pro tuto sezónu.

I když tyto zbraně nejsou příliš vyniknout, Destiny 2 Perpetualis God Roll může být silným doplňkem vašeho arzenálu, zejména pro mnoho sestav, s nimiž hráči experimentují.

Odměny za vzdorné bojiště zahrnují také sezónu reputace vzdorování, kterou lze použít k nároku na vzdorné engramy a další odměny, když si vyrovnáte svou pověst v H.E.L.M.

Destiny 2 Defiant Battlegrounds Defiant Keys: Fireteam of Guardians v EDZ směřující k invaznímu Cabal

Kde a jak utratit vzdorné klíče v Destiny 2

Definy 2 Defiant Keys lze utratit za otevření bonusové hrudi na konci vzdorné aktivity bojiště a udělení dalších vzdorných odměn za bojiště.

Pokud jde o to, jak najít a získat vzdorné klíče v Destiny 2, máme na to úplný průvodce. Jakmile si vyděláte vzdorný klíč, vydejte se do vzdorného seznamu skladeb Battlegrounds, abyste jej utratili za další kořist.

A to je vše, co potřebujete vědět o Destiny 2 Defiant Battlegrounds, včetně toho, co to je a jak to spustit, Defiant Battlegrounds Laot stůl a odměny a jak utratit vzdorné klíče. Zatímco hrajete tuto opakovatelnou aktivitu, doufejme, že získáte nějaké dobré zbraně a brnění, které můžete dát do nejlepšího Destiny 2 Titan Build, nejlepší sestavení Destiny 2 Warlock nebo nejlepší budování Destiny 2 Hunter v závislosti na vaší třídě.

Více z načtení

Rory Norrisová, když nehraje Honkai Star Rail, Destiny nebo jakýkoli jiný looter-shooter, o nich píše Rory. Ve skutečnosti, když hrál Bungie’s Looter-Shooter od začátku, je to jedna z jeho nejhranějších her všech dob, s tisícemi hodin potopeným do jeho bohatého vesmíru. Jeho láska ke všem věcem kořist, RPG a pátrání ho vedly k zahájení kariéry novináře na volné noze, než se stal spisovatelem průvodců na plný úvazek pro načtení. Od té doby napsal stovky průvodců pokrývajících vše od svých starých oblíbených po nové tituly, jako jsou FC 24 a Assassin’s Creed Mirage. Existuje také vysoká šance, že využívá svůj titul v historii k vytvoření divokého spojení se skutečnou historií ve hrách, které milujeme na PS5, Xbox a Nintendo Switch. Je fascinován spojením mezi studenou válkou a vývojem prvních „skutečných“ videoher a způsobem, jakým naše zkušenosti utvářejí herní průmysl a jak s ním interagujeme. V současné době ztratil prozkoumání vesmíru ve Starfieldu a činil tvrdá rozhodnutí v Baldurově bráně 3, zatímco čekal na Call of Duty MW3 airdrop do našich rukou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.