Den před zahájením 21. června 2022 pro PC, přidává verze řady PS5 a Xbox – Gematsu, den před: Datum vydání, hraní a další | Brzká hra

Zcela nová hra o přežití je v podstatě poslední z nás MMO

Nový zombie, post-apokalyptické přežití MMO byl vyhlášen: den předtím. Pokud jste to ještě neviděli, je to v podstatě, že se divize setká s posledními z nás. Vážně. Ne že si stěžujeme. to je dobrá věc.

Den před spuštěním 21. června 2022 pro PC, přidává verze řady PS5 a Xbox

On-World Survival Massively Multiplayer Online hra Den před bude spuštěn pro PC přes Steam 21. června 2022, vydavatel Mytona a vývojář Fntastic oznámil. Hra také přijde na PlayStation 5 a Xbox Series v neohlášeném datu.

Zde je přehled hry prostřednictvím své stránky Steam:

  • Přežít za každou cenu – Hledejte opuštěná vozidla, domy a mrakodrapy, když vychytáváte zdroje.
  • Zadejte místa, nikoho jiného se neodváží – Rozdrťte infikované a další hráče realistickými zbraněmi a stávají se legendou nového světa.
  • Objevte obrovský post-pandemický svět – Prozkoumejte krásná, ale nebezpečná místa s ohromně podrobnými vozidly.
  • Najděte kolonii pozůstalých – Zúčastněte se navrácení bývalé společnosti, než bude příliš pozdě. V Colony Survivor můžete prodat kořist a bezpečně komunikovat s ostatními hráči.

Podívejte se na nový přívěs níže.

Zcela nová hra o přežití je v podstatě poslední z nás MMO

Jaký je den předtím, nadcházející přežití MMO, který vypadá hodně jako poslední z nás a divize?

Den před

[Aktualizace: 15. června]

Naše počáteční zpráva o den předtím je již více než rok stará. . Ano, stále to vypadá hodně jako divize a poslední z nás. To je jen její věc, brzy se nezmění. Ale to není špatná věc! Hra vypadá dobře a máme o ní ještě několik informací.

Den před datem vydání

ThE den předtím bude vydán 1. března pro Steam, Xbox Series X | S a PlayStation 5. Až donedávna byla potvrzena pouze verze Steam. Vydavatel Mytona však oznámil, že verze konzoly jsou nyní také v dílech.

Hra byla zpožděna kvůli vývojáři Fntastická změna z Unreal Engine 4 na Unreal Engine 5. Víš, co to znamená, správně? Mega skvělá grafika. Slintajeme nad původně zobrazenou grafikou dále dolů a správně. Den předtím již vypadá šíleně.

Byly odhaleny další podrobnosti o hře. Velký otevřený svět bude obsahovat několik různých vozidel, je naplánován také dynamický povětrnostní systém. Můžeš vidět .

[Původní článek]

Nový zombie, post-apokalyptické přežití MMO byl vyhlášen: den předtím. Pokud jste to ještě neviděli, je to v podstatě, že se divize setká s posledními z nás. Vážně. Ne že si stěžujeme. to je dobrá věc.

Pravděpodobně nepotřebujete, abychom vám řekli, jak se vyrábí základní hra přežití zombie: vezmete New York, na zarostlé ulice vložíte několik opuštěných kabin, s pár rozpadajícími se budovami a paletou šedé barvy. To je v podstatě Den předtím – nové přežití MMO provedené Fntastic. Pamatujete si úplně první divizi přívěs z cesty zpět? Jo, to je v podstatě to, co to je. Nemáme si srandu.

Divison den před škálovanou Neu

Proč jsme o den předtím medializováni

Protože je to zombie přežití MMO. Přiznejme si to: nikdy jich nemůže být dost. Teprve když to někdo nedostane správně. Ano, můžete si užít svou grafiku z roku 1999 Rez, Ale někteří z nás chtějí něco více leštěného. Den předtím vzhled Jako poslední z nás a z toho, co jsme viděli, vypadá to špatně.

  • Přečtěte si více: Rust je nejvíce návyková videohra

Nyní nám Cyberpunk & CDPR daly modré koule, které nás navždy zjizly, a učinila tento humbuk s „opatrností“ štítkem, ale: Hratelnost vypadá svěží, grafika je skvělá, svět vypadá naplněný a dosud jsme zmínili grafiku? Jsou dobré. Hra má také opravdu pěknou grafiku. Ve skutečnosti jsme byli zvláště ohromeni grafikou, s krásným paprskovým paprskem a detaily všude.

Ve skutečnosti proč to všechno číst, když to můžete jen sledovat:

Nyní jsme měli náš spravedlivý podíl skvělých přívěsů MMO s herci, kteří hovořili o scénářích skriptovaných a tak vše, ale to všechno, ale ale, ale ale, ale ale, ale ale, ale ale, ale ale, ale ale, ale. Nemůžeme si pomoci, ale být medializován. Ano, realita je taková, že nikdo ve hře nebude takhle mluvit. Budou tu a tam budou děti pláče, křupavé jídlo a trapné zpěv s podivným výkřikem krvavé vraždy sem a tam, ale přesto.

Den před

Být MMO přežití, hra je zjevně nejlépe zkušená s přáteli. Můžeme to také vidět Existují prvky PVP, stejně jako prvky PVE ve formě zombie, které nazývají infikovanými. Mimo téma: Proč všichni přicházejí s náhodnými alternativními jmény místo toho, aby jim jen říkali zombie? Nikdy to nepochopíme. Tak jako tak:

Den předtím je ve třetí osobě a zaměstnává krycí systém jako každá moderní hra třetí osoby. Pokud jde o čas zabíjení, zdá se, že hra je více na hardcore straně: pár kulek dělá trik. Bude zajímavé, pokud to zůstane platí pro PvP. Existuje také váš standardní mechanik „Banding-to-Stop-the-Bleeding“ Některé vážnější prvky přežití k tomuto.

Den před

Nejlepší nadcházející MMORPGS v galerii View 2021

? Je to jeden život na charakter? Třiš se? Existuje nějaká budova základny? Existují jiné herní režimy než jen otevřený svět? Nevíme. Doufáme, že je to hra Open World Zombie pro přežití zombie: Všichni neustále v jednom světě, jen se snaží přežít.

Zatím hra vypadá slibně a pokud si nejste jisti grafikou: jsou skvělí (zmínili jsme se o tom?). V přívěsu také vidíte postavu, která potřebuje baterku, zombie správně reagují na zvuk a celý svět a budovy vypadají docela interaktivní. Ale: varovný humbuk moji přátelé. Varovný humbuk.

PŘEČTĚTE SI VÍCE:

Den před datem a platformou vydání

Hra bude vydána ve druhém čtvrtletí roku 2021 a zatím je plánována pouze vydána prostřednictvím Steam. To znamená, Od této chvíle je den předtím vyhlášen pouze pro PC. Na verzi PS4, PS5 nebo Xbox série X | S není slovo.

Doufáme, že také vydává 3DS.

To byl vtip, protože víte, co 3DS nikdy nedokáže zvládnout.