Destiny 2 je na PC zdarma po omezenou dobu – Verge, Destiny 2, aby přešli zdarma a opustili Battlenet – MSPOWERUSER

Battle Net Destiny 2 zdarma

Ve hře je také další háček. Bungie nedávno oznámila a Program Destiny 2 Reference-Friend který odměňuje stávající opuštěné majitele, když jeden z jejich přátel nakupuje expanzi. To spojeno se skutečností, že OFSAKEN nyní zahrnuje všechny dříve vydané rozšíření za 40 $ by měl pomoci řídit prodej v bitvě.síť.

Destiny 2 je na PC zdarma po omezenou dobu

Activision slaví vydání PC Destiny 2 Nabízením hry zdarma po omezenou dobu, oznámil herní ředitel Steve Cotton dnes.

Cotton učinil oznámení během Blizzardovy předvěty na letošním festivalu BlizzCon. Ti, kteří si hru stáhnou od nynějška do 18. listopadu, si ji budou moci udržet navždy. Jediné, co musíte udělat, je tvrdit. Bezplatná verze Destiny 2 přijde také s dárkem zdarma, který si hráči budou moci také chytit. Vše, co potřebujete ke stažení hry, je bitva.Čistý účet.

Hráči si budou moci stáhnout základní verzi hry a poskytnout jim původní osmihodinovou kampaň a úroveň 20. Hráči budou mít také přístup k původnímu nájezdu Leviathanu a režimu pro více hráčů Crucible. Hráči nedostanou přístup k poslední expanzi, Opuštěný, což znamená, že budou muset vykašlat dalších 40 $, aby to získali. Není to špatná sázka na Activision, která se snaží růst Destiny 2Hráčská základna.

Destiny 2 poprvé spuštěno v září 2017.

Battle Net Destiny 2 zdarma

Destiny 2 jít zdarma a opustit Battlenet

Destiny 2

Destiny 2, odhaleno dnes ve zvláštním proudu Bungie, získává docela velký obličej ve formě nového obchodního modelu, přesunu na novou platformu a implementaci křížových ověřování. Ale první – je tu nová DLC!

Nový DLC se nazývá Shadowkeep, který posílá hráče na Měsíc, aby měli spoustu zábavného spelunkingu v naprosto ne-terifikačním mimozemském dungeonu, spolu s partou dalších zábavných a novinných věcí, které vyvolávají věci.

Shadowkeep bude samostatná expanze, což znamená, že k hraní nepotřebujete předchozí expanze a bude stát 35 $. Jakmile si však koupíte, budete mít také přístup ke všem placeným obsahu, který vydává během sezóny Shadowkeep, takže cenovka je oprávněná.

Níže můžete sledovat přívěs pro odhalení pro Shadowkeep.

Hráč YouTube

Získáte také všechny dříve vydané obsah Destiny 2, které se spojí za pouhých 40 $. Pro přístup k budoucím expanzím už také nebudete potřebovat roční průkaz.

Zpět k modelu zdarma k hraní: Destiny opustí Battlenet a přesune se na Steam. Bungie bude nyní účtovat za samostatné rozšíření, ale celý rok jeden obsah nyní jde za nízkou nízkou cenu zdarma!

Nová hrací hra zdarma bude přejmenována jako Destiny 2: Nové světlo, takže nikdo nebude zmatený. Zakořenili jsme pro „Destiny 2: F2P Boogaloo“, ale nové světlo také funguje.

Přechod na páru znamená, že nyní budou možné křížové omyly mezi platformami. Přestože jsme právě včera informovali o tom, jak se Sony pokoušela blokovat křížové osídlení na PlayStation 4, nyní se zdá, že lidé hrají na PC, Xbox, PlayStation 4 a nové Google Stadia budou mít přístup k křížovým usevům.

Bungie také říká, že exkluzivní jsou v podstatě vyřazeny. Všechno je nyní k dispozici všem, bez ohledu na to, na které platformě hrajete.

Destiny 2 nebude skákat loď až později v létě, takže stále máte čas na to, abyste své záležitosti dostali do pořádku. Launcher Battlenet v současné době uvádí, že hra je hratelná až do 17. září, a poté budou hráči muset migrovat na jinou platformu.

Destiny 2 PC je v bitvě zdarma.síť

Activision chce nafouknout čísla Destiny 2 a motivovat opuštěné nákupy.

Publikováno 2. listopadu 2018 17:07 CDT
Aktualizováno 3. listopadu 2020 11:50 AM CST
1 minuta a 31 sekundy Číst čtení

Destiny 2Základní hra je v současné době k dispozici zdarma na PC. ale buďte připraveni být uzamčeni z obsahu.

Destiny 2 PC je zdarma na bitvě.net | Tweaktown.com

Nyní, když jsou Black Ops 4 a Red Dead Redemption 2 venku, jsem si jist, že počet hráčů Destiny 2 se zmenšuje a to hláskuje potenciální ztráty pro jakoukoli servisní hru. Activision si klade za cíl to čelit tím, že nabízí hru zdarma na více platformách-nejprve jsme ji viděli na Sony’s PlayStation Plus a nyní je zdarma bez strun nebo výplatních předplatných připojených v bitvě.Čistý klient PC.

Destiny 2 bude mít zdarma ke stažení a ponechání do 18. listopadu 2018 podle oznámení na BlizzCon. Ale pamatujte, že se jedná pouze o základní hru, která je omezená, pokud je obsah a události pro více hráčů, a je to spíše odběr vzorků, aby se vaše chuť k jídlu a zakoupení do nové expanze 40 $ Opád. Základní hry Destiny jsou obvykle uzamčeny z rotujících misí, událostí a úderů pouze z expanze.

Tento druh taktiky není pro Activision-Blizzard nic nového, který uspořádal několik bezplatných ukázek, pokusů a iniciativ, aby přilákal nové hráče.

Dostupnost je klíčová pro servisní hry a nic není přístupnější než zdarma. Bungie by měla vidět příliv hráčů, kteří se potenciálně proměňují v dlouhodobé plátce prostřednictvím herních mikrotrankcí a/nebo opuštěných nákupů DLC (zejména jakmile si lidé uvědomí, že jsou uzamčeni ze konkrétních činností, protože nemají expanze).

Ve hře je také další háček. Bungie nedávno oznámila a Program Destiny 2 Reference-Friend který odměňuje stávající opuštěné majitele, když jeden z jejich přátel nakupuje expanzi. To spojeno se skutečností, že OFSAKEN nyní zahrnuje všechny dříve vydané rozšíření za 40 $ by měl pomoci řídit prodej v bitvě.síť.

Navíc je tu přidaný bonus bezplatného online multiplayeru, který není uzamčen za předplatné.

Derek se připojil k týmu Tweaktown v roce 2015 a od té doby přezkoumal a hrál 1000 hodin nových her. Derek je absorbován průnikem technologie a her a vždy se těší na nové pokroky. S více než šesti lety v herní žurnalistice pod pásem se Derek zaměřuje na další zapojení herního sektoru a zároveň se podívat pod technologii, která ji pohání. Doufá, že jednoho dne prozkoumá hvězdy na obloze bez člověka s magií VR.